Споделена история от Секс и интимност

Как се отказва секс на момче?
Моят проблем е, че попринцип не мога да отказвам и когато го направя мога много сериозно да обидя човек...
Как да отказвам секс без да обидя момчето?
И как да избягвам въпроси като правила ли си секс или защо не ми пускаш?
Моля ви помогете ми наистина не изкам да обиждам хората около мен, а незнам как да откажа по по-мил начин.

Коментари

1.   Ами ако имаш гадже, ще е трудно без секс. Като нямаш гадже-няма да има на кого на отказваш. Такова нещо като платонична любов съществува за много малък процент от мъжкото съсловие, но доколкото разбирам гаджето ти не е от тях. Ако истински те обича ще почака, но да не забравяме, че момчетата си имат физиологични нужди и не може вечно да чакат, особено ако момчето не е девствено. Той ако беше девствен нямаше и да напира толкова. Как да му откажеш? Ами просто му кажи истината - че не искаш и му кажи каква е причината(не си готова, в цикъл си, т. н. ). Да знаеш, че ако не му пускаш дълго време има вероятност, или да те зареже, или да го направи с друга, което мисля, че няма да ти е приятно.
~Кървава победа~

2.   Казваш НЕ и това е! Какво ти пука, че ще обидиш момчето. Ми хайде ние жените да даваме на всеки, който ни поиска, че да не се обидят. Ако вече става въпрос за приятеля ти, му обясни какъв е проблема и му кажи, че искаш да изчакаш. Научи се да отказваш, няма какво да увърташ. Мъжете ще видят, че си слаба и без мнение и ще си правят с теб каквото искат.

3.   Ами като те мине цялата махала, ще разбереш.
Сега сериозно...
На въпроса „правила ли си секс? “ можеш да кажеш, че „това не се пита една дама“ или просто пълен игнор и „а ти правил ли си? “ Ако каже „да“ кажи „радвам се за теб, а сега извинявай - имам си работа“.

На неприлични предложения - дирекно режиш.
Например „я се виж в огледалото, мислиш ли, че ме заслужаваш? “ “гледай си работат“, „как е майка ти“... най-вече пълен игнор И НИКАКВО ГЛЕДАНЕ В ОЧИТЕ

4.   И аз така си мислих, че се обиждат и гледах да увъртам, но просто осъзнах, че от това увъртане- МЪЖЕТЕ си казват "Колко е елементарна" а и те откачат като чуят НЕ. Който те заслужава не би те питал такива глупусти.