Споделена история от Секс и интимност

И какво от това, че момичето има повече бройки от момчето?
Здравейте! Аз съм на 19г. прекалявам с бройките и си го знам. Разкрепостена съм и съм пробвала доста неща (май всичко - като се започне от 3-ки, 4-ки, оргии и секс с жена) и май това е нещото, което плаши мъжете (около 60-70 бройки). Какво толкова? Искам да си намеря някой сериозен, но не мога. Толкова ли много искам - просто някой който да го бива в секса, да изглежда добре и да има някакъв акъл в главата.

На всичкото отгоре мисля, че не съм чак толкова за изхвърляне - висока съм 1,69, с големи пъстри очи и големи устни. Кожата ми е перфектна (без никакви пъпки и дефекти) и съм супер поддържана и тренирам. В университета съм любимката на преподавателите и винаги съм била отличничка. Просто живота ми извън университета е пълна противоположност на това, което съм в него.

Разбирам, че мъжете сте доста консервативни в това отношение и едва ли не искате да сте 1-вите на момичето, но какво толкова ако тя си пада леко курва? Ако намеря някой, който да отговаря на критериите ми, задоволява ме и ми обръща достатъчно внимание, мога да съм само с него и бих му се разкрила, но защо винаги в този момент всички се плашат и бягат? Знам, че миналото не е без значение, но трябва ли да ми лепват етикета „курва", бягайки и пренебрегвайки останалите ми качества?

Коментари

1.   Уау, впечатлявваща бройка. Ако на мен ми я каже момиче на твоята възраст (а и по-голяма). Определено бих се отказал от по-сериозни взаимоотношения! В крайна сметка кой те кара да казваш цифрата Аз съм мъж с над 20 бройки, но когато се запозная с някое момиче с което искам сериозна връзка не бих признал за повече от 10!
Мъж 28

2.   Със две ръце подкрепям номер 1.
Момиче със такава цифра е само за някй нощен клуб или магистрала :)

Младеж на 18 :)

3.   Лично аз не бих се занимавал с теб. Не може от днес за утре да станеш сериозен човек, а трябва да си такъв отначало. Ти вече сама си поставила табелата кое качество си, макар че се мислиш само за "малко курва". Сериозен мъж веднага би те усетил и теглил шута. Желанието, което имаш за сериозен мъж до теб не е много, но за теб е недостижимо. Всяка жаба да си знае гьола, знай си и ти твоя. Не бях успокоителен и подкрепящ те, но така виждам нещата.

4.   А докато станеш на 30г и още не си открила подходящия. Един съвет не казвай на момче точната цифра. Никой няма да те иска. Мъжете обичат курви, но не се женят за тях.

5.   А ти какви други качества показваш, освен, че си курва? В смисъл 60-70 човека да са минали през теб, все един така ли не видя нещо друго в теб. Пък и ти как от толкова много на един не си се спряла... че това си е сериозна бройка, не вярвам да е нямало поне един, който да не е отговарял на ''критериите'' ти, ама да знаеш, точно този който има ''някакъв акъл в главата'' не би се хванал на сериозно с теб. Нищо лично :)

6.   Сладурано впечатляваща бройка за възраста ти. Няма нищо лошо в това да правиш секс, нищо лошо да правиш много секс но е лошо да си го признаеш. Това е ситуацията сега и тук в тази страна. Просто небъди откровенна до край с бройката и всичко ще е наред. Сигурно повечето от тези които ще те съдят ще бъдат жени, но всъшност всички до една ти завиждат повярвай ми. И те са човешки същества и те имат потребности но просто неим стиска да го правят защото видиш ли ще ги сметнат за курви. А това го знаят много добре защото се виждат самите те как съдят другите. Прави го сега, опитай от всичко което искаш и смяташ че ще ти достави удоволствие сега си млада красива и желана. Ще доиде време когато ще ти се иска още повече но тогава няма да има толкова акндидати а ти няма да си опитала от всичко. Надявам се не живееш в някое малко провинциално градче(недай си боже село), и бъди дискретна много дискретна. Живеем на много злобно място повярвай ми.

7.   Абе, девойко, ти тефтерче ли си водиш? Мъжете харесват много разкрепостените, ама само за секс. Ако искаш сериозна връзка трябва да си намериш някой с поне колкото твоите бройки, сверявате по тефтерите и създавате сериозната връзка! Друг, ако го осведомиш колко точно си разкрепостена, дори до му допадаш едва ли ще се навие на нещо сериозно. Така че по-добре си трай! Т. е, намираш си някой като теб-пада си леко женкар, ама има качества, които си струват. Само че, когато това се случи най-вероятно няма да ти хареса, че си пада леко женкар... Схващаш ли?

8.   За какво е нужно да даваш обяснения на някого с колко си спала и т. н.... Моята бройка е мнооооооогооооо по-малка от твоята, но ако трявбва ще те надмина, но ще намеря мъжа създаден за мен... В това няма нищо лошо... избирай сега ти е времето, но по дяволите за какво ти е притрябвало да бъдеш честна с мъжете....

9.   На 19 г. и с толкова бройки!? Че то само като минава покрай теб човек може да лепне нещо, без да те докосва! Явно нещо не си в час! Интересно какво разбираш под връзка-ако е няколкократно чукане, си мнооого далеч от истината!

10.   та пишеш''не си чак толкова за изхвърляне''... проявявай себеуважение и се вслушай в съвета на 1.... И само от чисто женско женско любопитство с малко ирония;e от тези 70 никой ли, не го биваше в секса... ЗАРА 36

11.   Ами не че е лошо, е, сега не е и много на хубаво, но се чсита, че не можеш да се задържиш с един човек за дълго време. Не казвам, че си курва, просто ти сама го каза - по - разскрепостена си, в това няма лошо. Хубаво е, че казваш истината, по- добре е отколкото един ден момчето с което си да го разбере от друг, ще стане много кофти. Сериозните момчета обикновено търсят и сериозни, тоест способни на дълга връзка момичета, не че ти не си способна, просто явно не ти се дава нужното време да го докажеш. Може би просто трябва да отбягваш темата, ако те те питат, казваш нещо от сорта на не ми се говори за миналото, сега гледам напред примерно. Не ги разпитвай и ти, миналите гаджета не са важни, важен е човекът с когото си в момента. Аз вече избягвам да говоря с момчетата за бройки тъй като това проваля връзката, просто възникват спорове, дрезги.... успех и просто го кажи в правилният момент ако ти се наложи - не знам кажи че са били достатъчно, просто не казвай никаква цифра, защото за мъжете и двама са много....

12.   Първо сама си лепна етикета "курва"..
И замисли се, мъж съм и си падам по сериозните работи, как бих те възприел и колко вярна мисля, че ще ми бъдеш като си спала със 60-70 преди мен. Миии най-вероятно в същия ден ще имаш интимен контакт с още някого. Ми това за мен не е сериозно. Имаш високи критерии, а в същото време не знам как искаш някой да предпочете за сериозна връзка такъв тип момиче... И каза, че си на 19...

13.   Аз не бих се уплашил да бъда в сериозни отношения с такава разкрепостена жена като теб Важното е след като сме в сериозни отношения искреността да е на първо място, и разнообразен секс само при желание и на двамата и по възможност съвместно

14.   Според мен номер 1 е прав. Няма лошо, че открито си признаваш, че обичаш секса и си разкрепостена. Но ако искаш с някой да се получи нещо сериозно, не възлагай само на секса. Естествено, че на никой мъж няма да му е приятно жената до него да е опитвала 60-70 различни пениса. Постарай се личният ти живот да си остане личен и само за теб.

15.   Бягат, защото не става дума за миналото ти, а за утвърдената ти същност като цяло.

Ако до 19 год. си спала със 70 - нали се сещаш по теория на вероятностите какъв е шанса да спреш до / или около тази бройка, даже и да си срещнала Истинския?
И тук най-големият проблем от гледна точка на мъжа не е толкова в това, че надали ще можеш да останеш вярна /МАКАР ДА Е ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ/, нито дори в това, че връзката ви няма бъдеще /ГАРАНТИРАНО/.

Същинският проблем е в това, че курвенството се асоциира с нечистоплътност и никакви презервативи не могат да те предпазят от скритите вирусчета и бактерийки, които отдавна вече пъплят по/в теб. Още повече в тези оргии не е истина какво лизане и обмяна на секрети е било.
Почети (има много къде и какво да се чете) - как с всеки нов партньор нараства с 15% рискът от болести, вкл. папилома вирус - та ти вече си болна 1000%.

Смайващи са и невежеството ти, и простодушието, с което очакваш нормален човек да те приеме с тази значителна особеност, ако се разкриеш. А моралът ти - най-последното, което ще коментирам.

16.   6 стига де.... как пък го измисли''всички до една завиждат''.. , все пак тука има и жени със стил, които залагат на качество, а не на количество... ЗАРА 36

17.   Мале, мале ти си се сцепила от секс бре! То лошо няма, ама на 19 години вече си била със 70?? А на 30 с колко ще си била? 700? На 10-11 ли си се почнала с разкрачването? И според теб тази бройка на тази възраст означава "леко курва"? Ти си тежка курва, много тежка...

Кой мъж ще те вземе, като на всеки ъгъл ще вижда някой баджанак?

Аз лично съм доста широко скроен, ама твоето преминава всякакви граници. Едва ли някой, който има бегла представа за теб ще се занимава дори и за минута сериозно с такова момиче. Виж иначе за секс ще имаш много навитаци, но такива момичета не могат да предизвикат сериозно желание в нас мъжете, просто сте много очевидни и лесни.

Не забравяй - ние мъжете обичаме курвите, ама да не са ни у нас :)

Мъж 23 г.

18.   Нека да споделя моя случка с подобно момиче. Аз съм малко по-голям от теб, на 25 съм и според жените около мен спадам в графата свестни, а и честно казано много ми връзват, но въпреки всичко имам като бройка 4 жени досега. Влюбих се в такава като тебе, в момента в който научих бройките й я оставих. Може да си разкрепостена и да правиш доволно много секс, но аз например изобщо не живея заради секса, така, че за разкрепостяването 5 пари не давам. За тройки, четворки, лесбо партите също изобщо не ми пука, дори бих казал така-гнус ме е. Търсиш нещо сериозно, но ти си несериозна, сама се определяш като типичната курва. Какво искаш ти всъщност? Ти искаш да си имаш един стабиляга у вас, а междувременно да се ебеш наред в тройки, четворки и с който и да е. Еми не става така. Единствените които ще срещаш с товоето поведение и разбирания са несериозните, тези искащи чук и чао. От сърце ти го казвам - никой нормален мъж не би те взел за приятелка, да излиза официално с тебе, да те показва пред света. Ако щеш се поддържай и като мис Свят изглеждай, пак си имаш етикет курва и той е лепнат както сама осъзнаваш не от тях, а от самата теб. Ти искаш да си курва и ти е приятно да си курва. Повярвай ми-другия живот наистина не е за теб и няма да ти хареса. Бъде абсолютно убедена, че ако се пробваш с някой по-свестен мъж ще бъдеш отрязана. Ако си мислиш, че прикривайки десетките с които си се чукала ще мине номера се лъжеш, той рано или късно ще среща твои бивши, ще ти чуе славата и пак ще те изрита. Ти вече си си влязла в коловоза на курвите, а бивши курви няма. Бъди отличничка, бъди поддържана, ако щеш бъди всякаква, бъди добра, бъди умна... нищо друго от това обаче не би ме заинтересувало щом си курва, моментално те пращам в 9-та глуха. Дори не бих разговарял с тебе, както може би правят доста момчета, ти ги мислиш за задръстеняци, срамежливи, но всъщност умишлено всички свестни те избягват. Може да ти е кофти като гледаш как твои приятелки си имат гаджета, имат любов в живота и ти се иска и на тебе, но както ти казах-сама си си избрала пътя, а от твоя път връщане няма. Просто никой няма да ти повярва, че можеш да бъдеш нормална.

19.   Ако искаш нещо сериозно трябва да направиш няколко неща. Първо скъсваш със стария си начин на живот. забравяш за секс с месеци, а може и с години, за да те приеме някой на сериозно. Местиш се в друг град, най-добре друга държава, защото славата все ще те застига. Та завърши една още една специалност, но не като любимка на преподаватели, а като усърдна студентка, чети книги, запознавай се с хора, бъди с компании, не бъди лесна за някой. Тва няколко години. Като си намериш хубава работа и израстнеш(без да спиш наред с шефовете и колегите) може да се замислиш и за нещо сериозно. Аз лично се съмнявам, че това може да стане, защото курвенското поведение трудно се лекува, това е болест. За да се излекуваш трябват години. Но въпросът е дали го искаш.

21.   Подкрепям изцяло № 18. Момиче В грешна представа си за връзките и ми се струва, че се хвалиш май? Ти сигурно си, като кофа. Пази Боже от такива, като теб!!!

22.   Авторке, ти нямаш нито съвест, нито ценностна система. Дори и с перфектна външност, си изгнила от вътре, даже червеи са те прояли! На всичкото отгоре си и тъпа! Това, че си учила за някой изпит или си преписвала, не те прави отличничка. И аз съм студент и знам, как стоят нещата. За теб няма оправия, много жалка история. Даже се чудя, как си въобразяваш, че не си за изхвърляне. Чудно, как някой сутеньор не те е разбрал с такава слава. Какво нещо е една жена да не се уважава!?

23.   Маи нещо преувеличаваш

24.   Ти рекорди ли гониш. Няма да намериш свестен, аз на твойте години и 1 момиче нямам и никога не бих се захванал с тебе. Явно за тебе връзките са само за 1 път, имало ли е с някой изобщо 2 път.

25.   Кристиана:

И вие вервате на тия драсканици? 70 бройки? Перфектна кожа, тренировки, оргий а у?
Човек много може да мечтае... безплатно е....

Не мога да си представя момиче на 19 с 70 различни мъже...
то дори като си мисля, проститутката надали би ги наредила толкова...
Тва е под всякаква критика...
Но.... да приемем, че е истина.. за кви връзки говориш бе жено?
Аз ако съм един мъж, ще те заплюя в лицето... кой знае кви болести разнасяш... ужас...

Както и да е... всеки има глава на раменете си да мисли, ама някои просто не я използват...

26.   Лелее по-добре, не споделяй бройката(по-скоро без бройката)си на никой. Явно си мислиш, че това е похвално, но повярвай ми-НЕ Е! Това, че си била с толкова мъже не те прави по-добра любовница, а просто един парцал! За да си стигнала тази бройка, сигурно си се е*ала с всичко живо и ти викат "Мара общата"! Дано използваш презерватив и ходиш редовно на прегледи, защото иначе ще се превърнеш в "торба с болести".

28.   хора, що се връзвате на автора/ка
малко факти -
секс от 16 - за 3 години 70 бр = 2 бр на месец
секс от 17 - за 2 години 70 бр = 3 бр на месец
секс от 18 - за 1 година 70 бр = 6 бр на месец

29.   Според мен тя наистина приема за нещо нормално начина си на живот. Не я съдя, нейна си работа. Аз познавам едно, две момичета като нея. И те се хвалят, дори се надхвалват коя какво е правила и с колко е спала. Едната е спала и с 5-има наведнъж. Търсила си мъж за женене. Хубавака е, но всеки я отсвирва след като чуе за миналото й. И въпреки, че е от София славата й е навсякъде. Според мен това е болестно състояние, нимфомания в тежка форма.

30.   29 е прав. Съжалявам, авторке, но няма по-лошо за една жена от лошото име!
Спи ако щеш със 100, но го прави дискретно и си затваряй устата... п.. тката си е твоя

31.   Сега, няма да те критикувам, защото другите преди и след мен ще го направят. Само ми е интересно-заради самия секс ли го правиш или изпитваш привличане към тези мъже?? Как така аз за една година най-много да се запозная с 2-3, които да ми харесат достатъчно и само с 1 да стане нещо примерно, а ти с толкова...? И още нещо-как подяволите намираш време да спиш с толкова много хора в напрегнатия свят, в който живеем? Просто някой неща не се връзват в историйката ти... И ако само си измисляш да знаеш, че не е много честно само да затормозяваш и нас и модераторите, докато хора с истински проблеми чакат историите им да бъдат побликувани, но няма да дочакат от такива като теб!!!

32.   Изпуснала си влака скъпа

33.   Така и не разбрах защо съдите момичето. Така й харесва - така си живее. Всеки иска да бъде с такава жена. Какъв ви е проблема? 2-3 дебелани и 3-4 пъпчиви тийнейджъри оплювате момичето. Аз като съм бил с много жени, това какъв ме прави? За мен никой не казва, че разнасям болести, а за нея - да. Защо? Някои пък се усъмниха в достоверността на бройките. Едно лято е достатъчно мъж да прави секс поне с 10 жени по няколко пъти, а всички знаем, че шансовете на една красива жена са много по-големи.
-JJ-

34.   Съгласен съм с 33, така и така ще се мре, защо да не черпим от живота с пълни шепи, авторке живей си както ти харесва и не се съобразявай с чуждите мнения. Аз като съм имал над 100 жени, мислиш ли, че се чувствам нещастен?
М38

35.   Имах връзка с нещо подобно преди 2 години - момиче на 21, студентка в София, с 50 бройки. Изкарахме заедно около месец, търсеше ме всеки ден, много всеотдайна го раздаваше. Скарахме се веднъж и за 2 дни си намери 3 тъпкача, които после й звъняха, докато се опитвах да се помиря с нея. Примирие не се сключи, после ходих на уролог и потулих случая. Ивелино, мразя те.

36.   33 аз нито съм дебелана нито пъпчива тийнейджърка. А ти би ли се оженил за такава жена-съмнявам се. И за сведение мъжете ме заглеждат, но п*тката ми не е на коляното да я раздавам на всеки. "аз да кажа че съм еб*л сестра ти пък ти ходи после разправяй че нямаш сестра"Веднъж като ти излезе име няма оправия. Ж32

37.   Големи боклуци, авторката да не драска по форуми, а да ходи на магистралата, напълно е ошлайфана, може да се форсира докрай! Бройката на момчетата носят позитиви, трупат опит, а и шанса да прихванат нещо гадно е по малък, Господ ги е устроил от тях да излиза, т. е. те засяват и сеялката остава чиста(не винаги), а жените(нивите) поемат всичко което им се подаде, поемат всичко в плътта си, затова нивите им са пълни с плевели различни(разбирай паразити). Хайде стига, че ми се гади!

38.   Не е трудно да си намериш сериозен-стига да срещтнеш някой без комплекси, достатъчно смел, достатъчно умен за да знае, че една жена която се е наживяла може да бъде вярна.

40.   №38, ако е достатъчно умен мъж, няма да се занимава с боклуци. На такъв човек бройкаджийки не са му нужни, сериозният мъж, търси сериозна жена! За каква смелост говориш, за това, че ще води жестока борба с венерическите болести от бройкаджийката ли? Какво разбираш от "наживяла", станала е вече кофа?

41.   благодаря на малкото хора, които не ме осъдиха :) за сведение - живея в доста голям град и да имала съм сериозно връзки след което следваше безразборен секс. Реално съм имала по 2 месеца всяка вечер различен - правех го за да забравя болката от това колко брутално се подиграха с мен и 2мата. А хората, които са истинските ми приятели нямат нищо общо с нощния ми живот. През деня всички ме наричат зубър и не не преписвам а си чета цялата литература, отговорник съм на група и се занимавам с 1 тон извън учебни доброволчески дейности. Сама се издържам - лятото работя в USA и живея сама. Напълно. Просто нощният ми живот толкова голямо значение ли има? И бройките, направени, за да забравя и отмъстя? Разбирам, че дори пред човек, на който му пука за мен не трябва да казвам това, но толкова голямо престъпление ли е това, човек да бъде честен в днешно време? И да имало е сред бройките ми и такива, които си ги е бивало, но подяволите правя разлика м/у секс за една нощ и свалка с цел връзка. А и имаше доста хора, които решиха, че съм лепнала кво ли не - съжалявам, но знам какво означават думите гинеколог и противозачатъчни + презерватив, както и къде се намира ХЕИ, въпреки, че ме изкарахте за магистралата. Просо съм имала кофти периоди не че съм такава. И да имала съм и момчета само за секс, но проблмът е, че рано или късно се появяват чувства и поради тази причина съм прекратявала нещата. А и последно - колкото и да не им се вярва на някои тази история е истина и мога да ви разкажа и много по отвратително-фрапантни истории от моя живот.

42.   личи, Че си интелигентно момиче, но с това''.... много по-отвратителн-фрапантни истории от моя живот'' няма никакво значение дали интелектът е на студентка-отличничка, или на момиче от улицата... ЗАРА 36

43.   33 как пък прецени как изглеждат пишещигте тук, сигурно има и такива, каквито спомена и на каквито си попадал ти.... ама има и други.... честно казано издразни ме... ЗАРА 36

44.   Имаш нужда от психолог или психиатър, или и двете заедно. Кой нормален човек си решава сърдечните проблеми с безразборен секс, я се осъзнай малко! И какви са тези метаморфози-през деня -зубър, вечер - с поведение на курва! Ти съвсем отявлено си имаш проблеми със себе си и с реализацията си като човек изобщо! Какви ни ги пишеш тук? Като си толкова талантлива що не вземеш да си опишеш фрапантните истории в книга и да ги направиш достояние на повече хора? Имам чувството, че си докарваш самочувствието по някакъв доста извратен начин и се кефиш като си мислиш, че шашкаш хората с това, което представляваш и вършиш, виждате ли в мен живеят няколко и се справям чудесно, ама хората не ме разбират!

45.   Колко интересно? ! Аз съм ЗА да ни разкажеш и много по отвратително-фрапантни истории от твоя живот.

46.   За всичко е виновна чалгата - в последно време само песни за "ледени кралици" и "отмъстителки" се чуват - били я изиграли един път, втори, десети - сега е неин ред. Трупа бройки и "бяга, преди да се появят чувства" - ама точно си като героиня от чалга песен - супер жалка работа.

48.   Хора, ме мога да повярвам по какъв начин мислите! Според мен тази история не е толкова нереална! Едва ли си измисля за такива работи и за какво ще й е да го прави? ! Според мен няма нищо лошо една жена да си живее живота както иска и без да я интересува мненията на "свестните" хора! Значи мъжете могат да си ебат наляво надясно, а жените не? Защо? Това, че мъжете проникват в нас какво означава? Че поемаме всичко ли? Презервативи нали се използват, какво толкова? ! Толкова ли болести могат да ни докарат тези мъже, толкова ли не се мият, че да ни заразят? И мъжете и жените сме хора, които се нуждаят от това удоволствие и изобщо не е редно ние жените да се лишаваме! Какво да ви кажа, някои жени стават като авторката, тоест стават като мъжете именно заради тях! Защото използват момичетата по идиотския, нелеп и гнусен начин - само за СЕКС. И така едно момиче е наранено и вижда, че мъжете са свине и мислят само къде да си вкарат оная работа! А сега да не кажете и "поговорката" "Преди да кажеш, че всички мъже са еднакви си отвори очите, не краката" или "Да не си пробвала всичките, че да знаеш", защото то си личи колко свестни има само по държанието! Все гледат как да обарат, коя да загледат, да се бъзикат! Това поведение на нормално интелигентно, святно момче ли е? Казвате "Всички жени са курви" А ВИЕ ВСИЧКИ ЛИ ПРОБВАХТЕ? Точно мъжете са тъпи курвенца, смешни и жалки, биещи си чекии и гледащи порно! Загорели и незадоволени! Какво да ви говоря, а ние сме курви само, защото сме спали с повече от един! Или защото сме се целували с 3 момчета на купон? ! Само вие ли можете да си правите каквото си искате? Е не! И сега се отметнах от темата малко, ноо ето това момиче е станало като мъжете и то точно заради тях! И курва е да жените са курви, защото обичат курове, следователно мъжете са путковци, защото обичат путки? И кво, това е природа, кое е срамното, нещо нечовешко ли е жена да обича да прави секс? !!!!

Момиче, не се влияй от чуждото мнение, свестен мъж едва ли ще намериш, защото за тях е много важна путката, за тях е злато, нещо уникално! Това си е твоя живот, щом си умна и красива, значи си имаш всичко! Всички са завистливи, защото ти имаш воля и свобода да го направиш и изобщо не ти ПУКА за другите! Ето това означава да се наслаждаваш на живота!

Виктория

49.   УОУ.. току що се почувствах като извън земна.. Ти си на 19 с толкова бройки, а аз на 18 съм спала с 5 момчета. Не одобрявам и това момчетата да не си знаят бройката дето се вика, ама..по мога да го приема.. Дори и някой да ме вземе за задръстена не ми пука, не се притеснявам от това.

Със сегашния ми приятел сме говорили за това и ме е питал с колко момчета си била до сега и аз съм му казвала, че с него стават 5 . Явно отговора му е харесал, щом се усмихна, ама ако като теб му изръся такава космическа бройка сигурно ще припадне..

50.   48 благодаря ти. Най-после един човек да разбере моя начин на мислене.

52.   Ами виж сега, авторке... ако аз се запозная с мацка, която има подобен полов живот на твоя, факта сам по себе си няма да ме притесни. Но ще се замисля за друго - първо ще се попитам защо е такава ситуацията... може би мъжете й омръзват бързо - тогава не ме вълнува, аз не искам момиче за 3 седмици. Може би характера й е отвратителен и не се разбира дълго с никой - в този случай, също не искам да имам общо с нея. А може би е някаква супер претенциозна, дето не може да й се угоди и си търси само мъж за издръжка - пак греда. Или пък просто си е пристрастена към секса с тълпи хора - пак не ме кефи този вариант. Ей такива неща съм почти убеден, че минават през главата на всеки, който си търси мааалко по-сериозна връзка. Следователно, тези които проявяват интерес към теб, след като си ги запознала с количествата, са само тъпкачи, които искат само да те натаковат =)Държа да отбележа, че не съдя авторката - нито смятам че е курволяк, нито нещо подобно - даже ми се струва че е симпатична и разбрана девойка. Просто обяснявам какво според мен минава през главите на така наречените "свястни" момци, с които дълга връзка би била приятна. И не защитавам мъжете - същото би било най-вероятно и с мъж, който обяви пред момиче че е спал со сто и чука си бройки примерно. Бих посъветвал авторката, да запази откровенията за сексуалния си живот, за доста по-късен етап, когато човека евентуално я е опознал, харесал и не би й лепнал неподходящ етикет. bile

55.   100% измислена история.Никоя жена няма да се признае за курва - "но какво толкова ако тя си пада леко курва?".

56.   "Никоя жена няма да се признае за курва"
Така е, жените не познават самокритиката, те винаги са прави, а околните винаги бъркат.

57.   За авторката:

Не бих казал че твоята бройка от мъже е проблема ти. Проблема ти да не можеш да си намериш сериозен мъж най вероятно се дължи на самия ти подход към мъжете.

Аз лично като мъж винаги съм предпочитал да флиртувам с някоя жена отколкото просто да се забием с 2 лафа. Красотата на общуването, закачките, нагнетяването на атмосферата, това са нещата които ме карат да желая една жена. Предполагам че ти ако си свикнала да подхождаш към мъжете силно провокативно, сериозните мъже които биха били с теб, веднага биха се отдръпнали понеже малко или много всеки мъж се притеснява как ще се представи. И единствените мъже които биха ти се лепнали са заинтересовани само да те прекарат по веднъж...

Аз не те съдя, в крайна сметка и моите бройки никак не са малко и мисля че те разбирам в някаква степен. Имам чисто сексуална връзка с едно момиче от 6 години насам, тя знае моите бройки и изживявания, аз зная нейните, знам какво и харесва, и какво я възбужда... и тя беше жената която ме научи колко е безсмислено да ревнуваш, в крайна сметка напук на всички които дотук се изказаха неподготвени тя нито е забременявала, нито е хващала трипер, сифилис и прочее неща, нито е станала "широка като кофа", нито и се е случило нещо подобно. Същото мога да кажа че важи и за мен - изследванията ми от преди 2 дни казаха че нищо ми няма. Толкова с тезата че многото бройки = 1000% болести, смърт, ставане като кофа или други градски митове.

Все пак аз съм един от малкото мъже които наистина не са предубедени относно бройката на мъжете които момичето е имало преди мен - в крайна сметка за да бъде с мен, значи тази жена ме е избрала пред всички други и аз означавам нещо за нея и тя иска да е с мен. Както са казали някои хора "От проститутките излизат най добрите майки".

Просто се наслаждавай на секса, на удоволствието което ти доставя, на самия начин по който те възприемат хората и прави това което на теб ти харесва - в крайна сметка секса е за удоволствие, а не понеже някой си го иска... ако някой все пак реши да те оценява, той ще погледне малко по далече от задничето ти и ще му е все едно с колко мъже си била...