Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

101-150 от 1643

109.   108 Като гледам начина на писане прекалено правилен е за 12г. момиче. Аз лично не вярвам че си на толкова, а и едно момиче 12 какъв оргазъм да изпита.

110.   До 105 от 103.

Не, защо? Правила съм го вече. Промяна аз лично не съм усетила.

112.   Доколкото знам всеки има тъмни и порочни фантазии и най често са свързани със секс. Малко са тези тук които ги разкриват, повечето както виждам само загатват какво им е в главите. Жалко е че толкова малко хора са готови да ги споделят а тези който гоправят биват порицавани ако излязат от "границите".

113.   Аз си представям как някой ме причаква след училище (негър или някой друг, но с ОГРОМЕН х*й).. Хваща ме, завързва ми очите, бута ме в някоя кола.. Там ме изнасилва (скубе ме, вре ми го здраво и навътре, бие ме, вързва ме и ме минава с още 2 "яки пича") и след това, точно преди да свърша ме бута, прибира си го, взема ми дрехите, и ме оставя завързана, гола в колата.. Стигаме до някакъв склад.. Там случката се повтаря.. След това ми се изпразват всички в устата.. След това ме зарязват някъде (гола) и аз трябва да се прибирам на стоп.. Спира кола, качва ме и отново следва едно адско ч*кане.. Накрая се прибирам вкъщи, не можеща да си свие краката.. Е, това е от мен! :*

114.   До 112, определено е така. Друг е парадокса, че много хора се притесняват да споделят за тези свои желания с половинките си от страх да не ги вземат за някакви извратеняци. Странно при положение, че точно любимият им човек е най-подходящ за тези фантазии :))

*Syndrome

115.   Аз си представям как маструбирам с вибратора си и мъж ми се прибира точно в тоя момент, вижда ме. Както си е с дрехите само го вади и ме кара да му духам, като през това време ме чука здраво с вибратора във вагината. След това ме обръща кучешката и ми го вкарва рязко в дупето аз пищя първоначално от болка но после дупето ми се отпуска и се побърквам от кефа на двойното проникване. той се празни в дупето ми и ме кара да му го оближа след което ме оставя изтощена на леглото
trii1/2

116.   Аз съм номер 19 и 32. Съвсем в детаили съм описала фантазийте и малко ще ми бъде трудно да ги сбъдна. Със споделянето нямам проблеми, разказвала съм ги на съпруга си. Всички фантазираме, но някои не си признават. Лично мнение е фантазиите подобряват сексуалния живот. Всеки има право да зарвори очи и да фантазира и това по никакъв начин не променя същността ни. Фантазирайте на воля без значение кой какво ви казва.
Маги

117.   Мъжете се женят за тази, която е до тях в момента, в който в главата им дойде мисълта, че вече трябва да продължат рода или да не са вече ергени, а съпрузи, в момента, когато са готови според тях да станат вече отговорни и да преосмислят приоритетите си в живота.
Която е до тях тогава - на нея предлагат. Ако я познават от няколко години още по-добре, мислят, че няма да има повече изненади. Те избират партньорка за новия си етап в живопта, който искат да опитат. А вече каква е жената определя развитието на брака и връзката.
Мъжете се надяват Тя никога да не се променя, те не си падат по изненади от този род, а жените се омъжват, защото мислят, че Той ще се промени идвата пола остават разочаровани.
Капризната, надменна и лекомислена в харчовете си съпруга, която си мисли, че мъжа й е длъжен да й осигури охолен живот скапва брака си. С тихата, покорна и удобна сянка над печката бързо се губи тръпката. Кучката остава егоистка, но се вкопчва в мъжа си, ревнува, истерии, скандали, преследване...
Кажи ми каква е жена ти, за да ти кажа какъв е брака ти?
И след развода (ако са достатъчно смели или достатъчно им е втръснало) после мъжете знаят какво търсят - жена, която ги пали и съблазнява, която е освободена от задръжки в леглото и винаги иска да сподели малко интимност, приятел, който знае кога да мълчи и кога да дава съвети, жена, която само с присъствието ги кара да се чувстват силни и да искат да се развиват. Да не е капризна, но да си знае цената. Да не е ревнива до лудост, но да го пази от нахалните лепки и фльорци. Да е умна, забавна и да умее да подържа къщата чиста, да не го излага пред приятелите му и да готви, като в същото време знае как да остане дама, да има свой собствен живот, да излиза с приятелки, да си има хоби.

119.   до 115 защо трябва да си го представяш. Аз лично много бих се зарадвал на описаната от теб (случка). Не вярвам да се противи, напротив ще остане много добре изненадан.
П. С. Ех защо нямам такава жена до себеси като теб.

120.   Друга моя фантазия е с жена. Да уточня - правила сам го няколко пъти от любопитство, не се считам за лезбийка или би, твърдо хетеросексуална сам.
Въпросната фантазия е с конкретна жена - Ангелина Джoли. Само като и видя устните и се подмокрям. И си предтавям ако ми падне какво ще я правя
Само двете сме, аз съм активната страна. Целуваме се страстно, после я събличам и дълго целувам и смуча гърдите и, после продължавам надолу играя си с клитора и целувам го лижа го смуча го вкарвам си пръстите в нея после минавам и към дупето вкарвам и стаклена играчка и продалжавам да я лижа отпред после я чукам с вибратор вав вагината после със страп-он в дупето, по някое време и слагам вибратора отпред през цялото време тя стене и се гърчи от удоволствие сваршва многократно накрая заспиваме изтощени и през цялото време тя не ме е докоснала
trii1/2

121.   119, Знам че е осъществимо, но не съм му споделила, притеснявам се да не вземе да се притесни или обиди, да си помисли че маструбирам защото той не се справя добре. Иначе секса с него е супер, задоволява си ме просто обичам понякога да си поиграя със себе си
trii1/2

122.   Сладури, супер сте. Всички сте с уникални фантазий!
Моята пък беше по-скоро мечта, която сбъднах, за лошо или за добро (по-скоро първото). Нагоре видях един коментар за жена, която иска приятеля и да отвори девствено момиче. Ние точно това направихме с любовника ми.
Болката винаги ме е възбуждала, особено когато гледам друга жена да се гърчи и извива от нея.

Та, разказвам сбъднатата си фантазия.
Бяхме на морето миналата година в БГ.
Решихме да правим тройка, после аз хвърлих мухата за девствени момичета.
Няма да ви казвам с колко зор намерихме такова момиче, все пак го намерихме от човек, който се занимаваше с проститутки, приятел на брата на моя приятел... тя била на 19г, ромка, дъщеря на някаква си там "стара шаврантия", невзрачна, но нямала пари и решила, че иска да и платят за девствеността -тройно повече от обикновена проститутка.
Чудесно, казахме си и се разбрахме къде да ни я доведат.
Изведохме я на вечеря, не искахме да сме прекалено брутални и да и причиним само болка.
Тя беше просякиня, личеше й от всякъде.
Купихме и дори красиви дрехи, хапнахме, купихме бутилки вино и я заведохме в хотела.
като я съблякахме, малко се отчаяхме, но приятеля ми е леко луд, и... каза, че ще и помогнем... вкарахме я в банята, обръснах я-АЗ, което страшно много ме възбуждаше, клиторчето и беше малко и розово, а като го натисках УМИШЛЕНО тя лекичко изохкваше.... изчистихме я напълно, напарфюмирахме я... и си сипахме вино... искахме да я предразположим, говорихме много, нея я беше много страх наистина... а трябваше да я върнем в определено време и нямахме много тайм...
целувахме я а тя милата трепереше, което ме възбуждаше много... гаврихме се с нея.... разтваряхме краката и... разтваряхме дупето й... приятеля ми и го блъскаше в устата.... а тя само охкаше и очите и плакаха защото той го блъскаше брутално и надълбоко... исках аз да я отворя... но исках да го направя нежно, ... разтворих и краката... разтворих и устните и... а приятеля ми вече ме чукаше отзад... стенех от удоволствие а тя ме гледаше, все едно е в друг свят... леко си вкарах пръст в нея... и натисках надълбоко... капки кръв тръгнаха по пръста ми, което ме възбуди максимално, тя пъшкаше и си свиваше краката в коленете, а аз пак ги отварях и продължавах да движа пръста си... междувременно стисках много силно гърдичките й...
Исках да гледам как тоя я чука и му казах да почне нея/... той дойде а тя започна да се дърпа леко, масажирах и клитора... и и бях седнала на лицето, за да може да ме лиже, и да гледам как приятеля ми прониква в нея...
той го направи брутално, от ряз, а тя изкрещя... с всяко проникване тя крещеше и се дърпаше все повече, болката й ме подлудяваше... той не спираше да я чука брутално, качи краката и на раменете си за да проникне максимално дълбоко, а тя викаше и ме гледаше, хапех шията й, и зърната й... силно... тя ме буташе с ръце но беше безсилна.... обърнахме я по корем с свити крака, за да усеща пак болка... той проникваше в нея... накарах го да я чука отзад... сменихме презервативите... и той го допря до задника и... когато пробва да проникне тя се извика: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, но той го блъсна по силно... и главичката му проникна... беше чудесно.... чукаше я във всякакви пози.... и я въртеше както си поиска той.... аз гледах, мастурбирах.... накрая чука мене... и свърши в дупето ми.... а аз масажирах момичето по клитора... тя беше изтощена горката... и ние също...
Брутални сме.... но.... това е живота.... съжалявам, ще горя в АДА, но... да... искам да ме пържат и дори да ме чукат дяволите хаххахахаа.... стига от мен....

+Кейти+

123.   Скъпа, Кейти, твоето е опит миличка трябва ти нова фантазия вече. Само не разбрах болката ти харесва само върху другите или и върху тебе. Защото в противен случей си садистка, скъпа. Не знам дали си го осъзнала вече. Както и да е опитът ти ме хвърли в размисли.
Маги

124.   Е, Кейти, верно това ако е истина, смисъл не е измислена история, много гадно сте постъпили. Аз съм жената, която каза, че иска да отворим с приятелят ми девствена. Но определено не си го представям така. Колко извратен трябва да си за да причиниш такова нещо на момичето?!

125.   Фантазирам си как жена ми се ебе пред мен с друг, аз я държа за дупето и и го повдигам в такт с неговото вкарване. После той се прани в нея и си отива, а аз започвам да я еба....

Фантазията ми започна, когато преди година жена ми ми призна, че ми е изневерила -извиняваше се, а аз и казах да не се притеснява и започнах да я лижа, после да я еба във всички дупки. Докато я помпах я карах да ми разказва как се е ебала и да ми обещае, че ще продължи да се визда с гаджето си. Тя така и направи, около три месеца два-три пъти седмично се ебеше с него, после се разделиха. Винаги ми е казвала, че отива с него и после ми е разказвала как са се ебали... Лошото е, че не иска да го направи пред мен, дори и с непознат - нямала да може да се отпусне....

От месец си има ново гадже - доста як тъпкач, защото през вече я ебе, ама аз и казах, че или искам да я гледам с него, или ще извикам някое жиголо - ако не ще и спра всякакво ебане докато се навие

126.   Красиви фантазии. Пожелавам на всички да ги осъществят.

127.   110, хубаво е, че няма промяна. Кога и как се появи желанието да влезеш в мъжката роля? А възбудата той да е облечен с бельото ти? Много ми е интересно. Голяма част от моята възбуда е точно това, което казваш ти - да усетя какво ви е на вас... Би ли разказала за конкретен случай или пък за нещо което много ти се иска в тая посока, но все още е само фантзаия? ...

От 105

128.   До 109 Не е вярно аз като бях на 11 стигах до оргазъм та даже на 10 и половина... И мисля че тая тема е много добра но не ми се пише сру

130.   Моята фантазия е следната:
представям си как отивам у приятеля си и още с влизането (той се е скрил зад вратата) ми завръзва очите, хваща ми ръцете, завежда ме в стаята си, съблича ме, бута ме на леглото, завръзва ми ръцете и си го тика в устата ми. След съвсем малко ме оставя. Стоя известно време така.. най-малкото- защото не мога да мръдна. След малко усещам език на врата си. Има нещо различно от начина, по който приятелят ми обикновено си играе с мен. Докато размишлявам за това, 2 пръста влизат в мен и започват да се движат бавно. След малко се включва и езикът, който доскоро обикаля врата ми. Изведнъж чувам гласа на приятеля си, но някак странно далече от мен. Няма и миг по-късно и той отново го вкарва в устата ми и свършва в гърлото ми. В следващия момент маха превръзката от очите ми и аз виждам, че не той ме е лизал, а някакво момиче.. и то не кое да е, а негова бивша, която аз искрено мразя.. Приятелят ми, без изобщо да реагира на злобните погледи, които му хвърлям, ми връзва нашийник на врата и закопчава ръцете и краката ми с онези белезници, които са обединени от верига. Дърпайки повода на нашийника, той ме кара да се свия в единия край на леглото и казва на бившата си да легне по гръб и да се разкрачи. Набутва главата ми между краката й с думите "лижи, проклета кучко" и донамества тялото ми- с вирнато нагоре дупе, така че да може да го пляска. Аз се дърпам и отказвам да й лижа. Приятелят ми ме заплашва, че ще ми го вкара рязко в дупето, ако не й лижа (веднъж пробвахме анален секс, но колкото и бавно и внимателно да подходи той, в мен влезе само част от главичката и аз не издържах на болката и се дръпнах). Навеждам се и започвам да й лижа, а той ме удря по дупето, силно. След малко се пресяга и взима нещо от масичката. Анална броеница. Започнюва бавно да вкарва първото топче в дупето ми, като натиска главата ми надолу, защото се дърпам. Второ топче, трето, но малки.. и болката се издържа. Аз лижа с надеждата да не се стигне до секс. Приятелят ми продължава да вкарва топче след топче в мен и, когато стига до най-голямото, изважда рязко броеницата и още по-рязко вкара хуя си в мен. Пищя. Той натиска главата ми надолу: "казах ти да лижеш, кучко проклета". Плача и лижа, докато той грубо ме чука отзад, а бившата му стене от удоволствие пред мен. Накрая тя свършва в устата ми. Принудена съм да преглътна. След малко приятелят ми го вади от мен, обръща ме с лице към себе си и свършва на лицето ми. После хваща повода ми, завежда ме в банята, като вика и другото момиче. Отново ме изнасилват, докато адски горещата вода се сипе върху мен. Накрая ме повеждат отново за повода, като през цялото време се препъвам заради белезниците. Извеждат ме навън гола и мокра и ме завръзват нависоко (аз съм ниска) за една ограда, зарязвайки ме така на улицата.

131.   авторката

130... браво! Малко жени си признават комплекса от бившата... но много интересно.. защо искаш тя да те унижи? Разкажи ми малко за чувството.

Доскоро имах връзка със семеен човек и неизбежно си имах комплекси от жена му... и съм си представяла и аз разни неща. Но определено като доминираща позиция, или по-скоро като воайор. Искало ми се да гледам как я тормози.. даже съм му споменавала за тройка с друга жена, защото ще мога да си фантазирам, че другата е съпругата му. Нали, той едва ли знае за това ;) Представям си просто, че чука някоя много брутално, че се гаври с нея, заради мен, заради моят кеф... Но си мисля, че това си е заради природата на самата връзка... Ако се замисля малко, не си представям, че ако имам открити взаимоотношения с някой, ще искам да се държи така с някоя жена. Или пък ще искам заради стари емоционални травми.. хм. ще поживеем, ще видим ;)

Но, ти си в позицията на изнасилената, тази, с която са се изгаврили и то не кой да е а бившата му. друга, която е обичал. Защо? Замисляла ли си се? нали сме си анонимни, не се притеснявай - проява на ниско самочувствие ли е, или...? Сподели, моля те...

И по-горните теми (коментари) ми станаха интересни, но сега нямам много време и ще се включа пак.

132.   Искам да чукам съседката си и нейната дъщеря заедно и да се наслаждавам на инцест лесбийско изпълнение! Направо като си ги представя полудявам!

133.   от 130 до авторката:
Ами, честно да ти кажа, нямам представа защо се получава така. От 2-3 дни ми се върти тази мисъл, а преди това беше обратното- аз я малтретирах и измъчвах и така нататък. Малко или много тя винаги ми е била проблем- откакто се запознах с приятеля си (те тогава ходеха). Живата истина е, че той нямаше чувства към нея и си личеше от километри. А относно самочувствието- това, което ме притеснява са краката ми- не ги харесвам, но не харесвам и тези на бившата му. Искам да кажа, че не си избивам комплекси заради това. Нямам представа защо се случва.. ще си помисля върху този въпрос и пак ще пиша, ако стигна до отговор.

134.   авторката до 130

То... след като ти написах коментара. Май моето е проява на ниско самочувствие, но винаги спрямо нея... нямам иначе притеснения от други жени дори да са 1000 пъти по от мен и това да се вижда и с просто око. Но примерно при мен си е стара болка, защото той просто я предпочете някога още за съпруга, а мен ме остави. После се събрахме пак, та при мен си е някаква емоционална травма, която ми се иска да превъзмогна и като си представям, че той се държи грубо с нея, че я унижава и т. н. ми става някак хубаво.. нещо като реванш ми е. Просто ми омръзна да си мисля как се държи мило с нея.. ей такива глупости.
Иначе реално погледнато - аз не я харесвам като жена, смисъл по-хубава (или по-скоро по-апетитна съм от нея, черта) Комплекса ми не е на ниво външност - там нямам проблеми, съвсем от друго ми идва, а може и някаква непроявена ревност да е.

Та.. да не се отплесвам много. Мислех си за твоя случай... всъщност може би именно, че вече си преодоляла това, че тя ти е "проблем" и си се успокоила във връзката си, те кара да изпитваш сигурност. Вече нямаш нужда (говоря на подсъзнателно, психологическо ниво) да се доказваш пред него като нещо повече от нея, приела си и си се успокоила, дотолкова че, в крайна сметка, няма страшно тя да те тормози (във фантазиите ти) иначе ако се случи, след това ще я намериш и ще й извадиш очите ;) Надявам се, че се изразявам ясно... искам да кажа, че именно преодолените "комплекси от другата" могат да ти дадат тази свобода...

Аз определено "моята" искам да я измалтретирам.. даже и него да го няма във фантазията ми. :))) Двечките хубаво ще се позабавляваме с разни камшичета, вериги, горещ парафин и т. н. ;)

135.   Хей хора, наистина съм изненадана от всичките тези фантазии, но са много добри... ами аз имам няколко фантазии... например някоя вечер да съм си легнала и да съм заспала и изведнъж да усетя как се възбуждам от пръстите на някой, да отворя очи и над мен да стои гаджето ми... след това да започнем да се чукаме като луди, но да внимаваме да не вдигаме шум, защото нашите са в другата стая... и точно когато съм накрая, да дойде гаджето на майка ми и той също да ме оправи... а другата ми огромна мечта е Мерилин Менсън да ме изнасили след концерт, като тихичко ми пее любимите ми негови песни... обожавам го и мечтая да правя секс на неговата музика, но гаджето ми го мрази и няма да иска... това е от мен :)

136.   от 130 до авторката:
Изразяваш се напълно ясно и, признавам, има много логика в думите ти. А като се замислих върху това, което казваш, смея да кажа, че имаш право. Не искам да изглеждам като себелюбка или нещо подобно, но въпросната бивша не ме превъзхожда с абсолютно нищо. Приятелят ми сам ми го казва, защото в началото на връзката ни аз все още ревнувах от нея и ми избиваха комплекси, но той някак успя да ми докаже, че тя е минало. Освен това, другото, което ми помогна, е, че на Нова година и малко след това тя му звъня няколко пъти със скрит номер и с преправен глас (много детинска история), но и той не е идиот, разбра, че е тя и й каза да не го занимава. Може би именно това, че тя се показа много по-жалка отколкото съм смятала, че може да е, ми помогна много.
П. П. Съжалявам за повторенията, но не искам да назовавам имена. :)

137.   122, 130 - Много ме надървихте! Особено 130. Как искам и аз така с бившата да спретнем това на моята. Много възбуждащо! А на 125 направо му завиждам. Моята жена за разлика от тази на 125 пък иска ако ще се чука с друг да бъде пред мен, иначе и било като изневяра, а мен това не ме възбужда толкова. По-унизително ми е(равнозначно на възбуждащо за мен) да стоя и да я чакам вкъщи, а тя да се кефи с него. Не само да се чукат, а и да се смеят заедно, да си прекарват много добре и откачено, да се понапият някъде, да си поизбухнат. Той също да знае, че аз я чакам и знам, че той я опъва в момента. После да ми разказва като се върне и лекичко да се подсмихва от това, което е направила и на това, че аз се възбуждам от факта. Малко с насмешка да ми говори.

139.   *Нмер 5 - евала фантазия като мъж гарантирам, че ако гаджето ти разбере ще се изкефи мног (аз бих) :D.
Иначе една от МНОООООГОТО ми фантазий е да изчукам половината даскало (сексапилната ченска част) + по младичките добре изглеждащи майки и САМО АЗ да съм мъжа

140.   Моето не е точно фантазия, а по-скоро фетиш, който мноого ме възбужда! Представям си как се чукам с приятеля ми, а в другата стая седи някоя моя приятелка/приятел и си се занимава с нещо.. през това време приятеля ми ме нарича к*рва, б*клук, к*чка, скубе ме, удря ми леки шамари, кара ме да му духам, лиже ме зверски, набутва ми го в устата, във вагината, а НАКРАЯ в дупето и свършва там.. Дам, знам че е адски извратено, но като си го помисля и откачам.. :D:D:D Айде поздрави и от мен :D

142.   от +Кейти+

Ами незнам сладури, но това е, което съм го направила.
Дали е извратено, дали е грубо или не... няма значение...
имах желанието и сбъднах фантазията си:))))))

Целувам ви!

145.   1 Секс с пенис колан

2 Държане на тестисите по време или след секс от страна на партньорката

3 Парнтьорката мастурбира пред мен и след това аз пред нея

4 Партньорката мастурбира с пениса ми и съответно след това аз разтривам клитора докато свърши

5 Да ходя гол докато партньорката ми е облечена

146.   Аз пък искам някой без да иска да ме залее с течен шоколад и после да почне да ме лиже, пипа и чука здраво на масата в кухнята!

147.   Ами сбъдни го. Готино е. Също е готино със сметана да те нацапат, да те полеят със шампанско и всичко това да го излижат и изпият от теб. 146 пожелавам ти да се случи.
Маги

148.   Бих искал да се чукам с няколко момчета и да ми се изпразнят в устата! После да изчукам три момичета и да им се изпразня в дупетата хах!

150.   Преди месец тъщата ме хвана да мастурбирам. Няма да забравя погледаи, който дълго се задърж в/у члена ми. Неказа нищо но оттогава се държи много мило с мен. Започнах да си фантазирам как я чукам. Тя е на 45г. и както върви май ще изпълня фантазията си.
Имали други мъже изпаднали в това положение или пък тъщи да споделят?

151.   Аз пък покрай тъщата се запознах с жена си! Само че жена ми не знаеше че се чукаме с майка и! Е като стана някъде към 52 спряхме, а сега се държим все едно нищо не е имало!

152.   132, според мен трябва и на двете да им свършиш на лицето и да ги гледаш как се чукат!!!

tikimic

153.   N 151, че то след 52г. стават още по-страстни и неударжими. Твоята как се е кротнала и не си иска незнам, но съм сигурен, че пак ще правите секс. Неизбежно е. С моята нямаме намерение да спираме. Вече 12г. го правим и страста не отихва.

154.   Фантазирам, че пътувам с пасажер. Студено е и аз съм на палубата с палто. Тъкмо да си отивам в каютата и капитанът съобщава, че най-много до час ще потънем. Ако дойдат навреме има шанс да се спасим всички. Настава паника и лайнерът започва да потъва по-бързо. Падам в ледените води и знам, че не ми остава много. Тялото ми се охлажда бързо, но в този момент усещам здрави мъжки ръце да ме издърпват от водата. Слага ме на дъното на лодката и започва да ме съблича. Съблича се и той. Знае, че няма време и действа бързо. Ляга до мен да ме стопли. Губя съзнание, защото тялото ми изпада в хипотермия. Тогава усещам един, два, три тласъка и отварям очи. Целува ме. Милва ме. Прониква в мен, за да ме върне към живот. Тласъците му стават по бързи и груби, но ръцете му са нежни. Усещам затопляне. И приближаващ оргазъм. В този момент спира. Но ръцете и езика му са навсякъде. Дори и между краката ми. Не ми пука че всички ни гледат. Адреналинът ми се покачва, температурата ми също. А езикът му продължава с оралните ласки. Моля го да спре, не спира, продължава да лиже. Прониква пак в мен. Този път по нежно. Прави го с много любов. Не спира да ме милва и целува. Щепне ми в ухото нежни думи и двамата стигаме до оргазъм. Сексът с него ме върна към живот.
Ами товае, дано да ви е харесало, мен винаги ме възбужда.
Маги
П. П. Някой ми обеща да ми разкаже фантазиите си. Чакам.

156.   Една от фантазиите ми е да съм едновременно с две сестри, еднояйчни близначки, така че да не може да разбереш коя коя е. За начало имам паралелна връзка с двете и да правим секс поотделно, един вид сам съм си баджанак :-) Интересно ми е доколко две генетически почти еднакви същества са различни в леглото... Накрая ги събрирам двете, като те до този момент не са подозирали една за друга, и на учудените им погледи отвръщам, че не съм знаел че са две различни и че винаги съм си мислел, че правя секс с една и съща! След което ги почвам на тройка, като продължавам да не знам в крайна сметка кога коя чукам...

Интересен би бил и обратния вариант, аз да съм един от двама братя близнаци и да си разменяме жените, без те да разберат, че са с различни мъже в леглото. На практика всеки ще е ебал всяко гадже на другия... Това за съжаление няма как да се случи, първото също е много малко вероятно но поне има шанс...

По-слаба вариация на това е секс/паралелна връзка с друг вид роднини, майка и дъщеря, леля и племенница, братовчедки и т. н. Има подобни истории в тоя сайт на хора дето редовно си чукат тъщите, но при мен става дума за авантюра, не ме влече да се вкарвам във филми...

Не се бях замислял, но горните коментари ме наведоха на мисълта, че също би ми харесало да гледам как някой чука приятелката ми, изнасилва я грубо (в рамките на здравословното), от което тя по принцип се побърква, крясъците й отекват из целия квартал и привличат още и още "мераклии"... и нататък не искам да си представям :-) Във всеки случай за разлика от подобните коментари досега аз не стоя свит в ъгъла и да се кефя на унижението, а участвам наравно с другите. Не съм сигурен че искам това да се случи наистина, но като фантазия ме възбужда страшно...

157.   Как точно участваш наравно с другите? В насилието над нея или над тях? Сподели, че ми стана интересно. Как завършват фантазиите ти?
Маги

158.   Защо насилие над другите? Не съм казал това. Участвам като и аз правя секс с нея, не непременно изнасилване, правим го както си го правим винаги... дори като се замисля може би това й се явява глътка въздух след бруталното чукане от другите...

159.   Мъж на 28. Имам най-различни фантазии, но много искам да доминирам над повече жени. Да си имам харем и да правя с тях каквото си поискам. И повечето да са по-възрастни от мен (Хм. май всъщност това няма такова значение, но поне да има няколко такива. това май е по-правдоподобната версия). Също така ми харесва фантазията на номер 30. И аз се възбуждам от тази идея. Иска ми се да го причиня на някоя жена. Да я предложа на банда загорели цигани. Също така, когато някоя жена много ме възбужда ми се иска да я гледам как го прави с магаре или кон. Заради тези си фантазии честно казано ми е доста неудобно да общувам с жени, защото ме е срам, че искам да издевателствам над тях и да им причинявам такива неща. Като видя някоя сочна мацка и веднага я искам. Иска ми се да бъде моя робиня и да я притежавам :( По принцип не съм такъв човек, но може би точно за това не съм себе си, защото се срамувам да бъда себе си :( Не смятам, че е нормално да искам такива неща. Жените имат право да бъдат свободни и да имат личен живот. Защо искам да ги притежавам и да ги унижавам? :( Защо и те го искат? Страх ме е да общувам с жени, които ме привличат сексуално. Много ми е тъпо :( И ме е срам от това. И сега ме е срам, че си го признавам. Не можеше ли да бъда по-добър? Защо не съм по-добър, а съм просто един страхливец :( Искам каквото иска и Мишо Шамара да прави с фенките. Хем искам да го споделя, хем ме е срам. О. К. Споделям го. Все пак ако не го направя си оставам все същия страхливец.

160.   Ако ме попиташ н.159 в някоя друга тема, може и да ти отговоря, но в тази няма как, за да не я разваляме. Иначе във фантазиите ти няма нищо лошо. Познавам мъже, които си представят че убиват партньорките си, но това не ги прави убиици.
Маги

161.   М на 21
Изчитайки всичките 160 коментара не вярвам че ще споделя нещо уникално. Искам да чукам постоянно, различни жени, на различни възрасти, 3-ки, 4-ки, 5-ци, стари, млади, високи, ниски, слаби, дебели, с големи и малки гърди, негърки, циганки, курви, зубарки и прочие. Причината вероятно е в това, че според мен една жена (каквато и колкото и разкрепостена да е тя) неможе да изпълни всичките ми секс фантазии. Искам турска чикия от момиче с големи естествени гърди, и от такава с напръщал силикон. Искам да се изпразня на очилата на силно гримирана мадама с изкуствено завишено самочувствие. Възбуждат ме нахакани пич*та. Кефя си при мисълта, че тази, която в клуба те гледа с пренебрежение все едно си пълен мухльо срещу почерпка и правилните думи след един час коленичи пред теб и ти ближе топките. Искам дълбоко гърло с обица на езика. Искам и да свърша на някоя върху очите така, че да и е трудно да ги отвори от сперма. Обичам мръснишки-изватени женски погледи. Кефя се когато докато правя секс бъркам в устата на момичето с 3-4 пръста. Зодията ми е такава, че застоя, мудните движения и еднообразието ме побъркват. За това се сцепвам да изневерявам на гаджето ми. Искам когато чукам чужда жена, после да се видя с приятеля и на по бира и да му разказвам как "еди коя си" прави перфектни свирки, как гълта сапермата ми или я размазва по цялото си лице(без да знае че става дума за приятелката му) и да го слушам как тои желае същото а всъщност получава просто два разкрачени крака. Ебе ми се от почти всички жени. Опитът ми до сега е показал, че имам усет и винаги намирам как да доставя удоволствие на една жена. Обожавам когато жената пищи от удоволствие и мачка чершафите и когато съм обеден, че комшиите ни чуват и въпреки това не спирам... нито пък тя. Общо взето си педам по извратеното но в рамките на нормалното. Желание за пишкане или други видове изхождане нямам, но не виня другите. Всеки се възбужда и желае различни неща. Зная, че не е мястото да отправям подобни оферти, но много ми се иска да правя див секс с НАПЪЛНО непозната. Да нямам идея на колко години е, с каквка коса, с какви гърди и какво дупе е. Дори да не ме привлича бих и пръснал катерицата от здрав секс. Ако има навити да дадат маил за връзка. ОТНОВО се извинявам, че леко го объщам на табло "Обяви"...

162.   Когато бях ученик на около 15-16г. един ден сутрин видях комшийката, жена на около 25-26 да изтърсва някакви килими и покривки от балкона, който беше точно срещу прозореца на моята стая. Парапета и стигаше да кръста а тя се навеждаше на пред и гърдите и се клатиха под бялата риза. А какви гърди само имаше, не мога да ги опиша. Големи като средно големи дини. Така се клатиха при нейните движения, че мислех, че ще я повлекат през парапета.
Но от тогава всеки ден тя излизаше и правеше това по едно и също време, а аз започнах да се самозадоволявам и да си представям някои секс фантазии свързани с нея. А тя не само имаше големи и хубави гърди, а и в лице и тяло беше супер. Така изкарах 2-3год. и я желаех неимоверно.
Но се случи след казармата мечтите ми да се сбъднат и ние станахме любовници. Тя беше женена за комшията, но той много пиеше и не и обръщаше много внимание.
Близо 2 год. бяхме любовници и се срещахме поне два пъти в седмицата да правиме секс, но после разредихме, защото можеше да се разбере за нас. С годините тя роде две деца-момче и момиче. От време на време 1 път на месец- два пак се срещахме скришом и се чукахме.
А дъщеря и е ного хубава, пълно копие на майка си. Беше на 15 а циците и като големи грейпфрути, стройно тяло с чудесно дупенце. Закръглено и сочно.
От две години го заглеждам и започвам да го желая. Историята с майка и започна да се повтаря.
Женен съм, но понякога се усамотявам фантазирайки за 17 годишната си съседка. Е вече е на 19 и продължавам.
Изкарвал съм го и на жената, но тя усеща веднага разликата, когато правя секс с не, а мисля за комшийчето.
Това лято не издържах когато я гледах по къси полички и с блузки без сутиенл А като отиваше на плажа само по бански и залюшкаше тези цицки откачах. Веднъж бях сам и повиках съседката и въпреки, че вече е на около 58-60
такъв секс направихме, че тя не знаеше на края къде се намира. Призна ми, че се очудва, че след толкова години още я желая.
Аз я целувах и как да и кажа, че през цялото време пред очите ми бе дъщеря и по къса пола и бански.
Такава е моята сегашна фантазия. Но се надявам да се повтори и същото, както с фантазиите ми като ученик спрямо майка и.

163.   до 159 от авторката

Знаеш ли... задаваш въпросите към себе си и само ти в крайна сметка ще намериш отговорите им, но нека ти разкажа нещо - може мъничко да канализира мислите ти.

Аз имам наистина извратено подсъзнание, във фантазиите ми се случват какви ли не неща. В повечето наблюдавам... обичам да наблюдавам, но фактическите ми желания са свързани именно с изживяването на голяма част от фантазиите ми. Преди известно време осъзнах, че повечето жени фантазират също като мен, но рядко са онези, които го признават. Затова и отворих тази тема - да се отпуснем. Анонимността е винаги добър начин да кажем истината не толкова на другите, колкото да я споделим със себе си.
Та... беше ме адски срам от мен, мислех, че нещо не ми е наред. Представях си как някой непознат ме причаква във входа и ме изнасилва, представях си обаче и другата роля - как си играя с някой три пъти по-голям от мен мъж и върша с него, каквото си поискам... Мислех, че съм извратена, защото винаги като започнех да мастурбирам само подобни картинки ми се завъртат в главата, сякаш бях неспособна да се възбудя от нещо нормално. Това се сещаш ми създаде много комплекси и много трудности в общуването, докато не срещнах човек, който ми пасваше на сексуалността. И за моя още по-голяма радост, аз първо обикнах този човек и се престраших да бъда открита с него... много по-късно пламна и страстта ни и все още си действаме като наркотик само като се чуем по телефона.
Но свободата, която си позволих с него ме научи да споделям и да си искам. И колко прекрасно - той искаше същите неща, за него също нямаше нищо гнусно, срамно или извратено и като някой предложеше нещо, вместо да чуе "Ти луд ли си? " другият откликваше и доразвиваше фантазията. Започнахме да фантазираме заедно, от което понякога следва страхотно сексуално изживяване по телефона, в средата на работния ден...
Както и да е... опитвам се да ти кажа, че има сексуалноразкрепостени хора и такива, на които всичко им се вижда глупаво, смешно, гнусно или аморално. Моят приятел казваше за подобен род жени, че са лицемери - казват на човека до себе си, че го обичат, пък не искат една свирка да му направят. Донякъде е прав -за мен като обичаш наистина абсолютно всичко в другия ти е интересно, вкусно и те вълнува. И имаш желанието да пробваш всяка щура идея. Но онова, което той пропусна беше, че има несексуални жени, които просто никога не биха допуснали за себе си факта да го полапат на мъжа си или пък да им го сложи отзад. За тях това е просто нелепо и точка! Честно не ги разбирам, а май нямам и голямо желание да се опитам да ги разбирам. Но ги има!

Та, 159, няма от какво да се срамуваш. Повечето жени така или иначе си мечтаят за ролята на робиня, мечтаят да ги напердашиш, да ги уплашиш, да демонстрираш силата си пред и върху тях, дори да наблюдават как го правиш върху друго човешко същество. Примерно мен страшно ме възбуждаше, когато моят приятел се караше на някой от подчинените си. После като се замислях - не одобрявах подобен род поведение, но възбудата, в чисто сексуален план я имаше, просто защото той демонстрираше сила, първична и мъжка. Всяка жена иска понякога просто мъжа й да се прибере и да й го вкара без да я пита, а докато крещи "не, остави ме" той да запуши устата й и да продължи, после да свърши, да си е взел своето удоволствие и да я е оставил... взета насила.
Но ще ти го позволи само онази, която истински ще те обикне. Пред нея ти няма да почувстваш срам, няма да се плашиш, че може да те осъди и ще си дадеш пълна свобода на подсъзнанието.
Дано разбра коментара ми!

165.   Искам някой да ме напикае... бавно и по цялото тяло, включително и в мокрото ми коте ;)

166.   Имам една готина съседка, на около 45-50, но е страхотна жена, с големи стегнати гърди. Често си представям как идва вкъщи и се скъсваме от секс, как ми прави турска чекия с големите си гърди и как се надупва, искайки да я чукам в готиното дупе. Представям си как охка и вика докато я обладавам и на двете места. Просто невероятно...а жената си заслужава, определено...

167.   Мерси авторке :) Мисля, че те разбрах доста добре.

168.   Моята несбъдната фантазия е да съм с двама мъже. Да ме възбудят до краен предел, да ме докосват и целуват навсякъде. Да им духам и на двамата. Единият да ми го вкара в дупето, другия отпред, т. нар. "double penetration". Искам да свърша няколко пъти, докато са в мен едновременно. А те през цялото време да стенат и да ми повтарят каква малка палавница съм, какво лошо котенце съм. Накрая да усетя топлата им сперма върху лицето и в устата ми.

Друго нещо, което си представям е следното: Отиваме с гаджето в някой клуб, пием, друсаме. След което си набелязваме някоя яка мацка. Отиваме при нея, заговаряме я, танцуваме. Когато вече сме на градус, аз небрежно спускам ръка по дупето й и си вкарвам езика в устата й. А приятелят ми стои и ни гледа надървен, с влажен поглед отстрани. Хващам ръцете и му ги поставям на нейния задник. След това й предлагам да си вземем тримата стая в хотел, където продължаваме с див секс...

101-150 от 1643