Споделена история от Секс и интимност

С мен не може, а с проститутките може
От 10г живея с един мъж сега сме на 48г и двамата, за това време сме имали само един секс. Той ми каза че е наранен от предишни връзки и не желае да правим секс. Съгласих се и до сега не ми е дал повод да се съмнявам в нега, дори си мислех за някакво заболяване и че не изка да ходи на лекар. Той започна работа в една фирама като шофьор на ТИР. Беше тук за отпуск и наш познат ни покани на гости, но си беше поканил и една проститутка. Тя и плащат за да съблазнява мъжете но такъв стриптиис му извъртя на моят мъж че изведнъж импотентноста го забрави и той тръгна да си прави с нея шеги като показваше колко го е възбудила.

Почувствах се не на мястото си и не знаех как да отриагирам просто се шашнах, гледах унемяла, и си мислех колко са проститутките по пътищата на Европа и какъв е моят път към семейството или навън от него.

Той се мъчеше даме обеждава че ако той е изкал да бъде с нея аз нищо не бих могла да му сторя. Чувствам се убидена изиграна и несигурна, не желая да му отмъщавм с изневяра, но си мисля как да го преживея когато отново се видим как да се държа. С мен не може а с проститутките може.

Коментари

1.   Ами отговора е очевиден. Просто трябва да започнеш да се държиш като проститутка. Понякога трябва да се екпериментира. Това връща тръпката и разнообразява интимния живот. Давай смело, бъди кучка.

2.   Просто ти се чудя как може да си толкова време с един човек, без да сте правили секс.

3.   Не това е много тъпо ти си си загубила най хубавите години от живота си за този които е готов да обърне гръб на семейството и на жена си за да прави секс с пруститука съжеляям ПРЕЕБАЛА СИ СЕ...

4.   След като не спите заедно разбирате ли се изобщо?

5.   А не е ли вероятно да има някакво заболяване, предавано по полов път и да не желае да те зарази?

6.   Ами според мен трябва да го разкараш от живота си.
Просто с наивността си си допуснала да се стигне дотук.

Изобщо, не позволявай да се чувстваш като изтривалка, в каквато този те е превърнал.

Бягай надалеч - това е моето мнение, останалото го решаваш ти.

7.   За мен той е егоист ....иска само на него да му е хубаво.

8.   Това, което се е случило е унизително. Вероятно и в живота извън секса е различен човек, от този за когото се представя пред теб.

9.   Майко само 1 път аз с гаджето съм праил повече

10.   Ами ти що го търпиш тоя педал, защото мъжете пак са си горди егоисти дори да не могат да го вдигат, а ние глупачките си търпим. Кой мъж и колко би търпял, ако жена му не му дава
МЕЛ

11.   Според мене тоя имя СПИН.

12.   Ж29: Той може да е всякакъв. Но и ти си доста куха лейка... Правописът ти куца, а покрай него сигурно и куп други неща.
Разкарай пича и се пообразовай, преди да завъртиш следващия, че с толкова правописни и пунктуационни грешки можеш да отблъснеш всекиго...

13.   Ох и аз от грешки направо изпуснах мисълта на авторката-не може да се бърка о със у и т. н. -пише се стриптийз а не стрептис -направо си трагична-колко си имала по Бг. език-3 ли. Ами провери си нещата преди да ги публикуваш. И то само 1 път секс за 10 години-просто не е за вярване. За какво си с него тогава. А той може и да има някакъв стрес и да не може да се отпусне при мисълта, че ще прави секс-ами тогава да върви на психиатър или сексолог. В такава компания той се е отпуснал и е пил малко сигурно и заучените движения на проститутката са го направили да забрави за недостатъка си.

14.   Абе хора, това е тема от преди 3 години....