Споделена история от Секс и интимност

3-ка с партньора ви
Здравейте.
Това което искам да попитам и ме интересува е следното:

Как бихте реагирали ако вашият партрньор (съпруг, съпруга) писка от вас да включите в сексуалните си отношения и 3-ти човек (мъж или жена)?

Бихте ли се сагласили на тази 3-ка?
Можете ли да гледате как обичания от вас човек прави секс с друг (друга)?
Ще ви харес ли идеята и преживяването?

Може да пишат и 2-ки, които са правили това и ако може да разкажат как е станало при тях. Кой е предложил пръв. Как е приминало всичко, заслужава ли си? Пробвали сте еднократно или ви е харесало и го правите редовно?

Това е за сега. Ше се радвам да пишете.

Коментари

1.   Няма съмнение - много си самотен/самотна сега по празниците. Тъжно ми е за теб.

Ако пък не си самотен /самотна - значи си нещастно бракуван /а :)))

2.   Пълен ужас.. никога няма да допусна такова нещо : ] 3ки ала бала в никакъв случай... НИКОГААААА

3.   Да, правили сме с друга жена, аз организирах дори всичко. Хубаво е, но май фантазията е по-силна от реалността

4.   и аз съм пробвал доста пъти - 10 поне 3ка с жена ми и друг мъж.... Първия път ми беше кофти защото попаднахме на мъж който кажи речи все едно не беше виждал жена от 1 година... а той си имаше приятелка де... но явно груповия секс му доиде доста възбуждащо и доста се нахвърли върху жена ми като деиствия.... и текове... и затова малко се поспекох.. Но от 2рия път нататък с него или с други мъже вече се нормализираха нещата и изпитвах даже възбуда да гледам как жена ми прави свирка на другия мъж или как пъшка докато я чука друг пред мен... всичко е до психика... И ако 1 мъж не се възприема като ТУРЧИН и жена му да му е като вещ много възбуда може да се намери в 3ката. Поне за мен вече е адски възбуждащо - правили сме и сандвич- тръпката е невероятна докато си в едното място да усещаш как има мъж в другото а жената пъшка силно от тласаците на 2 члена в нея...
Има много хора които са против и т. н. но може би някои не са пробвали за да знаят какво е.... За жената е кеф да и обръщат внимание 2ма мъже едновременно- все пак получава двойни ласки.... И за мъжа като стане кеф да гледа как я чукат пред него или как прави свирка на другия пред него - а да не я ревнува всичко е шест!

5.   Номер 4, а кой предложи идеята? А с друга жена правили ли сте го или само с друг мъж и ти?

6.   до номер 5: Аз (мъжа) предложих защото ми е тръпка този вид секс. С друга жена не сме и ми е адски любопитно да пробваме и с жена- лошото е 4е няма на хоризонта никакви по сайтовете- или излизат несериозни или лъжливи...
3ки само с други мъже сме правили- с 2ма мъже различни.

7.   Според мен всичко си е до връзка, отношения и хора. В миналото съм искала и с двамата ми бивши сериозни приятеля да правя тройка с още една жена, но така и не се получи. До колкото със сегашния не мога да си го помисля дори. Явно си е до доверие. Според мен всичко зависи от това колко близък чувстваш другия партньор. Както казаха и по-горе ако си прекалено привързан към него/нея и гледаш като на твоя собствена вещ едва ли не, няма да стане тройка.

8.   С мъжът ми сме от почти 5 год.Правим див и необуздан секс,но за съжаление той е страшно ревнив и за тройка не дава и дума да се каже.Няколко пъти сме включвали вибратор в акта - докато му правя френска той ме чука с вибратора.Определено и двамата се възбуждаме от това,но....само с вибратор.Правили сме и сандвич - той в дупето ми вибраторът отпред....кефи се много.Говорили ме един,два пъти като е подпийнал,но е категоричен - "готов съм да ти изпълня всички дупки с каквото кажеш,но разбера ли,че друг мъж те е пипал ще го убия!"Предлагала съм му и с жена - аз нямам проблем с това,че той ще я чука,по - скоро се възбуждам от мисълта да я лижа и да пъхам пръстче в котето и докато мъжа ми ме оправя,но и на това не е готов.
Остава ми само да фантазирам докато вибраторът е в мен...)
До номер 4 - евала на такива мъже като теб!

9.   Аз пък се питам дали и на практика ще е толкова готино, колкото е във фантазиите? Все пак си го представяш по един начин, но дали ако ти се случи в реалността, ще е същото? Ами ако не ти се оправдаят очакванията и пропилееш връзката си за единия експеримент? Човек трябва да внимава какви ги върши, че да не си вкара автогол.

10.   Правил съм тройка с майка и дъщеря. Първо започнах връзка с майката която е на 50г. (аз съм на 40г. ) а после с дъщерята на 30г. Та веднаж когато бях с дъщерята ни хвана майкаи и така се получи. И двете неса семейни. Често го правим. Даже последния път двете започнаха да се лижат и откриха, че много им харесва а и за мен е много възбуждащо. Даже майката в тялото изглежда подобре от дъщерята. Секса с тях е върховен.
Имали и други мъше, които да са имали възможност да го правят с майка и дъщеря.

11.   №10? Започваш с "Правил съм тройка" и по надолу пишеш "Често го правим"? Нещо не се вързва в разказа ти. Май по-скоро искаш да чуеш чужда история, както и пишеш накрая "Имали и други мъше, които да са имали възможност да го правят с майка и дъщеря". Имайки в предвид и правописа ти, дълбоко се съмнявам, 1-во във възрастта ти, и 2-ро в разказа ти.

12.   N11, незнам дали си мъж или жено, но голямо разследване направи. Не те задължавам да ми вярваш. Аз нямам проблем)))

13.   Хах, да, добро разследване. А мен ме впечатли колко странно са закръглени годините ви 30, 40, 50 ;)

14.   до номер 11 - иска ти се, момче, иска ти се.
Ей това порно - там не са истински майка и дъщеря ;)

15.   С приятелката ми сме правили 3-ка с друг мъж/един и същи/ няколкто пъти, като това се осъществи много време след като й споделих за тази ми фантазия...
Мога да кажа, че дори бях затворил сексуалните си копнежи в стоманен куфар, когато най-случайно и неочаквано за мен, приятелката ми, сама поде темата и избра момче за 3-ка, като последваха невероятни приключения... :))

Дали ревнувах, когато гаджето ми стенеше от неговия език и пръсти-не! Дали бях подготвен за гледките – той да е вътре в нея и на нея да й е хубаво? -да!
Тези игри наиситна са за по-широко скроени хора...

Мога да кажа, че видях приятлеката ми в друга светлина- беше някак „щастливо-мръснишки-доволна” в секса, за това, че й се случи нещо неморално, но същевремнно много възбудащо...

Интерсно и любопитно за мен бе, че във всичките няколко случаи, когато правихме 3-ки с въпросния мъж, бе, че с приятелката ми имахме стархотен секс буквално преди и след самите 3-ки.. :)) нямам обяснение...

Понякога фантазираме с приятеката ми и си пишем мръснишки и палави смс-и докато сме на работа.. :) кой знае... може пак да се случат палави неща :)

16.   Номер 15: Интерсно и любопитно за мен бе, че във всичките няколко случаи, когато правихме 3-ки с въпросния мъж, бе, че с приятелката ми имахме стархотен секс буквално преди и след самите 3-ки.. :)) нямам обяснение...

ДТ: Обяснение има. Основният мъжки инстинкт е да продължи съществуването на гените си, посредством оплождане (на максимален брой жени, но това е друга тема). Когато види друг мъж да, чисто формално погледнато, прави опит да оплоди не кой да е, а собствената му партньорка, мъжът действа по три основни начина.

1. агресия. За подобни хора тройки, групи и прочее са силно непрепоръчителни.

2. апатия и униние. Този тип губят и малкото си самочувствие и обикновено са само зрители в подобни ситуации.

3. състезатели. Ти, Номер 15, си точно такъв. Приемаш ситуацията, като състезание и либидото ти скача до небето, а предполагам и ерекцията ти добива невиждани размери. Физиологичното обяснение е, че така по време на акта, ще успееш да изкараш семето на другия, а собственото си да впръскаш възможно най-навътре.

Дядо Торбалан

17.   Номер 15, ти не обичаш приятелката си... ти си с нея само за секс...

18.   Много коментатори в този сайт, много разбирачи, от умни по-умни изказвания. Направо ум да ти зайде.

20.   Правила съм тройка 4 пъти със сегашния ми партньор, който се надявам да ми бъде и мъж. Три пъти с още един мъж и веднъж с една жена. Двата пъти с мъжете беше невероятно както и единия с жената. С единия мъж ни беше първия път и не бяхме много доволни. С останалите беше супер, може би защото предварително пийнахме достатъчно и се повеселихме. На приятеля ми много му харесва да гледа как някой друг ме чука, а на мен ми харесва да ме обладават едновременно отзад и отпред. Не се и съмнявам, че ме обича до полуда, както и аз него.

28.   и ние с жена ми вече 2 години до като се чукаме фантазираме за тройка с друг мъж, но за момента третия е един, тоест 2 вибратора, вързвам и очите и я карам да си представя че я чука друг или духа на друг, много ни харесва, но не сме се осмелили да намерим трети, но както върви няма да мине много време

29.   правил съм доста пъти 3ка с жена и мъж. Невероятно е да мирише в стаята на толкова секс.... жената да пъшка от непрекъснати оргазми, да и запълваме всичките и дупчици.... който не е пробвал е изпуснал много.. във фантазиите ми обаче е й 4ка която не съм пробвал т. е. 3ма мъже и 1 жена... т. е. всичките дупчици да са изпълнени на жената- уста, путе и дупе.... стигнал съм досега до 3ка само да видим за 4ка с 3ма мъже дали ще има някога... 3ка с жена не съм пробвал също но предполагам е страхотно изживяване също!

30.   С жена ми сме правили поне 15-на тройки за последните 2 години. Много е яко! Силно препоръчвам. Първият път и аз се спекох като номер 4, но после всичко беше ОК. П. С. Много съм ревнив, но тройката не ме кара да ревнувам. Просто фън.

33.   И ние като номер 28 с женами си мечтаем за тройка но не се осмиляваме или нямаме време или от чуство за собственост но се надявам някой ден и това да стане

34.   Жена ми не иска и да чуе за друг мъж в леглото ни. Аз и предлагам най-чистосърдечно да разнообразим малко с още един мъж. Мислех си че на дамите им допада идеята да бъдат обгрижвани от двама мъже едновременно, а сега съм в недоумение послъгва ли ме или наистина може да не и допада. Мили дами как смятате, наистина ли ви отвращава мисълта за още един кавалер избран от вас разбира се, евентуално по-надарен и по-можещ?

35.   Да, ако го обичаш достатъчно този човек, ще искаш да не му липсва нищо. Любовта те прави глупак и слепец на пръв поглед, но не е така, егото ти просто бива отстрелвано, защото няма място за егоизъм, ако обичаш истински. Боли отначало, боли защото си мислиш ето другият човек е по-добър от мен, по-хубав, по-по-по.... най-вероятно от това би те заболяло. Ако го обичаш, не му забранявай нищо на твоят човек, а бъди до него във всичко, във всички странности и глупости, бъдете най-добри приятели един с друг. Винаги има риск да те предаде така да се каже, да речем никой не е застраховам от влюбване в друг, това може да се случи и както си е на работа или някъде навън. А и по-добре ли е да кръшка зад гърба ти или да ти гласува доверие и да иска заедно с теб да върши нещо толкова интимно :) замисли се добре, много хора заради собственото си его са изгубили ценни хора от живота си

37.   Номер 34 на мен ми харесва но никога не бих се съгласила тъй като няма да стане така както аз си го представям и в реалност не би ми доставило удоволствие. Но виж тройка със жена бих пробвала веднъж, просто жените сме по нежни а примерно ако се прави със двама мъже който да са активни ми изглежда грубо изпълнение което е възможно да ме отврати.

39.   Правила съм тройка с двама мъже - единият познат, а другият непознат. На този етап и с мъжа ми съм категорично против, независимо от пола на третия човек. Половинката е на същото мнение.
Ж 28

40.   И ние сме правили 3ка с друг мъж, като предложението дойде от мен, мъжът в семейството. Жена ми самото начало отказа категорично, но някак си усетих любопитство от нейна страна. Или пък ми се е искало да е така. :)
Не спрях с разговорите, опитвах се да разбера защо не иска, от какво се притеснява, какво я тревожи....
Най големите и притеснения бяха как това ще се отрази на нас като 2ка и семейство. Разбираемо си е.
Все пак след много разговори успях да я убедя и не съжалявам. Моите представи поне се препокриха на 100%. Но на нея също и хареса. Може би имахме късмет и с партньора. От тогава сме сравнително редовни. А другия вид 3ка никога не ме съблазнявам при все, че съм си хетеро на 100%. Мога да потвърдя, че секса ни след такива емоции е още по интересен и разтърсващ.

41.   Много е готино ние го правиме от 2/3 години и е много хубаво чаках тя да го поиска доста години ако държите един на друг няма проблем прави ли сме и тройки със жени със мъже и четворки със други двойки и е супер

42.   М45... тройка съм правил само веднъж, когато бях ученик. Тогава нищо не разбирах, само ме гонеше хормона. Имахме съседи - мъжа работеше в чужбина, а жената симаптична 44г. се грижеше за децата си - момичето на 19, а сина и на 17. Още преди периода на хормона, бях 12г ме канеха да гледам филми у тях. Съседката ме канеше и когато е сама (децата при бабата). Докато гледахме филма на тъмно ме обарваше по бедрата и пишката. Тогава ме беше просто гъдел и нищо после не споменаваше. Когато бях 14г започнахме да се целуваме, събличаме и да ми изсмуква соковете. На 16г вече си правехме секс редовно. После тя замина да работи при мъжа си в чужбина и децата и останаха вече големи сами. Каката 19г и баткото 17г една вечер останах при тях, бяхме се напили. Те започнаха да се събличат и брат и я изчука пред мен. После и мен подкани. Вечерта се събудих, тя ми духаше, после ме намести да я чукам, стисна ме с бедра и малко преди да свърша в нея, брат и ми го вкара отзад. Беше гадно. Казаха ми, че си го връщат заради майка им. После ме изнудваха, че ще кажат на баща си, а оня беше луд. По принуда продължих да го правя с тях още няколко месеца. После се преместихме и чак на 26г разбрах защо нямам приятелка и секса ме отвращава. Постепенно за 3-4г се оправих.

43.   М36 - това вече го споменах в една друга тема, тук ще вмъкна малко детайли.
Преди десетина години имах няколко тройни изпълнения - всичко започна с това, че пуснах на приятелката ми Г идеята за анален секс. Тя отказа, но обеща да си помисли. И ето какво измислила - доведе най-добрата си приятелка М, която ми имала мерак и правела само анален секс (М потвърди). И речено-сторено с М го направихме анално, а Г полудя от възбуда докато ни гледа. Накара ни да застанем така, че да вижда всичко. И честно казано изживяването хич не беше зле - за първи път видях жена да свършва само от анален секс, без да се пипне където и да е другаде, а Г от своя страна направо озверя за секс и го направхме бурно и с нея (вагинално обаче)
Още два пъти го правихме с М по същата схема, после тя си хвана ново гадже и спря да участва.
Г обаче беше развила фетиш към това да ме гледа как правя анален секс с друга жена и бързо-бързо доведе ново попълнение - братовчедка си Д - пълна противоположност на М - М беше висока, слаба, почти плоска и като цяло доста скромна - допреди тройката изобщо не си я представях даже да прави секс, камо ли като ентусиазирана анална ездачка, Д беше миньонче, с огромен бюст и отворена отвсякъде (и буквално и преносно). Въпреки че беше с няколко години по-малка от нас и още в гимназията, с охота се нави да участва. Първия път с нея мина като с М. Само анален секс, пред блесналия поглед на Г. Втория път си поиска и вагинално - не можела да се възбуди достатъчно за анален иначе. Третия път откровено тя командваше парада и не спираше да дразни кака си. На четвъртия път прекали - поиска да ми направи турска чекия и не спря да натяква на Г че нейните гърди не са достатъчно големи, за да го направи и тя. После продължи - "Како, ма, гледай как се прави" по време на вагиналния секс и най-демонстративния анален секс който изобщо може да съществува. Не го правше за удоволствие на Г, а за да я дразни, да и покаже че е много по-добра, да установи надмощие. Това преля чашата. Г не пожела да правим секс този път и излезе от стаята. Аз също отказах да продължа. Д се разфуча и си тръгна, блъскайки вратата на излизане.
Опитах се да успокоя Г... И ми се получи. След това правихме секс, само двамата. За първи път си поиска анално самата тя. Получи ни се. Повече не сме викали Д, нито когото и да е.