Споделена история от Секс и интимност

Това води ли се за изнасилване?
Бих искала да попитам ако приятеля ви кара да правите секс когато не искате и да го правите без презерватив когато сте му поставили условие, че без презерватив секс няма, това всичкото води ли се за изнасилване?

Коментари

1.   He.

2.   Според мен не се води 3a u3нacuлBaнe.

3.   Ами това си е чисто изнасилване!
1. Ти НЕ си искала да правите секс, а той те е принудил.
2. Имате си условие, че без презерватив няма секс, той е пренебрегнал това условие и те е насилил.
3. Няма. Но това ти стига да докажеш, че те е изнасилил.

4.   He e !!!

5.   Естествено, че е изнасилване!!! Ако правиш сех против волята си и не е защото си длъжна примерно защото си му гаже, е ИЗНАСИЛВАНЕ. А до всички които казват Не дано ви се случи и да видите изнасилване ли е или не.

6.   Ми тогава, като те кара на сила и като прекрачва условията, не разбирам какъв ти е проблема ?!??! Просто го зарежи, кво ревеш тука в сайта и чакаш осговори които вече сама знаеш какви ще са?? То е ясно, извода си си го направила предварително не разбирам ЗАЩО питаш дали е изнасилване или не?!?!!

Така ми звучи все 1 ще го съдиш... пак ми вдигате кръвното деа, аз прочетох тази история с нагласата да помогна малко или много на момиче, което е било изнасилено и е психически не добре и търси някаква помощ тук, защото е анонимно и я е срам да сподели с някой, а ти ми изтърсваш бахти и зверски мега гига тера тъпите въпроси !!!!
Ай със здраве и недей пълни сайта с такива измишлъотини.

7.   Според мен НЕ е Изнасилване!
1. Казваш, че не искаш но поставяш условия!
2. Щом ти е приятел би трябвало щом си му казала не да се отдръпне следствие и ти си го искала но явно си се притеснявала!
3. Беше ли ти хубаво? Ако отговора е да мисля, че можеш да си отговориш на въпроса и сама, ако отговора е не то тогава или той не става за секс и неможе да те предразположи!

И до номер 5 имах подобен случай беше ми притеснено казвах, че не искам, но малка част от мен го искаше, казах му без презерватив - НЕ, вярно е направихме го без беше ми хубаво без, бяхме пробвали и със презерватив и да ти кажа аз не съжалявам.
А дали авторката съжелява ?

8.   Тука ми се струва че по скоро може да говорим за сексуален тормоза а не за изнасилване. Няма го фактора физическа принуда.

9.   Абе чисто ебане си е.

10.   До номер 6 от авторката: просто исках да чуя други мнения и спокойно зарязала съм го а колкото до това че още малко ако съм пред теб би ми зашлевил/а шамар, вземи се в ръце аз не питам само теб, който иска ще отговори!!!

11.   Мила, имаш проблем с приятеля си, а не със секса... просто поговорете двамата, но аз ако сам на твое място досега вече да ми диша прахта...... успех.

12.   Какво изнасилване бе хора та ти сама си му дала, ако не си искала как е щял да го вкара.

13.   ДААААА!!!!!

14.   Ако не е употребил физическа сила за секс с теб не е изнасилване. Това лесно се доказва. Искаш да го съдиш ли?

15.   До №14 (от авторката) обмислям варианта да го съдя защото към края на връзката ни така да се изразя, постоянно ме стискаше и дп шамари е стигал и накрая ми беше ударил юмрук. ако продължи да се занимава с мен ще до съдя защото аз не съм пълнолетна и той веднага може да хвърчи

16.   Е нали вече си скъсала, какво повече искаш. Ако ти
не го искаш, но той от ревност те хваща, бие ти 2
шамара и те чука си е чисто изнасилване. Само че
някак трябва да го докажеш.
ГС1

17.   Това е смешно. момчето ти е гадже просто му се е правело секс и не ти е устоял. Като започнете с ваште женски капризи сега не мога изморена съм боли ме газъ направо дразните. Един мъж трябва да бъде задоволяван от жена си. За това после пиштите че мъжете ви изневеряват и стига с тиа глупави условиа штом ти е гадже за кво ти е презарватив. Тиа условиа ги поставяи на тиа дето те тупкат навън.

18.   Другите ти гаджета, така ли лошо се държат в леглото като него ?

19.   Абе момиче къде го намери тоя. Вероятно още преди тая случка си знаела че си е такъв ама не си го оставила. Та тоя че си е боклук - боклук е, ама ти си си го избрала. Не значи Не.

20.   Виж... в съда ще погледнат с насмешка на историята ви-най-вече защото ти е приятел!

И има и друго-нима не го знаеш - при изнасилване жената се очаква да се защитава, брани и това се доказва с незабавно извадено медицинско, предполагам,че се взима и вагинален секрет-знаеш защо и изобщо ТРЯБВА ДА СЕ ДОКАЖЕ, ЧЕ Е имало ИЗНАСИЛВАНЕ, а не тинейджърски номера.
Направо смешно-решила тя, че вече ще скъсват, вероятно му има зъб за нещо и се опънала да правят секс-после било изнасилване!
Еми... замисли се, жалка история.

Изнасилване е да те завлекат някъде, познати или не-няма значение, ти да ревеш, да крещиш, да се браниш, да риташ, да си в ужас-и психически, и физически, а ти, миличка, никак не ми изглеждаш ужасена психически!

21.   До №20:
Беее ти от къде знаеш как изглежда и как не??

22.   Авторката: Не исках да пиша подробности относно това но те са факт: да аз виках и се съпротивлявах но имаше ли смисъл като бяхме сами а и не съм искала да го водя на съд, защото моето и неговото семейство са приятели и просто не исках да има допълнителни усложнения защото и майка му имаше рак и я бяха оперирали и оставаше й само това да разбере и женицата щеше да е до там ... според тем номер 20 мислиш ли че не съм искала да заведа дело?

23.   Това си е изнасилване - секс против волята ти, че и с бой.
Но - ако продължаваш да се виждаш с него по твое желание, вече не е изнасилване, защото коя изнасилена жена се връща.

И въобще къде ги намирате такива боклуци - ако се държи като простак, ако говори като простак, ако те бие като простак, ей Богу - сигурно е простак. Преди да си легнеш с някого трябва да си сигурен дали има някакво отношение към тебе, а не за едното е..не.

Ако те притеснява че като скъсаш ще те преследва - потърси помощ предварително - родители, адвокат - можеш да се консултираш и да ти подскажат как да се предпазиш. Да не вземеш от един кретен да търсиш защита от по-голям такъв.

И това че майка му е болна не значи че трябва да те бият и т.н., не оставяй да те тъпчат, дръж първо на себе си.

24.   Ако не си искала, показала си му го и той е бил наясно с това и въпреки всичко е правил секс с теб... не мисля, че има какво да коментираме. Ясно е!! То на това му се вика изнасилване по принцип. И ако обичате тея глупости как му се правело секс, как трябвало да бъде задоволен, не са оправдание, извинение или каквото и да е ... Всеки сексуален контакт против волята Е ИЗНАСИЛВАНЕ! Но има и друг момент, че ти явно след този случай си останала при него, което означава, че явно ти самата не го приемаш за изнасилване, което означава, че си го искала до някаква степен поне...

Много хубаво си помисли какво точно се е случило и дали не си го искала и може и да размислиш по въпроса с изнасилването.

25.   Според мен не е изнасилване . . . ако се чувстваш така . . . и ако ти е неприятно когато той иска да си задоволи желанията с любимия човек, остави го, какво правиш с него, след като се чувстваш така . . . ако изпитваш силни чувства към него, ще си съгласна да правите секс, когато той иска . . . понякога е по-интересно без презерватив и то точно когато не искаш . . . толкова е хубаво ей така . . . ако си мислиш, че това е изнасилване го остави, но все пак и мъжете си имат нужди . . . Успех . . .

26.   Да според мен се води за изнасилване макар че сте заедно тои няма право да те кара насила.

27.   Ако най-редовно си те "изнасилва" и ти всеки път се примиряваш (тогава всъщност какво значение има дали е изнасилване?!), значи или нямаш воля или си патка, която позволява да се подиграват с нея. Защо си с него като той въобще не те обича (щом не се съобразява с твоето желание). Мазохистка ли си? Или те държи в плен?

28.   Чисто и просто ще ти кажа едно нещо... Зарежи приятеля си, щом не се съобразява с теб няма смисъл, тфа не е пълноценна връзка. Не позволявай на никой да ти налага мнението или исканията си !

29.   Изнасилване си е сестричето ми много си ми мила ама така е щом иска, лапай, свири, еби, пали, каквото можеш само да го запазиш като приятел!!!

30.   Аз моята си я дупя винаги!

31.   От юридическа гледна точка ли питаш? :)