Споделена история от Секс и интимност

Секс с момиче, което е с малки гърди?
Въпроса ми е само към мъжете: кажете дали ако стигнете до секс с някое момиче, което се окаже с малки гърди ще ви мине ли желанието за секс. Ще прозвучи нескромно, но смея да твърдя, че съм красива, но това, че съм с малки гърди доста ми бута самочувствието.

Коментари

101-150 от 153

114.   Бих казал обратното:)
Ако е повърхностен, ще му харесат малки гърди.
Но ако е задълбочен и възприема нещата в пълния им обем, че иска да са по-големи :)
А може би през изминалите години циците на Авторката все пак са пораснали :)

Y D

115.   Абе хора, стига с тия коментари от рода на : "Ако той те обича, нямало да му прави впечатление колко са ти големи циците" Ами, ако иска момичето просто да спи с някой без да имат връзка и без да се обичат, как да преглътне срама и да се съблече пред съответния мъж??? И аз имам малки гърди и ми се е случвало това. В такава ситуация съм се чувствала зле, защото се чудя дали няма да му е гадно на него и дали няма да съжали в този момент, че е решил да спи с мен.

116.   Не всички са маниаци на тема Големи цици. Има мъже , които ги харесват по-малки , а и женствеността не се крие само и единствено в гърдите , поне според мен.
Освен това има разлика между това да имаш малък бюст и да си плоска , имам предвид, че гърдите ти може да са малки , но добре оформени и това също привлича мъжете.
Аз съм би-сексуална и малките гърди никога не са ме отблъсквали.

*Silver Moon*

117.   Мъж съм на 30г. и аз съм от тези, които най-много се възбуждат от малки гърди - дори и направо плоски - действат ми наистина много възбуждащо, а тези с големите вимета направо ме отблъскват. Така че вкусове различни - нека любителите на цомби не се изказват еднозначно и да мислят, че всички са като тях.

119.   Здравей, едва сега видях въпроса, и реших да отговоря. Не съм имал много партньорки, но сегашната ми е с много малки гърдички, но пък за сметка на това са най - чувствителните гърди гдето съм докосвал. Удоволствието ми да се любя с тази жена е невероятно, а мисля че е взаимно, разбира се че не зависи само от гърдите. Та мисля че ще бъдете щастливи с твоя любим партньор.

121.   Не харесвам големи цици

123.   Момчетата в пубертет мислят само за гърди и задник . Не се притеснявай , после ще те търсят и ще те искат много от тях!

124.   Обръщай я на задна

125.   Ходи си.

126.   Няма да ми мине желанието, защото аз все пак ще съм я видял преди това и ще съм преценил. Ако са прекалено малки, просто ще ми е неудобно да се държа контра за тях, докато я опъвам на задна. :)

127.   Хъмм. Принципно моите желания са малко нетипични. Жената което аз искам е подобие на крава. Голям задник и големи цици, но като цяло да е пълничка. Сугашното ми момиче тежи повече от мен. Гигантски задник, цици, но в лицето не е дебела. Целта е да не някаква гнусна дебела да не мога да и бутнал един език. Няма гуша. В лицето изобщо не е дебела. Абе ако разбера че нямаш цици зависи. Ако имаш хубава гладка кожа и хубав задник може би нямаше да ми мине възбудата трябва да пробвам за да ти кажа

130.   Аз, пък преди тежах 86 кг, сега съм с 20 кг по-лека, оформих се, но заето с мазнините заминаха и гърдите, а това което е останало виси заради отпусната кожа. направо не мога да се гледам аз, камо ли да се отпусна и чудя какви ли мисли ще преминат в главата на мъжа, с който се стигне до интимност. Сега като гледам цените на силикона, не ми е по джоба. И както прочетох един от коментарите - важно е ти сам да се харесваш, а аз като се погледна в огледалото се плаша :(

131.   Значи на мен принцесо ми харесват малки гърди, попринцип. Ако обичам дадено момиче ще ми е все едно дали са и големи или малки, така че не се притеснявай.

132.   До 115 мацка, аз съм любител на малките стегнати цицки. Ако съм те заговорил, естественно, че ще съм забелязал размера им, както и дупето. Надали ще видя нещо което не съм очаквал. Успех!
М32

133.   Снощи бях за пръв път с такова момиче, винаги си подбирам жената с която спя, не ме ли привлича просто не става. Но честно просто беше супер тъпо, по едно време дори почна да ми спада докато го правим и я карах предимно на задна, за да не гледам че от пред няма нищо. Това ми беше първия и последния път в който го правя с такова момиче, наистина слабичка, хубава ама като дъска няма как да стане. Лично мен не ме привличат малки гърди, една жена трябва да има какво да покаже като е гола... мое мнение

134.   Номер 133 ейй ама ужасен си. Ако жената е около 45 кг. няма как да има толкова големи гърди, съжалявам но слабите жени повечето сме така. Всъщност аз имам ген за по голям бюст от баба ми но тъй като не мога да кача килограми няма как.. ама аз си ги харесвам а който си пада по много по големи да си хване някоя доста по едра жена, амя и там не се знае, всичко си е до ген в крайна сметка.

136.   Към номер 133 - а как би се почувствал, ако някое момиче откаже да правите секс, защото като си се съблякъл е преценила, че имаш малък член?? Жалко, че и на задна би усещала колко си малък. :/

Аз имам малък бюст, естествено доста пъти съм се питала "защо точно на мен?" ,но тогава се сещам, че моят приятел ме намира за сексапилна точно такава - с голямо оформено дупе и малък стегнат бюст - и всичко се оправя. :)

139.   Аз съм мъж на 46 г и мен слабо, финно, изящно тяло ме възбужда Как да ми стане от люлеещи се сланини и виснали до корема цици като торби Да не говорим за два декара задница Стегнато дупе ме докарва до полуда

140.   133, проблема ти е, че е за една нощ и не я обичаш. То и един мъж трябва да има какво да покаже, ако не ти е 20 см хм.

141.   Жените са като яденето. Онези са малки гърди са ядене с различен вкус. Кой казва, че е вкусът е лош? !

143.   Харесвам плоските и кльощави жени. Както се казва - за всеки влак си има пътници.

145.   Едно ще ви кажа и тази тема да приключи вече
влезнах в немски магазин с детето да покупка, а магазина беше пълен с мъже и жени, по едно време влезна една жена 180 висока ама с голямо деколте ама ако ви казвам какви големи и супер щръкнали зърна и се виждат под тънката блузка и с копринена поличка дето показва с супер яснота уникално супер оформен леко закръглен задник и бузките... казвам ви не остана никой който не я заглеждал с отворена уста, даже и жените я гледаха с завист честно ви казвам а бе е една татуировка на арабски, питах я за да закача нещо какво значи превода а тя отговори ( това което не убива ме прави по силна) тя разбра че не ми пука превода като ми видя че не съм откъснал погледа от тези нейни уникални големи гърди и зърна, а за задника да не говорим :)
а сега моля жените с малките гърди да не се обаждат защото съм сигурен че те ако влизат някъде едва ли толкова мъже ще ги заглеждат и да им вдигат пениса както го стори онази жени и всяка жена с големи гърди.

146.   Големите гърди са признак на женственост, също както БМВ-то на мъжа е признак на мъжественост. Но мен лично повече ме впечатляват крака и дупе.

147.   Ох, не мога! BMW - признак за мъжественост... Да не би да е част от мъжката физиология? Смях в залата:) Гърдите на жената не са сами по себе си, а в някакъв контекст. Не може да очакваш жена 45 кг., 170 см. да има бюста на Мерилин Монро, както и не може да искаш Мерилин да е кльощава. Важното е в цялост да изглежда хармонично и да е здрава. Аз лично съм висока 160 см., тежа около 50 кг. и нося сутиен 75D. За любителите на манекенски тип жени съм дребна и недостатъчно слаба, за почитателите на наистина големи жени с екстремно големи гърди съм твърде малка във всяко отношение, а тези, които обичат класиката, обичат и мен:) Не може самочувствието ти да зависи от едни гърди или от едни кракаи пр. Всеки си има по нещо. Като се поддържаш телесно и се държиш като човек, нямаш проблеми.

Alpha, ж. 26

148.   Не, няма. Притесненията ти са излишни и напразно се комплексиран. Освен това (лично според мен) точно жените с прекалено големи гърди са отблъскващи. Хората пък, който държат да си намерят такива, обикновено имат някакъв комплекс и не са хора с които да си струва някой да си губи времето. В крайна сметка, все пак говорим за жени/момичета, не за крави или мляко - цистерни. XD

149.   Повечето пък.. Едва ли не жените с малки гърди да се чувстваме виновни, че сме се родили такива. За мен няма нищо по-хубаво от женското, симетрично грациозно тяло! :) Големите гърди ми идват доста в повече и въобще не се заглеждам по тях, от женска гледна точка го казвам. Разбира се, че се комплексирам и то доста, но определено гърдите не би трябвало да играят толкова важна роля в избирането на партньорка.

151.   И аз имам същия проблем миличка разбирам те напълно и от известно време излизам с едно момче и много ме притеснява, че ще стигнем до момента в който ще правим секс просто супер много се притеснявам... нямам никакво самочувствие заради малките ми гърди и носи широки дрехи за да не се забелязват не се чувствам секси...

152.   146 изби рибата :)) БМВ-то било признак на мъжественост... а този начин на мислене, ще кажа аз - на пълна комплексарщина! Е, ако алтернативата е ГоУфо... :)

По темата - не, малките гърди никога не са проблем сами по себе си. Проблем е, ако жената е тъпа, смотана или непривлекателна в поведението си. Да, лично аз предпочитам нормални, клонящо към по-едри гърди, но каквото - такова. Бил съм и с момичета с големи, дори огромни гърди, сегашната ми приятелка пък има сравнително малки. И със сигурност си я обичам пак толкова :)

154.   До 151-Виж изказването на 6. И колко звездички има. По важно от размера на гърдите е отдадеността в акта. Ако постоянно се чувстваш неудобно, виновно, изпитваш срам или страх/или и двете/, гледаш цялата работа да свърши по-бързо/да я претупаш/-каквито и цици да имаш, резултата ще е различен. Отпусни се и се отдай на удоволствието без да мислиш за детайли от тялото си.

155.   Имах гадже с малки гърди, но иначе много красива в лице и тяло. Преди нея никога не съм имал преференции за циците, но след нея никога няма да бъда с жена с малки цици. Защо? Защото тези с малките цици имат ебаси и комплексите честно!!! Кривотии, нацупени, ниско самочувствие, заядливи...От тогава не видя ли здраво напращели цици изобщо не се занимавам и бягам много надалеч!

156.   Това изобщо не е вярно, аз като съм слаба да не са завиждам на другите че са по пълни или че имат по големи гърди, много ти е грешно мнението номер 155. Ми че то и аз не съм плоска, като стана 50 килограма и ето ти гърди, аз се харесвам всякак, само да сме здрави и всичко е наред, а който се комплексирва си е негов проблем, освен това да допълня не всички пълни жени имат големи гърди това си е до ген. Може би нещо не си обръщал внимание, може би си е мислила че не я харесваш като жена.

158.   Напротив жените с такива гърди са по сексапилни. Аз също имам приятелка с малки гърди която обожавам. Тя също имаше тези комплекси за гърдите си но с времето е убедих и сега се чувства страхотно.

160.   Спора по темата е малко безмислен. Има хора като мен които си падат по големи цици и хора които предпочитат малки. Това дали ще си от единият или другият тип зависи какво тяло харесваш. Ако не ти е проблем да има сланинка по нея ще харесваш и предпочиташ големи цици, ако не обратното :)

Това че ако се обичате размера на гърдите няма да има значение не е вярно. Случвало ми се е да се влюбя, да тръгнем да правим секс и да сваля циците и заедно с сутиена. Чуствата помагат за секс-а, но трябва да има и физическо привличане. Да малките цици ми дигат патката но не могат да ме довършат. С въпросната мацка пробвах още 2 пъти след това, същият резултат. Допадахме се и се разбирахме не ме привличаше сексуално. След това ми е предлагала да се виждаме дори и само за секс, за което естесвенно аз не исках и да стане дума. Случвало ми се е с още 2 мацки (общо 3) за живота ми да се надъня на сутиен или подплънки и винаги имах проблеми с свършването. Имаше няколко пъти даже и казах заеби писна ми и си се довърших като се прибрах.

Има мъже както се разбира и от коментарите които си предпочитат малките цици, но държат да е с стегнато тяло. Ако си дебела и без цици никои няма да те загледа защото попадаш в сивата зона.

Аз не знам какво има да се притиснява една жена ако е с малки цици? ! Една операция е към 5000-6000 лв. Тези пари за една година се събират без никакви проблеми. Мъжете даже предпочитаме силиконки. Тези които казват че не го правят, са повечето случей комплексирани защото не могат да отделят парите за подръжка на такава жена.

162.   Според мен е до излъчване и химия. По принцип харесвам големи гърди. Любимите ми актриси, както и порнозвезди, са с доста големи балони. Заглеждам се по жени с големи гърди и ме възбуждат дори да е с цената на няколко излишни килограма.
ОБАЧЕ съм имал няколко гаджета с малки гърди, едната даже почти без, с които обаче имахме толкова силна химия, че изобщо не ми пукаше и не го мислех. Ще кажете чувства. Това е така, но не само.
Ползвал съм услуги на проститутки, тоест не може да става дума и за чувства. Е, проститутката, с която съм си изкарвал най-добре и на която бях редовен клиент, беше с малки цици. Можех за същите пари да си намеря силиконки, които ме кефят повече на снимки, но тази мацка супер много ме привличаше като излъчване и химия. Така че все тая. Големите гърди са плюс, но има много по-важни неща.

163.   Не се притеснявай. Някои мъже харесват жени с големи гърди, други пък, с малки. Щом е с теб, значи че те харесва такава каквато си. Така че горе главата. За всеки влак си има пътници.

164.   И аз мисля, че с малките гърди са по-страстни. Първата ми пълна програма ми я направи точно такова момиче, без аз да и казвам. Взе ми акъла!

165.   Мнението ми е, че жените с малки гърди, са по страстни, и по освободени в сексуалната игра. Лично мое наблюдение. Аз ги предпочитам, и всички ”мръсни” фантазии са с тях. Не се притеснявай, и най важното, не го мисли, само ще ти пречи. Г. В.

166.   Аз съм жена с чашка D-Е естествени гърди без да съм пълна или дебела. Разбира се, не съм правила секс с други жени, но съпругът ми има доста голям опит и според него поне всяка жена си е различна - не можеш да кажеш, че с малките гърди са по-страснти или обратното. Лошото е, че много жени с малки гърди се комплексират от това и тук може да има проблем. Бившата жена на мъжа ми е буквално с 0 номер гърди, защото е спортистка. Също е доста слаба, но има хубава стойка и е привлекателна жена. Споделял ми е, че не са правили 7 години секс преди да се разведе с нея! След него вече е с двама мъже, но никой не се затоява, защото хваща очите, макар че няма гърди, но е дърво в леглото.

167.   166, извинявам се, ако съм те обидил. Явно аз съм попадал на мързеливи. Ще се радвам ако попадна на жена като теб, че вече съм разочарован от надарени готованки. Г.В.

168.   Е това с женското самочувствие за гърдите така и не го разбрах. Мъжете харесват гърди - факт! Но дали са малки, големи или средни - особено значение няма. Гърдите са хубаво нещо като цяло и всеки размер носи различна красота. Случва ми се да видя изключително красива и сексапилна жена, която си е доста плоска, случва се да видя прекрасна жена, която е с голям бюст.
Независимо от това колко са ти големи гърдите - повечето мъже ще ги харесват.
Успокой се! Всичко е наред!

169.   *№166 - Твоето изказване е от пълна завист, а после слабите и с малките гърди били злобни и с комплекси.

*Убедена съм, че възрастта ти е над 30-35 години, а жените с чашка D и E са пълни, особено когато става въпрос за жени, а не за момичета в пубертет.
Всеки знае, че след 20-25 години или отслабваш, или напълняваш.
Жените които имат големи гърди се дължи на теглото им, ако отслабнат, ще отслабнат първо там.

*За едно си права, че всяка жена е различна и до колко е активна в леглото.
Обаче, не може да знаеш дали бившата жена на мъжът ти е била дърво, може да ти го е казвал, за да ти подсили либидото.
Малко са тези които не плюят бившите си.
За това темата е за мъже, не да коментират жени, които реално не знаят.

*Спрете със злобата, и не коментирайте трети лица, които реално не познавате и знаете за тях, само от уста на уста.

-Maryjane

170.   169, ти голям познавач се изкара, но ще те разочаровам - не съм дебела. Нося конфекция номер 44 по българската номерация, а по Западната съм 36 номер, а само заради гърдите трябва да си купувам 38 номер и да преправям в кръста.
Сестра ми е дори по-слаба от мен и също има чашка Е и може би малко повече. Сутиени е много трудно да се намерят с голяма чашка и иначе малка обиколка и даваме сума ти пари за скъпи сутиени от големите марки, които имат всичко.
Не завиждам на супер слабите жени без гърди. Защо ми е, след като си имам вече мъж, с когото съм доволна и задоволена. Просто споделих той какво ми е разказвал. Не смятам, че от големината на гърдите зависи една жена колко ще е страстна, но факт - жени с А-Б чашка и по-малко имат просто комплекси. Показвала ми е приятелка такива гърди, които са и деформирани. Аз съм против операциите и силиконите, но понякога се налага просто. При нея гърди нямаше, а провиснали зърна като бяха и несиметрични.
С големите гърди има също опастност да увиснат, така че ако ми се случи ще ги повдигна оперативно
Човек не си избира гърдите, а си е ген.
Има дебели жени с много малка чашка, но има и жени като мен и съсетра ми с големи гърци и иначе слаби или с нормално телосложение. Не твърдя, че съм супер слаба като моделите, но съм нормална като телосложение и нося дънки номер 28-29.

171.   -Maryjane, поздравления за откровеното мнение. :)
Определено жените с малки гърди са фурии в леглото, комплексите им не пречат на секса.

(Г. В)

177.   Коко Шанел беше казала, че идеал за женска гръд е тази, която се побира в чаша за шампанско...

178.   Важен е размера. Това е като да кажеш че размера на пениса не е важен. Но ако си красива това ще компенсира другото ;)

179.   На мен не ми пука, дали е с големи или с мали цици, няма значение. Не съм придирчив и чукам наред. Направо като лъв, където ми падне.

180.   Предпочитам малките и хубави цици, но това е само лично мнение. Повечето се заглеждат по големител Все пак, и останалиге неща имат значение.

182.   Аз също съм с малки гърди и досега на никой де му е минавло желанието заради това :D. То това си личи и без да си имала контакт с мъжа, в смисъл вижда се дали гърдите ти са големи или не и ако мъжа търси някоя с големи гърди няма да те занимава с теб. Но да тръгнете да правите секс и да реши, че си с малки гърди и да му мине желанието това няма как да стане. Мъжете се възбуждат от всяка част на женското тяло. Щом си с малки гърди най-вероятно си с хубаво тяло,ако си и красива това изобщо не трябва да ти е коплекс.

185.   Като чета 80 - 90 % предпочитат малки цици. Лично аз, също харесвам малки, дори много малки. Също няма да ме подразнят до среден размер. НО! Големи, огромни - НЕ!
Досега съм се смятал за изключение, повече около мен наистина се впечатляват от големи и още по-големи.

Един мъж, ако не е за един път няма как да бъде изненадан от размера. Нали се предполага, че поне няколко дни ще излизате, ще се видите и по домашни дрехи или на плаж някъде.

И все пак си мисля, че е по-добре жена с много малки или никакви цици, отколкото мъж с много малка пишка (например под 8-9 см)? ! Не съм чул жена да каже мечтая си за някои с 5 см, нали? Е, то и 25-30 см едва ли много жени ще се кефят, ама 18-20 всички искат. Та, жените с малки цици, ако се бяха родили мъже, определено размерът ще да им е проблем.

186.   Виж Tori Black, Riley Reid, Little Caprice, Elsa Jean... още ли смяташ, че не е секси? ;)

101-150 от 153