Споделена история от Секс и интимност

Дали е възбуждащо за жените?
Интересно е дали жените се възбуждат, когато видят случайно гол мъж или в отсрещния прозорец да видят мастурбиращ мъж? Кое ги привлича първо, члена, дупето или др. част от тялото? На нудистки плаж например какво ги възбужда?

Коментари

1.   НЕ. Отвращава ни по-скоро. Нашата сексуалност не е визуална, ако продължаваш така, може някоя да се обади и на полицията

2.   Мен ме възбуждат тези по-младите които си ги показват по парковете. Особено ако са по-надарени)))

3.   Мъжете на нудистки плаж изглеждат нелепо, така че не вярвам много жени да се възбуждат от това. Лично аз не бих се възбудила, ако видя случайно гол мъж, освен ако не е моят.

4.   Дупето определено!

5.   Тази отвратената сигурно се отвращава и от собственото си тяло. Как ли изглежда гола))))

6.   Не, няма да ме възбуди ако не изпитвам някаква емоция спрямо този мъж. Ако наблюдавам мъж, който тайничко обичам и желая, как се разхожда гол в отсрещния блок или мастурбира, докато ме гледа, че го гледам - да!

Някой спомена, че женската възбуда не е визуална... подкрепям с две ръце.
Няма да ме отврати, може да се засмея, но най-вероятно е да си кажа "хм... виж го, този е гол" и да си продължа да си върша своите нещица, забравяйки за мъжа. Просто няма да го отчета кой знае колко.

7.   Сигурно не е визуална номер 6 защото си имате две ръце и мастурбирате с тях. Обичаш да мастурбираш и си представяш и фантазираш нали. Даже си представям как го правиш. Тотова е възбуждащо и за мен. Няма по-възбуждащо нещо от мастурбираща жена.

8.   За възбудата на една жена... трябват емоции, чувства, съкровени някакви нейни интимни желания.
Странно би ми било да чуя от жена, че се възбужда докато си предсатвя как мъж си бие чекии.
Фантазиите на една жена имат цял сюжет... като на филм. Дори да си представяме някой непознат, той трябва да бъде вълнуващ, да ни интригува.
Не помня някога да съм мастурбирала пред снимка на гол мъж.... Ще коментирам: изглежда добре, хубав загар, готино дупе, силни ръце. Все едно преценявам по-скоро и това ще донесе положителна или отрицателна енергия, но за да се възбудя от един добре изглеждащ мъж, трябва да го обичам, да го харесвам, да ме владее някаква емоция - затова казвам, че не е визуално!
а не защото си имаме две ръце и мъжете си имате две ръце
от 6

9.   Авторе, недей да слушаш глупостите, че не сме били визуални. Ако това беше така, то на жените нямаше да ни пука за изгледа на всичко. Интересува ни как изглеждат другите, как изглежда интериорът, какви са цветовете. Малко повече от 50% от зрителите на обикновени филми са жени. Тази глупост, която се говори, идва от там, че жените не гледат много порно. Това може да се дължи на ред други причини. А това, че жените щели да се смеят на мъжкото тяло- просто така ги учат, затова и не са чак толкоз сексуални. Навсякъде ни карат да се съобразяваме с мъжките желания, които са голи жени и т. н., като просто ни карат да мислим по мъжки. За мъжкото тяло се говорят глупости, че било грозно. Също жените се учат да бъдат секс обекти- за тях най-важното е мъжете да ги харесват, но това не пречи на някоя по-осъзната жена истински да се възбужда от мъж, а и според мен, тя ще е по-сексуална.
Понякога самите жени ги откриват тези неща, но ако някоя жена каже, че си и смешен гол, аз бих се замислила за нея.... Също така е глупост, че за възбудата на жена трябвали емоции, с кой емоции, с някой от фантазията ли? :Д По-скоро жените ги е срам.

11.   9... аз съм 6 - тази със глупости!

Страшно са ми смешни индивиди като теб.
Защо аджаба говориш от името на всички жени - това първо и второ... наистина ли си вярваш?

Ето примерно...отваряш списание и виждаш снимка на мъжки атрибут, в близък план, виждат се само топките и пениса... ще се подмокриш ли, ще се възбудиш ли...ами няма!
Сексуалността на една жена определено не се определя от това дали се възбужда от голи мъже или не... Нищо! Ще порастнеш - ще го разбереш!

На очите ни всичко прави впечатление, някой да е казал друго? За половин минута ще запомня всеки дейл и в най-пъстрата картина и на всичко ще обърна внимание... но не се възбуждам от гледката! Харесва ти, не ти харесва, приятно е за гледане, но да се възбудя... не, няма да стане.

Само когато видя мъжа, който обичам гол мога да го направя...но не и някой непознат в отсрещния блок, по-скоро даже ще ми е любопитно какво следва да направи. Моят си мъж ме възбужда всякак... докато го гледам как се къпе, докато го гледам как се бръсне, докато го гледам как се съблича... а когато мастурбира.. ме увлича, кара ръката ми да се пресегне, възбуждам се ... определено!
Но защото е той, защото го обичам, защото го желая.
Не съм го пожелала, защото съм го видяла гол!

Та... можеш да спреш с феминистките си глупости...
Тогава можеш и да разбереш що е истинска възбуда...

12.   За мен тялото много ме възбужда като видя мъж със стегнато и хубаво тяло с релеф на корема супер много ме радват (:

13.   11, :D това ли било феминизъм? :Д И да, зная какво е възбуда, защото всеки път го изпитвам не се притеснявай, но поне не лъжа, че не ми харесват мъжете. Ако можеш да харесаш един, значи можеш да харесаш и всички други.
Аз обощавам за жените? А ти какво правиш? Не била визуална? Да харесваш да гледаш мъжа си е точно визуална. :Д Хем говориш, че харесвашда го гледаш, хем не било така. Много ме разсмя, (bow).:D

14.   Хей, тук всичко е анонимно и никой няма да разбере какво споделяте а вие жените продължавате да се правите на интересни. Смешно било мъжкото тяло, отвратително, та даже първата и полиция ще вика. Толкова жалки същества не съм срещал. Стоите си при грозните мъже с малки пишки. Какво ровите тук и филосоствате.

15.   Че кой лъже, за бога!
Айде пак да обобщя... за последен път.
Така... авротът(аторката) пита: ще се възбудите ли?
Не ще ви хареса ли, заинтригува ли...
Всеки път изпитваш възбуда... всеки път при какво, всеки път като видиш мъж? Не вярвам!
Изпитваш я с мъжа си (или с този, с който в момента се готвиш да правиш секс) - е притеснително би било да не я изпитваш.
Да - точно това е феминизъм. Женската енергия, сексуалност, способности са в доминантна позиция и се разбират като начин да заемеш по-висока позиция!
Да кажеш, че всеки мъж, който се разхожда гол те възбужда, нали говорим за добре изглеждащ господин, а не за някой разплут, космясал примат... не знам - не вярвам.
Харесва ти - ок! Нищо лошо, но единствено и само ако вземеш и започнеш да влагаш някаква емоция или да доразработваш картинката в главата си как този мъж след малко отиваш да му искаш захар и той ти се усмихва и те гледа дълбоко, думите, които ще ти каже - това те възбужда, а не гледката на тялото му.

Ето.... ще ти дам една снимка - сподели реакция, моля те!

http://www. google. bg/imgres? q=%D0%B3%D0%BE%D0%BB+%D0%BC%D1%8A%D0%B6&hl=bg&gbv=2&biw=1024&bih=608&tbm=isch&tbnid=FknQM_4DlSWsXM:&imgrefurl=http://rossino69. snimka. bg/other/naked-men. 483687&docid=3pcUOla5Rl3bSM&imgurl=http://media. snimka. bg/5794/017842796. jpg%253Fr%253D0&w=319&h=480&ei=fn_4TrXhC8_Oswb2-azoDw&zoom=1&iact=hc&vpx=211&vpy=96&dur=1304&hovh=275&hovw=183&tx=125&ty=201&sig=107319159960499679551&page=2&tbnh=125&tbnw=83&start=18&ndsp=18&ved=1t:429, r:1, s:18

като не забравяме, че това все пак е модел и очите му са достатъчно изразителни и приканват към фантазии.

Авторе, ако си решил да привлечеш някоя жена като мастурбираш от отсрещния прозорец... едва ли ще ти се получи. По-голям ефект ще имаш ако върху голото си тяло, сложиш някаква престилка и започнеш да гладиш.

16.   Подкрепям 8/11 изцяло. Написала го е точно и изчерпателно-това, което и аз мисля. Браво!

17.   Явно тук все дето обичат и желаят само мъжете си пишат. Що не се замислите какво изпитват и желаят мъжете ви. Какво ли възбужда тях и какво ли ги вълнува!? Знаете ли какво е в техните мисли и желания когато видят хубава жена. Ще трябва да се замислите. Макр че моралистките ще ме обвинят ще кажа че мъжете и жените сме от един дол дренки. Няма риба дето да не плава и жена дето да не дава. Стара поговорка.

18.   17... даааам, аз съм най-голямата моралистка на света! В друга тема ме нарекоха всякаква, защото съм любовница на женения си приятел...
:))))))))))))
Абе много обичате да пишете като хал хабер си нямате от нищичко.
"Ще трябва да се замислите".... а сега само обясни, защо трябва и ти давам 10т. бонус при оригинален отговор.

19.   15, да, снимката ми хареса, особено това, което прави с ръката си ;), но и погледът и тялото му са хубави. Как трябваше да реагирам?

Не съм казала, че всеки мъж би ми харесал, на мъжете също не им харесват всички жени. Но не е задължително това да е човек, към който имаш чувства... Но дори да е така, ако се възбуждаш от вида на мъжа до себе си, това си е пак визуална възбуда. Аз не зная за какво спорим.
Да се говори, че жените не били визуални, защото не обичали порно и защото като цяло мъжете не се използват за олицетворение на секса както жените, е глупост. Но аз не виждам и да ме оборваш. Както и да е, няма да пиша повече.

20.   Според мен, правим секс и с очите си.... мен, лично ми действа силно видът на стегнато мъжко дупе и силни бедра.... Ж 46

21.   Браво N 20
Една истинска жена. Жените след 40-50 години знаят какво желаят от секса и го получават. До 40 се учат ако изобщо някои се научат да изживяват истинското удоволствие.