Споделена история от Секс и интимност

Защо мъжете постъпват ТАКА?
Имам един въпрос, предимно насочен към мъжката аудитория.
Не питам от някаква злоба или нещо подобно, просто ми е извънредно любопитно.

Представете си следната ситуация - момче и момиче се харесват. Започват погледи, закачки и от там се прераства до по-смели флиртове и свалки. Излизат на среща, прекарват си хубаво. Целувка. Кулминационния момент за момичето.

След първата среща може да следва втора, а може и да не следва. След първата може да се стигне до секс. Кулминационния момент за момчето.
Правят секс. При това страхотен, и двамата са задоволени.

На другия ден момичето иска да види момчето отново - за секс. Но момчето нещо се дърпа с различни оправдания. Без значение какви.

НЕ, момчето НЕ зарязва момичето, дори напротив. На следващия ден пак си излизат, кафета, ресторанти, дискотеки - абе срещи. И известно време след първия им секс, те го правят отново.

Въпросът ми е ЗАЩО, след като им харесва сексът с едно момиче, момчетата отлагат втория си път... без значение с колко дни...?

На мен ми се е случвало доста често така... и винаги съм се питала защо... Възбуждала съм момчета за една нощ по два-три, че и четири пъти, но следващият секс е ВИНАГИ не на следващия ден, а по-нататък.

Изключваме варианта за личната хигиена, дрехите и външния вид като цяло - да ги приемем като фактор, който винаги е перфектен.

Защо се получава така? :)))

Коментари

1.   Ако първата нощ го правите 3-4 пъти, много ясно, че няма да бързат на следващия ден, защото се опасяват, че ще се научиш по много и начесто и ще си искаш постоянно... С други думи това ще стане редовна практика. Мъжете малко или много се чувстват задължени да са винаги на ниво, а шансът да издържат на непрекъснато натоварване е минимален.
Един вид - ТЕ СА ТЕЗИ, които имат правото да определят темпото на вашите отношения ;)

2.   Ами защото са си задоволили нуждите и си се оказала лесна плячка. Губят интереса си към теб.
След време пък поне търсят сексуално облекчение, но ако продължаваш да пускаш толкова лесно, никой няма да те взима на сериозно

3.   Защото търсят следващата бройка и ако не намерят нищо, се връщат при теб.

4.   Не според мене ако си го задоволила много яко, може би не искат на другия ден контакт, защото са задоволени.. след 2-3 ден идват отнова с жажда ;п

5.   Веднага получаваш истината. Правим го, защото не искаме момичето с което сме да си помисли, че сме някакви незадоволени типове, които постоянно искат секс. Така е и със срещите. Излизам с някое момиче. На следващият ден страшно много искам да я видя отново. Но изчаквам 4-5 дена, за да не изглеждам като някакъв отчаян невиждал момичета манияк.

6.   Номер едно и номер 5 са коментирали много добре темата.
Няма какво да добавя :)

–Оран Гутанович–

7.   Другият важен аспект от забавянето на срещите от страна на мъжете... Човек винаги иска това което няма, желае винаги трудните, непосилни неща. Когато не търсиш известно време едно момиче у нея се надига вълна на желание, породена от липсата на интерес от мъжа. В главата й започват да прескачат всякакви мисли "Ама къде е той сега а, а защо не ми звъни, ама дали не е с някоя друга, дали си няма много други момичета, изобщо мисли ли за мен... " Такива мисли побъркват жените и осигуряват на мъжа известна доза преимущество на човек на когото не му пука. А този на който не му пука винаги ръководи една връзка. Благодаря за вниманието! :)