Споделена история от Секс и интимност

За мъжете гинеколози
Не мислите ли, че не е редно да има мъже гинеколози и че тези мъже за перверзници-от толкова много медицински специалности да изберат точно тази- струва ми се много съмнително, а освен това те са като монтъор без кола, тъй като никога не могат да разберат женските проблеми, защото нямат такива, а и нямат този орган.
Освен това едва ли е приятно на една жена да се клечи пред напълно непознат мъж и този мъж да и бърка отвътре-направо е гнусно

Коментари

1.   Аз лично мисля, че мъжете са по-внимателни, защото повече уважават женското тяло. Когато някой мъж ме докосне, винаги е много внимателен, за да не ме нарани(не говоря за гинеколози), но същото се отнася и за тях.
~Кървава победа~

2.   Глупости! Аз съм по-доволна от мъже гинеколози. Повече се стараят и пипат по-нежно. То си зависи и от човека де, но до сега не съм попадала на жена гинеколог, която да е наистина специалист.

3.   Авторке, има и жени-уролози. За лекарите, които още в 3-ти курс почват да разчленяват трупове, познават всяка гънка от човешкото тяло, всеки орган и тъкан, няма нищо „перверзно“.
Нека авторката си помисли за това - женската полова система не е нещо перверзно, а дарява живот. Не е перверзен интересът към нея - органи като всички други. Нима е перверзно един мъж да бъде лекар?
Лекарите се грижат за нашето здраве, а гинеколозите - за здравето и на нашите неродени деца. Имат голяма мисия.
... на който не му е проятно, да ходи при жена-гинеколог. Аз самата съм срамежлива и ходя при жени, но когато забременея и стане време за раждане, няма как - ще избера най-добрия специалист - жена или мъж, няма значение!!!!

4.   не, не са перверзници, хората просто си вършат работата. на теб като не ти харесва, ходи при жени гинеколози.

5.   а ти как смяташ че хирурзите или някакви други лекари имат определена болест и затова са добри какво общо има това, че те нямат вагини не означава че не могат да са добри лекари тогава трябваше всички лекари да са болни от болестите които лекуват

6.   Това е написано от ревнив мъж. 100% съм убедена!

7.   До Авторкътъ:
Муци ти имаш психически проблеми вземи мерки... нещата са много сериозни.
Апропо доказан факт е че най добрите гинеколози са мъже.
Нещо да кажеш по темата?

8.   Към номер 3- не е верно, че няма нищо перверзно в женската полова система, а и освен това аз имам приятели гинеколози и много добре знам какви ги разправят-цинични са и определено да говорят глупости им се отдава, а освен това още малко ще ми кажеш, че мъжете не обичат да бъркат в женски вагини? А при тази професия даже могат и отвътре да гледат - какво по-интересно за един мъж. А ти като гледаш порно ако някоя мадама си разтвори вагината не ти ли се вижда перверзно, че твърдиш, че е орган като всеки друг. Не случайно има порно с гинекологични прегледи и мъжете се възбуждат от това

9.   От номер 3 - ами значи авторката(ът) е излезнал от едно перверзно нещо...
Иначе - лакарите ПО ПРИНЦИП са цинични... и по цял свят е така. Гледай поне д-р Хаус. Така се избива стреса. Тази професия е най-отговорната в света, избива те, а да си гинеколог също е много отговорно. Можеш да направиш жената безплодна, а при грешно израждане - да убиеш двама. Не е редно да пускате глупави предрасъдаци за лекарите. На който не му е приятно, да си ходи при лекар от неговия пол

10.   8, в определена светлина можеш да намериш перверзното в много неща. На прегледи ходят всякакви жени, с всякакви проблеми и съм сигурна, че при определени ситуации на обикновените хора няма да им е приятно, но лекарите са свикнали.

12.   Да, аз намерих перверзното в моя гинеколог, дори се влюбих в него... наложи ми се операция в Майчин дом в София.... около 2 седмици, всеки божи ден по 2, 3 пъти бях на преглед при него.. адски ме възбуждаха докосванията му.. и той не остана безраличен, усети го.... на четвъртия ден бях на преглед в частен кабинет, не в болницата, пак при него... чукахме се. Беше вълшебно. Сега, 2 години по-късно сме женени, с една малка сладурка на 7 месеца между нас :)))))

13.   Ами не се учудвам - те на гинеколозите какво им пречи да чукат пациентките си - то и без това знаят по-големи подробности от мъжете им отдолу-ужас. Жена да не си в този свят- само перверзии те очакват

15.   Според мен авторката е права донякъде, аз съм на 22, първия път когато отидох на гинеколог бях на 16 г. За съжаление попаднах на мъж. Този човек каза на сестрата да отиде да му донесе някакви неща и след като тя излезе ми каза, че за да ме прегледа както трябва трябва да изпитам оргазъм, защото по друг начин не можел да вземе секрет. И ми каза да започна да се докосвам, аз малко се стъписах и замръзнах, а той беше отишъл зад мен. По едно време се обръщам - той с ръка в гащите. Супер много се уплаших и изхвърчах от кабинета. Оттогава не съм стъпвала при мъж гинеколог. Беше доста травмиращо за мен преживяване.

16.   15, не се ли замисли, че този човек не трябва да практикува, не се ли оплака? Всички мъже гинеколози ти били проблема. Не всички жени са като теб и повечето ако се сблъскат с такъв гинеколог ще направят проблем, а няма да мислят, че всички мъже в тая професия са такива.
Малко пъти съм била на гинеколог, винаги съм била при мъж. Почти никаква болка, никакво неприлично държание.
Дали оглеждат някои от пациентките- най-вероятно да, но сигурно са се нагледали, да не говорим, че при тях ходят всякакви жени- млади, стари, с проблеми и без проблеми.
А ако гинеколожката е обратна? :Д

П. П. Не всичко на тоя свят е секс...

17.   До 16 - да, права си, трябва да си търсим правата, но бях още малка, първи път при гинеколог, страх ме беше, просто избягах и повече не се върнах в тази клиника. И много време ме беше срам да кажа за това, което ми се случи.

И е вярно, че не всичко е секс, просто знам как повечето мъже разсъждават, дори и интелигентните. И вероятно има много добри мъже гинеколози, които наистина ценят здравето на жената, но въпреки това не съм убедена, че те гледат "с други очи".

Сигурно има много жени, на които това не им пречи стига да получат добра лекарска услуга. Но аз съм от срамежливите и доста от приятелките ми разсъждават по този начин - в смисъл че гинекологичния преглед без това е достатъчно неприятен за една жена и предпочитаме да ни преглеждат жени. Вярно е, че може и гинеколожката жена да е обратна, но шанса е малък, в сравнение с огромния шанс мъжът гинеколог да е хетеро :) пък и съм ужасно доволна от жените гинеколози, които са ме преглеждали.

19.   Аз мисля също, че мъжете са може би по- добри гинеколози от жените и въпреки това има голяма доза перверзност да станеш такъв. Всеки път си задавам въпроса какво го е привлякло и отговора ми не е съвсем безобиден. А към номер 3 жените уролози не се занимават само с мъже. Урологични проблеми имат не само мъжете, докато на гинеколог мъже не ходят. :) Плюйте ме, но си е така, а и всеки да си ходи при този който иска.

20.   За дамата по-горе, която се чукала и оженила за гинеколога си.... Дано да е шега, иначе горката.
Така както е научила гинеколога да чука пациентките - трудно ще го откаже вече :) А те от година на година ще стават все по-хубави и млади спрямо нея.

21.   То не е до секса, но няма как да повярвам, че един мъж познава по-добре женското тяло от една жена, която го притежава.
Същото е при мъжете - уролог жена, каква е вероятността тя да е преживяла подобен проблем като някой мой например?

22.   По всяка вероятност това е авторката на поредицата теми от рода "Не е честно да си жена". Като ти се струва гнусно, авторке, не ходи при мъже гинеколози, но би ли могла да обясниш защо, ако жена ти бърка отвътре това по не е гнусно? Аз мисля, че е еднакво неприятно. И кое е съмнителното в това мъж да стане гинеколог? Какво означава "перверзници"? Мислиш, че са избрали тази специалност, за да изпитват сексуална наслада? Както ти казаха вече, не всичко е секс, но ти едва ли ще повярваш, така че просто не ги посещавай и толкова. Остави другите глупави жени да им се дават на тези перверзници! :D

23.   Много смях. Мъжете ставали гинеколози, за да "гледат" - айде да ви дойде една бабка на 60 години, да видим колко ще ви е кеф да гледате. Или мазна циганка. Или космата необръсната, потна... Квото и да си говорим, лекарската професия на моменти си е доста гнусна, независимо от специалността.

Също не разбирам защо трябва един лекар да е изпитввал това, от което лекува. Да не би една жена гинеколог да трябва да е имала гъби, пичи въшки, трипер, хламидии и всичките други гадости, и да знае как се чувстваш, за да лекува другите жени от тях? Всяка гинеколожка, която НЕ ги е имала тия неща, също трябва да може да ги разпознае и излекува, първо на базата на учебниците и второ на базата на опит и наблюдения от пациенти. По същия начин лекуват и мъжете гинеколози.

А това, че прегледът е неприятен - аз не знам кое посещение при лекар е приятно. Като ходя на уролог да не би да ми е много приятно да ми бара пишката... А на жените уроложки каква ли им е мотивацията да станат такива? Не е ли перверзно? (За справка, уролозите са еквивалента на гинеколози при мъжете, да и жени ходят при тях при урологичен проблем, но много по-рядко. Циститът примерно е урологичен проблем, но всички жени бягат при гинеколог, не при уролог. )

И още нещо - ако отидете да ви оперират примерно от апендисит, имате ли нещо против да ви оперира мъж? Вероятно не. Е да, ама той като ви отвори, ще види вътре и матка, и яйчници и един куп други женски органи (каква изненада). И той трябва да е наясно с тях, да ги пази и т. н. Нищо че самият той ги няма. Тогава кво прайм?

Кубрат

25.   Кубрате, за цистита грешиш. На гинеколог се ходи за да се види дали нямаш някаква влагалищна инфекция най-общо, която да го причинява, останалото си е точно за уролог, особено ако става въпрос за хроничен цистит. Гинеколозите много от самия цистит естествено не разбират.
Хубаво е, че се интересуваш от някои "женски" въпроси, но определено не знаеш много. Недей да се излагаш.

26.   Номер 25, аз няма какво да "разбирам", казвам ти каквото чувам от жени. Ако аз ти казвам глупости, значи на мен са ми казали глупости, и са ми ги казали жени, така че по-скоро може да си правиш извод за "колежките" си. Твърде често съм чувал израза "пак имам цистит, ще бягам на гинеколог".

Да, изследвания на урина се правят при уролог, но ако няма някакви "неизвестни обстоятелства", които да трябва да се изяснят, е почти все едно при какъв лекар ще отидеш. Съмнява ме, че "Гинеколозите много от самия цистит естествено не разбират" защото това е една от най-честите женски болести, и сигурно най-баналната такава, тъй че...

Кубрат

28.   А каква ли им е мотивацията на патолозите да станат такива?
Това, че мъжете ставали гинеколози, за да гледат и да "бъркат" е най-голямата простотия, която съм чувала. Ами жените защо стават такива, ами ако са обратни? Може би и на тях им харесва да гледат. Или пък жените стават уроложки, за да могат да опипват мъжете. Я се съвземете малко.
Маги

29.   Според мен една голяма част от мотивацията при избор на специализация гинекология от бъдещите лекари, е възможността за добра частна практика. И това е съвсем разбираемо. Според мен много от добрите студенти си избират гинекология - хем има хирургия, операции, хормони, израждане... изобщо трудна специалност е това, но в същото време добре заплатена и така трябва да бъде. И аз съм се чудила, но мисля, че мъжете не стават гинеколози, за да гледат голи жени. Може да има такива случаи, но са малцинство според мен.

30.   Сещате ли се за вица с циганката и гинеколкога? :))
Който не го знае:

Подсъдим гинеколог. Съдията пита:

"Г-не, защо убихте тази жена? "
"Г-н Съдия, аз съм гинеколког по професия. От 20 години практикувам. Всеки ден пред очите ми все пу*ки.
Освен това, след работа в къщи - жената да съм прегледам, комшийката, сестра й, я роднината на роднината... та до пето коляно близки. И все пу*ки пред очите ми бе г-н Съдия!
А, оная циганка дето ме причака във входа, да вземе да си вирне полата пред мен и да ми рече "Батее... дай 5 кинта да ти покажа пу*ка... "
Е как да не я убиеш!!! "

31.   Факт е в световен мащаб: По-добри гинеколози и готвачи от мъжете НЯМА.

Да, перверзни и брутални са в приказките си, но не са само те, а цялото войнство в бели перстилки.

Прекалено много им идва и им се отразява напрежението и поетите отговорности и това е бърз начин за разтуха...
Завършват за гинеколози, не защото са перверзници, а защото гинекологията като наука е много динамична, различна и интересна... Защото винаги ще има нужда от подобни специалисти и лекари. Те не гледат на жените като сексуален обект, а като на пациент с/без проблем. това, че по цял ден гледат и пипат, не означава, че ги възбужда.

Не забравяй, че СЕКСЪТ е в главата на човека, т. е. за да имаш сексуално привличане има и други основания...
По принцип, мъжете гинеколози са много сериозни и отговорни хора. Да, те се грижат за женското и детското здраве...

Аз посещавах 2 от най-добрите гинеколожки в България.
Бях се зарекла, че при мъж-гинеколог няма да стъпя.
Закъсах страшно много... Оказа се, че нито едната, нито следващата гинеколожка могат да ме излекуват и само ме влачат, ли, влачат... И така с години... 10 години...

Накрая се принудих и изнамерих един от най-добрите и известни гинеколози. Никоя жена-гинеколог не се е отансяла с такова уважение към мен и приятелките ми, никоя не е била така подробна в обясненията си и толкова уверена в твърденията си. Това, което другите не можаха да излекуват 10 години, той излекува за 7 дни... Но той си взе секретите, прецени кой и къде да му ги изследва и установи точно от какво страдам. След това - просто приложи парвилното лечение... Няма такива жени-гинеколози, повярвайте ми! Да не говорим, че всичко, с което работи е изключително сетрилно, чисто и подредено... А е и с толкова мека и лека ръка... Не е гей. Има си стабилно семейство, работи ДЕНОНОЩНО и е насреща денонощно... Толкова всеотдайни жени-гинеколози няма.

Мъжете-гинеколози са много внимателни - и като отношение, и като допир. Непрестанно се образоват и прилагат много по-добри методи на лечение от жените-гинеколози... Това се оказа, след като редица приятелки си смениха гинеколога с моя мъж-гинеколог.
Да са живи и здрави и да ги има... все по-кадърни и внимателни...
Ж30

32.   Кубрате, зная, че нещата ги чуваш от жени, но за съжаление видях колко малко знаят те самите. За пример много не знаят, че като са на противозачатъчни нямат менструация, а кървене заради промяната на нивата на хормоните, породено от "почивката", от която няма нужда.

Много ми е интересно какъв е смисълът да се ходи на гинеколог ако имаш цистит. Ако жените имат някакво оплакване, естествено е да отидат на гинеколог, но циститът не се причинява само от вагинит, а проблемите се уретрата не се оправят с такъв лекар. Ако става въпрос за единичен случай, лесно можеш да се оправиш и с личния лекар, но не и ако не е така, тъй като тогава нещата са по-сложни. Тогава може да се отиде на гинеколог за да се изключи влагалищна инфекция като причина. До там с него. Ако някоя жена очаква да има толкова чести вагинални инфекции, колко често се появява циститът, че всеки път трябва да ходи на гинеколог, доста бих се позамислила.

Циститът НЕ Е женска болест и мъже страдат, и вие имате уретра и пикочен мехур, просто при вас е по-дълга и това ви спасява.

На твое място бих се замислила защо една жена ще иска да ходи на гинеколог за проблем с уретрата, защото или е много глупава, или знае от какво е причинен циститът и. Обикновено при вагинит няма да е много полезно за теб да правиш секс с такава. Ако приемаш това, което жените ти говорят за чиста монета ще има още много да се излагаш.

Имаш огромно самочувствие, но точно в този случай е по-добре да спреш.

П. П. При хроничен цистит причина още не установена, така че на каквито и лекари да ходиш няма много голям смисъл.

33.   Мили хора, урологията не включва само гледането на мъжки полови органи, напротив тя обхваща и заболяванията на бъбреците и т. н. Да ви кажа честно колкото мъже, толкова и жени имат урологични проблеми. Само заболяванията на простатата са само мъжки проблем.
А сега кажете ми, колко мъже ходят на гинеколог?
Не знам, защо стават такива, но нещо ги е привлякло, кое и какво може само да гадаем.

34.   Както каза тоя с вица-споко, на гинеколозите от гледане на п***и им е писнало.

36.   На мен ми прилича на проституция тая работа - да се разкрачите пред напълно непознат мъж, вие да имате ли или да нямате доверие на непознат мъж, лекар, все пак на първо място е мъж, а на второ място е лекар!
Или тоя лекар обикновено е някой, на когото сте хвърлила око?
Или е някой роднина?

37.   През годините съм ходила на всякакви гинеколози и един от тях беше мъж. И, не, нямаше нищо притеснително, напротив, човекът беше много по-внимателен от повечето жени. Обясни ми всичко подробно, поговори си с мен преди да ме качи на прочутия стол... изобщо прегледите при него си бяха съвсем ОК, даже по-малко стресиращи отколкото при повечето жени. Така, че лично аз нямам никакви притеснения, че въпросният доктор е мъж, стига да е добър професионалист. Така, че когато ходя на лекар, без значение какъв, не ме интересува дали е мъж или жена, а дали е внимателен и търпелив с пациентите си и най-важното, дали си разбира от работата. А ако си мислиш, че повечето мъже, които стават такива доктори го правят от някакво перверзно желание да гледат голи жени, много се лъжеш. Дори и така да е, след няколко години така им е писнало, че отдавна са спрели да гледат на пациентките си по този начин.

38.   Ти авторке в мюсюлманска страна ли живееш? Лекарят подхожда към пациентката професионално! Да може да му хареса като се съблече, може да и направи комплимент че е страхотна и има красиво тяло, гърди и пр., ако има чувство за хумор, а не е тъпанарка, но дотук. След това преглед - прислушване и пр. Аз съм лекар, и съм мъж, не мога да бъда безразличен към една цицореста пациентка, но не бива да го показвам и демонстрирам, защото иначе е грозно! Спомняте си колко жалък беше оня пенсиониран невролг от Перник, който грубо обарваше пациентките си и им бъркаше в бикините! Така че гинеколозите са като всички останали мъже, обичат и правят секс с жените си, независимо че бъркат в путките на целия град където живеят. То е като касиера в банката, брои парите, на не се изкушава да ги краде!

39.   Лекар като лекар- и точно защото нямат този орган- са по внимателни.... Хаха
Не е като да не е виждал.... Вашите да не са някакви по- нетрадиционни та да ги криете? !?

Лена

41.   И жената като има такива полови органи, по-лесно разбира други жени, така ли? А мъжа е тъп и не може да научи къде каква болка се усеща и по каква причина. Най-добрите гинеколози в България са мъже, 100% съм сигурен.

42.   По същата логика, жените когато ги оперират с пълна упойка трябва да ги оперират само жени-хирурзи.

43.   Номер 15. Съгласен съм. Не е единичен случай на гинеколози как закачливо пипат чуждите булки и ги шляпкат за "готова си". Имаше случай в нашия град как единия го хвърлиха от терасата и го претрепаха от бой преди това. Вие го наричате "професионално" пипане, но си е пипане с цел възбуда и още повече тия злоупотреби се пазят в тайна от службите, за да няма паника и омерзение в обществото. Абе чиста перверзия. Като заключение бих казал, че риска за такава злоупотреба не е никак малък и един такъв боклук с палави ръчички с удоволствие бих му ги счупил в случай, че пипне "случайно" приятелката ми, жена ми или дъщеря ми.

44.   Аз съм мъж на 30г и си признавам, че малко ревнувам от мъж гинеколог. Искам жена ми да си е моя и само аз да имам достъп до прелестите й.
Разбира се предлагам същото на жена си.

Да отворя една скоба, съжалявам но не е същото една жена да си показва прелестите на чужд човек и един мъж да си показва нещата на друг човек. Много от жените ще кажете, защо не? Един мъж пази жена си повече от колкото себе си.

45.   Ходи навсякъде с приятелката/жена си/дъщеря си, като куче на каишка тогава! Утре ще ти се прииска да пребиеш и някой заради това, че я е погледнал или ѝ е пожелал приятен ден, щото и в това ще намериш задни мисли. Сложи ѝ даже една торба на главата, за да не я вижда никой друг. Хора като теб са за освидетелстване, а и в случая с хвърления през прозореца гинеколог дали не са замесени едни мургави примати, дето се опитват да ги интегрират в нашето общество? Щото звучи именно като тяхно дело.

Пука му на гинеколога за путките на точно вашите жени, при положение че вижда такива целодневно в продължение на години.

48.   Подкрепям авторката. Не мога да отида при мъж гинеколог. За бременностите ми си избрах жени такива и си хода на профилактични при жена. И аз мисля че трябва да са жени. Какво ще ми разбере един мъж, аз какво чувствам отдоло, като той това го няма.

49.   От опит ти казвам, мъжете са много по-внимателни и търпеливи, обясняват подробно и изобщо не са някакви "перверзници". Да, сигурно на 20 са си мислели, че е яко, ама като са виждали какво ли не, вече не гледат на пациентите си като на сексуалнен обект.
Ходила съм при мъже и най-добрият беше един мъж на към 70. Повярвай ми, едва ли му беше до това да ме сваля. Поговори си с мен спокойно за да ме предразположи преди да ме качи на стола, затопли си инструментите за да не ми е дискомфортно, беше супер внимателен, после пак ми обясни някой неща... Изобщо държа си се професионално. Жалко, че се пенсионира.
Все пак говорим за здраве, а тогава търсиш добър лекар, а не мислиш за това дали е мъж или жена.