Споделена история от Секс и интимност

Секс с момиче, което е с малки гърди?
Въпроса ми е само към мъжете: кажете дали ако стигнете до секс с някое момиче, което се окаже с малки гърди ще ви мине ли желанието за секс. Ще прозвучи нескромно, но смея да твърдя, че съм красива, но това, че съм с малки гърди доста ми бута самочувствието.

Коментари

1-50 от 153

1.   Да не те притеснява това ако въпросното момче те обича истински няма да има значение за него дали си с малки гърси или не.

2.   Здравей, аз от мой вкус ще ти кажа, че големината на гърдите нямат абсолютно ама абсолютно никакво значение. Може би сте останали с грешно впечатление, като някои от вас казват, че сме гледали само гърдите. Има много други черти по които може да харесаме момичето и щом се имате за красива браво, другото няма значение.

3.   Не се притеснява, някои момчета като мен харесвар по-малки цици :) други няма да им направи впечатление... а 3-ти дори и да не харесват малки цици.. ако те обичат.. пак ще ти ги мачкат и целуват :)

4.   Мен лично ми харесват момичета с малки гърди ;)

5.   големите гърди,
те са символ на сексапилност и женственост,
те подлудяват нас мъжете

6.   Абсолютна глупост! Какво общо има размера на гърдите със секса? Сексът е преди всичко отношение - изразяване на чувство към някого... Върховното щастие, поне за мен, е когато жената е доволна и екзалтирана, а това зависи само и единствено от мен, от подхода, който намеря към нея, и в никакъв случай от размера на циците, от големината на срамните устни, нито от външния й вид или от някакъв друг такъв идиотски критерий.
Имал съм и гадже с никакви цици (само зърна) - ей, огън-момиче беше! Имал съм и цицореста кифла... Много по-важно е съдържанието, не опаковката!

7.   Никво впечатление няма да ми направи, освен ако дупето не е много голямо, а гърдите малки просто страшен асинхрон става, но причината за това да не харесам ще е по-скоро дупето не циците :)

8.   Ами ако ти мислиш че са ти малки? Аз съм с чашка Д и пак мисля, че са малки... зависи.. гледна точка

9.   При малките гърди също имат своята прелест, аз лично съм на 34г. и с ръка на сърцето мога да кажа че предпочитам малките гърди пред някой други форми..

10.   Толкова много харесвам женското дупе, че размера на гърдите никога не бил важен за мен! Мъж, 23г

11.   Много порно гледате. Тия актриси като са си набутали 3 тона силикон под гърдите, стават от грозни, по-грозни. По-добре с малки и естествени, отколкото с големи, но фалшиви. Вторият вариант е отблъскващ. За мен красотата се крие в самото тяло - женските черти на лицето, женските чупки и извайки на тялото, задника ;) и разбира се женските маниери.

12.   Мила, на мен са ми толкова малки, че за да постигна някакво секси деколте блъскам вътре в джобчетата подплънки от три сутиена, гримирам.. малко блясък тук, светлосенки, визуални измами, стягам презрамки...
Но това е по-скоро за пред другите жени... е и мъже де - гледкат там! :)

На приятелят ми обаче си му харесват. веднъж се бяхме нажежили и по грубичко ме стискаше за тях, после ребрата ме боляха. И в следващите няколко дни, нещо си бях пуснала порно и той се обажда и като разбра какво правя да съм му била разказала. А онези там... с такива красиви гърди и едната ги стисна и мъжът й го сложи между тях (турска чикия - мисля че се нарича). И му казах, че гася, защото се комплексирам така... а той само се засмя и ми каза, че са ми перфектни. Оттогава обаче явно си има едно на ум, че имам притеснения относно размера им и им отделя много, много внимание и ласки, което мен ме побърква от кеф. Събрах увереност така и сега понякога даже не слагам сутиен като излизам...
Аз харесвам зърната си - топчести, кръглички със съвършено кадифено кръгче около тях... а когато съм възбудена набъбват до размерите на лешник (или когато ми е хладно, или при някаква друга емоция). И така веднъж си ходя лятото по улицата... не си бях сложила сутиен и гледам мъжете се подхилкват нещо, бройкат ме, зяпат ме в циците. Честно останах потресена - странно, та те въобще не са хубави. Приятелят ми си свали суичера и само ме загърна и промърмори някакво ядосано такова... "Нужно ли е да се показваш така... " Аз още по-потресена, гледам надолу, затворена блузка, съвсем обикновено бяло потниче от трико... и ги гледам зърната ми щръкнали отдолу и явно и кафявото се личеше...
От този ден просто спрях да се притеснявам, че са малки...
Във всяка част от тялото ни има сексапилл, когато ние си я харесваме ;)

13.   Големите цици разсейват иб*ча, само комплексираните си търсят оправдание. Ако имате приятел с претенции, нека си купи крава-монтафонка, вимето и е като кофа, може да мачка колкото си иска. Много по привлекателни са стегнатите гърди, а не големите и увиснали!

14.   Спокойно, ако те обича няма да съди по размера на гърдите ти : ).. Наприме раз съм момче и харесвам средни, големите ме притесняват. : )

15.   Абе пак стават за лизане.

16.   Здравей,
Аз също съм с много малки гърди, но приятелят ми изобщо не се притеснява от това. Дори двамата заедно сме се шегували по темата. Ако един човек те обича истински, размерът на гърдите ти ще е последното нещо, което го интересува. Надявам се, че съм ти била полезна :)

17.   аз обожавам малките гърди. да ги целувам, мачкам и смуча зърната. Това е част от любовната игра.
Затова мило момиче, не се притесняваи. за всеки влак си има пътници

Модератор: Не публикуваме лични данни.

18.   Няма да скрия, че предпочитам сочен бюст, но не и прекалено голям. Но не гърдите са най важното. Стигне ли се до секс, има ли химия - и секса е качествен. А и винаги можем да компенсираме един недостатък според нас, с многото си предимства:)

19.   Гърдите са най-малкия проблем - казваш че си супер ? - Идеално тогава :)

20.   Ем разбира се, че няма да се откажа.

21.   Представи си едно момиче без никакви маниери с егати просташкото държание като селянин в голям град с гадно лице с дълъг нос и два три зъба цялото в пъпки краката креве със стий и целулит кожата на ръцете отпусната и сбръчката а стомаха увисна и еднихубави стегнати гърди!

крайният резултат: те ли са най важни в случая

22.   Мила, не се излагай... Всички сме различни, както са различни и вкусовете и интересите ни... Едни се притесняват, че са пълни, други, че са прекалено слаби, с големи гърди, с малки...
Моят съвет е да се отпуснеш и да не се притесняваш за това, че имаш малки гърди... Малки може да се в твоите очи, за друг може да са ПРЕФЕКТНИТЕ, ИДЕАЛНИТЕ !!! Споко и успех.

Щастливката,19

23.   Много по-добре е дупето да е по-малко, отколкото гърдите за мен! Даже както повечето коментирали и аз не харесвам някакви големи, увиснали вимета! По-добре малки и с хубави форми и сочно връхче, отколкото вимета.. Но всеки мъж си е различен, едни харесват едно, други друго, трети... мъже! Ех живот... :-))

24.   От авторката: Благодаря на всички, че така ме подкрепихте по някакъв начин. До преди месец когато бях с приятеля си не ми правеше впечатление, защото си бяхме свикнали заедно и така си се обичахме, но се разделихме и си мисля, че някой ден когато стане така, че срещна друго момче и стигнем до интимност, доста ще ми е трудно докато се присрамя. Има някой жени хич не им пука, а аз каква съм такава комплексарка незнам, дано с времето се науча да не ми пука

25.   Ако попаднеш на цицоман няма да те хареса сигурно. Аз лично гледам в една жена комплекс от качества върешни и външни. Ако питаш за външни-първо лицето, усмивката, очите, говорът, що се отнася до външното за мене това е най-важното, защото това придава очарованието на жената. Циците, последното нещо в което бих се вкопчил. Ако смяташ, че циците са най-важното за нас мъжете-сгрешила си, ако си попаднала на тъкъв мъж-жалко за теб, потърси си друг.

26.   Симпатяго, въобще не се коси! Колкото по-големи са гърдите, толкова по-лесно и бързо губят борбата със земното притегляне. А няма нищо по-отвратително от големи гърди загубили тази борба :)
Със здраве :)

27.   Във външноста на една жена аз търся хубаво дупе, красиви крака, секси коремче, красиво лице и красив глас. Прави си изводи...

28.   Първо трябва да си отговориш на въпроса защо мъжете харесват жени с големи гърди.
Аз ще ти отговоря:
-Това се крие в животинския инстинкт на човека. Мъжът вижда потенциално и подсъзнателно в една жена продължител на неговия род. За това той се стреми да избере най-жизнеспособната и достойна да отгледа децата му жена. Същото е и при жените. ГЪРДИТЕ на жената имат за цел да изхранят бебето проз първите му месеци от живота му. За това мъжете подсъзнателно харесват жени с големи гърди, който се предполага, че ще изхранят детето му по-добре.

В днешно време човечеството си е изградило стериотипи на които да робува, но те пак са подчинени на инстинктите. Но за това хората имат и разум, и най-важното изпитват ЧУВСТВА.
В тъкав случай размера на гърдите ти не би трябвало да има значение при избора на партньора.

29.   на зная дали при всички жени с по-малък бюст е така, но лично на мен ми прави впечатление, че жените с малки цицки с които съм бил са доста по-ебливи и разкрепостени. Може би един вид избиване на комплекса им. При мен аналните фурии винаги са били с малки цици, но как се плющат отзад... да им завидят и порно актрисите...

30.   № 28 не винаги жените с големи гърди имат достатъчно кърма, понякога тези с малки имат доста повече. Така че за такава закономерност не може да се говори.

31.   Глупости, аз примерно харесвам крака и задници, гърдите почти не ги заглеждам:))

32.   Аз съм забелязала, че мъжете харесват много повече задните части и бедрата, отколкото гърдите... Моите са средни, но имат хубава форма и честно казано преди да прочета тази тема никога, ама никога не се бях замисляла дали това, че нямам по-пищен бюст не ми е недостатък.

33.   Аз лично много се радвам на средните или малките гърди, въобще не си падам по големите, та авторке, аз нямам нищо против :))

-Death_Blade ^

34.   абе девоиче я не се занасяй няма да му мине желанието на никой, та няма да те доя

36.   къде си скъпа моя да видиш дали ще ми мине желанието. Само на гей може да му мине. Какво означава за мъж малки гърди. колкото са по-малки толкова са по-секси така че на мен малките гърди повече ми харесват от виметата на някоя недобросъвестна чалгаджийка. Големите цици са за наслада на окото те не допринасят качествен секс или по-силни чувства или по-качествен оргазъм

37.   Чекайте малко
последно за мъж ли говорим... за жена ли или за тревестит XD
момиче ;)

38.   Жена без гърди е като село без начално училище, няма от къде да зпочнеш...

39.   Прекомерно големите гърди ме отвръщават. Харесвам твърдите малки гърди, които се събират в шепата ти.

40.   Мъж на който му трябвт цици за да започне да чука не става за друго освен за кравар - там вимета колкото искаш, ще си започва и ще си свършва колкото си иска. Истината е, че цицоманите си търсят майки, а не жени за секс.
На въпроса на авторката - за мен като мъж малките гърди са по-възбуждащи, особено ако са в комплект със слабо и стегнато тяло и буен темперамент. Лично на мен огромните друсащи се телеса и израстъци ми действат супер анти. И всякакви неестествени корекции също. Моят съвет е - освободи се веднага от тоя комплекс, харесвай се каквато си и всичко ще си дойде на мястото. Поддържай се в добра форма, поддържай висока хигиена, носи се секси и ще си винаги звезда в нечии мъжки очи.

41.   че то пенисът е предназначен, да се пъха на друго място, не в гърдите

42.   Не мисля, че е проблем..
момиче съм , гърдите ми не са големи, но наскоро бях с едно момче (до секс така и не се стигна, плюс това ''момче'' не знам дали е точната дума, защото е по-голям от мен ), таа той е любител на големите размери, въпреки това каза, че съм момичето с най-хубаво тяло, с което е бил. Според мен има доста по-важни неща..крака, дупе и т.н.

43.   Повечето от тука са тъпанари хич да не ти пука

44.   Значи мога да ти кажа, че те спомагат за усещането, но не е задължително да имаш големи гърди. Момчето няма да ти оправя гърдите... :)

45.   А кво тогава да правим, ние с големите гърди? ! Аз, лично, адски много се притеснявам от бюста си, не знам защо. Доста е пищен и всъщност не ми дреме особено какво партньора ми мисли, но винаги съм искала по-малки гърди. Винаги. Няма кво да се косите... ;)

46.   Въобще не се притеснявай. Аз съм момиче е също като теб имам много малки гърди. Една моя приятелка има много голям бюст и веднъж се случи да отидем в един магазин да пробва едни бански. И само като си махна сутиена, циците и бяха толкова увиснали... абе грозна гледка. Защото тя сега е на 16 и сигурно като стане на 20 ще и увиснат до корема. Лично аз предпочитам да си имам малки гърди отколкото такива големи и увиснали. Според мен е отблъскващо.

47.   колко "хубаво" било да имаш малки гърди, хехе, затова ние мъжете обичаме да спим с плоски дъски

48.   Големи гърди - Кърмачка, малки гърди -Ебачка! :))

49.   Аз съм момиче на 20 и често ми се случва да питам приятели, познати, интимни партньори, абе общо взето мъжете около мен, кое най-много ги възбужда в една жена. Колективен отговор- лице, дупе и активност, да знае какво иска в секса и как да си вземе своето. А относно циците, повечето не харесват големи, защото били безчувствени. :D

Така че, мацка, комплексите настрана, сутиените в коша и хич да не ти дреме! (:

50.   напротив, ще ми се увеличи желанието. пък и аз такива харесвам!

51.   Аз лично сам фен на по малки и стегнати цици :)

1-50 от 153