Споделена история от Секс и интимност

Правили ли сте го с девственица?
Момчета искам да ви питам дали сте го правили с девствено момиче и дали на вас ви беше приятно. Четох много неща в нета, но не пише как се чувстват момчетата.
Аз съм на 16 и имам сериозен приятел на 20 години, сигурна съм, че искам да го направя с него, той е мил, нежен и романтичен, знам, че това е най- доброто решение, но просто ми е чудно дали ще му е приятно или обратното? Благодаря предварително. :)

Коментари

1.   Аз съм момиче на 19 г., но приятелят ми е споделял какво е било усещането да е съм с него за първи път. Каза ми, че определено е изпитал голямо притеснение да не ме нарани, но и гордост от факта, че ми е първият. :)

2.   здравеите, щом е мил нежен и романтичен- значи те обича. много важно е и ти да го пожелаеш.
аз имах твърде рано опитах секса, бях едва 13 годишен.
Определено ми хареса, вдига се адреналина.
макар че с трупането на опит и двамата се усъвършенстват.
успех и късмет в любовта.

3.   И на мен ми е интересен този въпрос:) момчета давайте отговори! : D

4.   Естествено, че ще му е приятно. Аз лично много бих се зарадвал ако бъдещата ми приятелка е девствена. В днешно време е рядко срещано, но не е невъзможно.

5.   При мен се е случвало 3 пъти, за последно с жена ми, с която сме заедно вече 15 години. Чувствах се като Принца на бял кон и факта, че е избрала мен за първи път повдигна много самочувствието ми.

6.   Имал съм една девственица, беше почти на 18 като я отворих. Освен кръвта нищо по-различно като усещане.

7.   Аз съм девствена красавица и бих се отдала на богат и влиятелен мъж. Иначе каква е файдата, че съм се пазила толкова време за бедняк, или грозник, или някаква мишка. Аз съм перфектната жена-умна, красива, добра домакиня и дама в обществото. Освен това пазя страстта си да я дам само на един човек-на първият, които има достатъчно парички да я заслужи. Всички ме искат, но не могат да си ме позволят. Целувала съм се само с милионери и милионерски синчета. Повечето, от които не са българи. Получавала съм невероятни подаръци от тях, да не ви ги изреждам...
Момичета не подарявайте "цветето" си и сърцето си на мизерници и прошляци, не се унижавайте. После ще останете с пръст в уста и ще тънете в мизерия. Целете се в милионери и милиардери, в чужденци и звезди. Всяка жена обича да я глезят, да и се обръща внимание и да и се угажда, да бъде принцеса.

8.   Какви милиардери смешка? Кой чужденец ще ти хвърли милиони за да те има "Красавице" xxaxaxxxaxxxxxx

Кумчо Вълчо

9.   Кумчо Вълчо, така като гледам написаното е просто провокация... Иначе реакцията ти е нормална :)

10.   Кумчо Вълчо явно ще да е от прошляците:)...
... по реакцията ще ги познаете:)

11.   7 Проблемът е как да решиш на кого да дариш цветенцето. Защото сбъркаш ли, може да пострада и саксийката, а и не само тя.

12.   10, а тебе по какво ще те познаем? По това, че се продаваш за пари ли? :) Хубаво, всеки си има философия за това как да си живее живота, но си личи от километри, че нарочно си го написала така, че да предизвикаш съответната реакция. И освен това, що за наглост да даваш подобни съвети на другите момичета? Ти може да избираш мъжете си по банковата им сметка, но това не значи, че и ние трябва да го правим!

13.   10, чети повече за Кумчо Вълчо в приказките. :)
Ето един образователен клип, гледай го до край:)

http://www. youtube. com/watch? v=RzfYsIC8ufs

14.   7 - Какво, след като се целуваше с милионери и техните синове - на никой ли не му стана в края на краищата??
И за какво си пазила това полуувяхнало цвете, след като никой от тях не се прежали да го откъсне?

Ха ха, само да не се окаже това, което мисля :) Всъщност на всеки един милионер се отдаваш срещу подаръци и някоя друга сума, а после вагино-пластика и хайде пак:))) Четох, че било рутинна операция, а ти и без това звучиш като редовна посетителка на пластични клиники :P

16.   7, ти намери ли си милиардер? ;d:):(

Кумчо Вълчо

17.   Оф, по-хубаво бедняк, ако ще просяк, който ще внимава с мене и работата няма да е, , Стига си пищяла ма, мисли си, че след тва ще ти купя кола! ". И какво, ако съм с човек, когото обичам съм жалка ли, ако не му гледам парите, ако не ми пука затова дали е с маркови дрехи, или не- еми, хубаво, нека си бъда мизерна глупачка. Предпочитам го пред надута ку*ва.

Авторке, като жена/момиче, ще ми е трудно да ти кажа как е за момчетата. Но ако наистина е мил и грижовен вероятно ще му е малко притеснено първият път, може да е по-стреснат да не те боли и от теб, но поне ще те пази. (освен ако не е идиот, който гледа тинейджърки заради секса) Както казаха горе гордост и леко притеснение, онзи вид хубав адреналин...
Зу-За

18.   17, Аз съм на същото мнение като твойто предпочитам беден мъж, който ме обича, отколкото богат да ме наранява. По това което казва 7 аз си направих извода че е материалистка а тва е мн грозно :)

19.   17, Аз съм на същото мнение като твойто предпочитам беден мъж, който ме обича, отколкото богат да ме наранява. По това което казва 7 аз си направих извода че е материалистка а тва е мн грозно :)

21.   за мъжът това е, неизказано признание не се притеснявай за него той ще е добре. По важно е ти да ли искаш да разбереш че след като те "оправи" ще изгуби интерес. И ще се сеща всеки път за теб когато има нужда от секс

22.   Аз съм момче на 16 съм и не съм го правил още. Как се чувства момичето когато го правя за пръв път

23.   Ами, не е хубаво първите пъти с нея. После нещата се нормализират.

24.   Ох, пак филми с тоя първи път/

То уискита за отскок, лидокаини за обезболяване, още малко и системи ще искате да ви пуснат.
За протокола - жена съм.

Първият ми път беше преди маса време, няма нужда от филми. Стига само да не си избереш някакъв селски бек, дето ще те терори нарочно, само щото вижда, че не си в час с нещата.

Няма нужда от филми и превземки, разберете, излишно е!
Мъжката част изпитват една душевна адски глуповата гордост. По-интелигентните го запазват за себе си, по-простоватичките се кефят открито, макар и само пред теб, себе си и още няколко човека, но това не значи, че ти се подиграват нещо, ами просто се кефят.
Ти прецени твоя от кои е.
Аз си мисля, че страховете ти са породени да не е груб, да не се хвали и такива - ами в крайна сметка с твоята глава си го избирала.. То не може цветенцето да е ок, ако саксията е прогнила.. Дано разбереш.

26.   М-45
Бил съм с 3 девственици през живота ми. Определено не е лесна работа и почти никога не става от първия път - било то от притеснение за нея или за себе си. Но самото чувство, че си първи си е гот. За самия акт - почти няма усещане, защото обикновено момичето го боли и се налага да го вадиш, да стоиш неподвижен или да си много внимателен Удоволствието си идва после - след 4, 5-тия път.

27.   Според мене 7 е една голяяяяма тролщина. Няма начин някой да напише такава безсмислица

29.   Към 7... Когато се събрахме с приятеля ми той нямаше дори пари за букети, но по-важното е, че имаше сърце... След време ще си една разпорена бричка. С това ли се хвалиш. Ще получаваш всичко, но не и любов и уважение. От тях очаквай само да те къртят... На никой не му е нужен парцал ;)
Ди

30.   Номер 7 ти не си никаква умна и интелигентна жена, а ти си просто една проста и жена със селски предпочитания в едно общество с взикателност живееш но това е химеричен свят, който не е най-важното нещо. Любовта е преди всичко. Парите не са всичко.