Споделена история от Секс и интимност

Презервативът се скъса и свърших в нея!
Здравейте! Когато правих секс с приятелката ми презервативът се скъса и мисля, че малко съм свършил в нея. По принцип винаги го вадя преди да свърша, но този път се забавих съвсем малко и не съм сигурен дали не съм пръснал малко и вътре.

Въпросът ми е дали има голяма вероятност да е бременна пи положение, че това стана на 23-ят ден от края на цикъла и? Ако е възможно, какво да направя? Моля ви за бърз отговор. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ако цикълът на приятелката е редовен, вероятността е малка, но съществува. Трябвало е веднага да пие едни хапчета за след секс. Не знам точно как се казват, но вече е късно и се молете да не е забременяла. А ако е- имате два варианта - вие си ги знаете:)
Отивайте в аптеката - сега виждам, че си го писал преди 9 часа, значи може и да не е късно.

2.   Ако не са минали 72 ч. от акта - Ескапеле, без рецепта, към, 35 лв.
Малко е вероятно да е забременяла, но това със скъсания презерватив го разказвай на баба ти.
Другия път всеми да ползваш действително кондом и не си мисли, че дори да успееш да го изкараш навреме, няма риск - има риск винаги. 20% е той, защото в твоята смазочна течност плуват семенца...

3.   Другия път си вземи по-качествени призервативи, а не за по 20 ст.... или ще ти кажа един съвет който е много по-добър :)
Накарай я, да си сложи спирала и така секса ще е много по хубав.. хем няма да пречат разни гуми на удоволствието.. хем няма да се притесняваш дали ще се изпуснеш във нея :) Даже може нарочно да свършваш във нея! Откакто моята си сложи спирала редовно си я чукам и свършвам във нея :) Вие си знаете най-добре 1

4.   Абе ей номер 3.. ти ще си сложиш ли спирала а? големи келеши сте обаче.. чукал я редовно.. какво ли не правят жените.. мъжете да са доволни..!!!

5.   Escapele e единственото решение.
~~~Приказната кралица~~~

6.   О, приказна кралице, значи си жива:)

7.   Не е гаранция, че скъпите презервативи са по-здрави. Напротив - те се застояват значително по-дъго в мрежата, ако са съхранявани малко небрежно, малко по-бурен секс и белята е готова. Сега това не ти е до главата, но ако всичко се размине благополучно, трябва да се наблюдава момичето за бяло течение. Преди много години имахме подобен случай - останало парче вътре. Докато попаднем на грамотен да се сети, що доктори сме обиколили...

8.   А бре кви гуми кви кондоми!? Що не си купите ени анти бебе хапчета за преди секс и сичко ше е 6 плюс!

9.   Случи ми се днес. Презерватива се скъса но аз не съм усетил и свърших в нея. Веднага отидохме до аптеката за хапче и тя го изпи 30 минути горе долу след половия акт... Дали има вероятност да забременее? Питам понеже ни се случва за пръв път и малко се панирахме.

10.   Номер 9 - не, няма как да забременее. Постъпили сте много правилно. Очаквайте следващиата ? менструация да дойде прекалено рано, или прекалено късно, но други проблеми няма да има. След като ? дойде и мине, така или иначе проблеми няма. Случва се... На мен ми се е случвало за 10 г. два пъти и точно така постъпих - проблеми нямах

11.   Номер 9, има 84% шанс, че няма да забременее. На самото хапче си пише. Разбира се, зависи дали е била в овулация.
Ако е била - 84 процента, ако ли не - 100 процента и със и без хапче няма как да забременее.
Реагирали сте бързо, така че не вярвам нещо да стане.

12.   Здравейте. Искам само да попитам.. значи снощи прввих секс с приятелката ми около 20мин. Без презарватив И се съмнявам да не бида съм свършил във нея.. защото когато го извадих и се изпразних вън от нея спермата беше прозрачна и леко течна.. да не бида съм свършил 2 пъти.

13.   При мен стана следното, започнахме да правим секс и давахме малко по-бурно и презерватива се скъса (за тези които казват 20 стотинки ползвам Durex презервативи само) Но аз никога не свършвам в нея дори като ползвам презерватив го вадя и свършвам в/у нея но този път се забавих малко и като го извадих минаха 4-5 секунди и след това свърших има ли вероятност да е забременяла по този начин не съм на 100% сигурен дали не съм изпуснал нещо в нея но все си мисля че не е станало