Споделена история от Секс и интимност

Не мога да разбера мъжете!
Наистина, не мога. Пиша тази тема, защото прочетох една тема за едно момиче, което е спало с 60-70 момчета. Всички я нападате. А защо? Жените - добре, но мъжете?

Аз лично съм имала много предложения за секс. Отказвала съм им и когато им откажа започват да ме обиждат, кълнат, заплашват с убийство и други подобни. Следователно, не обичате момичета, които ви отказват секс. А от друга страна, нападате това момиче и и казвате, че е "курва". Тя едва ли е отказвала на някой и пак я обиждате. Значи, ако момичето ви откаже, започвате да я обиждате, ако не ви откаже - пак. Какво всъщност искате, защото вече наистина не ви разбирам.
~Кървава победа~

Коментари

1.   Това момиче с 70 бройки си заслужава обидите, такова поведение за 19 годишна не е особено нормално. Пък много странно защо теб те обиждат. Явно компанията ти е такава. Ако си имаш приятел с който да са те виждали и да си сериозно момиче, едва ли ще получаваш чак толкова много предложения за секс. Ти си дръж на себе си и не ставай като тази с многото бройки пък, да те кълнът и заплашват колкото си искат.

2.   Никое момиче не заслужава обида. Тялото си е наше и трябва да взимаме пример от жените на Запад - имат си самочувствие и не цепят басма на мъжете.
Дами, имайте самочувствие, живейте си живота, който харесвате.

3.   Не съм следил много темота с нападките на мъжете, ноще дам своята причина да не съм много добричък в другата тема.

Момичета е на 19 и е спало със 60-70 момчета. това добре, не може да се промени, но какво очаква да е отнушението към нея и колко сериозно предполага, че може да бъде то, след като тя е толкова разкрепостена. Няма как да вярвам на такова момиче и а съм сигурен, че тя ще бъде с мен...

4.   Изобщо не се старай да угаждаш на никой, просто в тази ситуация угодия няма. Прави на теб както ти харесва. Напълно права си за това - ако спиш с много си разпусната, ако си спала с 1 си смотана задръстенячка. Всичко това е измислено от мъжете, за да скапват самочувствието на жените. И аз съм имала случаи на тормоз по телефона, заради това че не съм обърнала внимание на някакъв комплексар. И при мен имаше заплахи, какво да ти кажа. Ако им се предлагаш си лесна, ако се дърпаш си гадна кучка. И повечето жени гледат да се нагодят към изискванията на мъжете, което е много грешно. Затова ако някой не те кефи, шута и това е, ако те кефи ти си преценяваш дали да си с него. А и друго ще ти кажа по този въпрос. Мъжете обиждат повечето жени на к... и защото не могат да бъдат с тях. За тях к... ва е жена, която спи с всички други мъже. Обаче ако тази същата жена им откаже на тях става страшно и знаеш л8и защо- защото всеки се има за великия пич на който никоя не трябва да му отказва и оттам се почват простотиите. Изобщо смешна история, да си бълват змии и гущери колкото щат на мен не ми пука, шута и това е, да си знае мястото. Като не е знаел как да ме заинтригува и да ми предизвика интереса, да ходи при прости патици дето за едно кафе са готови да му легнат. Така че те съветвам да не се затормозяваш с тия хора - не го заслужават!

5.   Странен съвет от номер 2! Всички знаем, че както мъжете така и жените си имат недостатъци. До някаква степен трябва да прощаваме, в умерени доза и да държим на половинката си, ако имаме такава или мислим да имаме. Не означаваме, че за да имаме самочувствие трябва да минем доста бройки и да правим секс, с който ни падне. Човек с слабо самочувствие се доказва с много бройки, за да докаже на себе си, че е желан, поради комплекси или е такъв нимфоман, че не може да стои в кожата си. Или търси правилния/та като минава през много, но не това е начина. Усеща се човека, който е готов за нас и без да имате сексуални отношения. Отделен случай е когато спим с някой, харесва ни човека и после ни зарязва без да сме виновни за какво и да е. Този същия човек да си хваща по пътя, да бъде щастлив и продължаваме напред.
trakdata

6.   Хора, замислете се, че повечето правите изводи от заобикалящата ви среда. И това не е цялата истина, а само част от картинката. Аз никога не съм била обиждана. Имала съм късмет с връзките си, макар че не се били лесни. А и имам приятелства за цял живот. Никой не ми е искал така, както го описва авторката. Мила, замисли се с какви мъже контактуваш и дали не е добре да смениш средата.

7.   Извинявай, но не мисля, че темата се отнася за МЪЖЕ, а за момченца. Един истински МЪЖ никога няма да те наругае или обиди, че не си правила секс с него. Какво остава да те заплашва с убийство. Това го правят само някакви измекярчета, чието мнение и отношение трябва да ти е през онази работа.

Ти какво, за мнението на Сулю и Пулю ли живееш?
А онази другата тема - според мен критиките и нападките са оправдани и заслужени, макар и някои да са прекалили малко.

Лоша

8.   Според мен човек (без значение мъж или жена) не трябва да се съобразява с мнението на "хората". Защото другите винаги ще ти намерят някъв минус. Трябва да правиш така, че ТИ да си добре! Това е моя съвет.

А по темата - съм напълно съгласна с номер 7. Само да уточня че може и да си на 40 и пак да мислиш като 12-годишен и обратата

9.   Обиждат, защото си отказала на тях. Те нямат против, ако много отказваш, но на другите. Проблемът е когато откажеш на „него“ конкретно. Въптрки, че е тъпо.

10.   Продължавайте да отказвате, но се сърдете само на себе си! Принцове няма има хора и е време да пораснеш