Споделена история от Секс и интимност

Какво представлява оргазмът като усещане?
Здравейте,
Момиче съм на 26 години и до преди няколко месеца бях девствена, колкото и странно да звучи това. Така ми се стече животът в интимната сфера, но това е една друга тема.

От 6 месеца имам приятел, който е с 5 години по-малък от мен. До сега сме правили секс само около 6-7 пъти, поради факта, че той живееше в друг град и по-рядко се виждахме.

Изпитвам удоволствие от актовете, наслаждавам им се, но въпросът ми е какво точно представлява оргазмът и възможно ли е да съм го изпитала, а да не знам, че е точно това? Питам поради факта, че нямам никаква база за сравнение.
Мерси предварително за отговорите.

Коментари

1.   Пробвай с ръка и ще разбереш. И не, определено не си го изпитала. Затвори се сама в някоя стая или в банята, постави си ръката върху клитора и започни да изследваш усещанията си. Концентрирай се върху удоволствието и то само ще дойде.

2.   От авторката: благодаря за отговора, ще последвам съвета ти :)

3.   Бръкни с два пръста в контакта и ще изпиташ някои от аспектите на оргазма...
Това в рамките на шегата разбира се - да не вземеш наистина да го направиш! :)

4.   Ако го беше изпитала щеше да знаеш. Оргазмът представлява контракции.

5.   Прекрасно усещане!
Има два вида оргазъм. Клиторен и вагинален. Различни са, в комбинация са супер! Но на мен най - ми харесва вагиналния, когато го проавя с мъжа ми.
Пожелавам ти го, има жени, които цял живот не изпитват оргазъм, изпускат много!
Ж 23

6.   Не си го изпитала, щом се питаш. Неописуемо е. Послушай номер 1.
Ти не си ли мастурбирала до сега?
Може би си асексуална, цяло чудо е изобщо, че правиш секс. (честито)

7.   Не си го изпитвала. Първо трябва да се замоопознаеш т. е. сама да си търсиш какво те кара да стигнеш до оргазъм. Това става с много опипване. При повечето жени работи търкането на клитора. При някои обаче е по-леко при други по-силно. Трябва да е мокро там, за да ти доставя удоволствие и най-важното е да настроиш мозъка си много мръснишки да не се разсейваш с други неща а само някакви еротични мисли докато го правиш.

8.   Само 6-7 пъти нали? Какви станахте вие жените не е истина! :@

9.   пробвай с друг и ще разбереш или си купи вибратор :*

10.   Какво представлява ли - едно такова вибриращо, разтърсващо усещане.. Все едно, хмм.. как пък да ти го обясня точно - все едно искаш да спреш, но не можеш, все едно ще изригне нещо в теб отвътре - ако си го изпитвала, нямаше как да го сбъркаш. А и честно казано не мисля че си на 26 - не може жена на 26 да не знае какво е усещането на един обикновен "оргазъм".. Според мен си по-скоро на 16 ;)
Тони

11.   Направи му свирка, една продължителна свирка, това ще те възбуди.
Ани

12.   Охоо катеричка си търси опашката;)))))))

14.   Явно твоя човек свършва по бързи у за теб не остава нищо.
Напражи тожа което ти казаха.
Маструбирай. Пусни си музика, еротичен филм, порно. Нещо от което ще се въбудиш.
След което започни да маструбираш. Може би най лесно ше достигнеш до клиторен оргазам затова за начало пробвай само с това. А на следващия път пробвай и вагинално с праст, вибратор(предполагам, че нямаш) или подходящ чист предмер :) катоедновременно с това може да стмулираш и клитора си.
Май бях много подробна... :)
Пробвай и пиши какво е чувството.

15.   Не само си много подробна, но си и на 12-15 години и даваш акъл. :(