Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

151-200 от 1643

169.   До авторката.
Виждам, че се стараеш по някакъв начин да анализираш фантазиите, които четеш. Искам да те помоля да направиш същото и относно фантазиите на мъжете, които искат жените им да спят с други мъже пред тях или просто да им изневеряват и да бъдат унижавани по този начин. Аз също имам подобни фантазии, макар че в реалността обикновено изневеряват на мъжете си с мен, вместо обратното. Ще ми е интересно да разбера мнението ти.

170.   Мъж
Значи аз още от малък гледах 1 порно, което си беше като нормално порно и винаги свършвах на 1 и също място, когато жената му правеше свирка. Разбрах как е свирка на английски и започнах да гледам само тази категория и адски много се възбуждах. След време открих и deepthroat("дълбоко гърло") и започнах да изпитвам още по-голяма възбуда от преди. Може би си мислите, че това ми е фантазия и това искам да правя, но не е точно така. Като си го помисля на живо не ми се иска. Ще съм доволен и на обикновената свирка, просто ме възбужда отдадеността на жената, а и това ме кара и аз да се раздавам.

Ще ми е готино, ако жената е със завързани ръце зад гърба, на колене и ми духа. Съшо така и ако е със затворени очи и да си го търкам където пожелая да и стигна с целувки до ******* да я лижа, тя да се побърква от кеф, да и го пъхам бавно, изведнъж да се забързам и да свършим взаимно.

Вие жени какво мислите за порното от тип 'дълбоко гърло'? Нямам предвид онова, което е брутално а soft варианта?

172.   До 169...

В подобни ситуации според моето мнение е, че всичко зависи от няколко неща:
- чувствата
- самооценката
- желанието да надмогнем страхове, его и т. н.

Примерно аз обожавам моя човек. Винаги, когато правим нещо мисля за неговото удоволствие, искам да му е добре. Не става дума за секса, той е само отражение на моята нагласа към този човек. Искам да е добре, да е щастлив, да е задоволен, защото го обичам. От своя страна той ми предлага същото. Толкова се обичаме, че стигнахме до там аз да искам секс с друга жена, а той с друг мъж. Искал да ме гледа как се кефя... независимо дали е част от картинката или не, за него ще е уникално да ме наблюдава как се кефя.. (поне така ми е споделял)
От своя страна не мога да кажа... защото той е семеен и аз не мога да разбера какво е това "изневяра", но ако знам, че жена му се държи добре с него, както в леглото така и извън него и той страшно добре се чувства, аз ще бъда добре. Знам(от филми и т. н. ) че мъжът си мечтае за секс с две жени и много искам да му подаря това изживяване... а и на мен ще ми е интересно. Дори само да наблюдавам как опъва някоя, пак ще ми е хубаво.

Относно унижението... тук е лесно. Когато ние искаме да ни унижават и да демонстрират явно превъзходство и някакъв вид "непукизъм" спрямо собствените ни емоции, всъщност даваме на себе си право и тласък да се доказваме, да бъдем още по-добри. Някой сподели, че чука жена си много по-хубаво, когато знае, че я е оправял преди това любовника й - и как да не, нали има игра на съревнование, на надмощие. Кой мъж не обича да побеждава?

Има и друго - егото. Искам жена ми да ми изневерява, за да си докажа, че съм над тези неща, че съм модерен човек, човек на своето време.
Защото ме е страх, че всъщност не съм.

;)

до коментара за "дълбоко гърло"

Мисля, че е страхотно и го практикувам. Понякога по-хард, друг път по-нежно, зависи на каква вълна сме се настриоли. Обожавам онзи момент, в който се изморяваш вече и едва поемаш дъх... тук обикновено обичам да ме обърне по корем да се излегна и да даде всичко от себе си. Обожавам също ммента, в който след като го извадя от гърлото си се е събрала една малко по-гъста слюнка, която просто не можеш да спреш и тя потича навсякъде, по брадата ти, по него, прави ги супер влажен и готов за анално проникване ;)

Но не ми харесва кой знае колко да го гледам на порно, обичам да го правя.

175.   Най-мръсната ми фантазия е как бащата на приятелката ми я чука в съседната стая през нощта. Един ден тя ми се доверява, че това се е случвало много пъти когато тя не е с мен. Възбуждаме изобщо фантазията как той я прелъстява някоя нощ в собственото й легло, въпреки съпротивата й, тя се възбужда и се оставя да я чука.

После ми споделя и ми доверява, че в този момент мръсницата в нея е надделяла, че се е възбудила въпреки нежеланието си и че е свършила с него. След което вече не може да се удържа да не го прави, порочните й помисли са по-силни и я влекат към това непрекъснато. Аз я утешавам, че няма нищо лошо.

След това се наговаряме тя да го съблазни докато аз съм у тях и той си мисли, че аз спя.
През нощта изчакваме докато той отиде до тоалетната и тя излиза в коридора за да го срещне. След това на разминаване тя го погалва по пениса (а той е огромен) и го гледа мръсно. Той не успява да се удържи и двамата се скруват бързо в тоалетната, където той започва да я чука опряна на стената, без изобщо да я заблича, отмествайки само гащичките й. Изчуква я набързо, ръгайки я силно с големия си жаден кур, а тя със всичка сила се сдържа да издава силни стенания на удоволствие. Накрая той я напълва с огромна порция сперма, след което се разделят. Тя идва без да се мие, а гащичките й са вече подгизнали от неговата сперма, аз направо й се нахвърлям и също я напълвам с моята сперма.

176.   Аз съм Коментар 174 (фантазията за бащата на приятелката)
До Авторката: Благословена да си за това че имаш тези мисли и че ни подтикна да споделим нашите с теб. Прекрасно е да знаеш, че имаш взаимност с други хора с толкова порочни (и приличащи на твоите фантазии) мисли. Благодаря ти.
М 37 (имам тази фантазия от 15 години насам)

179.   176, коментарът ти ме трогна. истинската заслуга за това сега така спокойно да мога да говоря за мръсното си подсъзнание е на приятеля ми. Той е човекът, заради когото поисках да се отпусна и който ми позволи да бъда много себе си.

Не, това не са порочни мисли. Това е само израз на някакви наши вътрешни търсения, може би някаква липса или стремеж към развитие, те просто оживяват в съзнанието ни като картинки, а най-лесните картинки са тези за секса, защото очите ни са много привикнали на него, има го навсякъде.
Примерно аз чета "Имам фантазия бащата на моята приятелка да я обладава" и не виждам бъдещ престъпник, както много други, а просто един човек, който се стреми към пречистване. Защото принципно е потресаващо: баща да изнасилва детето си, а пък отгоре на всичко и на това дете да му харесва, пък и на приятеля й и той да я изчука, докато е още пълна със спермата на татко и да се старае да я чука още по-здраво.. принципно, поместено в мнимото ни лицемерно общество, това е "дисгастинг" - е ок! Ама е в главите ни. И в моята често се завърта фантазия за това как някой татко "наказва" дъщеря си на кухненската маса... понякога с празна бирена бутилка, докато се налива със втората. И старата школа психолози може би ще кажат, че това е защото съм страдала от липса на бащина обич или пък защото баща ми е бил лош човек - нищо подобно. Татко ми е най-уникалния и мъдър човек, който познавам и един от най-добрите ми приятели. Още в детските ми години ми е позволил да съм себе си, да бъркам и ме е научил на свобода. Прекрасен човек и достоен мъж! Е ок - но щерка му фантазира как някой пияница изнасилва дъщеря си, а на тази дъщеря пък й харесва. Защо? Преди се срамувах от тези си фантазии, мислех, че съм сбъркана нещо, докато не разбрах какво точно представлява "катарзис". Катарзисът е пречистване, посредством страх, някаква силна възбуда. В древността затова Едип е опънал майка си и публиката го е знаела, за да се отврати, за да се пречисти, за да се освободи... Обаче съвременния човек е много претръпнал на всякакви истории, нагледал се е на какво ли не, знае толкова много и фантазиите му стигат много, много далеч. И като има човек до себе си, който обича наистина и този човек му е показал - че няма да го осъди, презре, да помисли за него някакви откачени неща, а напротив ще го приеме и ще се вълнува заедно с него - ето това е прекрасно.

Благодаря за коментара, наистина ме трогна!
---

178, :)) Така ли си ме представи? Не, не мога да се разсърдя... Може ли някой да се разсърди, аз съм красива господарка, която си играе със своите роби.... какво по-хубаво:

Благодаря, че имаше смелост и лудост в себе си да споделиш!

180.   много порно филми гледате

181.   Ха :) Моята фантазия беше толкова брутална, че чак не са я публикували :D:D:D

182.   180 нещо си в грешка. Фантазията идва от нас самите, а не от порно филмите.
176 фантазията ти сама по себе си е интересна. Радвам се че я сподели с нас.
178 твоята фантазия признавам си ми допадна страшно много. Поздравления за смелостта да я споделиш.
Авторке, нищо общо няма между психология и фантазиране. Всеки в даден момент си е представял ужасяващи сами по себе си неща. Както аз не искам да съм действително на потъващ кораб така и другите не искат някои от фантазиите им да станат реалност.
Поздравления на всички за смелостта:Маги

183.   От коментар 176 (всъщност трябваше да е 174, но явно машината е пропуснала)

Благодаря ви момичета (коментари 179 и 182). Изпитвам истинска болка от това, че едва сега на 37 г., разбирам колко много съизживяване имаме между мъжете и жените, дори в най-дълбоките кътчета на сексуалностат ни. Ах, олко съм пропуснал последните 20на години докато съм се мислел за извратен и болен за тези си фантазии, които криех докато се борех да се вмествам в прехвалените образи на безплътния бял принц. Ех, да знаех по-рано какви са жените и колко много си допадаме с тях в дълбоката си сексуална същност и нужди.. Щях да изживея тези 20 години много по-щастливо и пълноценно. През целия си съзнателен живот съм се нуждал да разбера това, което виждам в тази тема и завиждам на младите поколения, които вече могат да го открият и получат по-навреме(а ще го открие само този, който го търси). Вече разбирам защо пропуснах толкова много от секса, от който така горещо се нуждаех.

За съжаление аз едва сега срещнах жената (за която съм женен) с която намерих споделяне в мислите и с която съм наистина щастлив сексуално. Дори все още ми се налага да я моля и призовавам да открива за мен дълбините на мрачните си и същевременно страхотно харесващи ми сексуални фантазии. От които фантазии тя все още се стеснява и повече зная, че имам споделянето с нея, отколкото то да се случва. Тя продължава да счита, че може да ме отврати с нещата, за които само ми е загатвала. И то предимно аз споделям, вместо наистина да е двупосочно по начина, който ни се случва тук.

Браво на вас, които имате смелостта да се разкривате и да дарявате взаимност и надежда, че споделянето е възможно и прекрасно.

184.   Пак от 176:
За пишкането, спомням си когато още бях почти дете, преди да правя секс и дори да се самозадоволявам, си фантазирах следното:

Аз и едно момиче в банята, голи се опишкваме във всякакви пози, тя ме е яхнала на лицето и ми пишка по него и в устата ми, по гърдите и корема. Навсякъде по мен се стича топлата й урина. Винаги съм се възбуждал от пишкане на момичета, а също и от това когато аз пикая на някакво несвойствено място, примерно от високо. Качвал съм се на стълба в банята, за да я опикавам цялата, или пък лежейки гол на пода правех колкото сила имам струя, която се връщаше върху мен и ме поливаше по корема, гърдите и лицето.

Много се изкефих, защото видях из предходните откровения точно споделена същата фантазия от момиче. Винаги съм молил жените с които съм бил интимен, да пишкат пред мен. Всъщност още като дете с нетърпение очаквах някое момиченце да отиде до храстите за да го гледам, а после да отида и дори да помириша мястото. Имах няколко момиченца с които се криехме и се гледахме и даже се пипахме. Но не съм имал разбирането, което сега ми дава жена ми, която ме вика при всеки удобен случай за да ми показва. Само още не се е навила да ми реализира онази детска порочна фантазия, но поне ми е обещала :)

188.   Значи ето и една моя фантазия:
Обявявам конкурс за най-добро лизане.
Които ме излиже най-добре- получава за награда възможността да спи с мен. Представям си как всички тези мъже се стараят да ми доставят максимално удоволствие, използваики езиците си. (един след друг, всеки има 10 минути време) После обаче наградата е само за един, а всички други гледат и се самозадоволяват. А може и тогава да се появят други жени, с които "отпадналите от класацията" да спят... J35

189.   187 - прав си за авторката, неиният човек е за завиждане, а ти - ти си за съжаление!

Моли се, пазари се и се чувствай като боклук, щом си си избрал да бъдеш с „нормална“ жена.

Съвет - дори една к-ва се пазари по-малко от приятелката ти. За 15 лв. ще получиш свирката на живота си - помисли, колко ти излиза приятелкта ти и, колко свирки са това на пазара.

Съвет - всички жени имат сливи. Намери си друга, докато си млад и не си направил глупостта да се ожениш за неправилната

190.   Мъж на 20 години!
Моята фантазия е свързана с по възрастните дами. Иска ми се някоя жена да лиже мен на всякъде и може би дори да проникне в мен (с език). Това е което ми е интересно и искам да опитам :)
Поздравления за авторката!!!

191.   от авторката

176 (или 174 - обърках се малко) ;),
казваш "за съжаление" - я стига глупости, нали си я срещнал и даже сега е в дома ти и се грижи за теб. Ами ако цял живот н беше осъзнал нещата, които осъзнаваш сега? Да, понякога човек губи целия си живот, проспива го сякаш. Докато е млад и активен не прави нищо, а после се обръща и си казва: "Това ли беше, и къде аджеба е смисъла? " Тогава или намира импулс да преобърне света за няколко дни или изпада в ексистенциална криза, съжалявайки пропуснатото. Да - много шансове губим безвъзвратно и ни се иска да можем да връщаме времето, хората и събитията и даже вътре в нас горещо си обещаваме "ако се повтори, няма да се държа като тъпанарка".

Невъзможно е да съберем в дланите си пясъка, който сме оставили вятъра да разпръсне, но е в силите ни да се наведем и да загребем нов и във всяка песъчинка да познаем цялата Вселена...
Така че за нищо не съжалявай, нито се ядосвай на себе си или на хората около теб. Казваш, че с жена ти няма двустранен процес на споделяне - работете по въпроса. Има ли любов "работата" не пада само на плещите на единия. Винаги двама градят една връзка и не го ли правят - то тя е обречена на провал.
---
Прекрасно е да споделяш... прекрасно... толкова свобода, толкова доверие в другия.. сякаш минава границата на реалното... И после си толкова доволен от себе си, сякаш нещо е паднало от гърдите. Обожавах да споделям с приятеля ми, но после се случиха други неща и аз започнах да си мълча повечето неща, желанията, които имах, та дори и фантазиите ми... Защото ако той винаги беше сигурен в мен, че аз по никакъв начин няма да го осъдя... аз не можех вече да съм сигурна в същото. Не за болните ми, перверзни желания - там той винаги беше ок и това страшно ме радваше, но...
е, нали сме си анонмни да си го кажа. Примерно много си фантазирам за различни места, на които съм искала да опитам. Дори.. не е свързано чак толкова с някакво извратено подсъзнание, страшно много искам да го направя на брега на някой язовир, или на пясъка на брега. Умирам си и за места, на които много хора... примерно много често съм си представяла, че пътуваме за някъде и сме сами в купето, а и да не сме сами... или съобщават, че влака има страхотно голямо закъснение и ние се шмугваме в един от влаковете, които "почиват" на гарата... и докато се забавляваме пасажерите започват да пристигат. Само, че на него беше трудно да споделя тези неща, защото той започваше да се чувства зле от факта, че не можем никъде да отидем и опитваше да смени темата, или пък просто си мълчеше. Като няколко поредни пъти не са ти откликнали... ти спираш да си искаш и фантазиите ти си остават за теб. А и страшно се страхувах да не чуя "Нали сме се разбрали, че няма как да се виждаме вечер... "
Сега, когато сме разделени ме е яд, можех да съм по-смела и да му кажа: искам просто да пофантазираш с мен... Най-вероятно щеше да ме разбереш, но аз избрах да млъкна.

Сигурно на някой ще прозвучи налудничаво, но аз не зная какво е да правиш секс на тъмно или секс цяла нощ... Просто така се случи, че той е първият и единствен мъж в живота ми, а с него никога не сме спали в едно легло... И от известно време само за това си мечтая... да го правя на тъмно..
та той може и да е късметлия... ма аз определено не случих ;)) Сигурна съм, че някой ще ме оцени... един ден, когато съм готова да допусна в мислите и сърцето си друг човек.
Някой по-нагоре каза, че гледаме много порно или, че психиката ни е болна, следователно и живота ни - не е така. Поне при мен не е, не го усешам така. Аз не мисля, че мога да се отпусна ако не обожавам човека до мен... Мисля си, че именно любовта ми даде "правото" да бъда себе си и да си искам, да се отпусна...
разписах се и много се отклоних от темата... или пък не чак толкова ;)

Важното е да живеем така, както ни се живее, за да не съжаляваме един ден. Да разграбваме с някаква нечувана, варварска наслада шансовете на всеки малък миг, защото той отлита много бързо ако стоим пред него и се чудим. и е важното да ни е гот, да се чувстваме добре в собствените си кожи, без значение кой какво казва и без значение каква буря вилнее вън.

Това последното го казах, относно момчето, което се пазари за свирки. Слънчице, тази жена не те обича, тя е с теб защото е свикнала да е с теб, защото има някаква изгода (парична, емоционална - все тая) НИКОЙ няма право да те кара да се чувстваш зле от себе си, НИКОЙ, който твърди, че те обича. Послушай ме, за да си спестиш много, много беди - остави я! Трансформирай връзката си, нека си ти остане важна, грижи се за нея, интересувай се, но си потърси тръпката... в тая "сливка" няма да я намериш. И не не си казал нищо лошо... на мен ще ми хареса да чуя подобно нещо... обичам всъщност да слушам мърсотии и онзи дрезгав тон, който има приятеля ми тогава ме влудява - даже много често се хващам после, че не знам какво точно ми е казал, но електричеството, което преминава по гърба ми в такъв момент - то не се забравя лесно ;)
Събуди се!

И още веднъж - СТРАХОТНИ СТЕ!!! ВСИЧКИ! И колко съм щастлива, че тази тема не я оспамиха псевдоморалистите, дето за всичко казват "отврат" и т. н. Благодаря, че споделихте с нас, с мен и най-вече със себе си своите тайни кътчета - чувството е уникално, нали?

А аз никак не съм невероятна, нито се имам за жрица на любовта, нито, каквото и да било друго... аз просто се опитвам винаги първо да разбера... И просто се забавлявам... от самия живот, от самата любов, от тази прекрасна фиеста, която се случва около нас!

Прекрасна вечер от мен и ако някой има мокри сънища - знае мястото ;)))

Супер сте. Не очаквах тази тема да събере повече от 20 коментара... и вие всички ме затапихте и аз се радвам, за което!

192.   Здрасти авторке, с удоволствие чета темата, но не съм писала тук до сега.

Не знам, но аз също до скоро не бях спала в едно легло с любимия, не бях се любила с него на тъмно и не поради обстоятелства някакви (както може би е при теб), а защото му бях любовница. Не ме е срам от това! Крадяхме си малки щастливи мигове.
Правили сме го практически навсякъде... Дори в мазета, в нива с царевица, кола, хотели, на всевъзможни шантави места...
Не мога да изброя дори местата, където сме го правили, но не от фантазии някакви, а от принуда - крадени мигове на крадени места. Уморихме се от това.

По едно време почнах да имам фантазия, за мен най-луксозната, най-мръсната. Просто една нощ с Любимия, да го чувствам до себе си, след като сме се любили с часове, да се събуждам до него, да чувам похъркането му дори, чаршафите да ухаят на него и да знам, че е там - че не си е отишъл след това, да се любим сутрин, преди работа, да пием кафето си заедно... Обикновенни неща, но за мен - най-необикновенните, защото бяха невъзможни.

Ето, днес лягаме и ставаме заедно, той е свободен мъж... и сме толкова ненаситни, лакоми същества, че просто не остана неосъществена фантазия. Чувството е неописуемо! Не само не си омръзваме, а сме като някакви зависими хора... зависими един от друг... ненаситници и луди направо. Пътуваме, разхождаме се на северни и южни плажове... възможности много, но винаги се любим спонтанно. Защото сякаш е за последен път, сякаш още е крадено, забранено и мръсно...

193.   Винаги съм се възбуждал от жени, които знаят че са красиви и са доминиращи по природа. Та фантазията ми е точно с такава. Не знам защо, но винаги съм се възбуждал когато видя жена да настъпва буболечка с крака си. Направо ме преобръща целия. А пък ако видя, че и на нея и харесва просто :Х:Х:Х. Представям си, как съм с такава жена и ни заключват някаде и двамата търсим изход и минаваме през какви ли не гадости и тя внезапно вижда някакви огромни хлебарки и започва да ги тъпче с краката си и да се наслаждава как телцето им се пропуква под красивите и крака. И докато са под крака и, тя започва да си го завърта и да размазва все повече и повече и да се смее.

194.   192, не съм авторката, но не знаеш колко добре те разбирам.

И аз дълги години бях любовница на най-обожавания човек в живота ми. Вече съм омъжена деца, планираме да си имаме дете, а аз още чакам той да ме потърси и да чуя:
"Наел съм една стаичка... цяла нощ ще прекараме един до друг"
И аз не посмявах да му разказвам колко много имам нужда от това, защото той (като всички други глупави мъже) си мислеше, че искам да разруша живота му, а аз исках само да бъда с него... завинаги, да бъда вярна на съюза ни. Това ме правеше толкова щастлива, но после жена му разбра за нас, не бяхме успели да се опазим добре и въпреки че аз държа него отговорен за това, вината падна върху мен, чух ужасни думи и не издържах. Няколко месеца по-късно се ожених... ей така на пук на самотата.
Но вече не си представям мръсни неща, мъжът ми е прекрасен човек, но аз не го желая, не искам да експериментирам с него. Държа се добре и толкова. И въпреки, че постоянно слагам юзди на разкрепостеността си, той пак ме гледа понякога странно и си мисли, че съм ненормална. А ако знаеше наистина... ах!

Имах една мръсна фантазия, която май винаги ще си остане фантазия - анален фистинг. Изчетох де що имаше материал за това и се бях настроила да си го поискам. Но все не оставаше време... все набързо. Тогава започнах да си мечтая за цяла нощ с него, за да се почувствам свободна да пробвам толкова много неща. Сега вече не ги искам, а и мъжът ми смята тези неща за "глупости" Не мога да го накарам даже да ми го вкара отзад, а толкова ми харесва.
Каквото търсиш, това намираш. Аз потърсих кротък човек, който да се грижи за мен и да излекува раните ми и намерих точно такъв, но кой да ми каже, че ще се отворят нови, много по-страшни.

Момичета, никога не изоставяйте любовта си, каквото и да ви струва тя. Има много по-страшни неща, и усещаш как губиш себе си, а си просто вече безсилен да спреш целия този погром, който усещаш, че се задава.

Като любовница бях много по-щастлива, защото бях с мъжа, който обичам. И никакви прегради, никаква вина, никаква съвест не можеше да попречи на онова сладко усещане, което имах, когато го видя. Мислех, че светя... :))))))))))) Сега имам само едни прекрасни спомени, които обаче разбрах - не стоплят душата, напротив - вледеняват я!

И сега мръсните ми фантазии са свързани пак с него, винаги с него.
Понякога, след като мъжът ми заспи, затварям очи и си фантазирам, че ей сега В. влиза в стаята и поглежда мъжа ми, а после мен и на устните му се изписва някаква закачлива усмивка. Слага пръст пред тях, за да ми каже: "Тихо! " и ми подава ръка. Аз внимателно се измъквам от леглото, хващам ръката му и го оставям да ме води. Но той не ме отвежда никъде... а започва да ме целува, да ме съблича и ме навежда на леглото и ми го вкарва отзад, а в ухото ми шепне "Липсваше ти така, нали? " Аз тръгвам да крещя, а той запушва устата ми, хваща ме за гърлото с другата и продължава да ми говори в ушето, шепнешком. После аз не издържам, хапя ръката му и започвам да стена от удоволствие и да викам името му, и крещя "по-бързо, страхотно е". Мъжът ми се буди и ме гледа как се наслаждавам, а после ни обръща гръб и започва да сумти и да плаче, обиден от поведението ми. Харесва ми, че го карам да страда, харесва ми, че го гледам така и в същото време любовника ми ме пълни със спермата си и го вади... аз я оставям да изтече навън, защото знам колко му харесва да вижда тази картинка, а той я размазва по мен и после ми подава да оближа пръстите му и ме целува жаден.
"Ще дойда пак! ", плясва ме по дупето и си тръгва. Аз лягам до мъжа ми, придърпвам си цялото одеяло и заспивам щастлива...

Авторке, невероятна тема! Браво на теб! За смелостта и за желанието да накараш хората да се отпуснат. Попаднах случайно тук, още не съм изчела всички коментари, но съм сигурна, че честичко ще гостувам.

195.   авторката до 194

Благодаря за похвалите. Малко се отклонявам от темата (но като автор на същата съм безсрамно доволна от правото си да го правя;))

Защо не се обадиш на този човек и не продължите? Ето, ти си имаш вече някой, който да се грижи за теб и т. н., но е ясно, че ти липсва тръпката. Какво ти пречи да поддържаш връзка с него и да си изживяваш любовта?

196.   авторката до 193

Възбужда те жестокостта й, нали? Представата, че й доставя неземно удоволствие да мачка... онзи хедонизъм в нея...

Но понеже стана дума за буболечки. Навремето имах една съученичка, която имаше аракнофобия (страх от паяци) Когато видеше паяк, дори е припадала - безумия правеше, пищеше, плачеше. И един ден в един подобен пристъп на паника, влиза в класната стая един съученик от друг профил и смачква паяка, който я беше уплашил с някакво супер разсеяно поведение... супер спокоен. Няма да я забравя тази картинка никога, тя още с мокрото лице го погледна с такова обожание, това беше нейния герой... такава възхита, на момчето му стана чак неудобно. Тогава тя заяви (след като той си излезе от стаята) - Това е моят мъж! После ходиха дълго, не зная сега какво е станало с тях, загубихме си следите вече, но това, че той я беше спасил от паяка и го беше убил с ледено спокойствие.... така я развълнува, че на секундата се влюби в него.

197.   Страхотна тема. Много ми харесва.

Ще споделя и аз една от мойте фантазии- стая, празна стая, жената е с латексова маска на главата и черни високи ботуши. Аз също съм с маска на главата. Очите и са прикрити и не вижда нищо. Има отвор само на устата и отзад косата й е пусната. Има кайшка на врата и е вързана за една маса. Ръцете й също са вързани отзад с белезници. Аз влизам в стаята и започвам тихо да се разхождам около нея, усещам страха й и в същото време нейната възбуда. Доближавам я бавно и започвам леко да я пошляпвам по дупето, по зърната. Хващам я врата и се изплювам в устата й. Карам я да коленичи и го набивам целия в гърлото й и започвам да я чукам там. Тя започва да се дави, да плюва, а аз вместо да спра й запуввам носа и започва още повече да се задавя. Усещам колко е възбудена и как ми е направила к.. а много влажен и сочен. Изправям я на крака и пак и се изплювам в устата и след това я целувам много страстно и продължително. След това вкарвам палеца си в дупето й, а останалите пръсти в котенцето й и силно я раздрусвам, за да усетя как трепери в мен. Карам я отново да коленичи и започвам да пишкам върху нея, в устата...

Това е само част от фантазията ми, но друг път ще я допиша. Поздравявам всички в сайта и не забравяте да бъдете себе си независимо какво мислят останалите.

198.   Всеки има своята фантазия, до колко тя в границите на нормалното или не, това зависи само от техните желания и влечения.
Аз съм момче на 20 години, хетеросексуален по принцип.
Не съм имал сексуални отношения с мъже, само с жени до сега и винаги ми е харесвало. Сексуалните ми връзки винаги са били доста вълнуващи (повечето, не всички разбира се).
И аз като всички останали тук обаче имам необясними влечения. Прочетох няколко истории за фантазии с членове от семейството, с животни и още куп вълнуващи истории, и аз като вас имам влечение... към най- добрия си ПРИЯТЕЛ! За мен е много странно всичко това, до някаква степен и необяснимо, но факт!
До сега никога не съм гледал на мъж като сексуален обект. Има нещо в него, едно мъжко поведение, някакво странно сексуално излъчване, някакво напълно първично влечение. Та фантазиите ми са доста, но като най- мрачна както тук се споделя едва ли не хах е тази как спя с най- добрия си приятел.
Искам да направя неща с него каквито изобщо не бих могъл да направя с който и да е било.
Представям си как се смеем за пореден път заедно, говорим за някой момиче, било то преживяване, или влечение и в следващия момент се целуваме. Как свалям долнището му и виждам големия му член (знам, че е голям (не съм го виждал колкото и да ми се е искало)) как му го засмуквам и разхождам големите си ръце по цялото му тяло. А той ме гали по главата и врата. Как с прегръщаме, как правим секс като животни, напук на всички морални задръжки. В един момент (като всеки човек си мисля за секс) с красива стройна жена, спортен тип като мен и в следващият изниква той, атлетичен красив мъж. Представял съм си, че правя секс с него къде ли не- у дома, на плажа, в парка, на всяко място където бих го направил и с жена. Дори съм си представял, как той/аз свършва/м на гърдите ми/си облиза всичко и гоо изплюва в устата ми, а след това ме целува като за последно с големите си устни. Представям си как ме е хванал през кръста и с бавни, нежни тласъци прониква в мен, след няколко мои и негови изпъшквания започва все по- грубо и по- грубо да го вкарва целия и изкарва, и пак всичко отначало. Всичко в мен желае едно здраво чукане, а в главата ми е просто една мръсна фантазия която няма как да се сбъдне, както и до някаква степен сам разбирам, че най- добре. Ала желанието си е желание.
Всеки си има своята "тъмна" фантазия, моята няма да стане реалност (за щастие до някъде), успех с вашите!!

199.   С жена ми сме почитатели на BDSM. Всичко започна, когато за Коледа тя ми подари... какво си мислите ботуши със железни токове и като го видях само я погледах, а тя прехапа устни и каза тези са по-скоро за мен. Малко по малко започнахме да се снабдяваме с играчки. Много е яко да пазаруваш заедно с жена си в секс шоп и продавача да те гледа със завист хахахаха какви неща тя иска.... хахахах
Обаче в началото нещо не се получаваше. Всичко си имахме вече - люлка, вериги, белезници, камшик, латексови маски... а тя започна да избягва сеска с мен. Бях съсипан. Тази жена постоянно ме искаше, а сега не и един ден хванах и наблъсках всичко в един кашон - нямаше да я губя заради някакви пластмасови играчки.
Тя не каза нищо и след около месец се прибирам от работа, тя си обула ботушите, сложила един силен черен грим, стегнала косата на опашка и пошляпва с камшика по прасеца си. "само стой мирен" Шегуваш ли се, не смеех да мръдна, толкова бях развълнуван да видя какво си е наумила. Тя влезе в ролята на господарка и ме накара да коленича, завърза ръцете на гърба ми и докато ме връзваше само прошепна "помни, че нищо не може да се случи". Хора щете ми вярвайте след половин час мъчения треперех целия, мислех, че тя е откачила или че се е надрусала, вече започвах да се плаша за живота си. Разказваше ми как след малко тук ще влязат някакви момчета, които била наела и ще ме опънат, само да им била звъннела. Докато го разказваше ми беше опряла нож в гърлото и после започна да се смее лудо, сякаш наистина е побъркана, но аз вече бях овързан целия и не можех да мръдна. Тя хвана телефона и ухили се и каза на някой "Качвайте се! Готов е! " Мразех я, тя сложи превръзка на очите ми и след малко чух, че на вратата се позвъни. Само повтарях - после ще те убия... като вратата се отвори аз заклевам се, че чух мъжки стъпки, а после усетих нейната ръка. Галеше ме, бях сигурен, че е тя, това беше нейния аромат. Свали ми превръзката!!! Само това крещях и тя я свали. Бяхме си двамата, а тя ме гледаше с толкова много обич, започнах да се смея, а от очите ми избиха сълзи. Ще те убия, ще те убия... повтарях, а тя се смееше сладко и ме целуваше. Когато съвсем се успокоих ме развърза и правихме най-невероятната любов, даже не очаквах, че съм способен на толкова нежност.

Хора, чак когато заспах осъзнах, че всичко много ми е харесало, чувствах се толкова лек и толкова обичан. Така жена ми ме научи на това изкуство... После и аз й спретнах няколко пъти подобни сценки и сега играчките ни не стоят в кашона.

До горния коментирал - мисля, че твоето е още по-скоро от порното, както беше при мен. Ама аз за малко не отвратих жена си, добре че тя много ме обича и разбра, че съм просто кретен и ми показа какво и как трябва да правя с тези всичките неща, които си бяхме накупили.

Сега съм решил да я отведа някъде, тя много обича да пътува. Обиколили сме цяла България вече. И съм наумил да отидем в някоя пещера, но някак предварително да подготвя обстановката. Искам да има много, много свещи и на една маса ще подредя всичките ни играчки, а ще накупувам и още. Ще се настаним в някоя хижа и през нощта ще се престоря, че я отвличам и ще я заведа в пещерата... Искам да чуя как крещи и как отеква всеки стон в сводовете на каменните стени. Но нека позагрее още малко, че да не се простуди..

Та... съвет, който се отплесва по BDSM да попрочете малко и да се подготви. Това си е тънка работа!!

Успех на всички! Супер коментари!

Авторке... евала!!! Супер си! Защо не напишеш книга за сеска. В България определено има нужда от нещо подобно. Ясно е, че се интересуваш много от темата и че си страшно навътре в човешката психика. Сигурен съм, че се занимаваш и с тантра (но не й е мястото в тази тема). Сексът е начин да се доближим до другия, до душата му - жена ми ме научи на това. Виждам как ти се опитваш да го обясниш това на всички тук и ти свалям шапка, за което. Мъжете се мислим за големите ебачи, ама в крайна сметка имаме само да учим от жените за това как се прави любовта.

Успех!

200.   До авторката: А ти настъпвала ли си буболечка с крака си и да ти е доставяло удоволствие и чувала ли си някога подобно тип явление?
Отговор към авторката : Най - вероятно да, защо - не знам... Как мога да се възбуждам от такова нещо, нямам си и на идея... Но е факт и не мога да го променя. Също така съм голям фен на Фуут фетиш-а. След като настъпи някоя буболечка искам да и излижа крака. На никоя от приятелките си не съм и и казвал затова, изглежда ми не редно, а и мисля, че ще ме помислят за откачен :D. Пък иначе съм с целия си, просто това нещо ме различава от другите хора. Най - лошото е, че не се възбуждам почти от нищо друго. Нито от гърдите, от целуване, от нищо др. Не съм и гей. Няма обяснение. Друго странно явление е, че мога да се контролирам в секса. Мога да свърша, когато си поискам. Не знам, не знам, всичко е толкова странно.

201.   н. 194 съм

След като самата аз се осмелих на себе си да призная, че все още желая този мъж и че го предпочитам пред съпруга си и че даже ми се иска да унижа този прекрасен човек до мен дълго си седях сама и си мислех:
А ако му се обадя?

Но не! Ако някога се разведа и остана сама може и да го потърся, прекалено много го обичам, за да му причиня всичко онова, което аз съм изтърпяла. Цялата болка, обида, ревност, унижение, отговорност - не искам и няма да му ги причиня никога, не и на него.
Със всеки друг, но на него никога няма да му причиня това да мириша на друг мъж, когато отивам при мего. Мъжът ми да ми звънне, когато съм с него. Да бързам да се прибирам, когато сме откраднали някакво време за себе си, да... го виждам как ми се обижда, но мълчи, защото няма право нищо да каже - не! Сърцето ми не би го позволило, не и с него!

Странно, обичам мъжа си, а хич не ме интересува, че той евентуално би могъл да се почувства зле, предаден и т. н., а ме интересува болката и обидата на един мъж, заради когото съм плакала, викала, заради когото съм забивала юмруци в стената до кръв, за да не се обадя вечер и да направя на нищо "семейния му мир. "

Сигурно е странна тази моя любов, но всъщност е най-прекрасното и благородно чувство, което ме е превземало.

Поздрави и прегръдки, миличка!

202.   авторката до 197

Приятел, не знам, но мисля, че тая жена ще умре така. Я си представи момента, в който к.. а ти е станал много сочен и е плътно в гърлото й, задавила се е от собствената си слюнка и в същото време си запушил носа й. Ръцете й за вързани и не може да ти направи знак да спреш или да се защити, очите й са закрити и не можеш да видиш и там нищо... след точно 30 сек има реална заплаха да колабира.
Тази жена трябва да те обича безкрайно много и да ти има пълно доверие, за да остави буквално живота си в ръцете ти.
199, браво на жена ти! Браво и на теб! Страхотни сте, сигурна съм, че това в пещерата много ще я развълнува.
Да, прозрял си истината за тази тема, това се опитвам да кажа на хората. Мисля, че имах успех. Книга? Предстои да напиша, но не мислех да е за секса, сега като се замисля може да вмъкна някоя и друга глава. А тантра за мен е една мечта, едно желание... винаги ще търся такова изживяване. Имала съм веднъж два пъти нещо като "видение" по време на секс - сякаш някаква розова светлина се плискаше между телата ни... като дим от цигара, а по нея блещукаха хиляди малки искри, сякаш въздуха гореше... беше уникално красиво. Този момент завинаги ще остане в съзнанието ми... но беше сякаш в някакъв друг живот.

-------
200, не съм мачкала буболечки, не и така. Гледам да ги затисна с нещо - джапанка, лист хартия, кутия от цигари. Не обичам да изтезавам никого с единствената цел да го смачкам, просто хедонизма в мен не е развит, не искам и да го развивам, защото това ще означава да изневеря на женската си същност, която е много по-различна, която изпълва, променя и служи за пълнеж на света. :) Внимавай с подобен род жени, които изпитват неземна наслада от това да убиват? Възбуждат те, защото те притежават много силен магнетизъм и защото приканят към жертвополагане.. на подсъзнателно ниво, това са жени, които винаги ще искат нещо от теб, ще искат да правиш жертви за тях... Попадналия в подобна власт става зависим. Ти си все още зависим само във фантазиите си... дано да греша, но мисля, че това е сигнал. Преодолей го!
А за продължителният контрол - да кажат мъжете ;)
------

Благодаря, че споделихте!

203.   Жена на 21г. от софия
Имам много фантазии и всички от тях включват как някой или няколко мъже ме насилват. Най често си представям как с моя приятелка сме навън и си тръгваме от някоя дискотека облечени доста секси с къси роклички който за прилепнали по тялото и подчертават мн добре дупето. Пийнали сме си колкото да се развеселим излизаме от дискотеката да се прибираме и голям тъмен джип спира до нас и двама мъже от задните врати слизат и да натикват в колата, удрят ни по няколко шамара и ни наливат с алкохол. Единият си го вади и ме кара да му духам аз се дърпам, но той ми го набутва със сила в устата аз се задавям, но той не спира докато не свърши и ме кара да го глътна. После колата спира и ни качват в някакъв апартамент запращат ни на дивана и разкъсват дрехите ни. карат приятелката ми да духа на единия докато мен ме надупват и един от тях ми го вкарва супер грубо в ануса докрай, а пениса му е мн голям и твърд аз почвам да викам, а той започва да ме чука още по грубо и бързо през това време третият е пред мен и го тъпче в устата ми и аз едвам си поемам въздух. Единия свършва в задника ми, а другия в устата. Захвърлят ни на пода и след малка пауза пак идват надървени, казват ни да застанем надупени до дивана и почват да се редуват ту в моя анус ту на приятелката ми и така тримата докато не свършат в устите ни.

понякой път малко се стряскам от това, което си представям, но адски мн се възбуждам от груб и див секс.

204.   И от мен звездичка за 197!

Ей, браво - по-задоволена жена от твоята едва ли има!
Аз си мечтая мъжът ми да беше поне малко като теб. Сигурно имате много играчки, мноого удоволствие в леглото и експериментирате всяка нощ.

205.   до 194, мисля че ще бъдеш много полезна на 17. :)))

207.   Аз съм номер 130. Напоследък нямах време нито да чета коментарите, нито да пиша, но преди малко си наваксах и искам да отбележа, че има уникални фантазии!

Е, сега се включвам, за да споделя още нещо. Сегашният ми приятел ми е първи (и надявам се- единствен). Обичам го невероятно много и мисля, че фактът, че се съгласявам за неща, които преди смятах за неморални и гнусни, го доказва.

Честно казано, преди никога не съм си представяла, че ще направя свирка на някого или че ще се съглася за анален секс.. или- най-голямата изненада за мен- ще позволя на мъж да ме има сексуално преди да сме направили година заедно... Е, появи се В. и аз се промених коренно. Макар да е свикнал да получава секс по всяко време и на всяко място, където му скимне, той нито веднъж не ме е насилил да правя нещо, което не искам. Искрено благодарна съм му за това.. и, поне според мен, точно това негово държание и демонстрацията му на уважение към мен, ме накараха да се отпусна и да бъда себе си.

Откакто съм с него, давам воля на фантазиите си. Той винаги е бил готов да експериментира, а аз- до момента не мислех, че съм склонна, но явно човек се променя, когато обича. Готова съм да направя всичко, което поиска (е, може би не веднага, на момента, а малко помалко, но все пак съм готова). Винаги поставям неговото удоволствие пред моето, за което понякога си отнасям някоя друга забележка. Случи се обаче нещо странно. Преди да се съберем, ние станахме наистина добри приятели и си споделяхме всичко. Той ми е споделял, че иска 3-ка (не е изненада, имайки предвид, че е мъж) и общо взето, аз съм на път да се съглася, но преди няколко дни той ми разказа за негова фантазия, в която прави 3-ка с мен и моя близначка. Каза ми, също така, че не иска 3-ка, стига наистина да нямам някоя скрита близначка. Не знам какво да правя. Мислех си да го изненадам за имения му ден, но сега съм малко объркана. Да, определено съм поласкана от факта, че не иска никоя различна от мен, но също така съм и объркана.

Не знам защо ви го казвам.. просто имам нужда да го споделя с някого. Истината е, че го обичам невероятно много и съм готова на всичко.. и искам всичко- да сбъдна както всяка негова, така и всяка моя фантазия, за която знам, че го побърква.

208.   М 30
и аз имам една фантазия, изживявана но всеки път ми се иска и я доразвивам. В представите ми е момиче което възбуждам малко по малко с разговор с жестове с докосвания, предлагам и масаж, харесвами да го правя ( обичам да ми правят и зная къде как се приема за удоволсвие когато аз го правя), та бавно и продължително я масажирам, не като омачкване, а като нежен и чуствен масаж. Масаж който я кара да се отпусне напълно и да се остави на насладата от докосването. После я целувам по врата и ухото, и вкарвам пръсти в нея, иска й се да свърши, но аз я усештам и бавно изваждам пръстите си. Продължавам да я целувам по врата, изчаквам да си вземе въздух и да се отърсии малко от възбудата такаче да не свърши и пак си вкарвам пръстите или кура в нея, просто ги дуржа вътре и леко ги двига оххх то не е лесно за описване с какви движеия и как продължигтелно я държа в екстаз. А дори и да свърши бързо я връщам в това състояние, докато не усетя че независимо какво се случва с нея всичко и доставя удоволствие и я кара да го желае, тогава вече след като доста съм се постарал да не свърша и аз я пълня със спермата си а тя се притиска кум мен за да я приеме ;). как мога да я галя и докосвам след това за да я успокоя и да я почуствам как се субира след като се е отдала напълно.
Е това е! писах ли М-30

209.   Ж-19

208 аз се разгорещих! Ако този саит не беше анонимен, бих ти осъществила фантазииите, но за жалост не е..
А моите фантазии са си редовните- секс с двама мъже, на обществени места, игра на роли, и т.н.
Не съм била с много мъже, но смея да твърдя че повечето ми фантазии са изпълнени но като се сетя за тях и настръхвам цялата и отново се възбуждам дори мога да свърша само при мисалта за някои от тях.

И все пак най-якия секс за мен е бил с почти непознат на първата среща... разхождахме се по плажната ивица към 11 вечерта, имаше доста хора на разходка като нас... Аз се съблякох гола и му казах че искам да вляза във водата С НЕГО и тои ме последва... не е кои знае какво удоволствие във водата но пък самото изживяване беше супер...

210.   Току-що осъзнах, че нямам неизпълнени фантазии.... Аз съм щастлив човек....

212.   авторката до 207

Иска твоя близначка? Миличка, какво по-лесно от това :)
Ето една хрумка, ако не сте го пробвали, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да го пробвате.
ОГЛЕДАЛО!!!
Остави го да гледа в очите ти, докато "се труди" отзад... или как му правиш свирка... Хем те усеща, хем те гледа какви ги вършиш - чувството е уникално.. а за погледите, които се разменят при подобно преживяване - човек убивам! ;)
Огледалото буди мръснишката ни страна, отражението на собствените ни тела, които си доставят удоволствие взаимно. Участваш в целия акт, но някак го наблюдаваш отстрани, все едно си две личности или все едно си с две личности, ала и двете са любимия човек - какво по-вълнуващо. Любимият ама по 2 - жестоко е!
Донякъде ще припокрие фантазията му за твоя тайна близначка, направи началото галантно и като в някакъв филм... примерно закрий огледалото с някакъв шал и му прошепни в ушето "искам да те запозная с някой".... гледай очите му, отразени в огледалото, наслади се на това как обхожда с поглед тялото ти, което се извива в ръцете му, позволи му да види очите ти, докато прониква в теб.. докосвай се в самото огледало. Гали или дразкай образа си.. пълна свобода! ;)

И после да разкажеш ;)

Ако след това заговори за друга фантазия.. може би донякъде ще задоволиш "глада" му за тайната близначка.

213.   207 до авторката
Леле.. благодаря ти!!! Не се бях сещала :Х при първа възможност ще го направяя!!! Уникална си!

214.   Моята фантазия е да правим секс с най-добрата ми приятелка, както и с гаджето ми-заедно тримата. Не съм лесбийка, но адски много се възбуждам от нея понякога. Искам тои да ми го вкарва отзад, докато тя ме лиже отпред. След това той да се изпразни в мен и да му го лапам. А с нея просто да се целувам.

215.   Аз не съм лезбийка, но много лесно се възбуждам. Веднъж когато играх една игра с моя приятелка там беше включено и думата ЕБАНЕ!!! Аз се възбудих от тази игра и вече всеки божи ден я играя. Дай боже искам някой да ме изнасили!!! Дай боже това да стане някога докато аз съм все още жива!!! ДАЙ БОЖЕ!!!

216.   авторката

:) Не съм уникална, 207 :) Просто съм обожавала човека до себе си и всичко с него ми е било супер интересно и вълнуващо... Бях много изобретателна, ей така... просто, защото бях щастлива от това, че след малко ще го прегърна и все му спретвах някакви малки "театърчета".. Или ще съм се облякла по някакъв начин, или ще го посрещна, заобиколена с много свещи...

Сега чета за твоята любов и толкова ти се радвам... Обичайте се и от цялото си сърце ти пожелавам безброй незабравими мигове, които лекичко да те усмихват вечр с идеята "ах.. каква съм.. как си го позволих" - ама пак да ти е кеф и пак да си го позволиш ;)

Ето още малко за огледалото..
зависи какво искаш и каква искаш да бъде обстановката. Ако заложиш на елегантността.. затъмни стаята и запали много свещи.. нека кожата ти бляска само на тяхна светлина.. постави свещички до огледалото.. така и светлината, отразена в него ще е още по блестяща. Огънят ще ви помогне да се нажежите до пръсване. Не щади пламъчета.. продават се в пликове по 50бр... не излиза скъпо, а споменът е безценен. И ако си затъмнила стаята и си се оставила само на светлината на огъня - сложи тежък грим, който прави очите ти много изразителни, удължи ги, нека погледът ти прогаря... да е тежък поглед, който казва "желая те" Дай воля на изкусителката в себе си и просто се наслади на изживяването...

Не знам докъде сте се отпуснали..

Ако бях аз щях като свършва да оставя една струйка от спермата му да изцапа огледалото, а после да го "почистя" с език... ;)

Приятно... правене на любов! :)

217.   Здравейте аз съм момче на 17. Мойта мръсна фантазия, и може би малко извратена, е да шибам братчедка си. Тя е на 18, втора братовчедка, знам че не е редно ама има ебаси яките цици просто ОГРОМНИ разбирате ли не мога да се здържа да не ги гледам секи път като се видиме. А и какво дупенце има лелееее при първа възможност бих го напълнил със сперма...
Незнам какво да правя страшно много я искам ама нещо в мене ми казва че е по-добре да съм пас
HELP PLSSS

218.   <<<<216. авторката

:) Не съм уникална, 207 :) Просто съм обожавала човека до себе си и всичко с него ми е било супер интересно и вълнуващо... Бях много изобретателна, ей така... просто, защото бях щастлива от това, че след малко ще го прегърна и все му спретвах някакви малки "театърчета".. Или ще съм се облякла по някакъв начин, или ще го посрещна, заобиколена с много свещи... >>>>

Авторке, дай ми телефона на този идиот. Искам да му благодаря, че е оставил жена като теб.
Бахти!!! Срам за мъжете!

Сега сериозно - разкажи ни своята най-мръсна фантазия!

219.   Ще ви споделя една фантазия, която е с един конкретен човек.
Пътуваме в междуградски автобус. Кръстосвам крака, за да ми обърнеш внимание. Ръба на чорапите ми се вижда. Реагираш на провокацията ми. С едната ръка ми закриваш очите, а с другата смъкваш единия чорап и го завързваш на очите ми. Обръщаш ме към себе си. Ръката ми минава по лицето ти, после към гърдите, корема и достига целта си. Устата ми следва пътя на ръката ми. Охкането типоказва, че ти е хубаво да си в устата ми. Продължавам така известно време. На ръба си, хващаш ме за косата и ме изправяш. Ръцете ти се пъхат под блузата ми. С едната ръка галиш гърдите ми, а с другата дърпаш рязко прашките ми и те се късат. Навеждаш се и езика ти се озовава между краката ми. Не мога да се контролирам. С един рязък тласък проникваш в мен и въздуха ми излиза от дробовете. Ноктите ми се впиват в гърба ти. Продължаваме така известно време, след това ме обръщаш на задна. Дърпаш ме за косата откоето охкам все по силно. Спираш. Обръщаш ме към теб и свършваш в устата ми. Свалям чорапа от очите си, а до мен има оставена карта-асо купа. Това е от мен.
Маги

220.   Моята фантазия е как го правя с брата на мъжа ми. Веднъж без да искам го видях как се самозадоволява, и все това ми е в ума. Добре, че не живеем заедно.

221.   До 220.
Как го видя да мастурбира? Възбуди ли те това много? Можеш ли малко подробности да дадеш :_ че ми стана интересно? сподели кое как кога....? че е наистина любопитно!

222.   До Маги :)

От твойта фантазия, ми стана най-интересно, момента с картата ;) Какво начение има за теб тази карта? Асо купа? Доста мистично, и загадъчно, сигурно в това е част и от възбудата за теб.

Интригуващи фантазии :)) Границата между желанието и
реализацията му, понякога е много тънка. Забавно е, като си представиш, какви мисли минават през умовете на хората, и изненадващо че за някой са така визуални, добре обмислени и струторирани, като че им е най-съкровеното желание :D Ама и донякъде плашещо, ... а някой, даже извратени!!! Май желаем винаги което ни се струва забранено, или прекалено :)) Признак, че в застоялия живот, ни се иска да извършим нещо много, много лудо, да рискуваме, и така да се почувстваме живи! ... Няма лошо, стига да не прекалявате нали? Консумирайте умерено, че дори и насладата, става неприятна, ако е прeкалена и наведнъж :))

Най ми направи впечатление, че вие жените имате много по-раздвижени, и детайлни фантазий! Който са индивидуални за всяка една от вас ;) А при мъжете, фантазийте са подобни, и не така емоционални, и с възможност за повече усещания!!! Изглежда, че жените мислите повече за секса, за подробностите, за начина, за усещанията. Няма лошо :)) все пак вие сте по-чувствените и емоционалните.

~winterfire~

223.   Уинтър, ще ти задоволя любопитството. Точно в картата е ключа от загатката. И точно асо купа, за да стане каре. Надявам се да ви е харесала, споделих я специално за вас.
Маги

224.   Уинтър, за това си абсолютно прав: "Признак, че в застоялия живот, ни се иска да извършим нещо много, много лудо, да рискуваме, и така да се почувстваме живи!"

Въпросът е дали като ни се отвори възможност да го направим, ще се възползваме? Понякога шансът ни удря като с тухла по главата и ни сварва неподготвени, а човек като е неподготвен и несигурен, винаги се скрива в черупката си. Рядко, но понякога дори шансът се връща отново и отново и продължава да се бута в нас, но при всеки сблъсък ние бетонираме черупката все повече и повече.

Както се казва, внимавай какво си пожелаваш, защото може да се сбъдне. Над 90% от фантазиите тук попадат в тази категория. Моята вероятно също.

Кубрат

П.П. Маги, аз каре не съм имал никога, но съм имал Роял Флъш. От купи.

225.   Е аз пък искам да правя секс с холандец!

226.   Кубрат, Роял Флъш от купи и аз съм имала, но каре не или поне не такова. Ако конкретно тази фантазия се сбъдне(почти невероятно) специално за теб ще разкажа, за да не те гложди любопитство.
Маги
П. П А каква е твоята?

227.   До Маги :)

На мен ми хареса фантазията, възбуждаща си е :) За да стане каре!... Привлече ми вниманието, точно картата, защото бих оставил точно такава карта "асо купа"!... Но за мен е като символ, израз на нещо по-голямо, и което ще продължи и след това. Хах, интересно е... случва ми се понякога да имам като "deja vu", за хората, за какво прочитам, или казвам. Та... твоята фантазия имах усещането че съм я чел и преди, тук. Даже се върнах,..назад да не би случайно наистина да не се повтаря!... :D Играта ще да е започнала от преди момента, ами ако и другия има каре, коя ръка печели? :))

А до Кубрат

Ха... и аз се питам същото!... :) Страхът ни пречи да се отдадем на случая, страх от какво ще стане след!... Ама и да се сбъдне, какво пък? :) Понякога което ни трябва е точно наслада!... Аз съм за чувствата, но ако шанса ми се предоставя, с която предизвиква някакви усещания в мен. Може би, бих се възползвал от възможността. Бута ли се нещо в нас отново и отново е сигурен знак, че алооо, това не е случайност :))

~winterfire~

228.   Уинтър, дори си нямаш представа колко си прав :-) За всичко, което каза.

Кубрат

П.П. На покер няма как двама човека да имат каре. Единственото по-силно от каре е стрейт флъш (5 поредни от една боя), както и роял флъш, който е специален случай на стрейт флъш (от 10 до А от една боя, т.е. най-високия възможен стрейт флъш).

151-200 от 1643