Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

401-450 от 1643

452.   Е само едно не мога да разбера! Лошо няма всеки има фантазия как да се изчука по един или друг начин, но ЗА БОГА обяснете ми защо не си ги задоволявате бе хора! Фантазията не е ли просто това което желаете страшно силно, да ви се случи! Всеки му се чука, на всяка и се ебе, извратено, мръснишки с непознати! Ами давайте бе хора - що не го правите?? !????

453.   М.на 14г.
Представям си как с една приятелка се прибираме тя минава през нас (и двамата се харесваме и в къщи няма никой) събуваме се тя отива в спалнята аз отивам в кухнята за да пия вода след това тръгвам към спалнята тя ме чака става и започваме да се целуваме с език тя прикляка разкопчавайки ми ципът и започва да ми духа все по навътре и по навътре..
След това ляга на леглото аз и разкопчавам колана..свалям и дънките започвам да я лижа тя стене от кеф и това ме възбужда.
След това тя си вдига краката срещу мен обляга ги на гърдите ми аз и го вкарвам в вагината галейки нейните прекрасни крака..След това лягам и тя се качва върху мен и започва да язди моя над*рвен член след което се обръща и и го вкарвам в сладкото дупенце тя отново се обръща а аз и се изпразвам върху корема и...

П.П. Да но не ви се стори перверзна все пак това е фантазия :).

454.   От жена на 40- До 453 "М-на 14г! " Хубава фантазия си написъл... Вероятно я желаеш силно... само на 14 си... Може би четейки форума си биеш чекии... М-на 14... изчакай да пораснеш поне до 18, да ти се оформят органите, имам предвид да ти порасне още членът... Според мен е глупаво, на 14г момче, да има фантазии, за които не е съзрял... Виж да си четеш тук може... все ще научиш нещо, което въобще не си изживял Дерзай...

455.   авторката до 454 (жена на 40)

Всъщност напълно нормално и правилно е на тази възраст да се интересува от секс, да мастурбира и да развива въображението си. Във фантазията му няма никакви перверзии, а просто желание да осъществи полов контакт с момиче, което го привлича.
Та, не е глупаво да има фантазии на 14, а напротив би било притеснително ако ги няма, или ако са други.

Момче на 14... давай, опознавай сексуалнстта си, ерогенните си зони, научи какво ти доставя удоволствие, мсили за секси фантазирай, за да си утре, един успешен и задоволен човек, който не само знае как да обича партньора си до себе си, но и да знае как да бъде обичан.

Браво за смелостта!

456.   за протокола-мъж на 45 год съм имам доста сексуален опит, правил съм го къде ли не, как ли не, но от всичките си познат жени имах, е и все още имам най ме кефеше-преди бях шофьор, карах голям камион-прицеп-най-ми беше гот когато я взимах със себе си и докато карах по магистралата-да ми прави свирка-уникално приключение, но единствената ми фантазия-да направим тройка-аз, тя и още една жена-така и не се сбъдна-неще и дума да чуе затова-но живота е пред мен-мисля че несъм още престарил

457.   От М. 14г. до 454 не си ''пера'' чикий докато чета просто исках и аз да споделя една фантазийка :).

458.   Брей, брей! Май ще излезе, че тази тема има най-много коментари! Или ако не, е една от тези с най-много коментари.
Добре, еми тогава и аз ще споделя една извратена фантазийка.
Аз съм момиче на 17, още съм девствена, но съм правила орален секс. Имам много фантазии за първия си път и не само за него. Тези от втория вид (когато съм вече отворена) е ясно, че са по-извратени и за това ще споделя една от тях.
Значи, представям си че съм вече на 18 и вървя късно вечерта по самотните улички с един вече бивш приятел (засега той е най-страстен от всички момчета, с които съм била). Вървим си и се целуваме и постепено стигаме до темата за секс. Той ми предлага да се изчукаме и аз се навивам.
Отиваме у тях с цел да правим див и страстен секс. Влизаме в стаята му и започваме да се натискаме. Той започва да ме хапе по врата и аз направо полудявам! Хващам ръцете му и ги поставям на гърдите си. Той започва да ги мачка като луд. Поставя ме скута си и аз усещам, че вече е надървен. С едната си ръка бърка под полата ми и отмества вече влажните ми прашки. Започва да масажира клитора ми, а после прониква с пръст. Аз се побърквам и започвам да го лижа по вратлето и меката част на ушите и да мачкам члена му с ръка. След малко го моля да свали тениската си и това веднага става.
Той сваля блузата и сутиена ми и засмуква зърната ми. После ме слага да легна и маха полата и прашките ми. Започва да ме лиже, отначало само дразни клитора ли с език, после започна да го лиже като извратеняк и да прониква с език. после сваля панталона си, аз заставам на колене и поемам члена му с уста. Отначало само лапам главичката, после я смуча, после се опитвам да поема повече, но ми става лошо и това го възбужда. И така му духам известно време, докато не се надърви адски много.
След малко го вади от устата ми и ме блъска по гръб. Изважда от някъде белезници, които ми щраква, понеже знае, че си падам. Набива ми рязко надървения си член и започва да ме чука като животно, докато стиска гърдите ми до спукване. Междувременно ме хапе по врата и ме целува и лиже навсякъде, докато забива рязко пениса си в тясното ми котенце. Аз не спирам да викам и да го моля за още а той не спира да ме чука като животно и да ми говори мръсотии от сорта на "бебчо, ще разкатая малкото ти писенце от секс цяла нощ! "и да ме целува и лиже по врата и гърдите. Котето ми ще експлодира от сокове!
След няколко часа изтущителен секс го вади и свършва на гърдите ми.
После ме целува, усмихва се и ми казва"Имам изненада за теб " и тогава в стаята влизат две момчета, единият от които е неговият най-добър приятел, а другият е този, с който ходех след него. Отначало съм втрещена и се опитвам да стана, но белезниците са мн стегнати, а и три момчета едва ли трудно биха ми задържали. Започвам да викам и да ги моля да ме пуснат, но те само гледат с превъзбуден поглед, докато се събличат без никакво намерение да ме пуснат, а бившият ми приятел ми казва "спокойно бебче, след малко ще ти хареса! "
Единият ляга върху мен, хваща члена си и започва да дразни клитора ми с него. Отначало се моля да не го правят, но после другото момче подава своя член в устата ми и казва "бебче, засмучи го или ще стане лошо! " и аз го поемам послушно със сълзи на очи и така единият започва да ме чука, докато духам на другият, а после се разменят, докато бившия ми приятел стои, гледа и си бие чекии, а после той също идва започва да ме минава. И така се редуват цялата вечер да ме лижат, да им духам и да ме чукат в котенцето. Накрая ме напълват цялата със сперма и след дивия секс идват противозачатъчните! :Д
Тази фантазия никога няма да се сбъдне, не само с тези, но и които и да е момчета или мъже, просто защото в реалния живот не бих се чукала едновременно с повече от едно момче.
Иначе съм навита на тройка с най-добрата ми приятелка, но това след време, когато намеря момчето, на което ще разреша да ме отвори. :)

459.   От номер 411, а днес реших да споделя още нещо, да поизменя малко предишната фантазия, защото снощи, докато се търках, си мислех за това.
Значи, ето нещо като друг вариант, освен белезници, момчето ми слага черна превръзка на очите и пак ме скъсва от чукане, като преди това ме е накарал аз да го скъсам от свирки. Но през цялото време съм със завързани очи.
После обаче ми запушва устата с едно от онези топчета и тогава идват неговите приятели и аз нищо не знам, понеже не виждам. Мисля си, че съм само с един.
Те започват да ме чукат един по един, докато той стои и гледа, а след няколко дълги часа луд секс ми махат превръзката и отпушват устата ми. Тогава виждам, че са ме изчукали още две момчета без да знам. Отначало съм като няма и не знам какво да кажа, а после в стаята влизат ОЩЕ две момчета.
Преди да кажа каквото и да е, единият се обажда "хей сладурано, няма как да избягаш, така че мълчи! ", пак ми завързват очите, а аз започвам да крещя и да се моля да ме пуснат, но двама от тях ме хващат за гърлото и ми вкарват своите приятелчета надълбоко. Така че яко да се задавя, а останалите започват да ме опипват и да ми смучат зърната. Някой започва да ме лиже, за да успокои писенцето ми, което вече е посиняло от секс. Постепено започвам да поемам и двата члена без проблем и да се гърча в екстаз, докато ме лижат, без дори да знам кой какво ми прави. Тези две момчета свършват в устата ми и ме карат да глътна всичко, а после други двама идват на тяхното място и аз дори не знам кои са, но на сляпо започвам да им духам, докато останалите ме опипват навсякъде и ми бъркат с пръсти в катеричката. След малко усещам, че някчий пенис прониква в котенцето ми и отново започва едно бясно чукане. Другите двама отново свършват в устата ми, а после на тяхното място пак идва някой, докато другият свършва в мен и трети започва да ме чука.
След цяла нощ изтущителен секс ми махат превръзката и разбирам, че се е появил още един и че съм правила секс с 6 момчета! И така излиза, че цяла вечер са ме късали от чукане, а дори не знам кой какво ми е правил и 6 различни момчета са ме докосвали навсякъде и са ми минали по няколко пъти през устата и котенцето. :)

460.   Ами аз лично се подмокрям от мисълта за секс с дядка. Да е с космат и голям член и да блъска пръсти в мен мощно, а после да ме ебе със запушена уста оо даа

461.   От номер 458/459
Ще серадвам, ако някой даде мнение за моята фантазия. :)

462.   Мъж на 29. Ами номер 458/459 - фантазията ти е доста разкрепостена. Предполагам, че е адски трудно а се опазиш на тази възраст, когато хормоните бушуват. Аз пък много бих искал да изчукам разгонена 17 годишна ученичка като теб и то в онези места, където реално след акта пак ще си се водиш девствена :) Всъщност имам и доста по-извратени фантазии от тази, но ме е срам да ги споделя, въпреки че съм анонимен.

463.   Еми да, трудно си е, но се налага да се пазя още поне половин или цяла година.
Колкото за твоето желание, не си падам по анален секс , а за мъже над 20 или 25 ми е някак си неудобно да имам дори фантазии.
Още харесвам момчета до 18-19 год. :Д

464.   И на мен ми е неудобно да си фантазирам подобни неща, но определено го искам ;) Точно защото ученичките сте податливи към по-зрели мъже не е редно да се възползваме от това. Не всички момичета са толкова решителни като теб. Именно за това закона се намесва тук в тяхна защита.

465.   Мисля съвсем нормално както винаги да си го заведа вкъщи.Целувки това онова и като стигнем до леглото да съм скрила нож под възглавницата.Изкарвам ножа и си разрязвам блузата на 2 и с парчетата му връзвам ръцете.После започвам да си играя с ножа по тялото му,загасям осветлението.Пускам да звучи нещо такова *** (канали в ютуб не се публикуват, с цел осигуряване на по-голяма безопастност на потребителите - модератор)
Увеличавам го до край,да не се чува нищо друго.Връщам се и паля свещ,поставям я наблизо.Целувам го нежно,а след това страстно захапвам,засмуквам.Оставям следи навсякъде по тялото му.Няма да оставя недокоснато място.След това започвам да обгрижвам члена му,докарвам го до полуда бавно и мъчително.Гола съм и мастурбирам пред него,докато е с вързани ръце.Изливам свещта върху тялото му.Наблизо има уиски,поливам го с уиски и изпивам жадно...Отвързвам го и го моля да ме изчука като за последно...

466.   Какво значи "решителни" ? Или контролираш сексуалното си желание или не. И аз в последно време съм податлива , но за щастие не прекалено. Ще успея да се опазя още известно време. :Д

467.   Днес реших да ви подаря една фантазия, която няма много общо с темата "най-мръсни".
Най-мръсните и перверзни не ги знае и човека, пред който единствено съм се осмелявала да разказвам, но тази вечер съм настроена по-романтично.
Някак по-нежно... и само с еротични докосвания, без проникване.

Представям си един мъж застанал пред мен в здрача на стаята ми, покрита в златисти отблясъци от залеза. Облечени сме. Стоим на половин метър един от друг и се гледаме, не правим нищо друго. Погледите ни потъват един в друг и това сгъстява въздуха, поемаме по-силно, изпълване гърдите си, леки усмивки играят по лицата ни. Косата ми е пусната и той зарива пръсти в тила ми и започва леко да масажира онова чувствително място там, което ме кара да изпитвал странно усещане за гъдел. Очите му и за миг не изпускат моите от поглед. Ръката ми поляга на гърдите му, там където най-отчетливо се чува сърцето му и усещам как поема дълбоко въздух.
Няма подчинени, няма власт, цялата ситуация е заредена единствено с нежност.
Много бавно го събличам като целувам и галя всеки сантиметър от плътта, която открива, Горещ е!
Събличам го напълно гол и се отдръпвам, за да го видя - обичам да го гледам така. Съвсем без прегради, цял. чист, застанал възбуден и развълнувам пред мен. Очите му казват: "Ела! "
Придърпва ме към себе си и опира гърба ми в горещата си гръд, усещам възбудата му с всяка част на тялото и ума си. Започва да ме съблича много бавно, да целува раменете ми, да гали гърдите ми, леко прокарва длан по корема ми и се спуска надолу с пръсти. влажна съм до разтапяне!
Усещам шепота му в ухото си, не чувам думите, сладката вибрация до врата ми ме кара да забравя и името си и плътта си. Сега съм само един къс удоволствие, тръпнещ в ръцете на горещата му нежност. Отмятам глава на рамото му, а той ме прегръща силно, за да изживея оргазма си.
Потъвам в блажена усмивка, сънено ми е, чувствам се тежка и се свличам в краката му. Започвам да го галя по бедрата, ръцете ми опитват всяко кътче, което достигат, следват ги устните, езика...
Много дълго бавно го измъчвам и усещам как възбудата му расте, Искам да достигне точка на несъществуване. Чувам стоновете му, усещам как пръстите му се впиват в рамото ми и продължавам по-интензивно, после пак спирам - играя си с него на "излудяване" Когато най-сетне свършва чувам задавения му от наслада вик, а спермата се стича по шията и гърдите ми.
Той се свлича до мен на пода, придърпва ме в прегръдката си и блажена усмивка украсява лицето му.
Една въздишка, споделена от двамата ни напомня отново, че всъщност сме имали дъх!

Прекрасна нощ ви желая!
Авторката

468.   Авотрке , ще дадеш ли мнение за моите фантазии ? :)

Номер 458/459

469.   468, хайде довечера като се прибера ще се върна нагоре, ще прочета и ще ти споделя какво мисля :)
авторката

470.   по повод обещанието в горния коментар

Няколко неща искам да ти кажа и те моля да не реагираш емоционално, а да седнеш и наистина да помислиш.

Като цяло във фантазиите ти се усеща липса на силни преживявания, искаш да се почувстваш емоционално задоволена и прекрасна. Шестима мъже да те обслужват си е Его, мила! Може би, защото не познаваш физически усещането за проникване в главата ти картинката е по-скоро като в порно филм, каквито съм убедена, че често гледаш.

Сега по-важното и интересно

Говориш за "отварянето" като че на 18ия си рожден ден ще отвориш буркан с кисели краставички.
Нито е геройство това, че си се "опазила", нито е геройство обратното. Все тая е, разбираш ли...
съвсем друго нещо е секса, интимната близост.
Да си похотлив и извратен е просто "мода", която ако не е изпълнена с пълнеж ще бъде за теб в един бъдещ момент - разочарование.
Във фантазиите си не описваш как свършваш, тоест не си го представяш, ти искаш просто да бъдеш "модерна" и толкова.

Секса с човек, който обичаш освобождава по много различен начин, отколкото простата и скучна похот.

Фантазиите ти, обобщено, казват:
Прави ми се див секс, защото съм чувала, че такъв сега се прави, а другите са скучни дето не са разкрепостени, пък аз не искам да съм скучна. Може да съм девственица, но това е защото си контрлирам сексуалния апетит, и доказвам така, че не съм смотана. Всъщност идея си нямам какво е секса, гледам порно, самозадоволявам се и съм на 17 - хормоните ми бушуват.

Рядко давам съвети, но ето една препоръка към теб:
Успокой се малко, смъкни Егото си, огледай се, опознай красотата, виж любовта.

Повярвай ми, когато стане дума за секс... и ти пожелавам да го изпиташ някога с някой специален човек - не можеш да се контролираш. Ти не се чувстваш като тяло от плът и кръв, а като някакво късче удоволствие, което се стреми да опознае още и още от света на другия, да се разтопи в него.
Игричките, ролите, превръзките, позите, фетишите са по-скоро като добавка към горното, нито са задължително условие, нито е казано, че ако ги имаш си по-COOL.
Означава само, че си любопитен.
Същината на секса е нещо много по-различно.

Успех!
Авторката

471.   Благодаря ти! Същност истината е, че не гледам порно изобщо, само няколко пъти съм се спирала, но повече съм чела доста секс истории. Обаче не ме привлича да гледам.

Не казвам, че непременно на 18 ще правя секс за пръв път, а че това ми се иска да е моят минимум, именно защото искам да знам, че човекът, който ще ми е първи, го заслужава и също , че съм изчакала достатъчно и съм готова за секс. Просто някак си няма да ми е конфортно, ако го направя ей така и то като по-малка. Не че не съм имала възможност, но още не съм достатъчно зряла за полов акт.

Исках да опиша нещо наистина извратено, защото нали това е темата и да е интересно разбира се, само че не съм го направила така САМО за това.
Същност рядко имам точно такива фантазии, но реших да се развихря и съм обърнала внимание повече на картинката отстрани, отколкото на личните си преживявания, но това, както ти каза, е защото още нямам опит в секса.

Всичко това е в моя мозък, не го споделям само за да бъда интересна, а да покажа какви неща ми се въртят в главата. Иначе си признавам, че ми се прави секс, да, но е нужно да чакам.

Признавам, че липсата на опит си личи, но точно за това са самозадоволяването и фантазиите, защото все пак някой ден ще го направя и не крия по никакъв начин любопитстовто си.

Обичам да питам хората с опит какво е чувството и да събирам мнения.

Само че в никакъв случай не съм описала тази фантазия, само за да е интересна! просто исках да покажа до колко разкрепостена мога да бъда поне в мислите си.

А между другото, има още нещо. Ти забеляза, че съм описала повече ситуацията отстрани, отколкото личното си изживяване и същност доста често като си фантазирам, си представям нещата така, все едно съм страничен зрител. Пак получавам оргазъм, но нещата в главата ми са визуални. Не винаги, но често. Дали се дължи именно на факта, че още не съм правила секс?

Мерси за съвета и се надявам да не си помислиш, че съм груба! Прочетох коментара ти внимателно и исках просто да изясня някои неща. :) Аз ако исках да съм просто готина и интересна в чуждите очи, отдавна да съм го направила и да се хваля "вижте ме, вече съм отворена", но искам да знам, че обичам човека насреща, той мен също и че съм готова за секс, а не само да съм атрактивна за хората по някакъв начин. :)

472.   А, и още нещо! разбирам това, което казваш за порното, то разваля представите за секса, защото в него го няма красивото, именно любовта между двама души. Все пак без чувства и някаква интимност, това е само животински акт.

И аз съм на мнение, че сексът трябва да е с любов, но за мен нещо наистина извратено и мръсно, значи да се наблегне повече да самите извратени идеи и перверзни игри. А и в последно време имам само такива, за това и описах точно тази фантазия. :Д

Исках да напиша нещо ефектно и за да дам по-ясна представа на останалите, съм го описала не от свое място, а като страничен човек, който оглежда обстановката.

но за първия си път имам много по-романтични фантазии и по-късно може да споделя една от тях. :)

473.   о не си ме разбрала правилно, не казвам, че си споделила фантазията си тук, за да изглеждаш готина....на нас - ние сме няаккви анонимковци тък - майната ни. Казвам, че похотта напоследък е "модерна" (виж кавичките) - разкази, интернет, филми. И да внимаваш да не я приемеш като някакво "мерило"
Ако проследиш коментарите ми нагоре, ще видиш защо мисля, че това се случва - ние несъзнателно търсим свобода. В секса като, че най-много си я позволяваме, позволяваме си да търсим усещането за Катарзис - пречистване посредством силна емоция - залегнало в древността като шок-терапия на душата. Ами днес ние си правим такива шокове чрез изживяването (та дори и мислено) на подобни извратени, забранени, мръсни, престъпни, тъмни фантазии.

аааа а другото - да забелязах.
Не е защото нямаш опит. Пишеш ли между другото?
Така ти пристига мисълта в главата. При мен повечето също са така - обичам да съм отстрани и да съм воайор на случващото се... някак искам да обхвана цялата картинка, в детайли. Често "режисирам" в главата си подобни еротични фантазии, в които героите ми са съвсем замислени - точно както филм или книга.

Бях девствена до... 22 или 21 - не мога да го сметна сега точно... това по никакъв начин не е мерило за фантазиите ти или за разакрепостеността. И богат опит нямам - била съм с двама мъже. Първият ми, който и до днес безкрайно много обичам и желая и настоящия ми приятел, с който сме заедно от няколко месеца - двама Някои хора са си по сексуални, по освободени, някои хора, както съм аз (а подозирам и ти) имат усещане за изкуството (писане, рисуване, музика, кино) Въображението при нас е една безплатна прожекция в главите ни.

Секса не е просто блъскане... всъщност всичко е толкова навързано, че е прекрасно как можеш да проследиш логиката в толкова много аспекти на живота си.

474.   Искам да кажа, че не се опитвам да бъда модерна, защото да си модерен в днешно време е пред някого да бъдеш атрактивен. Често хората се водят по предразсъдъци и масови интереси, породени от нещо и то не за друго, ами да са в крак с модата. Аз не съм такава, правя нещо защото ми харесва, или мисля нещо, което аз си знам дали ще го направя. Мисълта е свободна.

Идеята ми е, че си представям наистина, а не че си измислям, за да съм в тон с нещата.

Аз не търся някакво мерило да своята разкрепостеност, а само пиша това, което ми изниква в главата.

За мен не е толкова извратено нещо, което се случва между двама души, които наистина се обичат, защото между тях има чувства.

В моята фантазия доминира животинското, а именно това "още и още", не как и защо.
, но в реалния живот не бих го направила, аз съм против полигамията и развратът (брутални големи оргии, или секс със животни, роднини и т. н. ), обаче не съм консервативна и смятам, че двама души, които наистина се обичат, могат да правят каквото искат един с друг, стига да е по взаимно съгласие. Дори и то да е извратено само за себе си, няма лошо, щом им харесва и на двамата.

Вярно, опитах да се впиша в обстановката, но не се старая да следвам точни стандарти, просто показвам, че всякакви неща ми се въртят в главата и мисля, че тук им е мястото за изливане.

475.   Аз пък се възбуждам от секс с животни.
Един съфорумник по-горе в коментарите ме провокира да потърся клипчета... ами подмокрих се :)
Едва ли бих пробвала, по простата причина, че прекалено много обичам животните (въпреки, че на тях не им е неприятно), втората ми причина е хигиената и здравето - просто нямам никаква информация за подобен род "игри", така че на този етап - едва ли бих пробвала, каквото и да било.
Но да гледам (не само на клипче), да се случва пед мен - ето това бих направила и ще ми бъде много интересно :)

Изливай на воля - за това е темата.. всъщност тя се превърна "за всичко" :)

Лека нощ!

авторката

477.   Авторке, би ли споделила какви точно клипчета със животни си гледала, че ми стана интересно? И аз доста се възбуждам от такива клипчета...

479.   ако може да ни споделиш една такава твоя фантазия автоrke :) ще е наистина прекрасно

480.   до 477
ммм аматьорски някакви бяха... не ги гледам постоянно.
Мисля, че в този сайт имаше тема "Секс със куче" и там имаше линк.
Бяха кратки някакви, но доста въздействащи.

В никое животното не беше насилено или нещо подобно, затова и ме изкефиха.
Но за съжаление не мога да ти дам линк

481.   заради 479

Секс съм животно... не си представям. И ако някога пробвам осъзнавам, че ще е по-скоро от любопитство и колкото да си погаля Егото... да си кажа, че и това съм опитала.

Съвсем друго ми хареса до степен на възбуда. В момента даже си спомням лицето на една от героините. Точно когато кучето се приближава, насочвано от дресьора му явно тя изпитва страх, погнуса, но след като животното влиза в нея, на лицето й се изписва удоволствие, някаква извратена наслада от това какво всъщност си позволява. Екстаза, този коктейл от противоречиви емоции ме кара да се възбуждам.

Ако трябва да очертая своя фантазия.... представям си, че се запознавам с членове на подобна група хора и те ме канят в апартамента, където се събират, за да наблюдавам игрите им. Никой за нищо не ме кара, нищо не искат от мен, поканили са ме да гледам.

На паркета долу има постлана бяла, пухкава тъкан, върху която е коленичила някаква напълно гола жена. Два черни дога обикалят наоколо. има още жени и още мъже в стаята. Сядам на облегалката на някакъв стол и наблюдавам как кучето се качва върху надупилата се а пода. От там където съм седнала, виждам точно лицето й.... възбуда, сласт, грях, лудост - можеш да прочетеш всичко в очите й. Стоновете й са гърлени, силни, издават, че онова, което прави й доставя някакво демонично удоволствие. Изморява се, кучето е прекалено бързо, по-бързо от човек. Ръцете й не издържат и тя пада на земята, забила лице в пуха, ръмжаща от наслада....
Единия мъж отделя кучето от нея, н тя остава в същата тази поза на земята, а тялото и се потриса....
Вече съм се подмокрила и един от мъжете се приближава към мен, докато друга жена се съблича, за да заеме мястото на предната.
- Е? Харесва ли ти? Искаш ли да опиташ?
- Искам, заради предизвикателството, а не защото имам потребност.
Той се усмихва чаровно и леко прокарва ръка по бедрото ми, разтварям леко краката си, за да му позволя да стигне, където иска. Усеща влагата ми и се усмихва отново, но другото куче и другата жена вече са започнали и вниманието ни се приковава от гледката. Той се възбужда също.... тази явно е по-опитна в тези игри, не личи да е уморена, мъжът до мен разкопчава ципа си и й подава кура си, за да му духа, докато кучето я обладава. Става ми горещо от гледката - има нещо прекалено извратено, прекалено горещо, прекалено притегателно в цялата тази неестествена картинка, която се разиграва пред очите ми.
Заформя се оргия... канят ме да се включа, но аз вече съм взела своята наслада. Усмихвам се и си тръгвам...

482.   Еееех каква хубава тема..! Момче 23.. Една от моите фантазии е следната : Да съм с някое непълнолетно момиче, с черна коса, слабо, с малко дупе и гърди, с сочни устни (но не дебели), а сочни, с невинен поглед. Да сме двамата на леглото и да гледаме филм. Ръката ми леко да се приплъзва по невинното и тяло, надолу към пъпчето и по- надолу. Усещам я как стаява въздух, като и повдигам леко гащичките, тръгвам към клиторчето и и напипвам, леко окосмение... Кура ми се е надървил вече, хващам и ръката и си я слагам на кура.. Започвам да я целувам страстно с език, разтварям с пръсти срамните и устни. Тя ми набива чекия, слиза надолу и започва да го целува. Налапва го бавно, облизва го, започва да плюе по него, и изведнъж лека по лека започва да и се губи в устата и надолу по гърлото.. Дави се, поема си въздух, нп аз и набивам главата надолу и започвам да я чукам в устата, тя се дави и дави.. Слюнка се стича по брадичката и и пада върху хуя ми.. По едно време започва много да се дави, но аз и натискам главата надолу, тя се изтръгва и повръща върху него. Веднага пак и забивам главата и бясното чукане продължава.. Така поне един час, накрая свършвам в гърлото и, докато го е поела целия.. След това, се целуваме с език, но развратно, с много слюнка, чак се плюем.. Това е засега. Отивам да ударя една..

483.   авторке отново изключителна аз съм 479 благодаря ти вярвам че всеки има фантазии но повечето я от притеснение ги крият от половинките си а не знаят : това какъв плюс може да е

484.   Авторке тайно тръпна да споделиш фантазия подобна такава съм твое участие

485.   Авторке, обичаш ли да те чукат в гърлото?

486.   484, няма как да оправдая очакванията ти, защото подобна фантазия нямам просто :) А да си играя да измисля, за да е интересно ми се струва безсмислено.

485, жените не обичат да ги чукат в гърлото. И бързам да обясня - физическо усещане на удоволствие - няма. Съжалявам, скъпи мъже, но жената няма ерогенни зони в гърлото си. Дали обаче се изпитва наслада и възбуда - да! Защото жените (а както и мъжете) имаме ерогенни зони "вътре".. не в гърлото, а в съзнанието ни.

Обичам да ме чука в гърлото един единствен човек, а не да ме чукат там... принципно - разбираш ли, има ОГРОМНА разлика, 485.

авторката

487.   до 483

мммм зависи...понякога има нестабилни двойки, събрали са се не, защото се обичат, а поради някакви си други причини.
Я си представи жена, която вярва, че секса е "използване" и се гнуси от свирки, която мисли, че секса е нещо грешно, иска да го прави само в легло и вярва, че повече от 5 пози са нещо извратено...представи си как мъжът й ще сподели, че иска да я гледа как прави секс с куче...ммм, тя дали няма да му кажа, че е извратен и да реве после, затворена в банята, дали няма да разкаже на приятелките си какви страшни проблеми има мъжа й със психиката й и дали това трайно няма да се отрази на способността й за достигане до оргазъм и желание за секс с този човек. дали ако тя го държи на сухо няколко месеца, отвратена от него, желаеща да го "възпита" - дали той няма да чукне нещо навън...

Има нестабилни двойки, в които подобни откровения уви са табу. Но съществува ли между двама любов и свобода - да, само в е разкриването на подобни фантазии

488.   Аз от малък винаги съм искал да съм първи и в състезания спортни (футбол най-вече) и във всичко общо взето.. в едно не бях първи и то за мен беше най-важно (пенисът), по-късно тръгнах и на училище и другите като си ги мереха.. то аз се криех, като мишка.. сега вече не мога да кажа баш малък ми е.. 14, 5-15см, но пак не съм доволен.. и понеже съм човек в двете крайности.. или чувствам, че ми е нищожен и се сдухвам, или го чувствам, че ми е много голям.. защо пиша това ли, ами прочетете по-надолу.. на 22 години съм. Харесвам жени, изтръпвам когато имам реален контакт с жена, но винаги ми е било трудно да си ги представям.. защото никога не съм се чувствма толкова силен с патката ми, че мога да ги задоволя така както аз искам.. и някак си в послествие в мастурбиране и прочие.. започнаха да ми изкачат мъже в представите. Това се случваше много често (не се възбуждах от гей порно, а смао когато има и жена в порното), но си представях, че духам.. (рядко, че ме чукат) и се одървях ненормално.. така както ако си представя жена.. не мога, идваше ми да се самоубия и т. н.. в сайт за запознанства пуснах снимки (понеже противположно на нехаресването на пениса си, то точно толкова колкото не харесвах пениса си, толкова харесвах дупето си и имах снимки с едни мъжки прашки.. в сайт (говорим за преди 3-4 месеца), бях ги пуснал, бях навъртях 100-тина приятелство от всякакви ухажори да ме чукат, да им духам.. но знам, че като характер съм супер активен, винаги искам да съм пръв и ме възбужда аз да бъда мъжа, аз да бъда отгоре, аз да бъда силния.. просто фантазиите ми бяха съвсем различно и когато съм сам единствено това нещо се отключваше, иначе мъжете ги чувствам като приятели.. без значение дали са голи пред мен или какви са.. в крайна сметка с безкайни писания и прочие един ме нави с идеята да опитам.. бях с прашки отдолу и му лапнах на 2 пъти (1-2 минути), разбрах че това не е за мен.. разбрах, че въобще не ме възбужда и дори ме отврати страшно много от всякакви такива мисли.. точно час след тази случка си викнах едно момиче от сайт, бях се сдухал и не ми се получиха много нещата, но вътрешно душата ми се стопли страшно много.. аз иначе бях правил секс, но това беше преди доста години и от работа и прочие и умора не бях търсил сексуални контакти и тези чикии и прочие убиха малко от психиката ми, за щастие това, което се случи е било за добро, може и да се мразя малко заради него, но вече знам какъв съм.. то аз винаги съм знаел какъв съм, но комплекса с пишката и разни други леки комплекси ме бяха докарали до тези хомо фантазии, нещо което няма нищо общо с характера и стила ми, аз просто трябва да съм отгоре, вече се почувствах така и с пениса си и от жените не получавам просто изтръпване и сърцебиене, а вече ми става и от облечени жени пред мен, ако са мой тип.. така бях и в училище, но 3-4 години обърнаха психиката ми тотално.. сигурен съм, че това беше плод на комплекса и го игнорирах вече, защото като си спомня как не ми е харесал контакта с мъж и веднага на секундата игнорирам тези идиотищини.. аз духовно съм артист, мога да се правя на какъвто си поискам и това ми харесва, било то дори жена, но това е чист артистизъм, винаги са ми харесвалли силните мъжки роли и са ме правили силен.. след даден филм, футбол и каквото и да е.. липсата на мой тип момичета (дълги коси, слаби тела, красиви) и прочие.. ме докараха също до тези гей фантаизи, тъй като мнозина пъти съм отказвал на предложения от жени, които не изглеждат зле, но не са Jessica Jane Clement.. и от тези откази и прочие аз нямам опита да свалям жени, а като те ме свалят аз се надувам и не знам какво искам.. вече се оправих след онова гадно нещо, което трябваше да правя в продължение на само минута (за щастие), но то промени живота ми, самочувствието ми и психиката ми, просто отново съм човекът който искам да бъда, който съм по душа и характер и за щастие и тялото ми се преработи в тази насока, най-вече... пишката!

489.   За протокола-мъж на 38год.
Имам няколко фантазии, но реших да споделя една от тях, която не мисля, че ще имам възможност да осъществя.Искам да чукам в задника хубава жена около 30 годишна, легнала по гръб на дивана и в същото време един след друг или по 2-ма мъже да й свършват на лицето,да я омажат цялата от косата до брадичката,поне десетина да й се изпразнят.След тях други десетима да й се изпразнят върху гърдите и корема.После други 5 да й се изпразват само в устата,а аз да гледам всичките как свършват и я покриват с все повече сперма докато я чукам яко в дупето и й се изпразвам мощно и дълбоко в ануса.После сядам на един стол и гледам как й се изреждат още 10 мъже да й се изпразват един след друг в путката и други 10 в задника,накрая минават още една дузина й се изпразват върху путката и след тях влиза друга жена,която ляга под путката и задника на напълнената със сперма и започва да събира всичката сперма от путката и задника на жената която се стича от нея.Като обиже и последната капка се изправя и започва да ближе путката,гърдите и и да целува другата и да размазва с ръце спермата по тялото й,а аз стоя и се наслаждавам на обляните във сперма жени и лакомията им и ненаситността към спермата.

490.   Мъж на 25г.
Моята фантазия е как чукам тъщата! Тя е на 45, страхотна, с едри, леко увиснали гърди, страхотен заник! Ако знаете как съм и навит, ще я чукам всеки ден, най-вече в ануса!

491.   До авторката,
аз искам да попитам дали по някакъв начин, това че много често си представям първия път (аз съм девствена) ще навреди на истинския пръв път т. е ще остана ли разочарована или нещо такова? Съжалявам, че не го обясних много добре, но се надявам да сте ме разбрали. Питам тук защото ме е срам да попитам някъде при психолог, сексолог и т. н.

492.   Здравейте, аз съм мъж на 25 год. и искам да ви разкажа за една случка преди няколко години. Тааа..
Имах едно гадже доста дълго време, и двамата бяхме доста разкрепостени стигне ли се до секс. Правили сме го на всякакви места и т. н. Историята е следната. Бяхме легнали в тях да гледаме филм, който имаше доста еротични сцени и се възбудихме доста, и както бяхме започнали да се подпипваме :) и влезе майка и. Спряхме веднага, но и тя не показа с нищо че е забелязала каквото и да е, тя (майка и) загледа филма с нас и легна на спалнята до гаджето ми. Бяхме се завили с едно одеало та може и за това майка и да не е видяла нищо, та както си продължи филма еротични сцени направо ни подлудяваха и без да се усетим започнахме отново да се опипваме, тя ми бръкна в боксерките и ми извади кура вече надървен до краен предел, а аз и бръкнах в гащичките и като усетих че се беше подмокрили зверски направо откачих. След това тя се завъртя с гръб към мен, обърна глава и ми прошепна в ухото да и го вкарам в задника, а аз втрещен и казах че майка и е легнала на леглото до нас и ще усети ако започнем да се движим по рязко, но тя настоя да го направим. И като примерно гадже аз се съгласих. Вкарах и го малко по рязко отколкото предполагах и тя изохка, тогава майка и ни погледна учудено, а гаджето ми и каза че нещо я прерязал корема. Започнах да я чукам леко леко и точно преди да се изпразня майка и стана от леглото и без да иска закачи одеалото и ни отви. а аз тъкмо го бях извадил да и се изпразня на задника в момента в който жената погледна на долу аз започнах да пръскам горещата си сперма върху задника на дъщеря и. Майка и ни погледна някак си странно не беше отвратена от случката или нещо такова нито беше крайно стъписана просто все едно не се беше случило нищо кой знае какво. След това тя излезе от стаята а, ние се обухме и аз казах на приятелката ми че отивам да обясня на майка и за това какво се е случило и я попитах дали иска да дойде с мен, но тя отказа. И така отидох аз в кухнята за да започна да се обяснявам, и тъкмо да кажа нещо и жената ме прекъсна с думите "Наслади ли се на случилото се? " а аз я гледах като ударен с мокър парцал, а тя продължи най-спокойно "знаех какво правите през цялото време, спокойно, и аз се насладих на момента" е това вече ме закопа, направо бях онемял, бях си глътнал граматиката както се казва. В същият момент тя се приближи до мен и ме хвана за все още надървения кур и ми каза " може да ме имаш и мен, не само дъщеря ми " и се усмихна. Тогава вече тотално не знаех какво да правя, и от тогава може би в продължение на 6-7 месеца си чуках и дъщерята и майката.
Това определено ми е може би най-екстремната случка която съм преживявал някога.
Надявам се да ви е харесала :) и успех на всички.
п. п. Темата е уникална, евала на авторката и на всички смели хора за историите които споделят. :)

493.   до 492 от авторката

А дъщеря й знаеше ли? Чувала съм и друг път за подобни случаи и за това питам. Знам подобна история, само че от другата страна. Моя приятелка - имаше си гадже. Майка й беше голяма ку***. Разведена. Майиячка на тема бинго, хазарт и алкохол и по-млади мъже. Един ден моята приятелка ми сподели, че подозира гаджето й, че й изневерява с майка й. Всички първо н й повярвахме и започнахме да я убеждаваме, че това е прекалено неестествено, за да е истина. Тогава бяхме и малки, беше в 12 клас. Гаджето на моята приятелка беше а 25, а майка й на 40. Известно време се беше минало след като тя ни сподели подозренията си и се оказа истина. Изиграла ги. Поканила приятеля си вкъщи, но после звъннала, че ще се забави (тогава ходеше по интервюта за работа) та казала, че й се обадили и че до два часа ще се прибере. Когато се прибрала, майка й го правела с приятеля й в хола. Помня, че още известно време продължи да ходи с него... искаше да унижи майка си. Измисляше ги велики... най-сетне му каза, че знае и той започна да се оправдава, че я обичал, че било само за да пробва с по-възрастна, тръпката, че е забранено. както и да е - тя го разкара, а няколко месеца по-късно си хвана друг, при който се изнесе да живее. Днес майка й е напълно пропаднала, а моята приятелка се радва на едно много здраво семейство и на едно чудесно дете. Все казва, че майка й е била най-страхотния пример за това какво НЕ трябва да се прави. Не си говори с нея.

та така.. истории всякакви

494.   до 491

Представата ни за нещата почти винаги носи в себе си разочарование, защото в главите си (не само стане ли дума за секс) ние създаваме само един сценарий, който си заявяваме, че ни донесе радост и по-този начин изпускаме всички други, които биха ни донесли същите емоции.
Примерно казваш си, че ще си щастлива само ако се омъжиш и имаш дете и хубава заплата и се вманиачаваш дотолкова, че всъщност изпускаш възможността нещо друго да те направи щастлива.

Няма как да не си представяш първия път - нормално е, защото по този начин се стремиш да задоволиш любопитството си. При положение обаче, че е нещо, което не знаеш - наистина няма как представите ти да са отговарящи на действителността. Примерно, усещането, че пениса му се движи в теб няма как да си го изфантазираш, докато наистина не разбереш какво е усещането.

Моя съвет е не да спреш да си фантазираш за първия път, но прехвърли фантазиите си върху това какво си казвате, с какво си облечена, дали е ден или нощ, как ще носиш косата си тогава, какъв ще е мъжа, усмивката му, представи си ароматите, светлината...всеки детайл от обстановката. По този начин самия акт ще си остане изненада, представяй си го като изненада, за да бъде тя наистина такава. А обстановката - дори да не е същата като в представите ти - това няма да те разочарова, няма да му отдадеш толкова голямо значение, защото е първото, което се забравя после.

Успех и го направи с човек, в който наистина си сигурна, че обичаш. Така няма да има никакво разочарование, дори много неща да са се скофтили в случката. когато си с правилен човек - всичко друго отива на заден план

495.   Обичам мъже с големи и дебели п*шки. Една от най-честите ми фантазии е, да имам връзка с 3-ма, 4-ма (а защо не и повече;) )
с големи и дебели, и всеки път, когато си поискам да са в готовност за мен. Всяка минута да са на разположение за мен, и да ме чукат един след друг, или заедно и навсякъде.

496.   До авторката от 491,
боже ама ти наистина си точно като някоя жрица на любовта от древногръцките митове и легенди :). Много благодаря за отговора бях се притеснила :D.

497.   хахха... е добре - признавам си - поласках се :))

успех, слънчице

авторката

498.   хайде да поразкажа нещо... отдавна не съм писала фантазии

С моя любим предварително сме се разбрали, че ще играем на "ролички" Той е в ролята на учителя, който идва вкъщи да ми преподава, а аз съм ученичка, която не си е написала домашното от предния път.
Типичната "лолита" - вързала съм си две опашки...или пък кок с молив, облякла съм си бялата ризка, която е "целомъдрено" закопчана догоре. С пола до коленете и чорапи пак до там.
Той идва и ме пита за домашното, а аз казвам, че не съм го написала и започвам да се обяснявам нещо... той се ядосва заради проявеното неподчинение. И ми казва, че ще го напиша тогава сега, НО докато ми забива кура си.
Вади ми молива от косата, слага ми го в ръката, навежда ме над бюрото ми и усещам как го вкарва дълбоко и рязко, а в същото време ме кара да пиша.
Аз успявам някак да напиша: "Чукай ме здраво" и той го прочита над рамото ми и съответно усещам още по-мощни тласъци.
И така пиша, каквото ми се иска, а той изпълнява...
Накрая ми изтръгва молива от ръката, наплясква ме хубаво като не пропуска да ми каже колко съм лоша и непослушна..и пише някаква дума.
Хваща листа, показва ми и преди да усетя кура му е в гърлото ми, а аз съм коленичила в краката му. Свършва докато ме чука в гърлото и директно преглъщам..сто на сто ще се задавя.
На листа пишеше "гълтай!" :) (явно това ми е оценката)

авторката

499.   Много ми хареса темата. Поздравления за авторката.
Истинска рядкост са вече жени, които говорят толкова директно. Много ми допада как съвсем спокойно говориш за нещата.
Мъжа ти е щастливец
Три дни чета темата, но ще разкажа някоя моя фантазия следващ път.

мъж, 32

501.   предпочитам публичния секс както и да ме гледат как се празня
искам да бъда чисто гол на тъжество с много добре облечена жена която да ми прави чикия, после да уринирам в устата и

503.   мъж 42
искам да съм гсл на заведение и да ми прават чекия докато си пия водката

504.   обожавам да лижа вулва пълна със сперма. Рядко мъжете го правят. Много ми се иска да смуча топки и да ми се изпразнят в устата

505.   Аз съм на 24, омъжена съм и имам една фантазия която може би от 1 година не ми дава мира.
представям си някой висок мъж на около 30, със сини или зелени очи, може да е леко мургав, силен и решителен... , имам си един образ в главата :) Ако срещна някога такъв мъж изобщо няма да му мисля :) Ще правя див секс с него без да мисля, че съм омъжена.
Искам обаче да подчертая, че никога не съм изневерявала на мъжа си и никога не бих, освен ако срещна мъж, близък до представата в главата ми :) Не е някоя мръсна фантазия, но си е моята.

401-450 от 1643