Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръсните си фантазии
Моля администраторите за червена точка!

Отправям едно предизвикателство на всички готини и разкрепостени хора тук! Нека си разкажем най-мръсните, тъмни и тайни фантазии. Кое ни се иска, но никога няма да посмеем да поискаме от партньора си, кое тайничко се надяваме да ни се случи, но знаем, че няма и какво в крайна сметка ще си позволим да пробваме наяве.
Знам, че сексуалната разкрепостеност е на различни нива и ако за мен някоя мърсотийка е нещо нормално, за друг същата ще е едва ли не табу. Затова смело!

Но наистина мръсни фантазии, от онези, които те карат да се подмокряш (или надървяш). Фантазии, излиащи от границите на... ми мечтая си за вечеря със свещи и продължителен секс, еротичен масаж. Сметана, ягоди и т.н. Не казвам, че са лоши, даже напротив - много е красиво и естествено да си мечтаем да се почувстваме като Холивудски звезди. НО в тази тема нека става дума за нещо по-така: фистинг, анален фистинг, свършвания, писинг, тройки, оргии, играчки, сценарии, грубости... ВСИЧКО!!!

Моля за детайлни описания!
Анонимно поне можем да се отпуснем и да бъдем себе си, нали?!

Коментари

601-650 от 1643

680.   Такаа.... първо, здравейте... аз съм момиче на 17. Моите мръсни фантазии винаги започват с това, че са на необичайно място.. Например
... Била съм на дискотека в голям град вече е доста късно (а аз не съм много със всичкия си след употребения алкохол) и съм се запътила към вкъщи, докато в мен се заражда чувството, че някой ме преследва. И така вървя си с късата пола, високите токчета и коженото яке а дългата ми начупена коса е разпиляна навсякъде. Скоро стигам до една тясна, тъмна уличка (от тези приличащи на тунелчета).. и моя преследвач се появява от нищото(аз лично си представям Mario Cimarro) и от тук започва интересното... погледите ни се срещат, аз се усмивам предизвикателно сякаш знам какво ме чака.. той идва до мен откъм гърба, бута ме до стената леко разтваря краката ми все едно съм опасен заподозрян и започва да се опипва като започва от глезените ми оттам нежно нагоре... стига до дупето ми стиска го с големите си силни ръце след което се насочва към гърдите ми... гали ги нежно с върха на пръстите си и се връща надолу.... а аз едвам се сдържам! нямам търпение да ме сграбчи и да ме накара да стена от удоволствие. Вече подмокрена едва не извиквам от удоволствие когато вкара два пръста във вагината ми... отначало започва бавно след което пръстите станаха три и темпото се увеличи... Вижда се че и той не вече не издържа, затова повдига полата ми навежда ме и вкарва члена си в дупето ми докато продължава да ме задоволява с пръсти отпред... за тази вечер толкова... ако ви е харесала моята фантазия мога да я продължа...

681.   Авторката

Една фантазия, която гъделичка въображението ми в последно време.

Представям си се с друга жена. Страшно ми е любопитно да проверя дали мога да възбудя друга жена като я докосвам така, както аз искам да бъда докосвана. Може би е някакво его - знам ли. Иска ми се да проверя дали го мога.

Представям си някоя готина жена, с меки извивки, топъл цвят на косата и тъмен загар. Срещам я случайно, докато си пия кафето или в работата и се разговаряме, минаваме на тема секс и започваме да си правим намеци. И двете не сме опитвали досега, иска ни се обаче и се озоваваме след малко на някое място, където да сме сигурни, че можем да се отпуснем. В сауната също си го представям. Кой ще заподозре, че две жени ще правят мърсотийки вътре.

И накрая тя ми казва, че никога с мъж не й е било толкова хубаво. И сме нежни, и сме груби, и говорим коя какво й харесва, споделяме си извратени фантазии и опит, пробваме на какво са способни собствените ни тела.

682.   Здравейте, аз съм М 23.
Имам много и всякакви перверзни фантазии. Колкото по мръсни толкова по добре. Споделям ги само с жени които биха ги усъществили с мен. На вас ще ви споделя че желая някоя ненаситница да я удрям с к*р по лицето, а след това да се леят фантазиии.

683.   М на 20г. Мечтая си това момиче което харесвам да иска да го напаравим в някоя тъмна уличка. Представям си как и го вкарвам (само да кажа не съм някой така наречен "чикиджия"
който само гледа порно и мастурбира по цял ден ) обичам спорта и съм с доста атлетично изваяно тяло не че се хваля де :D това искам да се случи :) :P

684.   680, харесва ми фантазията ти. Ама айде да не е с някоя звезда ами да е с някой непознат. Например с мене. Аз съм непознатия, който иска да направи това, което си описала и ми е любопитно какво ще те правя по-нататък :) За сега съм доволен от себе си :P... обаче няма ли да те боли ако ти го натопоря просто така в дупето? Не че не искам :)

685.   Ааа, моля-моля, 680 си е само за мене...! ;) Е. Б.

686.   666, 667, мислех, че само на мен ми минават такива мисли през главата :)

Фантазията ми е приблизително такава: На някакъв остров сме аз и две зашеметяващи жени, едната червенокоса (здрасти, Маги! ), другата според настроението ми. Днес да речем тъмноруса блондика. Вятърът подухва леко балдахина на леглото, слънцето огрява в очите ми и ме буди… гол съм и с потресаваща сутрешна ерекция. Целувам червенокосата по врата и прокарвам леко пръсти по лявата ? гърда, а в гърба си усещам зърната на блондинката. Продължавам с целувки по раменете, плъзвам език по гръбнака ? надолу, надолу… Междувременно русата се е събудила и с едната ръка се гали, а с другата прокарва лакиран и остър нокът по моя гръб, повтаряйки движението ми. Червенокоска окончателно се разсънва и сяда върху лицето ми, като удобно се намества така, че да има пряк достъп до щръкналия ми х*й. Нежно гали тестисите, деликатно облизва главичката. Докато проучвам всяка гънка отдолу, русата ме възсяда и двете започват да се целуват страстно. Не ги виждам, но ги чувам и усещам, ритъмът на трима ни започва да се уеднаквява. С блондинката се борим за надмощие над Червенокоска, нейния език горе срещу моя долу, нейните ръце върху гърдите, моите по гърба и дупето. Червенокоска се гърчи, опитва се да вика… Русата забързва темпото, иска да ме нокаутира и тогава се сещам — мушвам един пръст в п*тката на Червенокоска, а от там леко го пренасям в ануса ?. Червенокоска е моя и в устата ми бликва нещо сладко и горещо, главата ми е стисната като в менгеме, чувам кръвта в ушите си… Русокоска иска реванш. Някакси ? изниква х*й (не ме питайте как — остава си жена с всичко на място, просто отнякъде ? идва дюшеш един х*й), вкарва го за малко на другата, а после с плавно движение в мен. Изправя ме с лице към стената, чука ме дълбоко, едната ? нежна ръка ме е хванала отпред, а другата опира нокти в гърлото ми. За щастие Червенокоска се смилява и идва пред мен. Сега аз чукам нея или по-скоро Русокоска чука нея през мен. Двете сплитат ръце, впивам устни в разкошните цици пред себе си, търся устните… В мига, когато задникът ми би трябвало да се изпълни със сперма, Русокоска губи всички свръхестествени атрибути, струполва се на колене и свършва съвсем по женски, а аз се обръщам и обливам лицето ?.

Ако тук има някой психоаналитик, ще ми интересно да чуя интерпретация, понеже сам доникъде не стигам, а не си представям да разкажа това лице в лице :) М27

687.   Здравейте, вече съм пристрастена към тази тема, а и ми действа невероятно, разредените ми контакти с моя взеха да зачестяват все повече и от асексуалността ми няма и помен. Та напоследък си фантазирам за 3-ка с друг мъж, но не само за мен, а и за партньора ми. И в това отношение 686 ме провокира да се развихря. Предсавям си как с моя сме в любимия ни хотел далече от дома и искаме малко да се разнообразим, но още не сме решили как и си поръчваме масаж в стаята и не знаем дали ще дойде масажист или масажистка, но сме навити да питаме за секс, от какъвто и пол да е. Идва мъж, с женствени маниери, аз се събличам по прашки без сутиен, мъжът ми ланга кура си гол и двамата лягаме на спалнята, а масижиста започва да отпуска гърба ми, моя ме целува и пъха ръка под мен и ме пипа през бельото, поглежда към масажиста и го пита "Искаш ли да се включиш към нас? " Масижиста му отговаря, че няма търпение и налапва надървения му кур. Оставам изненадана, а моя приятно изненадан, прилича на актьор от порното имам чувството, че преиграва, но не, готино му е. Хващам лубрикант и подготвям анусчето на масижста, вкарвам пръстче и следя реакциите му, на него му харесва и той се е надървил. Моя му го слага полека, а аз гледам и потичам, лапам го на масажиста, а той не дава и ми казва, "миличка така ще свърша много бързо и то в устата ти, я се завърти да тевия дали си влажна" Аз това и чакам, темпото е много бавно и моя ми вика кучко, харесва ли ти и докато масажисчето ме лиже моя ми слага два пръста вътре и аз изтичам в устата на масажиста. Разкачат се двамата, а аз взимам дъх от срани и гледам, масажиста лиже ануса на моя, а аз се включвам със свирка, лижеме го двамата, а онзи вече бърка вътре с пръст, а после вкарва и дебелия си бръснат кур, на моя му е за пръв път, но го кефи и кура му започва да се тресе, аз се наявам с путка на него и той хем ебе хем го ебат, изпада в транс, много му е гот и точно преди да ме напълни оня му го вади, моя отрезнява, ляга по гръб, а аз върху него, а масажисчето си бута кура до този на моя не го виждам, но се сещам какво ме чака и някак си от самосебеси путката ми се разширява и поемам двата кура в мене невероятно е изпълващо и бавно докато единия е на вътре другия на вън, свъшвам пак и им се цедят капки по топките и те свършват в мен и ме пълнят с толкова много сперма, а аз лягам по гръб и им ги лапам докато се пипам само по клитора и пак свършвам самичка, а те вече омекват в устата ми.

688.   Леле, 687, веднага се цаня за масажист при теб :) Ама да знаеш, че не съм женствен, с брада съм. Странното е, че идеята за секс с мъж не ме привлича, но самата мисъл, че някой може да ме издебне, невероятно ме възбужда. №686

689.   686, така ми погали егото с твоето здрасти, че повече няма накъде. Признавам си, червенокоса съм. И ти обещавам утре да ти помогна в размишленията, че сега при мен минава 1 през нощта.
Бтв, поздрави за фантазията.
Маги

690.   Маги, твоите фантазии много ми допадат, особено епизодите "Титаник" и "Асо купа" (каре дами брои ли се, между другото?). Казвай ми Андрей, 686 е малко безлично.

Под душа съм, пуснал съм силно горещата вода да ми бие по гърба и си тананикам нещо. Малко по малко се отпускам, мислите от главата ми изчезват, остава само топлината. Спирам водата, за да се насапунисам — глава, ръце, гърди, корем, крака… и изведнъж лампата угасва. Тегля една влашка на гадовете от ЧЕЗ и се провиквам, та любимата ми Червенокоска да донесе свещ. Вратата на банята се отваря и я виждам, само по кърпа. Оставя свещта до четките и леко разхлабва хвалията, оставяйки я да се свлече зад нея. Гледката е възхитителна. Пламъкът се отразява в огледалото, червените коси сякаш са пламнали, гърдите ? са щръкнали напред, едната осветена, другата в сянка, с нежни тъмни зърна, а между стройните крака вълма пара се смесват с мрак и гъсти косъмчета. Идва към мен, взима душа от ръцете ми и го окача горе. Заравя пръсти в косата ми… о, да. Знае, че това много го обичам. Усещам пръстите ? на врата си, в брадата си, сръчно разпределят сапуна навсякъде. Взима малко пяна и протяга ръка надолу. Едно докосване само и се втвърдявам съвсем. Проверява го обстойно, нагоре-надолу. Ммм. Няма забележки май. Пуска силна струя, обгръща раменете ми. Вече цялата е мокра, ароматът на косата ? е невероятно възбуждащ. Целуваме се страстно, хващам я за дупето и я повдигам, направо я нанизвам върху си, тя сплита крака зад гърба ми. Парата се стеле около нас, обгръща ни, в огледалото се вижда някакъв страховит мятащ се звяр, който пъшка, стене, вика с двете си глави… Оставям я да се наведе над мивката и се навеждам под нея. Разтварям хубаво краката ? и всмуквам клитора и устните ?. Бавно ги размествам, облизвам отвсякъде, езикът ми е мек, твърд, влудяващ. Иска да ме отблъсне, но не ? давам, усещам идващата вълна. Не спирам, докато не омеква в ръцете ми. Знам, че сега ще иска нещо по-грубо. Минавам малко назад, за момент се изпъва, но се отпуска. Гладко и с много особен вкус. Пъхвам леко пръст, приема го изненадващо добре. Изправям се и бавно и внимателно го вкарвам отзад. С едната ръка отмествам косата ?, за да открия тънкия врат, другата е пълна с млада твърда гръд. Леко, леко започваме да намираме правилния ритъм. Толкова е тясна, няма да издържа още много. Напира… изригвам. Изпъвам се назад без да спирам движенията и дръпвам косата ?, явно по-силно, отколкото съм си мислел. Тя изпищява, замалко неизгасяйки свещта. Гледаме се в огледалото и за миг си казваме хиляди неща. "Вярваш ли ми?" "Вярвам ти." Дясната ми ръка минава отпред, тя засмуква два пръста и после ги премествам към клитора ?. След малко тя отново се гърчи, а още миг по-късно и двамата сядаме под падащата вода, неразделени.

692.   686, определено не си единственият :)
Според мен всички хора сме в някаква степен бисексуални. Според мен онези, които е прието да се наричат "нормалните хора" носят в себе си между 5 и 10 процента от другия пол. Когато процентът наближава 40-те, вече може да се говори за би- или хомосексуализъм.
Вероятно, възрастта също си казва думата. Като млад бях дълбоко, дори бих казал агресивно хетеросексуален :)
Пък и сега изобщо не съм убеден, че някой ден бих се престрашил да го направя с мъж. Но подсъзнанието явно върши подмолната си дейност...
Изобщо, с напредването на годините вес повече се убеждавам, че всичко е в главата, а не в гащите :)))
J. Silver

693.   Дам 686, това с номерата освен, че е малко безлично ми звучи както много пъти вече съм казвала като цитат от "Искрица живот", та ще ти казвам Андрей.
Сега както и обещах снощи ще ти помогна в размишленията.
Тройка с две жени си е щатна мъжка фантазия, но ти явно искаш подсъзнателно и дама та те ч*ка. И това ама съвсем не те прави с извратени наклонности, повярвай доста жени биха се съгласили да го направят. Чисто и просто искаш жена да те оправя докато ти оправяш друга жена. Сега вече можеш и сам да мислиш нататък.
Още веднъж погали егото ми, мерси.
И да, каре дами се брой.
утре обещавам да разкажа една фантазия, че е малко дълга, а сега нямам време.
Поздрави и лека вечер.
Маги

694.   Мечтая си да сваля една много красива сервитьорка, но може би няма да стане.

695.   Моята фантазия е тройка с блондинка и брионетка. Веднъж в секса да сме само с жени. Като искам и двете да са със стегнати средно големи цици. И двете да са с килограми в нормата не тип латино-американки. И ще става бой между харпии, попринцип аз имам естествено дълги нокти, ако и те имат ще си е адско...

696.   За протокола М 44г. ЮЗ БГ
Моята фантазия и предложение е следното:
„СИТЕМА 3 1 Петров”. Това означава че с друго семейство се събираме и правим здрав секс 4-ри поредни вечери. Специфичното е в това, че 3-ма души правят секс, а един от нас – само гледа. Без да пипа. И така ще се получи следната примерна картина:
1-ва вечер – той, жена му и жена ми се чукат. Аз – гледам;
2-ра вечер – аз, жена ми и той се чукаме. Жена му гледа;
3-та вечер – аз, жена ми и жена му се ебем. Той гледа;
4-та вечер – аз, той и жена му се ебем. Жена ми гледа.
Удоволствието за мен е в това, че всяка вечер изживяването е различно. Всяка вечер ме кефи на максимум. Всеки може да се постави в тази ситуация и да направи разрез с необходимите и неизбежни изводи.
Примерно 1-та вечер ще гледам нова двойка как се оправят. В същото време жена ми ще бъде пръсната от ебане – дамите ще бъдат чукани навсякъде и ще бъдат напълнени с качествена сперма във всички отвори – АВО – Анал, Орал, Вагинал.
2-та вечер ще чукаме жена ми. Тя ще изпита кеф с 2-ма партньори. А и ние няма да сме недоволни с другия пич.
3-та вечер ще пръсна от секс чуждата жена, както и ще включа собствената си съпруга. Тройка с 2 жени и мен самия – приятно изживяване за всеки истински мъж.
4-та вечер ще чукам чужда жена пред мъжа й. Освен това като я оправим на „сандвич” ще е кеф да се усещат двата пениса през тънката преграда между ануса и вагината. Същата ситуация, но с участник собствената ми половинка я има във втора вечер. А жена ми ще я гледам как маструбира и се гърчи, но …. няма право да се намеси.
Това е от мен. -*************. Приемам както критики и забележки, така и похвали. С уважение - Петров

/Модератор7 - Не публикуваме контактна информация.

699.   Припозна се във втората фантазия ли? :) Може и да си права — млада, червенокоса, с развинтено въображение… Май трябва да кръстя главната героиня Магдалена.

Иначе, желанието е почти съзнателно. Страшно ми е любопитно да разбера какво е физическото усещане при жените от секса, какво е някой да прониква в теб, с какво е по-различен оргазмът… ей такива работи. Ще ми се за една нощ да стана спираща дъха мацка и да ме чукат хубаво, с въображение, да изпитам всички женски удоволствия. Не си представям обаче други мъже — май искам да стана лесбийка :) Почти едно към едно това, дето си го мисли J. Silver. Чудя се как това е преплетено с доминацията — в първата фантазия не се знае съвсем кой кого, ролите са относителни.

700.   Ох 699, аз съм с толкова развинтено въображение, че мога да се позная във всяка една фантазия (ще те наричам по име, когато почнеш да се подписваш). Не помня къде съм споменавала, цвета на косата си, но явно си запомнил. Та сега да пиша и аз фантазия, че да не разводним темата.
Видях го, когато излизаше от морето. Капки вода блестяха по кожата му. Косата му беше черна и еротично мокра.
Настръхнах. Сви ме под лъжичката. Знаех, че само да ме поиска и съм негова. Мина покрай мен и черните му очи ме огледаха набързо. Минаваше обед и трябваше да тръгвам. Чакаше ме разходка из Малта. Имаше какво да се види. Прибрах се в хотела, облякох се набързо и излязох. Ордена на тамплиерите, катедралите, просто не знаех от къде да започна. Влязох в една катедрала, огромна и красива. Слязох по стълбите в подземието да разгледам катакомбите. винаги съм искала да ги видя и тогава го видях отново. Лека усмивка играеше на устните му. Отново ме присви корема. Бяхме само аз и той в тъмното и студено подземие. Приближи се до мен и ме заговори на английски с лек акцент, не можех да определя какъв.
-Писано ни е да се срещнем
Едва забележимо кимнах. Ръката му се зарови в косата ми и я дръпна, така че да извия врат за да го погледна. устните му се приближиха до моите, топли, нежни, завладяващи. Езика му си играеше с моя, изучаваше ме, завладяваше ме, сякаш да ми покаже, че му принадлежа. Спусна се надолу по врата ми без да пуска косата ми. свободната му ръка дръпна роклвята ми и я разкъса, като с една лентичка завърза очите ми, а с друга ръцете ми. Не можех да мръдна, гърлото ми се стегна, стомаха ми се сви. Сега ръцете му бяха свободни да ме пипат навсякъде. Пъхна два пръста в мен и доволно изръмжа. Извади ги целите мокри и ги пъхна в устата ми. Езика му зае мястото на пръстите му. Пъхна го колкото може по навътре. толкова зажаднял за това, което се изливаше в устата му. Обърна ме и ме подпря с лице към стената. Внимателно проникна в мен. Едната му ръка дърпаше косата ми, а другата ме галеше между краката. Хапеше ме по раменете, по врата, сякаш да остави своя отпечатък върху мен, да ме бележи. тласъците му постепенно се усилваха, докато накрая спря и ме обърна с лице към себе си. Преметна завързаните ми китки през врата си, подпря ме на стената и краката ми се кръстоха зад него сами. Махна превръзката от очите ми и дрезгавия му шепот до ухото ми подсказа защо
-Искам да ме гледаш, докато съм в теб. Искам да виждам очите ти.
Не можех да издържам повече. стенанията ми изпълниха въздуха, докато тялото ми се извиваше от оргазма. С последен тласък и той се освободи в мен. Едва дишах, пулса ме беше учестен. Краката не ме държаха.
Това е от мен. Спокойна нощ.
Маги

701.   Какво да се прави, слабост ми е, помня го :)

Магдалена остави томчето Ремарк на нощната масичка и ми се усмихна закачливо през очилата си. Знае, че ме побърква така. Сигурен съм, че небрежно изглеждащият кок, в който са хванати огнените ? коси, ? е отнел поне десет минути. Обаче го е направила, за да може сега да издърпа леко иглата от него, да разтръска глава и да ме погледне предизвикателно. О, скъпа, да знаеше колко ти отива това неглиже… Сложила си и онези жартиери, нали? Да дойда и да видя сам? Ами добре. Обожавам вкуса на устните ти, скъпа, знаеш го, нали? Прокарвам длан по теб. Усещаш ли допира на коприната по кожата си? Какво да прошепна в малкото ти ушенце? Желая те, Магда, подлудяваш ме. Ароматът в ямката на шията ти ме опиянява. Лекичко прокарвам върховете на пръстите си по чертите на лицето ти, бавно, мъчително бавно минавам надолу, галя прелестните ти гърди, целувам долчинката между тях, сгъвката под тях, лекичко близвам, обикалям по спирала към ареолите, близ, гриз, смук, сега другата. Лявата ми ръка е на гърба ти, дясната между краката, съвсем леко докосва външните ти устни, с кокалчетата минавам покрай клитора… не, още е рано. Откопчавам жартиерите и полека изувам прозрачните чорапи. Знаеш ли, че всеки път се одървям, като видя глезена ти? Сега също, да. Толкова си секси, когато си сложиш сандалите с високи токчета — виждам и свода, и пръстите ти. Същите, които сега засмуквам. Леко потърквам натежалия си кур между бедрата ти. След малко и до там ще стигнем, обещавам. Взимам едно ледче, захапвам го и започвам да го прокарвам по теб. Връщам се нагоре, зърната ти настъхват, сега надолу, още надолу… Обичам окуражаващите ти стонове. Обхващам с ръце разкошния ти задник, заравям глава във великолепната ти влажна путка. Езикът ми заиграва салса, вкусът е несравним. Да, притисни ме към себе си, сграбчи ушите и косата ми и ме води все по-навътре. Викай, майната им на съседите. Не, няма да разхлабя хватката си, не и сега, искам да освободиш живителните си сокове в устата ми. Вий се, гърчи се… ето, че се отпусна в ръцете ми най-сетне. Бях ти обещал нещо, помниш ли? Взимам чорапите и завръзвам с тях ръцете ти за леглото. Коленича пред теб, а хуят ми е точно пред устата ти. Поеми го. О, да, точно така, видя ли, че не са ти нужни ръце. Бавно, завърти език… невероятна си, любов моя. Докарай ме до ръба. Ох, да, да, да. Не, не толкова скоро. Къде бяхме преди малко? Влизам в теб, стъпалата ти са пред лицето ми. Притискам стройните ти бедра към себе си и пак се посвещавам на нежното ти стъпало. Оставям те да ме обгърнеш с глезени зад кръста и обсипвам с целувки гърдите ти. Прекрасна си, когато кръвта нахлуе в лицето ти и отметнеш назад глава. Освобождавам те, а ти с неочаквана сила ме тръшваш по гръб и ме възсядаш, понасяйки се в галоп, забила нокти в мен. Дует на разгонения бизон и индианската принцеса, allegro maestoso, финални акорди… залп, не спирай, не спирай…

Андрей

702.   Не знам вече добавих ли име горе, но ако не, сега го правя

Андрей

703.   Ами най-мръсната ми фантазия е да чукам Аса Акира, порноактриса. Като се има предвид колко мъже са я чукали по филмите и извън тях фантазията е доста мръсна.

704.   УАУ. Това ме разби. Адмирации Андрей. Надмина ме, признавам.
Ремарк е любимия ми автор.
Не знам какво друго да напиша. Някъде по трасето си загубих думите. Страхотна фантазия.
още веднъж адмирации.
Моята ще я напиша довечера.
Маги

706.   Представа нямаш колко значи мнението ти за мен. Благодаря ти, Маги. Идеята ми обаче не беше да те надминавам, нито пък мисля, че съм успял да го сторя. Сега твърде ясно виждам треските за дялане, многобройните повторения, да не задълбавам. В твоята фантазия има повече… как да го нарека… история, развитие. (В Малта са хоспиталиери, между другото, въпреки по-добрия маркетинг на тамплиерите :) ) Знаеш и как реагира една жена в разни ситуации ( гърлото ми се стегна, стомахът ми се сви ), за които аз само мога да гадая или да се досещам. Впрочем последната ти фантазия ми даде поне две идеи, едната се вижда с просто око. Чакам с нетърпение да прочета и следващата.

Андрей

707.   Имам напоследък фантазия да съм омъжена за мъж, който ми позволява да се чукам с други мъже и дори да отсъствам с дни от вкъщи .... Защото знае, че заради миналите ми палави години аз, въображението и тялото ми имат нужда от разнообразие, разврат, похот и чукане по хотели, задни седалки и тъмни улички. А след дни на чукане някъде далеч аз се връщам разбита от секс, изтощена, с леки синини от стискането и гърло претъркано от дълбоките свирки ... И мъжът ми ме прегръща, бавно ме съблича, прави ми вана .... След което с часове целува зачервената ми употребена малка пичка, за да ми мине болката от грубите тласъци на други мъже ... ;) ........... Оооохх, страшно се подмокрих и възбудих!

708.   Изчетах доста от женските истории... Това да си мечтаеш да те изнасилват, плюят и гаврят с тебе... Това си е чиста омраза към самият себеси и собственият си пол :( После жените търсят уважение и тем подобни... Уважавай себеси, за да те уважават. Не е виновен този дето яде баницата, а този който я дава. Ще споделя моята фантазия от няколко месеца насам. Не мечтая за Уища и тем подобни, по път и над път такива. Мечтая за една мацка доста по- голяма от мене. Аз съм на 24 г. Ж, а тя над 40 години, но няма по секси и сстрастно същество на замята. Гледам любовни сцени с нея и друга мацка и си представям, че съм другата и буквално се побърквам. Преди да заспя си представям хиляди неморални неща с нея и след това я сънувам с часове. За приятелите ми съм извратена, но като чета истории тука... Не си мечтая за унижения и мъчения, а просто за малко забранена нежност... Явно съм непоправима романтичка? ! Четах интересна история от авторката за женска любов. Чудя се дали изобщо съществува любов? Само като я гледам сърцето ми блъска много лудо и си представям, че наживо може и инфаркт да ми докара...

710.   Да пиша фантазия, че ще кара Плам иначе. Да не и развалям темата.
Толкова се радвам, че реши да ме придружиш на разкопките в Йерусалим. Полетът ни е от летище Букурещ директно. Какъв късмет, че можем да прекараме една нощ в Трансилвания. Знаеш, че обичам тази местност, обичам и Карпатите.
Очарователно е. Неслучайно там са снимани много филми за Дракула. Падащия здрач придава нещо загадъчно на малката хижа в планината. Влизаме вътре и дъхът ми секва от изненада. Камината е запалена, а многобройни свещи блестят и отразяват сиянието си в красиво подредената маса.
вечерята ни преминава в приятни разговори и вече е време да спим, но... пред камината. Пръстите ти умело ме събличат и започват своя танц по гръбнака ми. Толкова нежно и еротично докосване. Продължаваш надолу по краката ми, докато вече се побърквам от желание.
-Моля те, искам в мен
-Не сега, мила. Ще имаш тялото ми всяка нощ в Йерусалим, но сега искам да ти дам душата си.
Ръцете и устните ти са безкрайно нежни. докосваш ме навсякъде. Да. И там също. Нежно, толкова нежно, сякаш те е страх да не ме нараниш, езика ти се спира на онова най-нежно място. Имама чувството, че си го правил часове, а са само няколко минути преди оргазмът да ме разтърси. Заспиваме един до друг, защото трябва да станем рано. Полетът ни е по обяд.
Самолетът се приземява и слизайки от него усещаме жаркото слънце на Йерусалим. Нямам търпение да отидем на разкопките, толкова история има в този град. Пустинята е вече пред очите ни. Невероятно. Няма друга дума. Все още другите от екипа не са дошли. Сами сме. Ръцете ни се преплитат и ме повличаш на горещия пясък. Толкова страст лъха от нас, че сме в състояние да подпалим всичко. Докосваме се. Целуваме се. Събличаме се. Бързо, сякаш живота ни зависи от това. Коленича пед теб и те докосвам с езика. Искам да те опитам, да те вкуся преди да те поема в устата си. тих стон издава удоволствието ти. Прекрачвам те и с едно движение се нанизвам върху теб. ритъмът ми те увлича. Ръцете ме държат за кръста и двамата се движим в един такт, в желанието си да се изкачим до върха. толкова чевръсто ме обръщаш на колене, че докато разбера и си отново в мен. Ръката ти навива косата ми на юмрука си, а другата ти е между краката ми. мога да викам колкото си искам. Сами сме в пустинята. Викаш и ти. Стоновете ни се смесват, за да свършим заедно в синхрон. Отпускаме се на горещия пясък и само слънцето знае какво сме правили.
Целувки и спокойна нощ.
Маги
П. П. Поласкана съм, че отдаваш значение на мнението ми,
Андрей

712.   Нека я наречем Слънчицето. Защото Тя наистина свети.
Как можа да се влюбиш в руса жена? Никога не си харесвал блондинките. Какво ти направи тази? Омагьоса ли те с тези Нейни очи, на които дори цвета не можеш да опишеш – дали са зелени, сиви, или сини...
Какво правиш, Дълъг Джон? Помисли за разстоянието между вас! В години, в километри, в граници! Ако и това не ти действа отрезвяващо, влез в сайта за самолетни билети и виж цените. И това ли не ти действа? Добре тогава, тръгвай...
И ето че си в този град, който ти е толкова чужд... И същевременно толкова близък, познат и роден. Защото тук живее Тя. Ти познаваш тук почти всяко ъгълче, всеки завой, всяка сграда. Защото си седял с часове в картите на Гугъл, за да изминаваш заедно с Нея маршрута Й – до работата, до пазара, до пристана с корабчетата. До училището, където учи Нейният син...
До онази кръчма, в която едва ви намериха място и вие седяхте сред около триста души, зяпащи важния мач, размахващи флагчета и бясно псуващи съдията – и бяхте сами. Толкова сами, сякаш и най-близкото небесно тяло е безкрайно далеч. На разстояние, което дори светлината изминава за години. И само Нейният поглед го преодолява с лекота...
До къщата Й ти предстои да смениш автобус и две линии на метрото. И всички те ще бъдат последните за деня. Какво й стана на тая строга граничарка? Само те погледна в очите и паспортът сам се разтвори, печатът изтрака... Добре дошли . Възможно ли е да е усетила колко е важно за теб да преминеш бързо?
Ето че вече си в Нейния квартал. Кой е казал, че мегаполисите не спят? Спят те, та пушек се вдига! Как побъркващо мирише люлякът... Късай, не се бой, няма кой да те види. Още, още, Тя обича люляк. Ами сега? Как ще звъниш на вратата, с лакът ли?
... Тук лентата се къса. Не е възможно да е било отключено. Но ти вече си в коридора, прегърнал огромния наръч люляци. Часът е почти два. През остъклената врата на кухнята отвън пада дрезгава светлина, колкото да видиш дръжката на вратата към Нейната спалня... Ето че и лакътят влезе в действие.
Така, не бързай. Тя спи дълбоко. Само се събуй и иди да донесеш всички чаши, бутилки, вази, които откриеш. Нареди ги из стаята така, че накъдето и да погледне на сутринта, да потъне в лилаво...
Косата Й е разхвърляна по възглавницата, крие чертите на лицето. Не може да има такова русо, което да свети само в тъмнината. Не може, но Нейното е именно такова. Дланите Й са потънали под възглавницата, левият крак е свит, десният опънат. Чаршафът очертава божественото Й тяло с точността на резеца на Микеланджело. Ти си тук, тук, тук, до Нея... Не, не до - пред Нея. Като пред икона, като пред олтар...
Внимателно издърпай чаршафа. Виж как тениската се е набрала нагоре. Внимателно докосни с устни тази нежна кожа. Съвсем лекичко, по връхчетата на тъничките, почти невидими косъмчета. Колко е опияняващ ароматът на нагрятото, отпуснато тяло...
Превърни се в птица, в пеперуда. Не бива да натежиш нито за миг, нито на леглото, нито на тялото Й. Танцувай около Нея заедно с прашинките, висящи в лунните лъчи. Бъди едновременно навсякъде. Току-що устните ти се събраха, изтегляйки се от двете страни на жилата зад глезена, а езикът ти вече обхожда меката част на ухото Й, докато пръстите – по дяволите, защо не стана пианист! – докосват едновременно пъпчето, дупето, плешките, хълбоците, задната част на коленете и оная побъркваща падинка в основата на Нейната златна коса...
Слънчице, Слънчице вълшебна! Как е възможно Вселената да е толкова необятна и толкова микроскопична едновременно? Как е възможно цялата да се вместиш в ъгълчето на устните ми в същия миг, когато аз все не успявам да обхвана с две ръце зърното на гръдта Ти?
Какво направи? Ти Я събуди, непохватен идиот! Не, не, не, Тя просто се обръща по гръб. Така, внимателно, много, много внимателно. Спусни се надолу. Бавно. Още по-бавно. Движи се като слепец, като цяла колона Самуилова войници. Не оставяй нито една точица недокосната, непогалена, нецелуната. И слизай, слизай, слизай, надолу, надолу, надолу. Към ефирната коприна на бикините Й. Прекарай върха на езика по ръба им. По всичките ръбове. Така, че едната му страна да се плъзва по коприната, а другата по кожата, по-нежна и от коприна.
А сега се върни на тъканта. Там, където е хлътнала. Движи езика си по-леко от въздушен полъх. Измини цялото това безкрайно разстояние. Още веднъж. Още, още. Ускорявай. Движи го поне толкова бързо, колкото пръстите ти прелитат, изследвайки мекотата на Нейните колене... Не спирай, докато не видиш влажното петно на лъскавата тъкан.
Ама ти май наистина правиш чудеса! Как успя да махнеш бикините, без да Я помръднеш? Няма значение, нали ти помага самата Фантазия, най-могъщата богиня. По-могъща от Афродита? Хм, не знам. Може би това са просто две от лицата на една и съща Богиня. На нейната Боженствена същност. Онази, която сега е открита пред теб.
Зарови се там! С устните си, с връхчетата на пръстите си, с езика си, с миглите си, с косата си. Милвай я. Извайвай всяка гънчица, обирай всяка капчица, за да освободиш място за следващата, добивай животворната влага...
Добре, дишането Й се накъса. Внимавай, внимавай, да не я събудиш. Забави. Завърти езика си в спирала, забави още, спри. Разтвори с пръсти това чудесно цветче.
Хайде сега го извади. И го плъзни по тази разтворена бездна към Ада. По тази порта към небесата. Не, не влизай! Нямаш право, не си заслужил! Не си поканен! Само си откраднал това блаженство... Може би утре...
Колко време мина? Не знам, за теб беше вечност, събрана в един миг. Или миг, разпилян по цялата вечност. Докато чуеш Нейния накъсан стон и Тя се обърне настрани. Котешките Й очи за затворени, но и лицето, и тялото Й излъчват онова безкрайно спокойствие и отпускане...
Намести се внимателно зад гърба Й. Прегърни я. Притисни се. Покрий с длани колкото пространство можеш. Отпусни глава до Нейната и бавно вдъхни най-чудесния аромат на света – аромата на Нейното тяло, облъхнато от люляци.
След няколко часа те чака най-голямото блаженство на света – да се събудиш до Нея...
J. Silver

713.   Май аз ще съм най-скромна от всички вас :)
Имам си приятел от две години и половина, секса е страхотен, но ми липсва грубост. Може би съм мазохистка, и аз не знам вече...
Иска ми се да го има елемента на изненадата. Както готвя например, той да ме хване грубо и да натисне главата ми към оная си работа и да ми го набутва колкото се може по-на вътре в гърлото.
Иска ми се да ми говори мръсотии, да ме нарича курва, да ми причинява болка и да ме чука в която дупка той иска! Искам да не иска позволение да ми го вкара отзад, а просто да се изплюе върху дупето ми и да ме чука бързо и грубо.
Искам разбира се и тройка с двама мъже едновременно :) Това май всяка жена го иска тайничко.
Абе като цяло искам грубост в леглото, колкото по-мръсен е секса, толкова по-добре за мен!
Според мен в леглото трябва да можеш да сбъднеш всяка своя фантазия, особенно ако си обвързан! За жалост моето момче е толкова добричко, че понякога ме хваша яд когато е твърде нежен в докосванията и действията си...
Веднъж почти сбъдна тази моя фантазия с грубината, като ме опъна права отзад, но в момента в който изпъшках веднага се стресна и попита дали ме е заболяло. Просто искам да спре да ме пита и просто да го направи, толкова ли е трудно?? Уж мъжете искали развратни жени, а като им кажем фантазиите си се дърпат...
Ако някой има идея как да оправя нещата нека каже :)

714.   J. Silver, скри ми шапката! Просто ме комплексира, ще си взема творческа отпуска. Чакаме още, да знаеш.

Андрей

715.   Вълшебно!!! УНИКАЛЕН СИ, спря ми дъха...!!! Е. Б.

716.   мъж съм на 18 г много искам жена докато се целуваме, да мине зад мен да ме надупи на задна прашка и да търка клитора си в дупето ми, да ме клати яко докато свърши няколко пъти... иначе това напрви с мен една далечна братовчедка като бях на 15, а тя на 12 играехме на доктор и тя ми биеше инжекции, уж в началото с една спринцовка, но после си вдигна рокличката и забелязах че гащичките и са подути отпред дръпна ги настрани и се показа клитора щръкнал като пишка и трептеше от възбуда, тя го хвана с два пръста и започна напред назад да му прави като чикия, и му забели главичката стана все едно гледаш малък пенис, и започна да ми бие инжекции с клитора си в дупето ми, обаче после ме хвана с ръце през кръста и ми го нацепи в дупето усещах го как влиза и излиза, на отвора на ануса ми, беше адски твърд, усетих и как свърши два пъти...
Много искам сега да опитам подобно нещо с по голяма жена от мен...!

717.   J. Silver, искрено ти се възхитих на творчеството. Напиши и като се събуди до нея какво стана. Интересно е.
Андрей, не си взимай творческа отпуска. Тъкмо ми стана интересно. От самотен остров, през банята та чак до Ремарк. Имаш талант да знаеш.
Поздрави на всички за фантазиите ви.
Маги

718.   Андрей, сакън! Само това остава, да спреш. Тъкмо вашата кореспонденция с Маги ме стимулира за този опит. Така че дерзайте, и двамата :)

Колкото по въпроса, засегнат в моите словесни упражнения - винаги ми е било интересно, дали наистина мога да направя това, без да събудя дамата. Опитвал съм не веднъж и не с една, но уви... всички те се събуждаха. Не че съм се чувствал зле след като отваряха очи, де :)

J. Silver

719.   Абе от няколко седмици все ми се въртят в главата разни откачени мисли. Клиторът ми не е спаднал он миналата седмица.
Ще ви споделя малко .
Представям си ,че отивам на купон у приятели , където има всичко- музика , пиене , готини батковци. Всички са много разгонени и във въздуха направо се усеща аромат на хормони и възбуда.
Едно страхотно момче с тъмна коса и кафяви очи се приближава до мен. Не съм го виждала досега , но се запознаваме и започваме да си говорим. Тъй като и двамата сме си пийнали , не сме ни най-малко притеснени.
По едно време той започва да ми прави комплименти и да ми подмята ,че съм секси. Започва да ме гледа палаво , а аз му се усмихвам. Започва да ме оглежда предизвикателно и очите му се спират често на гърдите ми.
По едно време не издържа и се приближава към мен. Започва да ме целува , а аз съм вече замаяна от алкохола и изобщо не го спирам. Почваме да се натискаме и никой нищо не забелязва , понеже е нормално за тези купони. Музиката си звучи , другите двойки също не натискат, всички се смеят и си говорят глупости и никой не обръща внимание какво правим.
Той започва да ме опипва първо по краката , а после по гърдите . Целува ме по врата и ме гали. Вече и двамата сме много възбудени . Усещам невероятния аромат на мъжкия му парфюм , както и това , че възбудата е дала резултат в панталоните му :)
Тогава той ми прошепва в ухото "искаш ли да отидем в другата стая ?" и аз се съгласявам.
Отиваме в другата стая и аз сядам на леглото. Вече съм много замаяна , но осъзнавам какво правя. Той сяда до мени отново започва да ме натиска ,този път по-страстно и по-грубо , понеже сме сами и няма от какво да се притесняваме. Лиже ме по врата и ме опипва по-смело , даже бърка под блузата ми и започва да ме гали под сутиена. Усещам ,че съм се овлажнила и зърната ми са много настръхнали. Моментът е идеален ! Искам го !
Той ме пита дали съм съгласна да правим секс и аз се навивам. Без повече уговорки той сваля блузата ми и започва да мачка гърдите ми през сутиена. Аз слагам ръка на члена му и го разтърквам. Моли ме да разкопчая дънките му и аз го правя. Изваждам големия му член и започвам да му правя чекия. После се навеждам и прокарвам леко езичето си по него. Той потреперва и аз правя същото още няколко пъти с върха на езичето си. После поемам главичката и започвам да го смуча. След това започвам да движа главата си , а момчето направо се побърква. Смуча го и му го лапам , а през това време си играя с топките му. Докато му правя свирка , той разстрива зърната ми през сутиена .
След малко сам изважда пениса си от устата ми , защото казва ,че ще свърши ако продължа. Аз свалям тениската му и се убеждавам, че има наистина невероятно телце с музкули и плочки.
Той вече не издържа и разкопчава сутиена ми . Аз лягам на леглото , а той се надвесва и започва да смуче едното ми зърно , докато масажира леко другото. После ги разменя. Аз скимтя тихо и се гърча , опитвайки да бъда по-тиха , за да не ни чуят.
Момчето вече не издържа и разкопчава дънките ми. Събува ме и маха бельото. Започва да целува котенцето ми и за го гали с езиче. Първо извършва въртеливи движения с език върху клиторчето ми , после започва да лиже стените ми , а след това смуче срамните ми устни и пак се връща на клитора. Натиска го с език и го ближе , а аз направо се побърквам и сама си търкам зърната.
Пичът е много яко възбуден . Членът ме още повече се втвърдява , докато ме лиже.
После вече и двамата не издържаме и искаме да се изчукаме като животни.
Той вади презерватив от джоба на дънките си и се отървава от тях и бельото си. Слага си кондома и ляга над мен в мисионерската. Слага краката ми на гърба си и започва да прониква в мен. Отначало му е трудно , понеже съм тясна , а той е доста надарен, но постепено влиза и започва да се движи.
Усещам как влиза и излиза от мен влажен , направо се побърквам ! Накрая успява целия да влезе в мен и да ме обладае изцяло.
Докато ме чука , продължава да смуче зърната ми и да ме гали.
После сменяме позата на "ездачка" и аз започвам да се нижа на него . Той наблюдава как членът му влиза и излиза целият от мен ,а гърдите ми подскачат ,докато го яздя. Соковете ми се разливат по него , клиторът ми и пенисът му пулсират в ритъм , идвамата умираме от удоволствие.
След това ме обръща кучешката и започва да ме чука нагъзена , само те отново в путето.
След няколко часа невероятен секс го вади от мен и започва да си лъска.
Аз заставам пред него , готова да го поема и да усетя вкуса на спермата му. Той ми го подава и аз го задържам в уста. Усещам как идва кулминацията и той се разлива в устата ми. Спермата минава по езика ми и се плъзва в гърлото ми. Членът му пулсира и бавно спада в устата ми.
А сега идва моментът на най- извратената част.
След като вече съм глътнала спермата , лягам отново и разтварям срамните си устни. Той застава пак над мен и започва да уринира. Топлата течност облива още възбуденото ми коте и дразни толкова сладко набъбналия ми клитор. Унизително и толкова възбуждащо !
С удоволствие бих осъществила тази фантазия наживо , само че може би без писинга.
Как мислите , яко ли е ? Давайте мнения ! :)

Момиче на 17

721.   Момиченце на 17, аз съм точно такъв батко, с всички описани от теб характеристики, и трябва да ти призная, че много се възбудих от тази твоя фантазия. Бих направил всичко това с теб, без последното :) Аз май и други истории съм чел от теб в тази тема, винаги много сексуално въздействащи. Продължавай, искам още.

Батко на 22

722.   До 719! Да страхотно е! Това с писинга обаче не го разбирам! За него по-добре забрави!!! Иначе останалото е супер, ако още първия път получиш влагалищен оргазъм ще съм много щастлив!!! За клиторния няма съмнение, че ще е на макс, все пак пръстите ще помагат, но езика е за това да те накарва да искаш и още и още...!!! Иначе моето момиче зная, че искаш много секс, искаш да се чукаш! Има взаимно привличане има химия! Знаеш ли, че това което искаш аз го зная, че го искаш от доста време, но все някой ни хваща на тясно! Накрая, обаче ще дишаме чист въздух и ще е страхотно!!! Ще се видим в жълто и синьо, а ти ще си почервеняла!!! Права също мога да те изненадам, но знай, че съм моногамен, а съм убеден, че и ти самата си такава!!! Теб искам... и още и още...

723.   До 719! Забравих да добавя че позата ездачка е нарицателна за една голяма група пози когато жената момичето е отгоре!!! Тя е в доста вариации предно седалищно задно седалищно приклекнала на колене и странични варияции! Първите две са за дълбоко проникване жената сяда директно върху мъжа! Може да предизвика маточна еуфория! Третата е много хубава и е специално за стимулиране на Г-точката Момичето прикляка все едно ходи да пишка и контролира проникването във вагината като то е най-вече в основата и там където се намира тази точка! Това ми е любимата поза и може да доведе жената до страхотен вагинален оргазъм! Гледката е приятна след като хубаво се разтворят бедрата и срещу теб са гърдите на мацето! Четвъртата е подобна но жената коленичи отстрани на бедрата на мъжа а проникването е под ъгъл Ако жената е изцяло върху мъжа легнала това е позата на андромаха Последните две са по-редки но пък са много яки защото жената може да свие бедрата и така да се увеличи триенето! Могат да се пробват всичките а моята основна задача е да накарам мацето да се чувства обичана жена!!!

726.   Хей 713, за тъмните ни страсти си трябва подходящият любовник. Да го наречем 'приятел за секс'. Съпрузите по ред причини не стават. Те просто са избирани по съвсем други критерии.
В тези много почивни дни с прекрасно време кръшнахме с приятелката ми за секс с кола извън града. Колата е кабрио и за това време е супер. Намерението ни беше да пийнем и да хапнем някъде далче от погледите на сулчайни познати. Е да но още по пътя не се сдържах и я погалих по бедрото. Усетих я как се доближи и намести. Беше с ефирна лятна рокля. Доста бързо ръката ми попадна върху нежната й Жозефина. Беше без бельо и вече беше влжна. Разтворих устните й и прокрах пръст между тях. Шофирах, но усетих, как потръпна. Облизах пръста си. Добре познатият вкус всеки път ме лудява. Още на първата отбивка черен път влязох в гората. Карах, до като свърши пътят. Спряхме, беше тихо само птици се чуваха. Продължих с ръка да и доставям удоволствие. Тя разкопчаваше панталона ми. Разбира се бях надървен до пръсване. От някъде се обади кукувица. Пошегувах се че който каквото има в ръката на това ще му върви през годината. Преместихме се на задната седалка. Тя седна върху мен и се нахлузи бавно. Този момент е върховен. С ръце я държа за бузките повдигам я и я пускам да се наниже до край. Чукахме се така доста време. Стана горещо. Съблякох я. Беше потна и запъхтяна. Лижех циците, шията, вратлето, ушите. Вкуса и ме възбужда. Седна на облегалката и насочи с ръце главата ми към набъбналия си клитор. Не ми трябваше много време за да я свърша. Соковете и бяха по лицето ми. Направо озверявам от този еликсир. Излязохме от колата проснах я на капака и го набутах рязко на задна. Хванах я за косата с две ръце, чуках я грубо. Знам, че и харесва, а и на мен също. Естествено прекалено беше хубававо за да продължи дълго. Извадих го малко преди да експлоадирам и го вкарах в устата. Тя знае, къде да докосне с език за да предизвика поредица токови удари и не пропуска да ми ги причини. Беше разтърсващо. След минута осъзнахме че сме голи на една поляна. Светът пак беше около нас. На връщане спрях на една чешма за да отмия отпечатъците от гърдите и по капака :).
Дано има фенове на автокърския секс.

728.   Напротив ,точно писинга е най-възбуждащ!!!

729.   момче на 15 години
правил съм секс и искам момиче което винаги ще искам да го правим

730.   Искам жена да доминира и да пробва скатинг и писинг върху мен до 20 години ДА Е!
Незнам обаче дали има жени с такива фантазии в България

731.   Това което искам да ми се случи е две жени да ми духат, т. е. едната да ми е налапала топките, а другата да обгрижва пениса. Видях го в едно порно и ме възбужда много.

Другото, което искам е да направя тройка с две момичета, братовчедки от моя град. Високи, руси, стройни, готини са. Често си ги представям, обаче ще си остане само мечта.

732.   Номер 722, май ме бъркаш с някого или нещо не чаткам какво казваш! :Д Както и да е.
Ето ви още една моя фантазийка.
Представям си, че съм сама вкъщи и тъкмо излизам от банята, цялата мокра и голичка, само по хавлия. Тогава някой отваря входната врата зад мен. Две ръце ме хващат, блокират моите и ми запушват устата. Някой ме изтиква към моята стая и ме блъска на леглото. Много съм уплашена. Обръщам се и виждам, че е някакъв мъж с черна маска. Той маха хавлията ми и ми казва да изпълнявам каквото иска, за да не стане лошо. Заплашва ме, че ще ми го вкара отзад, ако не слушам.

Нарежда ми да му разкопчея панталона и аз го правя. Вече е възбуден. Заповядва ми да му направя свирка и аз започвам. Гледам да се старая, понеже не искам да си давам задника. Започвам да го смуча и се опитвам да поема възможно най-много, но се давя. Той започва да движе главата ми и да го вкарва в устата ми. Толкова е възбуден, че свършва за секунди. Напълва устата ми обилно със сперма и ми заповядва да глътна. Спермата му има хубав вкус.
След това ми нарежда да му правя чекия и да му духам пак, за да го надървя. Това става без проблем. После ме блъска на леглото пак и ме разкрачва. Разтърква котето ми и пъха пръста си. Аз започвам да пъшкам, защото е много яко. След това се навежда и започва да извършва въртеливи движения върху набъбналия ми клитор с езиче, докато бърка с един пръст в мен. Супер! Направо забравям колко уплашена съм била!
После натиска клитора ми с език и го засмуква, а след това пъха още един пръст. Известно време тормози розовото ми топче, докато бърка с два пръста в мен, а аз вече съм толкова възбудена, че си масажирам зърната. След това пъха трети пръст и започва да ги движи много бързо, като не спира да ме лиже. Направо откачам! После ги изважна и ме кара да ги оближа и да усетя сама вкуса си. След това разменя пръстите с езика и започва да търка клитора ми, докато прониква с езиче в мен и лиже стените ми. Невероятно! Направо се побърквам! Послев карва пак показалеца си и го завърта така че да изпищя от кеф. Отново ме кара да опитам от соковете си. През цялото време си прави чекия и членът му не спада.
Вдига краката ми и ги качва на раменете си. Вкарва ми го от раз и започва да мечука толкова бързо и яростно, че чак леглото се клати. Да! Харесва ми! Искам още и още! Боли ме, но болката е сладка и възбудата голяма!
Колкото и да съм тясна, похитителят безмилостно забива члена си в мен, чак до топки. Усещам как се удрят в дупето ми и прониква много надълбоко.
После го изважда и ми нарежда да застана кучешката. Правя го, макар че не искам да ми го вкара в дупето, но за мое щастие отново е вагинално. Започва да ме чука на задна и през това време стиска гърдите ми до стукване.
Докато ме чука, протяга едната си ръка към котето ми и започва да масажира клитора ми, докато ме чука. Направо ме побърква от секс! Искам още! Моля го да не спира! Докато ме чука, пак ми подава пръстите си да опитам собствения си вкус.
Накрая го вади и ми заповядва отнво да започва да му духам. Свършва в устата ми за втори път и аз гълтам всичко.
След това го моля да махне маската си, но той отказва. Поставя ми условие цяла вечер да мастурбирам с мисълта за него, а на другия ден обещава, че ще ме посети отново и с времето ще реши кога да си свали маската! :)
Разбира се съм ужасно любопитна кой е и се скъсвам от мастурбиране. Неизвестността и любопитството усилват възбудата още понвече.
Как ви се струва загорелковци? Всеки, който е харесал фантазията, може да си представи, че е на мястото на този мъж, а ако искате, може да напишете и ваше продължение, ще се радвам много!

Момиче на 17

733.   Отлично! Да не си писателка? Такава трявба много да се цунка...

734.   Не ми се работи, ровя се по сайтовете за нещо секси, натъквам се на тази тема и сега започва фантазията, чета 2-3 коментара и отивам в тоалетната на офиса да си пипам клитора. Грижливо забърсвам седалката с мокра кърпа, вдигам полата и отмествам прашките на страни, сядам, облизвам си пръста и се почвам, търкам клитора и си мисля за Андрей и Маги и как лъскавото бельо на спящата красавица се подмокря пред очите ми. Затворила съм очи и съм се замечтала и пръста ми се плъзга на долу и прониквам в себе си само със средното си пръстче, класика за мен. Напипвам си грапавата повърхност наречена G и си я търкам интензивно с цел бърз оргазъм, но нещо този път не ми се получава и си облизвам пръстчето и на другата ръка, за да мога да си пипам и розовкото топченце на бръснатата сливка, но пак не се чувствам пълноценно и в този момент отварям очи и виждам някакъв готин мъж от другата кабина се качил на тоалетната и от горе където липсва стена ме наблюдава с изражение на възбуден чикиджия. Като ме видя, че го гледам се стресна, но бързо се овладя и ме попита "Искаш ли да ти помогна, това го мога по-добре и имам инструменти?" Глътнах си езика и го гледах тъпо, но той вече заключваше моята кабинка от вътрешната страна, падна на колене отмести моята ръка и си сложи неговия пръст вътре, а другия мой, който беше на клитора го замести с езика си. Не можех да повярвам това беше, онзи клиент, който се опитвах да омая от няколко месеца. Познавах го само от медийте и по телефона, а сега езика му е в мен, искам и други негови части, не мога да се позная, не съм аз когато съм възбудена. Поглеждам го и виждам, че панталона му е разкопчан, ризата му виси, вдигам го да се изправи, вадя му го от цветните боксерки и го налапвам до половината, не мога повече, защото е много надървен, не ми позволява да му го облизвам дълго и ме вдига и мен права до стената, разтваря ми краката и с един тласък ми го вкарва целия, задържа го дълбоко навътре и гледа реакцията ми. На лицето ми се смесват болка,щастие, разврат и пълнота на изражението, оргазма ми дойде, преди да ме е чукал, извивам се на зад, плочките зад мен са студени, изливам оргазмените си сокове, които се стичат по топките му,той започва да се движи в мен и констатира: "Ох колко си влажна, кефиш ме." Следва деситина минутно животинско бързо чукане от което аз свършвам десетина пъти, а той уморен, сяда на тоалетната чиния придърпвайки ме отгоре му. "Сега си ти скъпа, виж ми сметката" Сядам бавно до долу и го вадя целия и пак бавно му се нанизвам до края и след няколко бави вкарвания усещам как ме пълни с топлата си течност, наслаждавам му се и докато омеква в мен се отпускам и го целувам за първи път, много дълго, а той ми казва, че ме е чакал цял живот и иска аз да съм майка на децата му. Отговарям, че няма да е много сложно защото и аз съм влюбена, а и не взмам противозачатъчни и може би в този момент забременявам.

735.   Искам да сваля на непознато момиче прашките и сутиена с уста и да целувам нежно всяка част от тялото и бавно и нежно. След това с езика си да и направя риминг. Много се възбуждам от мисълта да ближа малкото стегнато анусче на някое слабо и привлекателно момиче. :)

736.   Леле-мале, 734… Разбрах какво има предвид Маги под галене на егото :) Благодаря ти. Ето още нещо за теб.

Жутем Станимъшки беше най-важният човек във фирмата и много се надяваше другите да не го разберат. Беше малко нещо мениджър, малко нещо стоковед… всъщност от всичко по малко и знаеше всеки какво прави. Тази седмица провеждаше интервюта и му беше дошло до гуша. Беше краят на работното време. Отвори един сайт за обяви и започна да търси подходящата. Тази не, тази също не… Най-накрая я намери — красива дама, изпаднала в затруднение, предлагаше незабравимата си компания за вечерта на джентълмени със средства. 600 лв., не подлежи на коментар. Телефон еди-какъв си. Виолета.

Набра номера и след малко чу мек женски глас:
— Да?
— Вие ли сте дамата, която… Вие ли сте Виолета?
Звънък смях.
— Да, аз съм дамата, която. Надявам се, не се обаждате само от любопитство?
— Не, наистина се интересувам. Снимките Ви са много красиви, въпреки че криете лицето си.
— Благодаря. Е, щом сте сериозен… Къде предлагате да се срещнем?
— Какво ще кажете за лобито на хотел Х., 8. 00 часа?
— Много добре, 8. 00 часа. А Вие сте…?
— Висок, чернокос, с очила, ще пия Bloody Mary.
— Прав сте, не сте длъжен да ми казвате.
Жутем въздъхна леко:
— Жотьо.
— Дотогава, Жотьо.

В осем без четвърт Жутем се разположи в лобито и изгледа с известно подозрение младеещия барман. Поръча уговорения коктейл, отпи и присви критично устни. Все едно, след малко ще дойде тя… С какво ли е облечена? А отдолу? Дано се е сетила за дантелени бикини… Унесен в мисли за предстоящето приключение, Жутем се стресна, когато познатият глас измърка в ухото му:
— Вие ли сте господинът, който…?
По чист късмет не разля чашата върху си. Тя беше зашеметяваща — деликатни черти, сочни устни, бяла, бяла кожа, очи сини (или зелени? сиви? цветът им като че непрекъснато се менеше) и експлозия от къдрава, меденоруса коса. Гърдите ? се очертаваха под строгия костюм, а задникът предизвикваше най-порочни мисли. Високи токове, секси и стилни. Кимна.
— Какво предпочитате? Направо да започнем… деловия разговор… или нещо друго?
— Напротив, ще ми бъде приятно да Ви опозная по-добре. Ще пиете ли нещо? Барман!
Съмнителният младеж се доближи раболепно.
— Две мерки джин, половин мярка мараскино, половин мярка лимонов сок и…
— … една идея cr?me de Violette. Може и черешка — довърши тя и се обърна към него, дарявайки го с великолепната си усмивка. — Браво, успяхте да ме впечатлите.
— Знаете съставките на Aviation?
— Между другото. Знам и други неща… — тя отпи глътка и леко облиза устни.
— Защо не вземем напитките си горе и не продължим там?
— Да, явно имате какво да ми кажете — отвърна тя, гледайки го безсрамно в издутите панталони. — И се радвате да ме видите, нали?
Той хвана свободната ? ръка и я поведе към асансьора. Тя го последва, парфюмът ? също. Пръстите ? бяха на музикант, с къс, добре оформен маникюр, кожата топла и мека. Вратата мазно се затвори след тях. Две… Три… Четири… Тя се пресегна и натисна един бутон зад гърба му. Дори не усети как спряха.
— Защо не резюмирате накратко основната си теза? — прошепна тя.
Той остави чашите в най-далечния ъгъл и повдигна полата ?. Чорапите ? бяха прихванати с жартиери, а бикините — от фина черна дантела. Отмести ги леко встрани, разкопча ципа си и с рязко движение влезе в нея. Тя изохка и го хвана за раменете. Той я подхвана за сочното дупе, намести я срещу огледалната стена и с бясно темпо започна да я чука. Тя застена, а пръстите ? започнаха да отброяват двадесет. Намери копчето. Натисна го.
— Имаш около минута да ме убедиш… ох, да, продължавай, отдава ти се…

Когато вратата се отвори, нищо не подсказваше какво се е случило вътре. Усмихнаха се любезно на японските туристи и влезнаха в стаята му. Допиха коктейлите си на един дъх, по чудо неразляли се, и се загледаха. Тя първа наруши мълчанието:
— Знам, че искаш да направиш дрехите ми на парченца, но утре имам важна среща. Остави ме да ги сгъна и няма да съжаляваш.
Пусна тихо уредбата и бавно се засъблича. Първо свали сакото, после смъкна полата, копринената блуза… влудяващо бавно. Наведе се заднешком към него и грижливо започна да ги сгъва, поклащайки се в такт с музиката. Обърна глава и го изгледа през заобленото си рамо:
— Би ли ми помогнал за сутиена?
Той плъзна ръце по гърба ?, долепи слабини към нея, усети как отново се надига. Леко разкопча сутиена, погали раменете, усети как зърната ? настръхват в дланите му, прокара ги надолу по корема, по хълмчето под него, едва-едва докосна с пръст ягодката по средата… Тя се притисна в него и отметна коса на една страна. Той целуваше врата ?, ушето, близваше гръбнака… Тя се извъртя, разкопча ризата му, намери токата на колана и падна на колене пред него. Пое го в устата си в невиждан ентусиазъм, облиза го старателно, погали топките, леко, съвсем леко допря зъби… Бутна го на леглото и той послушно се остави в умелите ? ръце… Никога не бе изпитвал такова удоволствие. Усети зараждащата се вълна, остави я почти да го залее и пое дълбоко въздух. Отново… вълната се обърна.
— Забави малко — успя да каже. Тя се подчини.
Нова вълна, по-висока… дълбоко въздух… стегни задника… добре. Още една-две, повече няма да издържа, мислеше си той. Краката му затрепериха неконтролируемо, от гърлото му се откъсна животински рев, гърбът му се изви напред. Въздух… стегни… вик… въздух… стегни…
— ООООООООООО! ААААААААААААААА!
Пресегна се надолу, сграбчи я и я метна до себе си. Тя продължаваше, езикът ? играеше по главичката. Той повдигна единия ? крак и мушна два пръста в мократа ? путка. Облиза тясната дупчица до нея — гореща, мека, пикантна — и леко започна да вкарва там кутрето си. Започна да обикаля клитора ? настойчиво, ближеше малките устни до него, не спираше да движи и ръката си. След малко тя започна да се мята, както се бе мятал той, стенеше, приказваше нещо несвързано. Той насочи ръцете ? към долната част на гърба си, тя разбра и заби нокти там. Болката го наелектризира и забърза темпото. Краката ? се стегнаха около главата му, вътрешностите ? засмукаха пръстите му и не го пускаха, а той ближеше точно онова местенце, където най-много ? харесваше. След малко се отпусна, целуна го и попита:
— Май още не сме се погрижили за теб. Имаш някакво по-специално желание?
Той я постави на четири крака, тя разбра и насочи члена му към кафявата си дупка.
— Само внимавай, моля те.
Милиметър по милиметър той напредваше в нея, а тя тихо стенеше. Вече не можеше да разбере дали от удоволствие или от болка. Той я придържаше отпред, а пръстите му се срещаха отстрани на клитора. Когато стигна до средата, с плавно движение ускори, усети как тя задържа дъха си и леко започна да се движи. Беше стегната и откликваше и на най-малката промяна. Вената му пулсираше и това я побъркваше.
— ООООООХ, да, мръснико, чукай ме като животно! По-силно! ОООООООООООХ! АААААААААААААААХ!
Само че той не бързаше и методично я докарваше до лудост. Въздух… стегни… премести пръстите по-навътре, погали… въздух… Оргазмът ? не закъсня, спазмите ? го обхванаха и той най-сетне се остави да свърши. Измъкна го съвсем бавно и се стовари като труп до нея.

Сутринта по навик се събуди в шест, без часовник. Погали русите коси, целуна меките червени устни, остави шест банкноти на масичката, взе си възможно най-тихо душ и се облече. Погледна Виолета за последно и затвори вратата.

Един вече минаваше, а проклетите интервюта нямаха край. Вече започваше да огладнява, а гладен ставаше заядлив:
— Какво сте завършили?
— Публична администрация.
— А известно ли Ви е, че няма ред в автобиографията Ви без правописна грешка? Единствената причина да сте тук е, че Мичето се е зазяпала през прозореца и е написала "СТАВА" без да мисли.
— …
— Приятен ден, ще Ви бъда благодарен, ако поканите следващия.
Почти два. Полъх на парфюм. Като нейния. Няма да вдигам поглед веднага, не искам да си развалям спомена.
— Как се казвате?
— Хубенова. Виолета Хубенова.
Погледнах.
— Кажете ми, Виолета… какво мислите за екстремните спортове? И за един обяд? Между другото, името ми е Жутем.

737.   736 Андрей ли си не си ли незнам, но ме разтърси цялата, пулсирам отдолу като след голямото "О". Ненадминат си, но защо като разказвач, влез и ти в роля, вкарай се в някой филм.

738.   Да бе, все забравям да сложа име. Това май ми е първото в трето лице, така тръгна просто. А идеята за Жутем е открадната оттук: http://www. vice. com/bg/read/ne-interview-samuil-petkanov-zhelyo

Какво да кажа… възбуждам се при мисълта, че едното четене ти е донесло такова удоволствие :) Може би довечера ще дойде ред на още нещо, ще видим. А ти може би ще опишеш как незабелязано си мушнала една ръка под бюрото, давайки си вид, че четеш Bloomberg или Business Week вместо приключенията на Виолета :)

Андрей

739.   Всички казват, че жените сме си малко БИ по рождение, но аз до сега само веднъж съм се целувала с една приятелка от любопитство, но не ми трепна нищо, но ми се е случвало да целувам мъж и пак да не ми трепне, та сигурно си е до човека. От тук нататък е фантазия. Прибирам се сама, лято е късно по среднощ, идвам си от сбирка с приятели и съм леко пийнала. Минавам през тъмни храсти между блоковете и чувам шум, някой се киска и ми вика здрасти. Гледам две непознати тинейджърки едната ме вика. "Како можеш ли да дойдеш за малко". Отивам аз и виждам другата по голяма около 19-20 г. седи на земята. Питам ги какво се е случило и малката ми казва, че трябва да се прибира, че била закъсняла и си тръгва. Голямата започва да ми разказва как се напила от мъка, че гаджето и я зарязал и как всички мъже са гадняри и искали само да я чукат и никой не се интересувал от чувсвата и. Прегръщам я и сядам до нея, а тя внезапно ме целува и ми пуска език, целувам я и аз тя е невероятно красива, миловидна, женствена, целуваме се пак и на мен ми се обръща нещо в сомаха, гушкам я, вдигам я да се изправи и я питам иска ли да я изпратя. "НЕ, няма да се върна върна вкъщи така, баща ми ще откачи ако ме види, казах му, че ще спя при приятелка. " казвам и, че аз съм и приятелка и я завеждам вкъщи. Докато и оправям дивана в дневната, тя ме дърпа и пак ме целува страстно и слиза по на долу по врата ми, аз я прегръщам, лягаме на дивана и се милваме и целуваме ужасно нежно, сваляме си блузите една на друга, лижеме си гърдите едновременно, а нейните са напръщели до пръсване, стегнати, зърната и стърчът на пред настръхнали, облизвам и пъпчето, там има пиърсинг, засмуквам го нежно и настикам с език вътре в пъпчето и, тя се мята, поставя ме да легна и ми отмества ярко червените дантелени прашки на едната страна, целува само устните ми без да ги разтваря, гали ме нежно, до побъркване, без да бърка на вътре и без да докосва клитора ми, полудявам разтварям са краката, защото не издържам на бавното темпо, а тя спира, става права и си разкопчава колана толкова бавно, че имам чувството, че минават часове, гледам я и съм толкова възбудена, че погледът ми е замъглен, бельото и е червено като моето, хващам я и я завеждам в стаята си, слагам я да легне и и правя такава френска любов каквато не си е мечтала, че ще получи от мъж, след като се се излива в устата ми и вкарвам два пръста, но не спирам да я лижа, усещам я как в големия и оргазъм се сливат и клиторния и вагиналния, тя се тресе цялата, а путчицата и ми притиска двата пръста и пак ги пуска, стяга се и се отпуска след мощния и оргазъм. След няколко секунди тя се съвзема, обръща мен по гръб и ми прави абсолютно същото, което и се случи на нея. И моя оргазъм е двоен и двете се прегръщаме и целуваме и тя ми признава, че тове е първия и вагинален оргазъм и, че никога няма да го забрави.

601-650 от 1643