Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

1-50 от 1643

1.   Ха-ха-ха!!!!

2.   Представям си как ме изнасилват.
Примерно вървя си след училище към вкъщи и някой изкача от някъде... този някой е най-добрият приятел на гаджето ми. без да ме пита, запушва устата ми и го вкарва в мен, държи се отвратително грубо и взискателно, бута ми го навсякъде и се наслаждава да ме слуша как крещя и го моля да спре. Накрая се изправя, аз лежа пред него със разкъсани дрехи, синини, изнасилена, а той се изпразва върху мен, а после ме заплюва, казва ми, че съм курва и ме натиска с крак, за да не мога да се изправя. Звъни на гаджето ми и той идва. Вместо да ме защити, поздравява се с приятеля си и си правят знак да ме наебат пак, ама заедно. Аз се превръщам в играчка на извратеното им съзнание. Единият ме чука отзад, докато другият го бута в гърлото ми. Задника ми е насинен от удари, бият ми шамари... навсякъде. Изпразват се в мен, в устата ми, в задника... и так цяла нощ!

Това е най-тъмната ми фантазия! И НИКОГА няма да я споделя с гаджето си. Някак не искам да се случи наяве, но страшно ме възбужда да си го представям. Просто да ме малтретират. :)

3.   Редно е всеки да казва пол и години, защото това определя донякъде разкрепостеността и фантазиите - аз съм мъж на 23.

По темата - като цяло никога не съм ги разбирал тия глупости като фистинг /особено пък анален/, играчки, латекси, 'строги господарки', 'писинг', 'скуъртинг' и т. н., за мен са адски ненормални, и никога не съм ги правил, или ще ги правя някога в бъдеще. Но както ти си казал/а, всеки си има разбирания, и сексуалните фантазии за един се струват извращения за друг и обратното.

За себе си какво да кажа - имам само една фантазия, донякъде стандартна за всеки мъж - тройка с две жени. Искам тройка с гаджето ми и някоя друга жена, да ги чукам и двете в дупетата, да ми свирят на дудука след това, и накрая да им свърша на лицата. Това е от мен :)

4.   Ти не си споделил (а) своята фантазия, а искаш другите да го направят. Да, имам такава, но.... ще я запазя само за себе си. Тя си е моя и яко я споделя, няма да ми въздейства така еротично.

5.   Хах! Да ви кажа - не си падам изобщо по извратениите (кому са нужни? ), но преди време гледах едно клипче, което ми направи яко впечатление. Нещо ставаше въпрос за тези, които имат за фетиш женските крака. Накрая пичът се изпразни, докато дамата му го търкаляше с ходилото си напред-назад по пода, тъмен паркет, като оставяше успоредни струи сперма по него. Едно изпразване трае няколко секунди, разбира се, но успя да докосне някаква неподозирана струна в мен :)

6.   От кога съм го замислил да пусна такава история. Е, ето, че най-после вече има такава.
Та моята мръсна и ПОЧТИ невъзможна фантазия е да се изчукам с ЛЕЛЯ си. Олеле тя е просто уникална - МИЛФ бих казал на 36-37 години ауууу. Ако ми се случи някой ден, ще и пръсна сливата. С извинение пред нея ахахах :D

7.   От номер 5 - 15 години :D Типична тинейджърска фантазия

8.   Опа имам предвид от 6 - на 15 години :)

9.   4 Запази си я, никой насила не те кара да правиш или казваш, каквото и да било. Отворих тази тема ей така, за да си отпуснем мръсното подсъзнание, защото все го има и е жалко ако отричаме.

Номер 2, 3 и 5 благодаря за включването.

Моята най-тъмна фантазия, най-мръсна... знам ли коя да определя като такава. Много са, но сега просто нямам време да се разписвам много. Ще си наваксам в следващите коментари.
:)
авторката

10.   Жена на 28г. Фантазирам си как ме чукат двама мъже. Ама направо ме размазват. Анален, вагинален, орален секс, докато се сменят ми правят фистинг. Карат ме да им правя "дълбоко гърло". Чукат ме на сандвич. Празнят се където им падне и пак наново...

11.   номер 6... Това винаги ми е било любопитно с роднини? Защо е.. смисъл какво искаш точно, заради самата жена ли е (тя е олицетворение на някакъв твой идеал) или е заради забраненото, защото не трябва..?

Ето една от моите фантазии. (това е от тези, които си мисля, че ще се осмеля да си поискам)
Свързана е с това да сме груби. Искам да го завържа на стола, краката и ръцете, за да не може да мърда и да го посипя с горещ разтопен шоколад, ще излея върху гърдите му и ще го оближа лакомо. Няма да му го лапам, само ще си играя, ще го докосвам с върха на езика си, ще прокарвам нокът до члена му.. към крака, ще се настаня върху бедрото му и ще започна да се отърквам, за да усети влагата ми... После ще се изправя пред него, ще го сграбча за косата и ще го принудя да ме лиже... и точно преди да свърша ще се дръпна, ще се отдалеча на метър пред него и ще започна да мастурбирам. Сигурна съм, че ще полудее и ще ме моли да го отвържа. Но няма.. ще го измъча до край, ще го драскам, ще му хапя зърната, ще плюя в устата му, а после лакомо ще го целувам... И после ще отвържа само едната му ръка, за да видя колко бързо ще може да се освободи и ще се престоря на невинно момиченце, което идея си няма защо този мъж е в стаята й и защо е толкова възбуден, а когато понечи да ме спипа ще му се дърпам.. за да ме тръшне на пода доста грубо и да си върне за мъчението...
(авторката)

13.   Жена на 22.
Не крия фантазиите си от никой и не се срамувам от тях. Само ще спестя някои от тях, за които биха могли да ме опандизят...
Фантазирам за:
-секс с животни-кучета, нерези, змии, тигри...
-секс с роднини/няма да уточнявам ;)
-групов секс
-секс с хора от всякакви раси/само без цигани/- негри, латиноси, араби...
-секс с дъртаци
-секс с много грозни хора
-секс с двата пола
-секс с грубости
-секс с играчки
-изнасилване от негър, или роднина/ако роднината е негър най-добре, ама неможе:)

Това естествено са само фантазии. Иначе в реалният живот си падам само по групов секс и секс с мъже и жени. Както и по груб секс.

14.   Искам приятелят ми да ме напикае.
Примерно, както правим секс, вади го и се изпишква, опитвайки се да уцели устата ми... после пак го вкарва в мен.

Искам и да дръпне много силно косата ми и да ми го завре в устата... ама много дълбоко и да се изпразни директно в гърлото ми.

Искам да свърши на пода на паркета, или на някоя стъклена масичка и да ме накара да го оближа, докато той ме дооправя с език и с пръсти и ми натиска главата към пода или към масата.

Искам да се изплюе в устата ми и да ме натисне надолу да го поема в гърлото си.

Искам да ме върже, така че дупето ми да стърчи вирнато нагоре и да ме нашляпа хубаво, а после да го мушне направо в задника ми...

Искам да го гледам как оправя друга и как прави гореспоменатите с нея, а аз да седя отстрани и да мастурбирам.

Искам да свърши в мен и да ме наклони така, че да изтече всичко в устата ми. Нали се сещате... аз съм в поза свещ на пода, само че със свити крака, а той е прав и свършва във вагината ми, а после ме накланя, така че всичко се сцежда върху лицето ми.

Не си фантазирам за други хора или оргии, или двама мъже.. искам си с този мъж, ама да правя всичко, което ми хрумне. само, че с притеснявам как ще реагира!
(ако тук има мъже да споделят евентуална реакция)

15.   Аз сам на 12 г. и съм момиче. Аз си фантазирам, че с момчето което си харесвам сме гаджета, и връзката ни е безкрайна. Но това не може да се случи, защото той не ме познава, а аз него го познавам.

16.   Как си го представяш с тигър?
Примерно... с кон... гледала съм едно клипче, една правеше орална на един кон, е няма толкова сперма... :)

17.   Представям си как някой прави секс, с някое момиче, което харесвам ужасно много. Как са пред мен на спалнята, как тя се пръска от кеф и го насърчава да продължава, а аз стоя свит в ъгъла. Забравих да добавя и погледите, които ми подхвърлят, докато се пръскат от кеф, казвайки ми боклук с малък пенис. Оп да добавя и огромното мъжко достойнство на човека, оправящ момичето ми.

18.   Една от моите фантазии е: Секс в комоса, със няколко извънземни. Към тази фантазея, ще спестя подробностите-доста са мръснички. ^^ЛУДКАРКАТА^^

19.   Жена на 32. Фантазирам, че пътувам в градския трнспорт и е много претъпкано. В един момент някой зад мен започва да ме обарва. Ръцете му шарят навсякъде потялото ми, едната му ръка се провира под прашките ми, а другата под сутиена ми. Вкарва пръст в мен и започва да си играе. После ръцете му достигата до лицето ми и ми връзва очите, накланя ме напред. Усещам езика му да прониква на най-интимното ми място. Охкам и усещайки приближаващия оргазъм го моля да спре. Не спира, а езика му продължава своето сладко мъчение, после с един тласък на члена си ме кара да стигна до края. Все още съм с вързани очи, мъча се да си представя какво ще последва. Чукането е страхотно. Изважда го от мен, обръща ме и ме поставя на колене. Отварям уста да го поема, усещам вкуса на спермата му. Преглъщам. Свалям превръската от очите си и се оглеждам да видя кой е. Не виждам никой с разкопчан панталон. Може да е всеки. Това е от мен.

20.   19, супер си!
Има такива филмчета - хентай! Гледала ли си? Точно за претъпкани превози. Но там нещата винаги са брутални и всички оправят героинята. Тя първо се дърпа, но после започва да й харесва и да иска още и още!

21.   като прочетох фантазиите ви си потвърждавам, че в леглото дами няма те са само в обществото

22.   До 14. Ами всички мъжете реагират различно, както биха реагирали различно всички жени. Аз като мъж, харесвам тази фантазия, даже може би много преди теб, проблема е че трудно би се споделила с партньор и нямаш никаква гаранция за реакцията.
******

Модератор: Не публикуваме лични данни. Прочетете правилата на сайта.

23.   Момче на 22 години. Представям си че съм в болница и наближава времето да дойде нощна смяна. Наближава 23:00 и всички санитари, сестри и лекари седят в общо помещение и си приказват. Аз лежа на леглото, но по някое време вратата се отваря и при мен влиза 24- годишна медицинска сестра със сочни и стегнати гърди с големина на портокали, чернокоса вързана на опашка, 170 см. висока. Тя иска това, което искам и аз.. приближава се до мен, а аз се правя, че спя, навежда се над мен и си слага ръката на челото ми. Усещам дъха и близо до лицето ми и без много да му мисля я облизвам по устната бавно така, че да усети влажния ми език. Тя ми връща жеста и бавно започва да облизва моите. Лизах я по цялото лице и минах към гърдите, целувах ги и правех старателни кръгчета с език около зърната и вече без да се усетя правех осмици на целите гърди с език. След няколко часа чукане тя се облече и си тръгна, но не спираше да прави закачливи жестове с език на вратата на стаята.

24.   жена на 22 съм

Искам да го направя в някой вход на блок, от онези жилищните, високи блокове. Да сме се скрили с приятелят ми на най-горния етаж и аз да му духам. Тогава да се отвори врата на последния етаж и да ни спипат. Самото хващане, че правиш нещо такова - това много ме възбужда. Представям си някоя бабка дето започва да ни вика, че сме безсрамници, а ние се угащваме набързо и само се смеем, после продължаваме в асансьора.
Но моят приятел е много скучен в това отношение. Никога няма да поиска да го направим на публично място... представям си го и в автобус, в парка, в кино салона. Просто някъде, където да ни хванат...
Не е от най-мръснишките (като гледам по-горните) но с рутинния секс, който имам, за мен това си е гоямо приключение и почти забранена фантазия.
Искам и в тоалетната на някое кафене!

25.   Благодаря 20, на въпроса ти да гледала съм, но не мисля че го описах брутално, а и е само фантазия, но ти не сподели твоята, ще ми бъде интересно ако го направиш. От номер 19.

26.   от номер 6
до авторката

Незнам точно какво е, защото съм си представял и братовчедка ми как я чукам, та както ти каза мръсни фантазии... : )

27.   А бе много ми е чудно и ме е страх защо съм така. Така.. значи като мастурбирам си представям примерно, че нали съм с някое момиче и нали го правим. Тревожи ме това, че почти във всички случаи си представям как примерно някои мои познати като са ми казали че иам яка братовчедка и това после когато мастурбирам и се сещам какво са казали и си представям точно как тези хора които са ми го казали го правят с нея, и за леля са ми казвали че е много хубава и после веднага си представям как е оправят.. много се притеснявам от това, дано някой ми каже на какво се дължи :(((((((

28.   За протокола - 19 годишна.
При мен няма някаква изразена фантазия, която да ме възбужда безотказно. По-скоро имам два вариaнта - да правя нестандартен секс или да пробвам нещо ново за мен, на по-необичайно място и едва след това изплува в съзнанието ми като фантазия. Другият момент е да срещна погледа на някого и да го поискам супер много и да го крщя с очи.. тогава се зараждат фантазии, които търпят варияции спрямо мястото.
Когато си вървя по улицата или съм седнала в заведение и харесам някого- не мога да се спра. Случвало се е да мастурбирам в тоалетната само след няколко разменени погледа с мъж на съседна маса. Много подобни запознанства и предложения съм имала, но не ми стиска да експериментирам с непознат.

Много често си припомням момент, когато правих секс на тераса на последен етаж на кооперация. Не е било изключително високо място, но можех да падна всеки момент и това ме възбуди максимално. Една идея по-силна възбуда съм изпитвала при секс на места, където могат да ни хванат - такива случки много, но имах луд човек до себе си.

Харесва ми да бъда доминирана. Иска ми се да ме изнасили някой не красив, но силен и властен мъж - да ме удря и скубе, да запушва устата ми и да ме души, да ме стиска за китките и да прониква където пожелае и колкото грубо иска. Мм също, ситуация, в която съм секретарка и нося документи на шефа си, той е ужасно ядосан за нещо, виновна съм.. започва да ми вика хваща ръцете ми и разпилявам листата. Обръща ме рязко вдига полата ми и прониква супер рязко и изведнъж, без да ме навлажни. Чука ме на задна, не много дълго, но дълбоко, рязко, болезнено. Свършва, закопчава се и ме гони от кабинета. Отивам да плача в тоалетната, пулсираща и едваа тогава се навлжнявам и соковете ми потичат.. и тук искам да ме довърши някоя колежка с пръсти без език.

И друга идея, която ме побърква от кеф - секс с човек в инвалидна количка.. искам да се кача отгоре му и да го чукам ужасно бавно, на границата с мъчение. Мм започвам да се дразня.

29.   27, няма нищо страшно и обезпокоително според мен.
Тези фантазии, почти всички споделени тук търсят някаква емоционална наслада, сбъдване на някакво желано освобождаване на подсъзнанието. Най-тъмните и гнусни неща, които си фантазираме, са всъщност точно това - стремеш към свобода!
Свобода да бъдем себе си!
Виж момчето, което иска да бъде малтретирано психически... факт е, че повечето хора м/у другото си мечтаят за това - да са унижени, изнасилени, малтретирани, наказани. Защо е според теб? За да избягат от отговорността да вземат решения... животът е достатъчно стресов с тези вечни поемания на всяаккви отговорности.. и веднъж ни се иска да ни казват всичко, да ни казват какво да правим, да се държат с нас като с марионетки, които не трябва да вземат решения.
По-рядко фатазиите са свързани с това ти да си активната, насилваща страна.. Въпреки че да наказваш другия, именно защото те е заставил да му дадеш свобода да бъде роб също има своя чар.
Ти си представяш, че момичето, което харесваш е обладано от други... или някоя, която и да е. Тоест според мен просто обичаш воайорството, все още се ограничаваш само да наблюдаваш, все още не си избрал позиция.

(авторката)

30.   Страшна си 28.
Ж 25
Фантазирам си как цигани с огромни ****** ме изнасилват грубо. Натискат ме към земята и ме спукват анално. Изреждат се един по един и все по надарени и всички в дупето до спукване. Накрая съм толкова разширена че поемам по два члена едновременно в задника. След повече от два часа анална вихрушка всички свършват в дупето и ме зарязват гола на улицата.
Надявм се че не стресирам никого с тази фантазия.

31.   Аз се възбуждам от мисълта, че някой може тайно да ме наблюдава докато правя любов. Фантазирам си понякога, че някой ни гледа с приятелят ми докато се чукаме. Също така понякога си фантазирам, докато той е в мен, че едновременно жена ме лиже. В реалността не бих правила тройка с него.

32.   Номер 30 за фантазиите никой не може да ти държи сметка и не, не се стряскам от твоята а ако ви е интересно ще споделя с вас моята фантазия. С приятелки сме на дискотека и в един момент отивам до тоалетната да се освежа така да се каже. Докато съм пред огледалото усещам че някой стой зад мен. Поглеждам-мъж с черна маска на лицето тип домино. Висок едър и с черни дрехи. Вдига блуза ми и започва да ме гали по гърдите настръхвам от удоволствие. После ръцете му двигат полата ми и отместват прашите ми настрани. Ръцете му са нежни и топли, пръстите му доставят наслада. После ме обръща с лице към него, слага ме да седна на мивката и поставя краката ми на врата си. Кляка и езикът му се озовава на онова най-нежно място. Стискам го за раменете за да не падна. Играта на езика му с клитора ми продължава много дълго. После спира и ме подпира на стената, тласъците му ме отвеждат до върха. Подарява ми още един оргазъм с език, след което ме поставя на колене и с няколко тласъка стига до края и той. Все още не знам кой е този маскиран мъж, може да е всеки, може да си и ти. Това е от мен. Ж32

33.   М на 30
Моята фантазия е по проста. Искам да изневеря на жена си. От доста време съм с нея и не съм бил отдавна с друга. Вече съм забравил какво е даси с друга жена. искам да усетя тръпката от изневярата. Ще кажете защо не си намеря. В кръга с които излизаме няма подходяща. От Варна съм. Оставям си е-майла (моля администраторите ако е възможно да ми го публикуват). Ако има момиче, жена, семейна или не, която иска да изпита тази тръпка нека ми пише на: ****** там ще се разбереме нещо, стига да има желаеща да реализира фантазията ми.

Модератор: Няма как да публикуваме личните Ви данни. Има достатъчно сайтове за запознанства, а този е анонимен.

34.   Искам да правя секс с момчета и момичета! :)

35.   Вие не сте наред.

-Death_Blade ^

36.   Жена съм в средата на 20те.
Мечтая си за доминиращ мъж(е). Искам да ме хванат и здравата да ми покажат, кой командва парада.
Не искам да имам никаква власт над случващото се, дори да ми сложат маска на очите и да правят каквото си искат с тялото ми. Страшно се подмокрям при мисълта, че ще съм използвана от множество мъже, без да мога да се противопоставя на това (ще бъда вързана и със запушена уста), ще ме оправят диво и зверски, ще пъхат в мен различни предмети, да ми правят клизми и после да ме оправят навсякъде. Представям си как ме връзват на четири крака и след като са ми се наситили пускат някакво куче дори... изобщо, имам много извратени фантазии. Представям си, как са ме напълнили отвсякъде със семето си и изобщо, просто съм оправена зверски

37.   Мечтая да мастурбирам пред напълно непознати жени и виждам изражението на лицето им от това което виждат. Мечтая да съм седнал някъде и от крачола на късия панталон да се вижда главата на възбудения ми член и как реагират жените на това.

38.   Моята фантазия е да отида на море с приятеля ми и там се запознаваме с друга двойка. Напиваме се някъде на бар почваме да се опипваме един друг и после отиваме на брега на морето събличаме се и правим страхотен групов секс. Това ме възбужда ужасно много. А в реалността никога не бих се съгласила.

39.   Момиче на 20години съм. Моята най съкровенна фантазия е да напишкам приятеля си. Само при мисълта за това се побърквам. В общежитието в което живея в банията която ползвам има точно срещу ваната угромно огледало, именно там е мястото в което се отдавам на моята фантазия. Сядам на края на ваната със широко разтворени крака и започвам да галя котенцето си докато не се подмокри... А след това с двете пръсчета го разтварям колкото се може повече и запчвам да пускам топли струий коя от коя все по голяма докато не упишкам цялото огледало пред мен. Няма по божествето изживяване от това. Мисля да споделя фантазията си с гаджето ми за да я направим реалност... Препоръчвам го на всички...

40.   Хей, N39, бхайде да се чишкаме един. Искам да усетя горещата ти урина в/у възбудения ми член и тестисите, да ме полееш целия. Аз да ти го вкарам и чишкам в теб. Ще е като безкрайно празнене в теб. Трябва да се изживее такова нещо. Споде ли го с приятеля си. Сигурен съм, че ще се навие веднага. И той го желае.

42.   Охх, всички коментари ме възбуждат много, но този с пишкането вече беше върха. И аз много си падам по това. М 24

44.   Модератори: Смятате ли, че тези тъпотии са изложени на подходящото място? Въпреки предупредителната червена точка, много подрастващи се ровят из тези теми. Нали държите на принципност и морал, нали целта Ви е да помагате на нуждаещите се от съвети. Какви са тези глупости, които си позволявате да отпечатвате, не сте коректни!

Модератор: Разни хора, разни идеали. Опитваме се да бъдем безпристрастни. Сайтът е създаден единствено и само, за да си помагаме взаимно. Що се отнася до морала и принципността - всеки си има различни разбирания за тях! И моля, след като толкова държите на правилата на сайта - изразявайте подобни критики на подходящото място, за да избегнем спама. Благодаря :)

45.   преди си мислех, че жените са по-големи мръсници от нас мъжете, а сега съм сигурен че е така!

46.   авторката:

44, кое точно ти се стори "глупости"? Това, че видиш ли каква изненада, хората обичат да фантазират се възбуждат от това и си дават свободата да бъдат безкрайно свободни във фантазиите си. Не мисля, че това са глупости!

Сега нямам много време да пиша, но утре обещавам да седна и да ви разкажа моята най-тъмна фантазия. Свързана е с BDSM, садо-мазо и т. н. който напоследък стана "модерен" в порноиндустрията, но истината за това "изкуство" е много по-древна и насладата, която си доставяш стига и може да стигне онази граница, наречена "малка смърт"...

Но утре за това по-подробно..
Благодаря на всички смели хора, които споделиха своите фантазии. Страхотни сте!

47.   жена 19 моите представи са детайлни от гледна точка на обстановка и игра:
Преставям си как след лекции професорът мие изчуква на катедрата си. Не се събличаме. Аз се подвизавам с рокля, а той само го е извадил. Аз не трябва нищо да правя освен да крещя силно, което го възбжда допълнително. След като сме опорочили аудиторията отиваме в изискан ресторант. Седим на централна маса един срещу друг и си хвърляме погледи. Слагам крака се между краката му, а той държи тока ми сякаш е членът му и мастурбира с него. Поръчваме си червено вино. Носят ни го. Аз махам крака си и започваме да обсъждаме 'Кант и птицечовката' на Умберто Еко. После минаваме на "Роман за розата" и докато аз изсазвам мнението си за еротичния характер на романа и фетиша за дефлориране на девойка, той седи облегнат в характерната си замислена поза, която толкова ме възбужда. Изведнъж се изправя и бързо сяда до мен. Застава толкова близо, че аз спирам да говоря и го гледам в очите. Той ппрокарва ръка по гърдите ми и я спуска до коляното ми. После тихо казва "Да, продължи, слушам те! " аз се усмихвам и запелтечвам, а той плъзва ръката си нагоре и започва да 'потърква'. Прекъсва ме и ме пита къде повече ми харесва горе или долу, като прави лек натиск на съответните места. Аз слагам ръката си върху неговата и натисам със средния си пръст неговия и ги вкарвам заедно в мен. После бързо ги вадя и вдигам рсете ни на нивото на масата. Намигам му и му казвам 'вътре ми харесва най-много' после облизвам пръста си, а неговия избърсвам със салфатката си. Носят ни вечерята, той се връща на мястото си и вечеряме. Аз леко избърсвам устните си със салфетката. Той е крайно възбуден. Отиваме в хотел. Стаята е чисто бяла, голяма, с дойно легло, бяло, с бели чаршафи, има прозрачна маса и ярка, почти заслепяваща, бяла светлина. Всичко е адски стерилно, напомнящо на болница. Единственото небяло нещо е ярко червен диван. Сядаме на него и пием шоколадов бейлис в издължени високи чаши с ниско столче. После той ме връзва за леглото и ме изнасилва - удря ме, хапе ме и ме пръска със спермата си. В салона на хотела има маскен бал. С него се разделяме в отделни стаи и се маскираме. Играта е да намерим другия на бала. Последният е тип Венециански бал с маски. Аз решавам да не търся, а да бъда намерена. Танцувам с различни мъже които ме свалят и опипват. Докато танцувам с прекрасен учтив възрастен мъж нечия ръка е на талията ми и с грубо и премерено движение ме обръща. Той е с черна маска с острои уши и дълъг нос. Чука ме в тоалетната и така мога да продължавам дъъъъъъъълго безкрайната нощ. Ако ви е интересно, кажете и ще.
В реалността- няколко пъти мастурбирах на лекции, някак ме възбужда идеята че трябва да мълча и да съм тиха. Последния път видях, че е забелязал и след като свърши лекцията го попитах дали иска бельоно ми. Не бяхме сами, но никой не ме чу. Веднага след въпроса ми приятелката ми настоя да побързам и аз не изчаках отговора му.

48.   47.. да, така фантазират повечето жени - всичко ни е важно на нас - погледи, аромати, дрехи, даже какво точно ще вечеряте, в какви чаши ще е налято питието... и при мен е така.
Как се държи професора след това? :) Мен са ме хващали, че мастурбирам в автобуса... адреналина е страхотен. Мислех, че никой не може да ме види, но явно се заиграх повечко, защото изохчах леко и един мъж се обърна... аз точно се бях извила... стана му ясно какво правя, но не беше сигурен.
После се поообръщаше често, на мен ми беше много забавно... а и той не изглеждаше никак зле. Започнах да си фантазирам, че сяда до мен и предлага да ме отмени...

А най-мръсната и тайна фантазия...

Понякога си представям, че съм на гости при някоя приятелка и се смеем и си лакираме ноктите, гледаме филми, танцуваме и си бъбрим... весело ни е. Тогава идва някой... все тая кой. Представяла съм си и непознати, които идват да ограбят апартамента и нейното гадже, но сега за непознатите. Те са двама или трима... или повече, всъщност са около 5-6 човека. Силни мъже, чиито лица не се виждат. Заварват ни да се гушкаме заспали с моята приятелка и започват да издевателствуват над нас. Единият държи главата й за косата и я кара да го лапа, а други двама ме държат.. после той го вади, тя е разплакана и онзи започва да се смее. Зловещият смях ме възбужда. "Виж, твоята приятелка е мокра" и тикат главата й между краката ми... Тя е уплашена и започва да ме лиже... езикът й е толкова нежен на фона на цялата грубост. После ни оправят отделно, чувам само писъците й от другата стая... това ме възбужда и плаши. Искам да знам, че е добре. Започвам да се моля да ме отведат при нея. Когато влизам виждам, че тя е застанала в кучешка поза на ръба на леглото и четирима мъже се редят на опашка... всеки я минава и така.. до безкрай. изпразват се в дупето й и спермата потича навън... тя пада изнемощяла на леглото. Отивам да я прегърна, но не ме пускат. Карат ме да коленича и започвам да духам на всички... имам по два в устата си... едни са меки вече и усещам как набъбват, други са твърди... вече не знам колко са мъжете. Някой я обръща по гръб и сяда върху лицето й, за да му оближе топките, а с ръце разтваря краката й.... блъскат ме да коленича и ме карат да я лижа... между краката й още има сперма... започвам да я галя с език и усещам как някой ми го вкарва брутално в задника, после го вади и следва друг... натискат главата ми между краката й...
Цяла нощ ни малтретират така... накрая и двете сме легнали по гръб, съвсем неподвижни, омазани целите със сперма, потни и с разкървавени устни. Проснали сме се на леглото и сме се хванали за ръце... а те се смеят над нас. Наредили са се в кръг около леглото и се изпикават върху нас...
Един коленичи над главата ми, стиска бузите ми и ми се изпишква право в устата... другите започват да се смеят...
И ни оставят така, проснати на леглото.... и както сме изнасилени, омазани и напикани, се поглеждаме една друга и започваме да се целуваме... да се галим и да си шепнем нежни думи... възбуждаме се и си доставяме удоволствие една на друга с пръсти и устни... а после се потапяме в горещата вана и заспиваме...

49.   Много интересно, 47 задавам Ви тема за продължение на фантазията. Прекарали сте чудесната нощ прекрасно, весело и безгрижно. След няколко дни, научавате случайно от ваши колеги, че въпросният професор-женкар с който така добре сте се забавлявали, е изчукал много студентки като Вас, и за Ваша изненада и ужас, научавате и това, че той е болен от спин. Продължете фантазията, моля Ви!

50.   Мисля че са споделени много интересни и уникални неща. Аз лично съм многооооо извратен и перверзен. Искам да го направя навсякъде и всякак. Да ни хващат и да ни гонят дори да ни арестуват за това. Примерно искам да го направя в мола
- пълна програма, където и да е. Бих направил 90% от нещата които са споделени тук. Според мен фантазиите трябва да се споделят с партньора. Ако му хареса (party) Ако не и ако ви обича просто ще ви откаже. Най много обичам sexa с партньорка за 1 нощ. Да направя всичко с тази непозната жена - на плажа, в дискотеката, в кооперация, на маса за масаж, на работното място, да влезем някъде с взлом и да го направим И още къде ли не.
Аз лично съм започнал да превръщам фантазиите си в реалност и ми остава доста време да запълня целия списък с перверзни и дори за някои гнусни неща. Защо не направите реалност поне 1 от вашите фантазии? Помислете!

51.   49... нека аз продължа фантазията. Позволявам си го от позицията на автор на тази тема, която силно се забавлява и същевременно недоумява коментари от Вашия тип.

След като разбира, че той е болен от СПИН си прави изследване и се установява, че тя не се е заразила, после слага в дамската си чанта няколко презерватива и продължава да се забавлява с професора.. или с друг професор.. или даже с декана.
АУч... забравихме.. това е фантазия. Във фантазиите заразяваме ли се със венерически болести?
Екзистенциален въпрос, не мислите ли, 49?

52.   48 - Държеше се сякаш не е станало нищо, като изключим няколко 'особени' погледи, чието значение не съм разгадала още. Ще добавя, че аз не държа да спя с него. Възбужда ме, когато го видя, но то е по-скоро възбуда към идеята ми за него, а не самият той. Въпросът за бельото беше резултат от възбудата "че ме е хванал". Мисля. ха-ха

49 - Долавям някакъв елемент на заяждане. Не виждам кое й е лошото на фантазията ми. Ако съм сбъркала, сори ;)
Първо, няма как да стане в реалността, защото винаги се предпазвам. Независимо от човека.
Но ако се случи във фантазията ми, предполагам бих спала пак и пак с него, защото така и така е свършено. Пък и е само фантазия.
Ако ми се случи в реалния живот - до преди две години имах рак, злокачествен, оздравях... Ще значи, че не ми е писанода живея спокойно и... дълго.

53.   "Аз лично съм започнал да превръщам фантазиите си в реалност и ми остава доста време да запълня целия списък с перверзни и дори за някои гнусни неща. "

Може ли малко повече за гнусните, както ги наричаш ти неща? Кое пък гнусно видя в секса само не разбрах.. ;) Я сподели, че ми стана любопитно!

авторката до 50

1-50 от 1643