Споделена история от Секс и интимност

Когато се опитаме да направим нещо на него не му става
С моя приятел сме заедно от две години. Неговия проблем е такъв, че той е на 24 и все още не е правил секс. На мен също ми е за първи път, и когато се опитаме да направим нещо на него не му става. Много е напрегнат, раздразнителен по тази тема и започвам да се чудя дали проблема не е в мен или пък защото е девствен и няма никакъв опит. Възбужда се, вдига го до някъде и само това. И порно сме гледали и нищо не става, не знам дали да не си отиде на лекър... Вие какъв съвет бихте дали

И моля ви без глупави коментари, и без това съм много отчаяна...

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Моят съвет е да си хванеш приятел, който не е г*й ;)
Палав Мечок

2.   Здравей,
Как така сте заедно от 2 години и не сте правили секс?? ! Каква е тази връзка, в която няма никаква интимност? Обсъждали ли сте този въпрос? По този начин отношенията ви не са пълноценни.
По принцип първият път не е кой знае какво изживяване, но всеки минава през него. Говори с приятеля си, опитай да го предразположиш, нежности, милувки, гушкане, отпуснете се, пийнете малко вино и вижте какво може да се получи.
Ако и тогава е раздразнителен, притеснен и няма желание за секс, може би ще се наложи консултация с психолог/сексолог.
Успех!

4.   номер 2 само да ти кажа че има доста хора в чиито отношения секса не е на първо място.. мисля че ще е хубаво да говорите за това.. и да го увериш че даже и да не се получи първия път връзката ви няма да приключи и т. н..

5.   В теб не е проблема а в него и щом си решила да го направиш намериси някой които да ти свърши работата!!!!

6.   Лесно е да кажеш, , намериси някой, който да ти свърши работата``! Номер 5 ти явно не си 0бичал/а истински.. затова говориш тези неща. Човек, който 0бича неможе просто така да зареже лубимия поради простата причина че не правят секс(немогат да имат деца и т. н. ).. моите уважения :))

7.   Много ми е интересно коментиращите тук, при това и мъже, как с лека ръка говорят да изоставиш момчето. В теми, в които се говори, че жена е изоставила мъж заради това, същите тези ще пишат колко повърхностна и глупава била и т. н..
Палав Мечок, не зная дали си палав, но май не си много грамотен, иначе щеше да знаеш, че гей не е обида и няма какво да му слагаш звездички.
Авторке, причината е ясна- притеснява се. Трудно ще се оправи, като всичко зависи най-вече от него. Ти сама си прецени до кога ще го чакаш.

8.   Ако сте от голям град вървете при андролог. Иначе какво да ти кажа може да се получи засечка когато е за първи път, но ако не се преодолее от мъжа втория и третия път става като травма и нещата загрубяват. Опитай ти да поемеш инициативата с повече галене по слабините и орално, ако и тогава не се получи вървете на доктор.

9.   аз имах сущия проблем все пробвахме и пробвахме и нищо не знам защо в краина сметка успя може би се дължи на притеснение.

10.   може да е асексуален

БеЛиЯ МеЧоК

11.   Големи хора сте. Секса не е най-важното нещо, но 2 години без да сте изпитали желание един към друг да го направите, любомта е едно, но ако няма никакво привличане между вас, това не го разбирам. Може би момчето има някакъв проблем и го е страх да си те поиска ли не знам, говорете с него, ако трябва и със доктор. Сама кзавш, че се обичате ужасно много, това не трябва да е пречка, ами да я решите!!

12.   Притеснен е. Спрете опитите засега. Намери начин да го убедиш, че липсата на секс не ти влияе на чувствата. Нека не се чувства длъжен да правите секс, като условие да не го изоставиш. С времето ще се успокои и предполагам, че сексът ще си дойде от само себе си.

13.   И аз си мисля, че сексът не е толкова важен, ако те обича истински, трябва да си щастлива.

14.   Да мацко. Най-добре е да го смениш този охлюв

15.   Здравейте и от мен! Приветствам мненията на №12 и 13! Наистина сексът е много фина материя и първият път наистина може да е свързан с известни затруднения, най-вече поради притеснение, за което от друго страна може да има много други и неочаквани на пръв поглед фактори...

Любовта е първото нещо, което трябва да свързва двама души, а сексът е само нейна изява, нейн израз. Той идва в точно един подходящ момент, някога по-рано, друг път по-късно. Принудителното подраняване, както и принудителното закъсняване, според мен могат да доведат до накърняване на връзката, затова всичко трябва да става хармонично и навреме.

А за това е много важно добре да се познават хората, да си имат доверие, а за това трябва да си говорят! За всичко! Да обсъждат всичко, а си обсъждат проблемите, така те по-бързо и лесно ще се разрешат.
Разбира се, че там, където е нужно, може и със специалист да се консултират.
Пожелавам много любов, хармония и разрешаване на всички проблеми на тази двойка!

16.   От Авторката:Здравейте всички и ви благодаря за вашите мнения. Искам да спомена, че не сме от един град. И го обичам толкова много, че заради секса не бих го оставила, но като го гледам колко е депресиран, тъжен, унил и аз страдам със него. Аз разбира се не го карам да прави нещо насила, аз винаги съм готова, но ме съмнява дали защото до сега не е правил секс и се получава така... Следващия път ще гледам да го предразположа повече, ще дам всичко от себе си и ще видим какво ще стане:) Благодаря на всички ви още веднъж

17.   Имах абсолютно същият проблем. Има 2 възможности
1. Той да е гей
2. Да е фетишист
Примерно, аз се възбуждам единствено от краката на приятелката си и не можех да го вдигна ако не и ги пипам докосвам и т. н. Обясни му, че искаш да го задоволиш и го питай наистина каква е неговата тайна НЕ ЗАБРАВЯЙ да кажеш, че ще бъдеш дискретна. Ако той наистина е фетишист ще получи адски бърза ерекция ако наистина му доставиш, това което той иска.

18.   И аз имам подобен проблем с мъжът ми. моят не е девствен, но от около 8 месеца не му става. какво ли не опитах, но той изобщо не реагира. и аз като теб, в началото си мислех, че не мога да го изоставя заради единия секс ама вече почва да ми писва и ако не започне и той да прави някакви опити за подобряване на положението, ща не ща ще си търся друг. не знам твоят човек полага ли усилия, но моя изобщо не се и опитва и това много ме дразни. Започвам да си мисля, че е нещо като № 17. Съветът ми е да го зарежеш и да си намериш нормален мъж. Ти поне си млада и не си женена за него. Успех, каквото и да решиш.

19.   18, май мъжлето ти се труди от 8 месеца другъде. Така е, когато ти не си се потрудила за него през годината, момчето си е намерило трудолюбива работничка... Как да му стане от теб? То човекът душа носи.

Това стана като онзи виц: мисля си, че мъжът ми не ме обича вече, от две години не се е прибирал вкъщи (ха-ха)

20.   №19 Ти пък откъде знаеш как изглеждам, че да си сигурен, че не му става от мен? А че не се труди никъде другаде съм сигурна, защото никъде не излиза-стои си в нас и гледа ТВ. А за работата, имаме бизнес и сме заедно там, така че и там не се "труди". Просто си има проблем, но не прави нищо по въпроса- само стои и се депресира.