Споделена история от Секс и интимност

Изневерих на съпруга си две седмици след сватбата, с един мъж с който имах връзка 3 години преди това. Странно не почувствах нищо - нито срам, нито вина, нито страх. Впуснах се без дори да се замисля и ми беше хубаво дори исках пак, но той живее извън България и няма как да стане. Дни след изневярата се оказа че съм бременна предполагам от съпруга ми, но ме гризе съвеста, че може и да е от този мъж.

Коментари

1.   Мило момиче,

всички ще умрем някой ден.

2.   Живота е кратък - изкуството вечно.
Все някой е нарисувал това в теб - наслаждавай му се

3.   За какво изобщо се ожени сигурен сам че нямаше да ти е приятно ако мъжът ти го беше направил това и ти да разбереш от някъде.

4.   Има антизачатачни хапчета във всички аптеки се продават и не са толкова скъпи! Ето това можеш да направиш!

5.   "Неведоми са пътищата Божии!"... Дано съпруга ти да не разбере. Не му казвай, поне за сега! А защо се омъжи?

6.   Вярно - за какво се ожени!

7.   Номер 6. Научи езика и тогава пускай коментари. А относно темата мисля, че е по - добре да кажеш на съпруга си. Защото, ако аз съм ти съпруг и разбера за изневярата ти две седмици след сватбата, не само ще се разделя с тебе, но и ще ти отнема детето и така ще страдаш цял живот.

После мъжете изневерявали повече. Това ще ти го причиня само, ако ме излъжеш (говоря все едно съм си съпруг), защото аз от всичко най - много мразя лъжата, а ако си признаеш, ще те разбера и само ще те напусна, и няма да страдаш цял живот. Незнам дали са останали мъже като мене, но аз смятам, че мъжа трябва да е водеща фигура във връзката, но забелязвам, че има все повече "мъже под чехъл".

8.   Добре де - омъжи! Извинявам се! Грешката е моя!

9.   Ще бъда малко груб, за което се моля да ме извините. Ти глупава ли си ? Помисли ли и за детето, което ще се роди, ако не ти скимне да абортираш от страх или от срам? Лелее, какви жени има на този сват. Мъже пазете се !!!

10.   Щом не си почувствала никаква вина че си изневерила на мъжа си значи няма за какво да се притесняваш било ти е много хубаво а и също този мъж не ти е е просто безразличен зная го от личен опит.

11.   Не става въпрос дали ти е било хубаво или не. Важното е, че ти малко или много предаваш човека до себе си. Сега някои ще кажат "ама какво толкова, всеки го прави, това е само секс". Не е така. Това е отношение, възприятие. Не е справедливо.

12.   Напълно съгласен с номер 11... това че си изневерила на мъжа си може да говори само лошо за теб!!! и не само за теб, за родителите ти, и за децатата... такива като тебе не заслужават и семейство да създадат, винаги ще се намери някой по добър от сегашния... Срам и позор

13.   Кръвта вода не става. Или си безхарактерно същество или такъв ти е характера. Това е то гена, възпитанието или средата в която си израснала.

14.   Божеее аз съм жена и не съм вярвала, че има такива жени поне уважение нямаш ли към мъжа си щях да те разбера, ако бракът ви беше от 15;20 год. но да му изневериш на втората седмица никой мъж не го заслужава освен ако не те е изпреварил и искаш да му отмъстиш, но това коeто си направила поне за мен ужасно, a беменността ти е върха на сладоледа!!!

15.   Затова "мъже следете си жените" че става като героинята в тази история...
Това ми го каза един венеролог след като "моята" ми беше лепнала хламиди от друг.

16.   Цялата работа е че май не знаеш какво искаш. Ти определено не си за семеен живот явно катерицата ти е непрекъснато мокра. Съвет от мен... разведи се докато не е късно и не създавай нещастни деца. Предполагам че цял живот ще си останеш вечно недоебана без чувство за отговорност. Преди години срещнах точно едно такова същество като теб но я ориентирах бързо в обстановката.... сега лази по нервите на един американец ха ха.