Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

351-400 от 1643

390.   Олееееее много точно го описа, 389!!! И мен това ме побърква - по-големият зрял опитен мъж, зажаднял за мръсно изживяване с малка стегната ненаситна мръсница на годините на дъщеря му или дори по-малка .... Толкова е възбуждащо, леко перверзно. Аз съм на 20 и съм луда по по-възрастните готини мъже с хубави тела обаче, нежни ръце, които знаят точно къде и как да докоснат едно момиче, за да го доведат до края.

Миналата година имах връзка с женен мъж на 45 години. Двигател бяха съвместимите ни фантазии и фетиши - той имаше нужда от нещо ново, младо и греховно, а аз - от неговата свръхвъзбуда при всяко мое докосване или дори доближаване, от пронизващия му поглед. В началото виждах как настръхва при допира си с мен, как се отдръпва, защото ще полудее, защото се страхува да не ме нарани. След това започнахме да прекарваме часове в леглото полуголи, докосвайки се само, целувайки се. Той се спираше да не стигне до края, защото изпитваше вина, но и не можеше да се откъсне от мен. Бях като елексир, като наркотик. Лижеше ме божествено и с часове, докарваше ме до неописуемо удоволствие.

Дълго време се притесняваше от възрастта ми, въпреки че на вид си бях истинска жена, докосваше ме нежно с пръстите на едната си ръка по цялото тяло, а с другата мастурбираше. Намираше Г-точката ми и свършвахме едновременно, беше нещо невероятно. Докато в един момент аз не издържах, имах нужда да му покажа, че мога да му доставя огромно удоволствие, страшно исках да му духам. Изненадах го, свлякох се в краката му и зарових глава в слабините му, усетих през панталона, че е надървен. Той се мъчеше да ме отблъсне от себе си, а думите му: "Моля те, недей! Моля те, спри, недей, оохх, недей, миличко, нее, спри, моля те" ме подлудяваха още повече. Усещах колко виновен се чувства, че това, което правя му доставя удоволствие, и това ме възбуждаше адски! Свалих ципа му, загалих кура му нежно, целувах го през бельото. Той продължаваше да се дърпа, но беше и много твърд, дърпането сякаш позатихна. Смъкнах бельото му и започнах с пърхащ език да си играя с главичката му, той извика :"Ооо, не!" и опря двете си ръце на стената. Не смееше да ме хване за главата и да ме накара да забързам, но това ми харесваше, исках максимално да го измъчвам. Поех го в устата си и с въртеливи движения на езика започнах да го стимулирам. След това засмуках по-силно, а той стенеше дрезгаво и повтаряше като в транс :"Не, не ... нее, не ...". Това ме влудяваше, продължавах да духам, засмуках тестисите му, едва тогава той сложи ръка на главата ми и я задържа там, явно това му беше особено приятно. Продължих по познатия начин, като той на 2 пъти го изваждаше от устата ми, за да не свърши толкова бързо. После каза: "Ооох, дръпни се, ще свърша, дръпни се, миличко!", но аз не исках, исках да го изпразня в устата си. Той се опита да се дръпне, явно не искаше да свърши в устата на 19 годишната си любовница. Аз обаче задържах силно, притиснах се към него и целия го поех в гърлото си. Той свърши и аз преглътнах.

Това беше едно от най-вълнуващите ми сексуални изживявания. Как се дърпаше в началото, как после утихна и се поддаде на инстинкта си, как се чувстваше виновен и се спираше, как не искаше да ми свърши в устата ... Във всичко това имаше и психологически момент, който всъщност е нещото, което ме възбуждаше.
И от тогава най-мръсните ми фантазии ЕВЪР! са свързани точно с това да знам, че мъжът изневерява на някого с мен, от мен плучава нещо, което от другата - не, и това го възбужда, но и го измъчва.

392.   390, ти си един истински човек с отворено и необременено съзнание. Браво! Завиждам ти.

394.   389, 390 и аз съм около вашите години ( на 20 съм ), и имам сходна фантазия, която обаче, за жалост, никога няма да се превърне в реалност.
Имам си приятел, който обичам много ( както и той мен ), с който секса винаги е бил редовен и качествен, но въпреки това адски много желая баща му. Той е около 50тте, но е много запазен и секси. Точно моят тип мъж, като визия, телосложение и тн. Доста често като съм била в тях съм го заглеждала в задника, пакета, гърдите, ръцете, абе всичко. Даже веднъж без да искам го бях видяла докато си сменя тениската, побърках се!!! Исках да скоча в обятията му и да го усетя целият в мен. Мечтая си за мига в който ще сме сами в някой хотел, далеч от града, от жена му, от приятелят ми, и от всички, които познаваме. Искам само 1 откраднат миг с него, само една страстна нощ в която да не спим, а да се любим цяла нощ!!! Да го усещам в себе си целият, да му позволя да прави всичко с мен, да му доставям удоволствие, като му духам, а после като го яздя. Искам да целува гърдите ми нежно, да ме лиже, да прониква целият в мен, да го усещам в себе си без презерватив, да мога да почувствам релефа на х*я му.
Да си имаме нашата открадната, от света, нощ, а после, ако нямаме възможност да повторим, потретим и тн., да си продължим живота и старите отношения свекър - снаха. Но в главите ни да ни изгаря спомена за тази наша грешна и страстна нощ!

395.   моята фантазия е свързана със строга господарка-да ми върже и стегне топките и да ми върже ръцете отзад за да немога да се съпротивлявам и да я спра! след това да ме рита в топките с коляно, крак, да ги удря с юмрук а аз да се превивам в краката и! След това както съм с вързани ръце да ме накара да застана на колене и да се наведа и да ми тикне нещо в дупето, след това нещо по дебело и по дебело докато не зеине много и да си вкара ръката там до китката!!! да ми направи фистинг!

397.   вие всички сте се побъркали с вашите фантазии не мога да по вярвам че има такива хора като толкова искате направете си го с жените или мъжете си

399.   М 18 г спортис съм имам сочен, стегнат и добре оформен задник, много искам някоя жена да си търка клитора между бузките ми, да го усетя как се втърдява итрепти, мразя изкуствени пениси или разни предмети да ми се завирят озад, само реагирам на женски ръце, пръсти и клитори. После тя като свърши клиторно искам аз да премина зад нея, като ми се надупи да я чукам или да и се таркам между нейните задни бузки
Имах случай като по малъккато ходихме на балкана се натъпкахме в една кола 6 човека и аз седнах между краката на една комшиика Леля Сиска тя беше с клин, и по време на пътя усетих как започва да полусира и трепти нещо между краката и след което стана много твърдо след известни завои и дупки, не спираше да трепти през целия път и точно като слизахме се дръпнах напред и погледнах между краката и, и видях подутина, тя ме забеляза че я гледам там и сложи ръката си на подутината да не гледам и ми шепна че и на жените им става твърдо пилето, каза съшо, че ще ми обясни после, слезнахме тя обаче с една ръка отпред, която не махна докато стигмем вилата 100 м по пътя обаче се смееха всички бях с баба ми, леля ми, която кара и още две приятелки на леля ми, които и се смееха и и викаха май КЛ стана а, точно така съкратено го казаха, а аз се чудех какво става, чак на другия ден леля Сиска ми обясни какво е КЛ, и разбрах за клитора на жената. бях 7 клас, на следващата година учих и анатомия...

400.   Много готина случка, човек. Благодаря за нея :)

402.   авторката :)

От доста време не съм разказвала своите фантазии, но напоследък нямам и много време за този форум.
Тази вечер обаче си останах сама вкъщи, приятелят ми отиде да се забавлява с някакви пичове и реших да надникна тук

Отново моите поздравления за смелостта да споделяте мръсните си фантазии. Супер за 392, че коментара е такъв, а не "типичното" за този форум сочене с пръст към любовницата. 390...разбирам прекрасно момента с психологическата възбуда. А колко прекрасно само да чуеш "Ти какво си мислиш, че с друг си позволявам тази свобода ли" Прекрасно знам момента с прехапаните устни и как мъжът до теб свършва на втората минута само, защото цял ден си е фантазирал за теб...И когато прочетеш животинското му желание в погледа се чувстваш най-красивата и желана жена на света, а когато се чувстваш така си винаги страстна и задоволяваща, свободна да освободиш мръсницата в себе си.
Уникално е!

"Мръсните" ми фантазии и до днес са свързани само с този човек, за който е ставало вече въпрос. Но пък сега преоткритвам един друг секс, една друга страст и нежност, които ме побъркват. И фантазиите ми сякаш стихнаха малко, няма я онази интензивност...има повече пълнота, повече смисъл и може би повече нежност, откъдето идва всичко. Аз изживях своя катарзис в секса и сега се чувствам изчистена - страхотно е, че си дадох правото да го изживея.

Таи вечер фантазирах пак за луд секс, с много страст и копнеж, с мръсни думички в ушето и разни елементи на грубост, но като цяло се усетих как "детайлите" ми са по-важни.

Представих си брега на някое спокойно езеро, вечер по залез, когато водата е златна. Представих си аромата, звука, светлината на цялата картина и един мъж коленичил пред мен, който много бавно сваля дрехите ми и ме измъчва с ласки. Представих си как обхожда с устни и език всяка част от мен и после дълго, много дълго се заиграва с интимни целувки. Представих си как свършвам в устата му и устните му попиват от сока му, как се впивам в тях с целувка, а после замирам на гърдите му, докато си почина. Дремейки, усещах ръцете му по косите си и гърба и тихото прошепване..."Златце...почина ли си?" събрало в себе си копнеж и тревога и сладост... Представих си как се спускам бавно по тялото на този мъж и поемам члена му в устата си, как дълго си играя с тази част на тялото му, как се спускам към топките до ануса и после пак се връщам на главичката. Представих си сладките стонове, които изтръгвам от него и насладата, която усещам в този момент...и после как сядам върху него, а той се надига и се унасяме в един ритъм, много подобен на тихите вълни, които плискат в някакъв камък до нас.... Представих си как го моля да мине зад мен и да проникне в тази поза, а след като сме се побъркали от възбуда си поисквам да го вкара в дупето му. Той дълго ме целува и с много нежност прониква там, а после спира, сложил длан под шията ми и залепил гърба ми към гърдиоте си...и за един много дълъг миг сме просто така сляти, а в ушите си чувам само сърцето, което бие под дланта му. Представих си как после забързва ритъма до лудост и свършва в дупето ми...как рухва след това по гръб до мен и ме привлича в прегръдката си...как ръката му бавно се спуска към мен и аз оставям спермата да изтече в шепата му и прокарва така изцапаната си ръка по тялото ми, докато с другата ме докарва втори път до оргазъм... представих си как после просто мълчим, а наоколо се е стъмнило, потта е преминала от телата ни и сега е само студено...а някъде в тъмното, едни устни се притискат в косата ми..."Златце, спи ли ти се?" И се впиваме отново един в друг, докато вече нямаме сила за нищо друго освен да заспим в средата на някоя целувка, която сме си подарили взаимно с думичките "Страхотна си" "Защото ти го правиш невероятно"
И после се унасям...

403.   Ми да видим.. Понякога съм в настроение да бъда "робинята".. Обаче - непокорната, непослушна робиня. Не си падам по прекалените грубсти с жената, вероятно се дължи на детството ми и преживяванията, но много обичам да си представяам следното:

Аз съм непослушната робиня, която пак се е опитала да избяга. Хванали са ме и господаря ми ме гледа строго - трябва да бъда наказана. Аз го гледам нахакано и злобно. Заповядва ми да го последвам в кабинета ми. Погледа му е толкова жесток, че ме кара да се подчиня. Облечена съм с къса рокля от тънък, нежен плат. Заради непокорството ми, той ме харесва и желае толкова.

Заключва кабинета, продължава да ме гледа строго, много, много строго. Казва ми да му го лапам, но аз гордо отказвам като му казвам "Майната ти! " Това го вбесява. "Наведи се! " - заповядва ми той - "Над бюрото, веднага! "

Този път правя каквото той иска. Отива зад мен и повдига роклята ми. Първо погалва дупето ми и започва да говори, галейки го: "И сега какво да те правя? .. Трябва да те накажа много строго! Но как ли... "- тогава ме пляска силно по дупето. Аз изтръпвам, но също така се подмокрям от удоволствие - издавам лек стон от болка и кеф. Удря ме няколко пъти по дупето с ръка, умерено силно, като ми говори колко съм лоша и как трябва да си платя.. После ми смъква бельото до глезените. "Да не си мръднала от мястото си! Мръднеш ли.. ще следва по-голямо наказание" Подчинявам се.. на тона му, на думите му, на погледа му.. Той отива до един шкаф и взима една пръчка. Докосва ме с нея по дупето, докосва ме с нея и от долу.. А аз съм тоолкова мокра.. После ме плясва отново с ръка и след това с пръчката. Силно и бавно, след един удар следва галене и дразнене, след това пак удар - по-силен от предишния. Подлудява ме! Говори ми.. Пита ме ще бъда ли добро момиче, ще му се подчинявам ли.. "НЕ! ", казвам му, а той отговаря: "Тогава няма да спра, докато не се поправиш" и ме удря отново! Подскачам от болка, долепила съм се за бюрото. Тогава той ме придърпва леко назад и докосва клитора ми. Започва да го масажира, като същевременно отвреме навреме ме удря силно с пръчката. Еднвременно боли и изпитвам удоволстие. Кара ме да стена от удоволствие. Удря ме пак! На ръба съм, исками се да мъркам от възбуда и кеф! Усещам как кожата на дупето ми гори от пляскането. Това ме възбужда още повече. Той прдължава да мачка клитора ми все по-бързо и по-бързо! Накрая свършам, гърчейки се, пъчейки дупето си нагоре. В момента, в който свършвам, той ме удря отново с пръчката. Да не си мръднала" - казва пак той. Застава зад мен и започва да ме удря с пръчката още по-силно и вече ударите са един след друг. Боли, но... не съм ли си заслужила наказанието? ! Много боли, започвам да стена, да го карам да спре.. Не спира. "Ще бъдеш ли добро момиче вече? " - пита ме той, все така властен и строг, докато пръчката оставя следи по кожата ми. "ДАА" - накрая викам аз. "ДА", какво? ", "Да, ще бъда добро момиче, господарю! "...
Спира. "Но наказанието не е свършило" - заявява той. Не ми дава да сменя позата, а ми хваща ръцете зад гърба. Много е здрав, нищо не мога да направя, за да се измъкна! Отдолу съм мокра и все още съм възбудена. Вкарва ми го навътре и започва да се движи бързо, изпитвам огромно удоволствие! Ооо, да! На него също му харесва. Харесва мен и характера ми. Харесва му да си мисли, че ме е пречупил, но да знае, че пак ще направя същото и пак ще трябва да ме накаже! Изпразва се върху задника ми, който е горещ и ме боли.. Остава ме така да седя половин-един час, издупена на бюрото му, получила заслуженото си.. С червено дупе. Това е последната част от наказанието. Седя така, докато той не ми каже, а през това време той си работи над документациите, без дори да ме поглежда..
Е.. това е.. Не ми харесва грубото вкарване в задника, малтретирането на жена по друг начин (като шамари например), но съм нова в тази свера, та не знам - може след време да се окаже, че ми харесват! ..
Надявам се да съм успяла да възбудя някого! ;) :Д
(П. С. Бързам, не мога да го опиша по-подробно и по-добре, защото не си го представям в момента толкова ясно, както обикновено.. Следващия път ще се постарая повече :))

404.   Здравейте! Мъж на 25.
Искам да изчукам някоя засукана дама преминала четиридесетте години. Да я накарам да се отпусне и да бъде същата "тигрица" като повечето дами тук, макар и анонимни :)

405.   Една от най-мръсните ми фантазии е да имам втори баща, който да е супер готин и да ме харесва... и естествено да иска да ме чука. Представям си как настоява да ме чука, дори се опитва да ме изнасили.... Отначало аз се дърпам... но след това се съгласявам, и се чукаме абсолютно всеки ден, докато мама я няма :).
Другата ми фантазия е да работя в някаква фирма, и да съм лична секретарка на шефа, който е готин пич. Той ме ухажва в продължение на няколко седмици... докато накрая не му писне и не ми вдигне полата и от този миг нататък, правим често секс, докато женичката му не се усети, че мъжа и кръшка. Представям си как ни хваща и започва да ме обижда и да удря мъжа си, който я изгонва от стаята. След това се разделят и той е свободен само за мен.

407.   По-нагоре една дама беше писала за мръсен секс. Една от фантазиите ми е да се чукам с две мърляви мацки... Да са по-млади (ранните 20 години) и да не са се къпали от около три дни. Да започнат да се опипват двете първо, да се целуват и дУшат по вратовете, циците, коремите. След това едната да разтвори устните на другата отдолу, да вдиша аромата й и да прокара леко език по цепката й. През това време аз да ги галя двете, да ги целувам и да подам на другата члена си и тя да го посмуче, докато другата й доставя удоволствие. След това да я полижа аз, да й мина в мисионерска поза и да й го вкарам в току-що излизаното, мокро пиче, докато първата й седи на лицето. Представям си, че докато чукам едната в мърлявата путка, отвреме навреме го подавам на другата да го опита. Накрая й свършвам вътре, а тя кляка и излива спермата ми в устата на партньорката си.
Тази ми фантазия е доста банална, осъзнавам го. Надявам се уважаемият форум да не ме кори много за липса на въображение в сексуален план.

408.   Да изчукам една от приятелките на жена ми.
Живее от години в чужбина и като идва към страната от време на време се срещаме като приятели. Приспивала е у нас. Ние също сме й ходили на гости. Между мен и нея има сексуално привличане, но не сме стигали до никъде. Веднъж като приспа при нас се засякохме в коридора. Бях по боксерки, тя по прашки и прозрачна хавлия влизаше в банята. Бельото й беше прозрачно, отдолу прозираше окосмения й венерин хълм, видя ме, сепна се леко, хавлията й падна и зърното и се видя... аз се надървих и пенисът ми изскочи от крачола на боксерките. почувствахме се неловко, бързо се разминахме и отдалечихме, само не мога да забравя погледът и. леко загадъчен и съблазнителен. На другия ден сутринта с жена ми нещо приготвяха за ядене в кухнята. бях седнал на канапето, а тя беше клекнала с гръб срещу мен за да вземат нещо от шкафа долу. И от плитките й дънки готиното й закръглено дупе се показваше заедно с червените дантелети прашки. знаеше че я гледам и въпреки това нарочно остана така колкото може по. дълго...
едва ли е нужно да казвам за какво мечтая.

409.   Да прелъстя окръжния прокурор на град****. МММного е секси. Да се заключим в кабинета му и....

410.   "Отдавна не си получавал мейли от мен и днешния те изненадва-Поздрави от ЮАР. Чакам те да дойдеш. Става ти странно, знаеш че никога няма да отида там. Следващия мейл е още по-странен-Ще изпратя да те посрещнат. Пак знаеш, че винаги бих те посрещнала лично. Нещо не се връзва. Самолета ти се приземява и наистина те чакат на летището. Неприятен, мазен и мръсен мъж те посреща. Устата му се разтегля в угодническа усмивка -"Аааа, дойде да я търсиш. Явно курвата си струва, ". Съвсем се объркваш. Някво отвратително разбито такси чака. Качваш се и пътя ти се вижда безкрайно дълъг. Някаква изоставена хижа в планината и пътя до там е объркващ. Виждаш още трима, общо стават пет, всичките въоръжени. Стаята в която те водят е като от някой филм на ужасите. Очите ти привикват с тъмнината и тогава ме виждаш-гола, мръсна и окована. Завързана като жертвено агне на някаква маса. Чуваш и подигравателните им гласове-"Хайде, пич, изчукай кучката". Гледката не е от най-възбуждащите, няма как да го вдигнеш. Стоиш като закован. Заредените оръжия се насочват към главата ми и пак ти казват-"Чукай я, ако искаш да я оставим жива". Приближаваш се до мен и се чудиш как да го вдигнеш. Гласът ми те изважда от унеса. "Затвори очи, шатци, и слушай гласа ми". Не знаеш какво съм намислила, но затваряш очи и следваш гласа ми. "Хайде, докосни ме, сложи ръце на гърдите ми, точно така. Милвай ме, шатци, не спирай. Спусни ръцете си надолу и ме докосни. Пъхни пръста си в мен. Усещаш ли желанието ми? А сега те искам в мен, моля те. Хайде искам те в мен, искам да те усетя. "Гласа ми дава желания резултат и вече си в готовност. Вкарваш го в мен, усещаш всякаква липса на желание и съвсем никаква влага, все едно си в шкурка. Симулираш оргазъм и се молиш да не разберат. Явно шоуто им е харесало, защото ти хвърлят ключовете на веригите с думите-"Вземай курвата и я разкарвай оттук"Взимаш ме на ръце и за първи път голото ми тяло не ти действа. Когато се отдалечаваме малко ме оставяш да стъпя и събличаш тениската си, за да я облека аз. Не задаваш въпроси, вървим мълчешком. Излизаме на някакъв път и спираш първото такси. Спираме пред някакъв хотел, добре поне че никой не задава въпроси. Стаята, която ни дават е като палат в сравнение с мястото, на което бях. Горешата вана ми действа освежаващо. Цялата съм схваната и предлагаш един масаж. Лягам по корем, а ръцете ти започват нежното си докосване. По врата, по раменете, по гърба чак до пръстите на краката. Доволното ми мъркане гали слуха ти. Кожата ми настръхва от допира ти и тялото ми се извива в ръцете ти. Внимателно ме обръщаш да легна по гръб и ръцете ти продължават с масаж. Нежно докосваш гърдите ми, зърната настръхват под пръстите ти, надолу по корема и така до пръстите на краката. Пак нежно нагоре и този път си пъхаш двата пръста в мен. Награждавам те с тих стон и извиване на гърба. Внимателно отваряш краката ми и се наместваш между тях. Пръстите леко си играят с клитора ми, не бързаш, чакащ да се намокря. Усещаш, че вече съм мокра, в момента в който пръстите влизат в мен. Харесва ти да пъхаш пръстите си в мен и да ме чукаш така. Докосваш ме и с език. Стоновете преминават в пъшкане. Продължаваш да галиш клитора ми с език. едновременно с това пъхаш и пръстите си. Вече съм много, много мокра. Толкова, че соковете ми потичат в устата ти. Изпиваш всичко от мен и искаш още. "Хайде, мила, давай пак. Искам още от теб. Искам пак да свършиш, харесва ми". Удвояваш усилията си да ме накараш пак да свърша, езика ти върши чудеса с влажната ми сливка. Не мога повече, искам те и ти го казвам. Само, че искам да бъда върху теб, аз да те чукам. Не се дърпаш, лягаш по гръб и усещаш езика ми да гали възбудения ти член. Ръцете ти хващат косата ми, а устата ми те поема до края. Харесва ти да бъдеш тамДа усещаш езика ми по вече здраво надървения ти кур. Спирам така внезапно както съм почнала, за да се нанижа на него с едно движение. Потъваш до края в мен, а движенията ми те подлудяват. Мачкаш гърдите ми и дърпаш косата ми докато гърба ми се извива от оргазма. Завърташ ме отдолу, за да вдигнеш краката ми на врата си. Харесва ти колко съм влажна и как те приютявам. Усещаш ръката ми между телата ни да гали клитора ми и заедно с това докосва и хуя ти. Не можеш повече, вадиш го, за да окъпеш гърдите ми.
Споделено специално за вас.
Маги

411.   авторката

Понякога ние жените искаме да ни хванат от вратата и да ни тръшнат на пода - без любовна игра, без нежни думи, без "искаш ли" В това да те спипат неподготвена има толкова голяма доза възбуда, че се подмокряме за отрицателно време.
Само идеята за такава "изненада" ме побърква.

Представям си го как влиза вкъщи. Не съм заключила вратата и той го знае добре, защото често се е възползвал от отключения достъп. Тъкмо съм излязла от банята, кожата ми е все още гореща и ухае на душ-гел, косата ми е мокра и пада на тежки кичури по гърба ми. Загърнала съм тялото си с хавлиена кърпа, но съм си сама вкъщи и горната част на тялото ми е открита. Стоя пред огледалото и подреждам с ръка косата си, докосвам кожата си, галя се. Обичам да го правя, когато съм сама, някакъв малък еротичен масаж, придружен със сладки фантазии и аромат на току що излязла от под врялата вода кожа. Чувствам се лека, чиста, свободна... Затварям очи и си представям, че той е зад мен и отмята косата от врата ми. Представям си го нежно, много нежно... почти усещам устните му върху врата и рамото си, ръката му гали корема и гърдите ми, стиска ги много леко. Шепне ми гальовни думи в ухото. Представям си го нежен и в следващия момент, както съм си със затворени очи, чувам познати стъпки на площадката отпред. "Не може да е той! " не посмявам да отворя очи, не искам да разруша илюзията. Вратата се отваря и затваря с трясък.
Обръщам се и срещам погледа му, в който мога да прочета всичко - гняв, че не е устоял, желание, любов.
Няма думи - излишни си. И двамата знаем за какво е дошъл и двамата се чудим защо е тук, но цялата вина и всичките въпроси остават някъде зад нас.. да не значат. Има ги само тези очи, впили страстта си едни в други в един миг, който сякаш няма времеви граници. Усещам как ставам все по влажна... усещам, че и той е възбуден.
И след това картината става много интензивна. Дори не знам как съм озовала, заклещена в обятията му, без кърпа и пия до лудост ненаситните му целувки.
"Обърни се! " - чувам дрезгавата му заповед и заставам с лице в огледалото. Докато усещам как прониква в мен погледът ми е втренчен в огледалото... в очите му, които са добили вече някакъв хищнически блясък. Усещам как цялата ме изпълва.. горещ и твърд и чувам дълбоката му въздишка.. на облекчение, на възхита, на страст. Ръката му се увива около шията ми, а в ухото си чувам дрезгав шепот. Не чувам думите, звука ме побърква.
"Моля те! " изстенвам аз. Знае за какво го моля и започва да бавно да изкарва члена си и пак да го вкарва като натиска. На всеки натиск стона ми е по-дълбок и по-гърлен. Искам докрай да попия този мъж в себе си... Ритъмът се ускорява до пръсване и малко преди да свърши ми го вкарва в дупето... Боли ме - сладката болка, защото съм толкова възбудена, че вече всичко ми харесва, дори тази болка, това напрежение, което усещам отзад. Той спира, за да си поема дъх...
"Харесва ли ти така, а... обичаш да те чукам отзад, нали мръснице! "
Тези думички докарват и него лудост, а аз вече треперя, коленете ми едва издържат. Тласъците му стават все по-дълбоки и груби и след малко усещам как мускулите му се напрягат почти до пръсване, а пръстите му болезнено се впиват в кожата ми. Усещам във тила си задавения му вик-наслада и чувам как се е разтуптяло сърцето му...
В този момент съм най-щастливата жена на света, чувствам се красива, желана, пламенна.... Емоцията е толкова наситена с красота, че очите ми после дълго горят след като той си е тръгнал и ме е оставил пак сама пред огледалото.

413.   Харесвам Лондон, влюбена съм в този град. Единственото, което все още не съм разгледала е... Тауър. Насочвам се натам. Минавам през входа и влизам. Някакси се връщам назад във времето, когато е бил действащ затвор. Интересно ми, искам да го разгледам обстойно. Минавам през подземията, за да усетя атмосферата. Килията, която разглеждам в момента явно е била за по тежки престъпления. Някакъв изолатор или стая за разпити, не мога да определя точно. Приближавам се до стената, за да разгледам отблизо изложените неща. По стените е пълно с вериги, камшици, пръчки и всякакви такива неща. Дори и по тавана и пода има окови. Явно е било килия за изтезания. Свалям от стената един камшик от онова време, любопитна съм искам да го разгледам. Дори не е и камшик, по скоро е бич. Къс и с много кожени ремъци, връщам го обратно на стената и с още по голям интерес свалям гаротата. Докато разглеждам изложените неща, усещам, че някой ме наблюдава от доста време. Страх пропълзява във вените ми, страх примесен с възбуда. Бавно се обръщам и те виждам. очите ти ме изучават, облеклото ми, жестовете ми, реакциите ми, всичко. Приближаваш се до мен и измъкваш гаротата от ръката ми. Връщаш я на мястото и и ме хващаш през кръста. Дърпаш ме към себе си и ме целуваш по устните. Усещаш, че съм скована и удвояваш усилията си да ме накараш да се отпусна. Нежно целуваш устните ми, докато се разтворят сами и тихо прошепваш до ухото ми-"Отпусни се, няма да те нараня". Гласът ти има ефект, тялото ми постепенно се отпуска. Продължаваш да ме целуваш нежно, докато усетиш желания резултат, долавяш учестеното ми дишане. Ръцете ти милват гърба ми, а устата ти се измества към врата ми. Нежно го захапваш и продължаваш към голото ми рамо. С едната ръка ме хващаш за косата, а с другата бъркаш под черните дантелени прашки. Усещаш това, което вече не мога да скрия-възбудата. Доволен си от себе си. Протягаш се зад мен и разбирам какво ще последва чак когато усещам студения метал на оковите да щраква на китките ми. Паниката ме завладява, не знам докъде ти е границата. Мъж с твоя опит долавя страха ми -"Казах ти, няма да те нараня, вярвай ми". Несъзнателно пак се отпускам. Щракват и веригите на глезените ми, но вече не ме е страх. Завързваш очите ми, явно преценяваш, че така няма да ме е страх. Започваш пак цс целувките по устните, по врата, по раменете. Чувам късане на плат и усещам, че роклята ми се свлича. Оставам съвсем гола пред очите ти. Гола и окована, съвсем беззащитна оставена изцяло на милостта и перверзните ти желания. Ръцете ти милват тялото ми-гърдите, корема, краката, навсякъде. Усещам как галиш кожата ми с някакъв предмет, с ресни по края, явно си свалил бича от стената. Пак се стягам и го усещаш-"Защо те е страх? Нима вярваш, че мога да нараня тази нежна кожа"Гласът ти ми действа успокоително. Не мога да скрия, че се възбуждам, долавяш го по учестеното ми дишане. Езика ти започва да гали настръхналите ми гърди и това ме кара да охкам. Спускаш се надолу по корема ми, по краката и пак нагоре до врата ми. Захапваш леко рамото ми и пак се спускаш надолу. Този не пренебрегваш онова чувствително място, а се спираш там. Усещам езика ти да гали мократа и възбудена плът и стенанията ми изпълват въздуха. Навлизаш в мен с език и тялото ми започва да трепери. Краят ми е близо и ти го знаеш. Изваждаш езика си от мен и засмукваш пулсиращия ми клитор. Стенанията ми преминават във викове и започвам да се изливам в устата ти. Това ти харесва, да усещаш топлите ми и сладки сокове. Изправяш и освобождаваш ръцете и глезените ми от веригите. Повличаш ме на студения под със себе си. Не издържаш да не си в мен. Толкова си твърд и възбуден, че чак ще се пръснеш. Бавно се намествам върху теб. Толкова бавно, че да усетя всеки сантиметър който ме изпълва. Сядам и го усещам до края в себе си. Надървен до краен предел. Започвам бавно да се движа върху него. Чувствам се така пълна, така завършена, сякаш сме едно цяло. Движенията ми те подлудяват. Твоето дишане също е учестено, ти също стенеш. Толкова е хубаво да си в мен, да те усещам изцяло. Така както се движа върху теб се обръшаме и завърташ по себе си, Краката ми се кръстосват зад теб и те чувствам по надълбоко в мен. Извивам се и това ти харесва, защото знаеш, че ти си причината. Приятно ти е да ме чукаш така и да чуваш как пъшкам в ухото ти.. Ноктите ми се забиват в гърба ти, докато те хапя по врата. Не можеш да издържиш още дълго и спираш. Езика ти пак влиза в мен, защото ти харесва да ме накараш да свърша така. Не ми е нужно, за да се излея пак в устата ти. Отдръпваш от мен и се придлижаваш до главата ми. Отворените ми устни те привличат и когато го пъхаш там стенанията ти изпълват въздуха. До края го вкарваш в гърлото ми, в горещата ми уста. Усещаш езика по него и виждаш, че пръстите ми се насочват надолу. Пъхам ги в мен, докато ти си в моята уста. Приятно ти е да ти го лапам и да се чукам сама. Гледката те подлудява, а мен усещането за възбуден мъж. Докосвам те с език навсякъде, защото искам да те опитвам, да те вкусвам, да те усещам. Искам да свършиш в устата ми и когато ти го казвам съвсем се побъркваш. Изливаш всичко направо в гърлото ми и вкусът ти ми докарва нов оргазъм. Това съвсем ще те довърши.
Благодаря на човека, който ме кара да се отпусна и да фантазирам за тези неща.
Маги

414.   Мечтая за нежност моя бивша приятелка. Да довърша нещо, до което така и не стигнахме.
Бяхме още първокурсници, когато започна и свърши кратката ни, но изпълнена с много страст връзка. Тя ми беше първата. Беше силно интимно привличане, за което се постарахме другите ни колеги да не разберат. Може би предчувствайки, че връзката ни е само временна. Това още повече разпалваше страстта. И тогава го опазихме в тайна. Имаше обаче нещо друго. Тя беше девствена и не се осмели да правим вагинален секс. Правихме само орален. Беше страхотно изживяване. Тя свършваше по няколко пъти... а стененето й ме влудяваше от удоволствие. Един от най-ярките ми оргазми и досега в живота ми е когато свърших на 69. След като я бях докарал няколко пъти до върха - с целувки по гърдите, с пръсти и с език...
Оттогава са минали години и сме се виждали няколко пъти. Случайно. И винаги съм хранил добри пирятелски чувства. И двамата сме отдавна щастливо женени.
Признавам. Появявала се е една моя фантазия. Да бъда с нея поне веднъж. Да направя това, което тя тогава не се осмели да ми даде. Но нищо повече. Няма да тръгна да я търся. Семейства не развалям. Затова е само фантазия.
Мечтая с нея да се срещнем отново случайно, да отидем на обяд, да поговорим. Пак да ме погледне така закачливо и двусмислено. И както винаги - дискретно. После да се отбия след работа в офиса й. За да направим някаква справка за моите неща. Като на стар приятел.
Там естествено след пет и половина няма никой. Прави ми чай, говорим си. Похапваме деликатеси от грозде и френско сирене.
По някое време тя отива да провери вратата, уж дали е затоврена добре, но я заключва вда пъти и остовя ключа отвътре... Не бързаме. Мъжът й е в провинцията по работа и може би още нещо, за което тя сега не желае да говори. Жена ми е в командировка. След това се отпускаме на канапето в кабинета й, говорим за нещата от живота, разчувстваме се, нищо не настоявам, нито съм излишно настъпателен. От приказка на приказка раменете ни се сближават, аз я утешавам за някакъв служебен проблем с "лоялните" й колежки, прегръщам я, тя остава така... целува ме по бузата като приятел, но не си отлепва устните дълго след това, притиска се в мен, гушкаме се... докато устните ни не се срещнат отново след толкова години. Продължаваме страстно и дълго да се целуваме, както преди. Но този път с нежност и не толкова тийнейджърски любопитна страст.
Не издържам, когато отново ме целуне по очите и пускам плавно ръка първо по гърдите, корема, бедрата, от вън на вътре, по-нагоре, докато накрая стигна до венериния хълм. Тя изстенва леко, дишането й се очестява, свалям леко чорапогащника й, но не бързам с бикините, отгоре я галя, тя е още по-влажна, целувам я страстно по устните и стимулирам клитора й... не след дълго тя се изпразва, като притиска устни в рамото ми, оставяйки червило по ризата ми, за да заглуши звуците на удоволствие. След това притихнала ме целува по врата, сваля вратовръзката ми, откопчава копчето на ризата, после още едно, докато разкопчае и панталона, след което ми прави френска любов. Като че ли не ще да спре и иска да ме накара да свърша. Аз не й давам, искам да продължим. Тя се чувства леко разколебана, защото си мисли, че френската не е изневяра и била готова само за това... Може би се притеснява от нейния... Аз обаче не мисля, че е изневяра да правиш само веднъж страстен секс и то с момиче, с което така и така навремето е трябвало, но по някаква причина не сте стигнали чак дотам. Така че да затворя кръга и да си довърша започнатото. Само веднъж се живее и не желая да съм в дълг на никого. Още по-малко на нея. А моята... съмнявам се, че веднъж се е появил някакъв господин, докато ме е нямало в чужбина... уж нищо не било имало... но аз вече не ровя. След като сме си оправили отношенията, няма смисъл. Да, ама бившата ме изкушава сега, както и желанието да си довърша работата от преди.
Продължавам да настоявам докато сме на удобния диван, продължавам да я целувам, накрая свалям копринената й риза, тя остава само по сутиен, изваждам нежно и целувам гърдите й, тя като че ли се дърпа, но не ме спира дори след като я съблека и отдолу, докато накрая сваля със замах и подмокрените й от разгорялата се страст бикини...
Обръщам я по гръб на дивана и я целувам по корема, щръкналите нагоре малки цици, врата, междувременно съм свалил дрехите си... и, като за мечта, въобще не мисля да сложа презерватив. Естествено. То пък и в мечтите ни да вземат да влязат тези кондоми. Пенисът ми е на макс, търка се в корема й, тя се възбужда и простенва дълбоко, слага ръце на раменете ми и ми шепне да спрем дотук, но аз продължавам да я целувам, пенисът ми вече е на окосмения й венерин хълм, плъзга се по клитора й, така продължавам да го масажирам, нагоре надолу, тя изстенва от удоволствие, както преди години, когато не ми даваше няколко пъти да вляза. Аз продължавам, но този път без да се изпразня преждевременно отгоре й.
Целувам се дълбоко, с език, тя ме е прегърнала и прокарва ръце по гърба ми, пенисът ми е на входа на подмокреното й котенце, не бързам, та още се колебае леко, но продължава да ме целува и да прокарва ръце по гърба ми... дори телефонът й този момент звъни, тя бързо го хваща и изключва и пуска на пода, пенисът ми е пак там, на входа, забивам дълбоко език в устните й, с едната ръка нежно съм хванал дупето й отдолу, с другата милвам косите й, дишането й се учестява, тя се изчервява, а моя, някак от само себе си, сам влиза вътре, докрай, целия облян от топлина и от соковете й. Стигайки там, където преди не стигнахме поради моята ненастоятелност и бих казал - младежка глупост. Сега съм вече вътре, да довърша това, което тогава не свърших. Започвам нежно да я го вкарвам, търсейки г-точката с главичката на пениса си. Тя стене от удоволствие, след малко се изпразва в мисионерската мощно и продължително, този път стененето остава незаглушено, ... но няма кой да ни обезпокои по това време, а и точно сега не ни пука от нищо.
Сменяме позата, аз се облягам на дивана, тя ме възсяда, още не съм свалил сутиена й, тя се движи бързо, аз започвам също нежно да се движа напред-назад, докато накрая, захапал едното й зърно, тялото й не се извива в още един мощен оргазъм. А от котето й се разпръсква на капки сокчето й. Още не съм свършил. След като изчаквам малко тя да се свести от страстния оргазъм, тя хваща топките ми и започва да се движи нагоре-надолу, за да ме изпразни.
Да, ама на мен ми се иска още, макар че едва се сдържам. Хващам я през кръста, вдигам я, поставям я на бюрото й, русите й дълги коси се разливат надолу, аз вдигам краката й върху раменете си, тя замижава и ми дава знак да продължа... продължавам нежно и интензивно, мощно, дълбоко и същевременно внимателно, докато не усетя, че започвада ми идва. И като във фантазия, че как иначе, тя ми дава знак да продължа и казва, че иска да свърша в нея. Вкарвам й го още по-страстно, ръката ми е върху гърдите й, с палеца и показалеца леко стискам зърното на едната гърда, а другата ми е върху коремчето й с окосмения палав триъгълник. Правим го ненаситно. Празня се дълго и страстно, а тя свършва с писък, за пореден път, докато я пълня с топлата си семенна течност. След което се отпускам върху нея, оставаме да лежим върху бюрото. По-късно в полумрака тя закачливо и с поглед през рамо подтичва към банята, с ръка върху котето си... А аз още надървен съм се излегнал на бюрото и гледам как от прозореца изгряващата луна огрява русите й коси върху елегантната извивка на гърба й, докато тя преминава през вратата.
Фантазия. Но мисля, че е красива.
Благодаря на тази дама, която след толкова години още ме вдъхновява. Дори това да остане само мечта, винаги ще си мисля с топли чувства за нея. И приятни спомени, с привкус на миг, което тогава така и не си откраднахме.

415.   до номер 6 аз го мисля това вече 15 години даже имам колекция от прашките на леля ми

416.   13 номер - кажи кога и от къде минаваш, може да измислим нещо в последната точка :)

417.   Бай ти Пеньо се събуди посред нощ с яко дарървен ствол. Чаршафа се беше засукал на масуря му. Опипа наоколо. Новата придобивка спеше кротко до него. Бавно опипа горещото и от сън тяло. Тя измърмори нещо в просъница изохка и се обърна. Бай Пеня не знаеше да вярва ли на ушите си, сякаш каза - 'Еби меее.. ' После си рече все едно и заопипва циците и както беше изодзад. Усети зърната и как бавно се надървят. Хвана едно надървено зърно и леко го заразтрива между пръстите си, после удостои с таз чест и другото и пак се върна на първото. Усети си кура още по-надървен и го притисна в нея. Тя изпъшка. Смотания чаршаф пак му се заплете, отхвърли го с нарастващо нетърпение. Спомни си обещанието и ако той я изненада през ноща и тя да го изненада. С какво ли, мислеше си той докато си спомняше как вчера прекараха заедно следобеда и вечерта в леглото и после до леглото, преди да се е разпаднало от мощното лашкане а сластните и викове дълго отекваха в полу-празната стая.
Заопипва двете полукълба на задника и а другата си ръка пъхна под нея и забара корема и циците и. Щом усетеше някъде надървено зърно пускаше му леки напреки докосвания с всеки от разперените си пръсти. Започна да притиска и разтваря полукълбата на задника и като и ги обарваше и избягваше областта между тях. Тя започна да мърка. Спиш ли... - каза и, - искаш ли нещо. Ммм... - ръката и се плъзна назад до задника му, хвана го и го притисна към себе си. Той започна все по бързо да и отваря и затваря бузите изотдолу и да и ги търка една в друга и това продължи толкова дълго докато тя не издържа повече и си вдигна крака. Бръснатата и путка беше цялата омазана в мъзга.
Той вече разтриваше всички гънки отвън нашироко и със замах, те бързо съхнеха, той пак топваше от безкрайното изворче в средата и пак ги омазваше. Избягваше надървения клитор отгоре но от време на време уж случайно го докосваше. Другата му ръка продължаваше да играе на цици и понекога опипваше и устните и, а тя ги отваряше и леко хапеше пръстите.
Започна да и шепне в ухото - 'Искаш ли... искаш ли... искаш ли... хуи, искаш ли хуи, да ти натъпче сливата, искаш ли кур в разлигавената путка, искаш ли твърд надървен мазен хуи... искаш ли, искаш ли... искаш ли. '
Не спираше той, докато тя не каза - Искам...
- Кажи че искаш, кажи че искаш... мазен надървен кур да ти порка сливката... кажи че искаш...
- Искам хуи... - не издържаше тя.
И така продължи този странен разговор докато бай Пеня и той вече не издържаше на възбудата и и го наби с все сила озодзад в сгорещената вече путката а тя изпищя и я подкара с дълбоки и мощни тласъци. Тя стенеше и викаше и после утихваше когато бай ти Пеня забавяше темпото или започваше плитки удари с мощния си чеп. Понякога даже го вадеше и и готъркаше в разтворените малки срамни устни и клитора. После почна да я върти. А тя беше гъвкава и послушна, не искаше да пропусне някое удоволствие и чинно изпълняваше позите на бай Пеньо.
Да беше доста гъвкава въпреки наколкото кила отгоре.
Сега ще и разпърдя путката, помисли си бай Пеня и започна да и го повтаря по своя си начин докато получи подобие на членоразделна реч измежду стоновете и. Тогава я обърна на задна прашка и я сложи на четри крака, изплю и се на задника и започна да гали двете полукълба на задника и, ямките на кръста и и корема отдолу като размазваше плюнка навсякъде.
Наби и го и я почна пак. След малко го изкара а тя се разрева и мънкаше 'еби ме еби ме... '
Сложи и два пръста в путката и почна да и ги набива максимално бързо а тя заскимтя. Странно защо не се получаваше така характерния звук.. Провери дали корема и е отпуснат, мхммм висеше си мек леко надолу. Докато продължаваше бесния темп на омазаните пръсти в набъбналата и зачервена слива натисна леко надолу и най-сете чу звуци на навлизащ от време на време въздух навътре във вагината.
Щастлив бързо извади пръсти и и го наби зверски. Започна яко да я помпи а путката и да пърди от време на време, благодарение на излизащия от нея въздух поради по-големия обем на члена.
Тя заби глава във възглавницата захапа я и почна да мучи, разпери ръце стисна с пръсти чаршафа и го замачка.
Тялото и почна да се тресе и гърчи.
Бай Пеня се зарадва и я затъпка още по-усърдно с цялата дължина и плътност на инструмента си.
Тя все още попръцкваше ебана в сещия момент докато и последните вълни на на мощния оргазъм отминаваха и тялото и се отпускаше.
Бай Пеня я метна по гръб и и навири краката, тя също си ги навири и почна да му помага в ритъма като го държеше и си въртеше ханша в многобройни кръгчета, осмици и спирали.
Най накрая и той не издържа, зачервен и изпотен изрева и го извади.
Смяташе да я облее цялата с гъстата си гореща сперма, но тя се гмурна гъвкаво и му го налапа. Лапна му го и езика и се развъртя вътре в устата с бясна скорост около главата му. Хвана го с цяла ръка за основата на чепа и почна да му бие бясна чекия докато главата на чепа му беше в устата и и езика и му въртеше бързи пеперуди. С другата ръка му масажираше топките. Каква прекрасна изненада мислеше си бай Пеня изгубил представа за време в това пред оргазмено състояние незнайно колко дълго изкара, и той самия се зачуди защо не свършва и колко дълго ще продължи.
После си помисли - ами ако са минали минути.. тя ще се умори, хвана и главата и и го наби в гърлото. Набиваше и го яко в устата и в гърлото докато се празнеше а тя гълташе всичко до капка.

Бат' Милко

418.   Моята фантазия е свързана с приятеля ми. Когато се запознахме не подозирах, че си пада по страп-он и честно казано останах втрещена, когато ми го сервира. В началото се притеснявах дали няма да поиска някой ден да пробва и с мъж, но сега не само че не се притеснявам а и ми се иска това да се случи. Представям си някаква дива тройка между мен, него и би-момче. Приятеля ми чука другия, докато той ме лиже или аз му духам, другия чука приятеля ми, двамата чукат мен, влакче... Камшици, белезници, превръзки на очите и всякакъв вид секс (орален, вагинален, анален) из цялата къща. Викане, стенене, хапане, драскане... Да ме завържат с шалче с което леко да ме душат, както в "Убивай ме нежно". Толкова често си го представям, че вече ми се е превърнало в нещо като фикс идея, но не ми се мисли как ли ще реагира ако разбере....

419.   Мъж на 35 год. съм. Еротичната ми фантазия е гаджето ми да се чука пред мен с мъж с голям член. Да ме накара почти насила да коленича пред мъжа и да му правя свирка, да ме унижават и двамата, мъжа да ме чука в задника и после да му духам, да ме наричат "боклук" и "курва"... досега не съм пробвал с мъж, а много ми се иска да духам на колене на мъж, да му бъда роб...

420.   здравейте, мъж съм на 31
представям си във фантазията си как жена с пенис колан
прави секс с мен. Палаво и нежно подготвя дупето ми и ме кара да се отпусна, ближе ме и играе с пръстчета докато сам започна да и се моля да вкара вибратора си. Тогава тя ме намазва с кремче и ми го набутва много бавничко вътре, усещам всеки милиметър как се движи навътре в мен а дупето ми лакомо се отваря за да го поеме... и това е
дано не ви звучи странно :–)

421.   На мен не ми звучи странно, но аз съм авторката на темата и нищо не ми звучи странно така или иначе, а относно твоята фантазия... защото мъжете са малко дръпнати на тема хомосексуалност... и за много това (та било дори и жена с пенис-колан) да си пъхат нещо отзад е гейско.
Принципно отвора отзад е снабден с множество нервни окончания, които реагират на лаки и носят приятни усещания, както за мъжете, така и за жените. Мъжете обаче сте по-привилигировани, когато стане дума за проникване, защото по този начин се стимулира най-добре простата. Аналния секс при жените носи друго удоволствие. Първо ако позата е такава, разбира се, чрез по-силни тласъци пенисът оказва натиск върху же-точката и оргазма така е много по-пълен, второ при наличието на известно, контролирано количество болка (аз я наричам сладка) се усеща една много силна психологическа възбуда.
Но говорех за мъжете.. да не се отплесвам.
Подобна на твоята фантазия или по-точно сбъдването й с жена, която е много внимателна и бавно те подготви, може да се превърне във върховно изживяване, затова и фантазията ти не ми се струва никак странна. Съвсем разбираемо е да искаме и търсим по-силни усещания.

Благодаря за смелостта да споделиш.

423.   До Авторката :
Поздравления и за тебе темата ти е много палава и разкрепостена. Относно моите фантазии имам още няколко които може лично да ти споделя, има ли вариант да получа имейла ти по някакъв начин?

424.   авторката:
Не няма такъв вариант :-)
Споделяй тук, а останалите ще обещаят да не четат :)

Какво те притеснява да ги кажеш във форума или просто си търсиш нещо за сваляне? :)

425.   до Авторката
Дори не търсейки нещо за сваляне предпочитам да не ме четат всички, но това е най-малкия проблем :)
Наистина ми се иска да изживея някоя фантазия, най-после, пък било тя и чужда :)

427.   A кое тогава е по-големия проблем?

(авторката)

429.   адски съм любопитен, това е по големия проблем :)

430.   О, това никак даже не е проблем, любопитството ни тика към научаване, към желание за действия, а това е развитие, промяна, значи е Живот.

Дерзай! Просто е :)

431.   за протокола: мъж, на 27

Готина тема! Споделям 2 фантазии на веднъж. Първата вече съм я осъществявал некокократно, но не спирам да я искам...

Обожавам да правя френска любов - представям си как жената ме доминира леко - качва се в/у лицето ми и ме кара да я лижа.. хваща косата ми и ме притиска към нея, търка се в мен.. след това заставаме на 69 и докато ми духа дразни простатата ми с пръст... и т. н. :)

бих опитал и писинг ама...

433.   За протокола съм жена.
Моята фантазия е тройка с двама маже и да ми обръщат внимание само на мен. И да е за цяла нощ, може и повече.
Искам да ме завържат някъде и просто всеки да прави каквото си поиска с мен.

434.   Искам мъжът с кого спя да изпълнява всяко мое желание, искам да съм подвластна и да прави всичко с мен.
Искам да ме завържи и да ме чука бързо, искам да хване косата ми и да я дърпа здраво. Искам да свърши на лицето ми и след това да оближа всяка капчица.
Искам да няма задръжки и всичко да е позволено.
Представям си как ме сграбчва силно и ме тръшка на земята, след това целува всяка част от тялото ми.
Представям си как съм го завързала на стола и започвам да се самозадоволявам, бавно започвам да се събличам и да се докосвам, гледам го в очите и виждам как се възбужда. Искам да ме чука анално и да свърши в мен.

435.   Понякога си представям как спя с баща си. Това е само когато съм възбудена. След като свърша обикновено ми става супер гузно и отвратително, защото попринцип не мисля за него по този начин. Не ме привлича, така че не мога да разбера защо това ми е толкова интересно, когато съм възбудена. Може би защото е забранено? Може ли някой да ми обясни?

436.   Номер 434 и 435. Харесва ми как мислите. И аз имам подобни фантазии. По принцип не съм послушен и искам аз да командвам ама определено има жени, които могат да ме накарат да направя всичко, което поискат. Номер 435 - да забраненото е интересно, пък и може да си леко герунтофил пък и много жени, когато са възбудени искат да бъдат изчукани от мъж, който всъщност не ги привлича външно. Освен това все пак изпитваш определен вид емоционални чувства към баща си и това също е възбуждащо -> да го правиш с човек, към когото изпитваш силни чувства. Аз пък искам да имам много мацки, над които да властвам. От всички възрасти. И да се гавря с тях по всички възможни начини и на тях да им харесва. Например 435 да гледа как баща и прави всечки неща на 434, които тя иска и после побъркана от възбуда да отиде да го моли да изчука и нея.

437.   нека авторката да си даде някакви координати искам да я опозная лично по добре ако е възможно :)

438.   433- би ли ти харесало докато си завързана да подръпнеш ръката ми и с погледа да ме приканиш да клекна до тебе

439.   авторката:
не, не е възможно авторката да даде, каквито и да било координати :)
Относно въпроса за фантазиите, свързани с бащата мога да пообясня, но сега съм страшно изморена и ще е в близките дни.
Не съм забравила темата си, браво на всички осмелили се :)

Не искам да се намесвам във виртуалното разменяне на фантазии между горните коментиращи, но само да кажа, че ме кефи - забавлявайте се. Но не го превръщайте в порно, моля ви. :)

Успешна вечер на всички

440.   Маги , искам още от твоите фантазий. Страхотна си .

441.   Здравейте,
аз съм мъж на 40г., семеен съм. Мечтая си да направим тройка с жена ми и друг мъж. Да й направим сандвич. Споделял съм го с нея, но тя не иска и да чуе за това. Споделете вашите впечатления, правите ли DP?

442.   Мъж на 30г. :
Най голямата ми фантазия е: седим аз и жена ми в хола, по някое време се отваря вратата и влизат 5 мъже. Без да кажат нищо почват да ни събличат 2мата и ние незнаем какво става... мен ме хващат 2ма мъже а жена ми 3ма... почват да ни барат, опипват, пускат ръце, пъхат пръсти на мен в дупето на нея в путето и дупето... мен ме намазват с лубрикант убилно и започват да ме чукат 2мата докато единия ме чука другия му правят свирка и се сменят... а жена ми до мен на 1 метър седи и им прави на 3мата свирка докато ги надърви силно... след което
2ма я надупват и правят сандвич с нея - единия в путето другия в дупето я чука а 3тия си е напъхал члена в устата й.... чува се пъшкането на 7 човека аз и тя другите 5ма... всеки чука, правят му свирка или го чукат.... гледаме се очи в очи с жена ми докато ни оправят по няколко мъже.... и 2мата пъшкаме от адска възбуда.... накрая всички свършват къде по лица къде в дупетата ни.... целите сме в сперма... и изчукани... обличат се и си тръгват.... а ние седим в хола 1ч отпуснати на леглото и си говорим за случилото се...

443.   от 433 до 438
Да би ми харесало.

444.   от 433 до 438
И какво ще правиш там? Просто ми стана много интересно.

446.   do 433
ще треперя от вълнение и срам а ти ще го хванеш за ствола и ще го насочиш към устата ми .......

447.   До 440, щом ти е интересно, чети сега. Въпреки, че това "номер еди-кой си"ми звучи малко като цитат от " Искрица живот"-"Скелет 583 бавно се надигна към живот". Такива асоциации навява това с номерата.
А сега по темата с фантазиите.
Сан Франциско е един от градовете, които обичам. Може би, защото ми е интересно там, може би заради Алкатраз. Било е действащ затвор някога-един от най-строгите американски затвори. Искам да го разгледам, правя го всеки път като съм в този град. Стигам до острова, на който е затвора-тръпна от някакво странно желание. Фасадата му е доста строга, няма прозорци, високо здание от камъни. Влизам вътре и започвам обиколката си. Навсякъде личи строгостта, леглата са като нарове, решетки вместо врати и окови навсякъде. Килията, в която съм е доста мрачна, разглеждам с гръб към вратата. Долавям присъствие зад себе си. Не смея да се обърна, бялата ми рокля е прилепнала, сякаш и тя долавя, че има още някой. Чувам тежки стъпки зад гърба си, отекват в помещението. Присъствието зад мен е все по осезаемо. Вече долавям топлина и мъжки аромат. Не знам кой и с какви намерения е зад мен. Страх пълзи във вените ми. Учестено дишане докосва врата ми, кожата ми настръхва. Топла мъжка длан закрива очите ми и тих шепот -"не се обръщай", долавям до ухото си. Не смея да мръдна, пулса ми се учестява, дишането ми става накъсано. Другата му ръка докосва крака ми, продължава нагоре, за да установи, че нямам нищо под роклята. Сваля ръката си от очите ми и ме обръща към него. Лицето му е полу-закрито и от тъмнината не мога да го видя. Подпира ме на студената каменна стена с лице към него. Кляка и качва карата ми на врата си. На фона на цялата обстановка езика му е безкрайно нежен. Толкова много, че ръцете ми дращят по камъните, а стенанията ми изпълват въздуха. Продължава да ме гали с език, дотогава докато не започна да треперя от неконтролируем оргазъм. Изправя се и ме обръща с гръб към себе си. Студения метал на окови щраква и закопчава ръцете и краката ми, да не мога да мърдам. Чувам дрезгавия му глас до ухото си
-Кажи, че си моя.
Едва преглъщам, но изговарям исканите думи
-Твоя съм
-Моя какво? Кажи, че си моята играчка.
Повтарям каквото иска да чуе
-Твоята играчка съм
-Така е добре, моя малка кучко. Сега ме помоли да вляза в теб.
Вече не съм сигурна, че тази игра ми харесва, но гола и окована нямам избор.
-Моля те. Искам да си в мен.
Не ме кара да го моля пак. Влиза бавно в мен, а ръката му дърпа косата ми. Противно на очакванията ми не е груб. Движенията му са бавни и чувствени. Тялото ми реагира инстинктивно. Намокрям се без дори да го искам. Зъбите му нежно хапят врата ми, рамото ми, за да оставят своя отпечатък там. Желанието ми помита всичко. Става опасно силно. Съществуваме само аз и той, и силата на нашето желание. Тласъците му стават все по силни, все по мощни. Дрезгавите му стенания изпълват въздуха примесени с моите.. Отключва веригите и ма кара да застана на колене и ръце на студената земя. Приближава се до главата ми и го насочва към устата ми. Потъва до края там. Вкуса му е страхотен. Искам да го почувствам до края, да изпълва устата ми. Спира и минава зад мен. Бавно и внимателно прониква. Ясно чувам думите му, докато ме чука така.
-Моя си. Чуваш ли? Моя си, ще те бележа навсякъде и когато се погледнеш да си спомняш за мен.
Целува ме по врата, по раменете, сякаш иска да остави своя отпечатък там. Тласъците му стават все по бързи, груби и животински. С един последен тласък и освобождава желанието си в мен.
-Исках да те имам, това е по силно от мен. Ще помниш нали?
Надигам се да се облека и поглеждам. Няма никой в килията. Тайнствения непознат е излязъл така внезапно както е и дошъл. Но аз наистина ще помня.
Маги
П. П. Благодаря на този, заради когото тази фантазия я има.

448.   Много ми харесва фантазия номер 447 и аз бих искал да бъда в главната роля :) Аз дори вече я изпълнявам в някаква степен с едно момиче. Тя не е прекалено лесна, и понякога ми казва "не", но по никакъв начин не охлажда ентусиазма ми да опитвам :) Дори съм и споделил, че ако пожелае би могла да влезе и в другата роля, но бих го направил само заради нея. Иначе много повече ми допада ролята на мръсника, който злоупотребява с "жертвата" си. Искам да бъде само моя и всеки път да се подмокря като се сеща за мен. Дори понякога да ми се обажда и да си го иска с най-мръсните възможни думи. Естествено аз ще правя същото за нея. Също така понякога ще се държа ужасно мръснишки спрямо нея, когато е в компанията на нейни приятелки и ще я карам да се чувства безкрайно унижена. Ще я накарам да ми духа пред тях и да се опитва да накара и някоя от тях да се включи и да бъде мое питомно послушно кученце. Естествено тя вероятно няма да се съгласи, но ми се иска да опитам :P

449.   мъж на 40 Искам да се свържа с някои от писалите тук за да осъществим фантазиите си, без да нарушаваме правилата на сайта. Темата е страхотна, браво на авторката. Моята фантазия е;
Без да съм подготвен за това, две млади момичета да ме упоят и когато се събудя да съм вързан здраво на пода на къщата ми, естествено гол. А те полу-голи да си играят с мен и всеки път когато усетят че ще свърша да ме оставят и да започват да играят между себе си...

450.   449, това не е форум за секс-запознанства и идеята на темата ми не е тази.
авторката

пс Пуснах темата, защото знам, че неизказаните фантазии могат да разболеят, но и за друго. Ние често си мислим, че сме извратени, за да ни се иска едно или друго или да ни възбуждат някакви "неморални" неща (често престъпни) и когато видиш още 400 човека, които смело споделят онова, заради, което си се чувствал като изрод... нещата придобиват вече друг облик.

А ако поне един е успял да преодолее притесненията си в леглото и е постигнал по-добър секс с партньора си, благодарение на тази тема, то значи "задачата" е изпълнена.

За себе си аз го постигнах. Надявам се е било полезно и на други. Дори често давах на моя любим мъж линк към темата, за да си позволя след това още по-голяма свобода с него. Прекрасно е чувството отсреща другия да се развълнува и да сподели желанията ти, да се отпусне още повече и той.

Вярвам, че като всяка друга дейност в живота ни, ако полагаме старание и мисъл, ако наистина имаме желание и не на последно място ако наистина обичаме човека до нас, то секса следва да търпи развитие и с времето да става все по-хубав.

451.   Представям си, как непознат, здрав мъж, със силни, мускулести ръце, е зад мен и аз съм облегната на гърдите му. Ръцете ми са вързани зад гърба, а краката ми са разкрачени, той не ми позволява да ги събера. С едната си длан се заиграва с гърдите ми, а другата спуска между краката ми. Аз се дърпам, но той не ме пуска и започва да масажира мястото. Започвам да стена, моля го да спре, но той не спира и плъзга пръстите си под гащичките ми, след което ги разкъсва. През цялото това време друг мъж седи и ни гледа, като мастурбира на гледката. Накрая другия се приближава, подхваща ми дупето и ме надига към устните си. Езикът му се плъзва по клитора ми и аз учестено започвам да дишам. Гърдите ми се издигат, а мъжът зад мен ги ближе и продължава да ги гали и мачка.

351-400 от 1643