Споделена история от Секс и интимност

Как може да разбера дали гаджето ми е гей?
Здравейте и от мен. Искам да попитам според вас как мога да разбера дали приятелят ми е гей? Отказва ми секс постоянно е изморен обича да върши домакинска работа, постоянно е пред огледалото и т.н. Много се чудя дали харесва мъже. Защо не иска свирки? Има ли някакви признаци по които мога да разбера дали харесва мъже? Между другото трудно му става.
Ж18

Коментари

1.   На колко години е той?

2.   Може да нe духаш като хората и затова да не иска.

3.   Оле, имаш според мен сериозен проблем. Не знам, как са му маниерите? Не се колебай да го зарежеш! Мъже има колкото искаш, а мераклий за секс най-много.

4.   Има една книга "Кой е до мен в леглото?", авторките са две французойки. Първо е много забавна, второ - разнищени са всички категории мъже, между тях е и хомосексуалният мъж. Описани са признаците в поведението, които потвърждават, че е този тип, така че лесно ще се ориентираш. Освен това не пренебрегвай обсъждането - говори с него.

5.   Запознай го с някой готин твой приятел. Наблюдавай погледа му докато се ръкуват, наблюдавай начина, по който общува с него.

Нещо от този род би могло да свърши работа, за да разбереш дали има влечение към мъже.

И все пак най-добрия начин е да го попиташ очи, в очи ако закъснее с отговара или пък започне да се изчервява или да овърта, то значи, че има за какво да то подозираш.

6.   Може да има друг проблем и да му е неудобно да го сподели. Опитай да поговориш с него преди да му поставяш табелка "ГЕЙ". ДАНО ДА НАМЕРИШ ОТГОВОР. УСПЕХ
Ж 24

7.   (От автора) Той е на 34.

8.   От начина, по който го описваш оставам с впечатление, че се смущава вследствие, че не успява да те задоволи и затова отказва секса. Ти задоволена ли сее чувстваш? Освен това 34 години не са много, но разлика 16 години е много. По-добре се отдръпни. Не е за теб. Ще си намериш твоя.

9.   Това,което описваш, ми прилича на едно мое бившо гадже-гей. Той също отказваше секс и т.н., но това, което отличава тези хора като гейове, е външният вид. Гаджето ти има ли много кожени гривни или странни "unisex" накити? При положение, че кте заедно е по-добре да го попиташ. Няма нищо по-сигурно от директния отговор.

10.   А и може да е от възрастта му.

11.   Еми ако го обичаш истински постави въпрса на място !!!

12.   Ами определено е гей! Някой път като излизате, покани ти някоя друга двойка с вас и наблюдавай той как ще контактува с мъжа от другата двойка.

13.   Ами отидете двамата в някой гей клуб и ако той те зареже заради друг, значи е гей:)))

14.   Ако си пекана по маниера му ще го разбереш.
Може да е активен на все пак е мека киткаааааа.
Апак няма как да не е гей според мене както ми го представяш или е много задрастен или гей. Ама познавам хора които не са гейове и са същите както ти описваш приятеля ти ама са мн задрастени. Бий му шута на тоя не си струва намери си МЪЖ

15.   Аз съм много страстен МАНАФ и ако ме запознаеш с него, ще ти кажа дали е гей ..

16.   Бръкни му в гъза. Ако му хареса се съмнявай повече.

17.   Ми какво да ти кажа... моят приятел се оказа гей... точно по същия начин беше и той... не искаше секс, чистеше, дразнеше се от най-малката прашинка, седеше с часове в банята и пред огледалото и накрая ми сервираха, че е гей... разбира се реагирах на време и му бих шута...
моя съвет е зарежи го... не си заслужава да си тровиш нервите с неориентиран човек... намери си истински МЪЖ..

18.   Има още много да учите "умници" ! Кои сте вие да определяте кой е истински мъж ?! Какво значи истински мъж?! Представата, която са ви набивали с години. И така е с много неща, не само по този въпрос.

Второ...бил "задръстен". Какво значи здръстен ?! Пак същият отговор...И ако е "задръстен",защо тая патка да не му помогне да се оддръсти,а веднага "умниците", ми... бии му шута, защото е по-лесно. Тоя човек няма ли право на лично щастие. Знае ли някой от вас кавали такива,за да е човек "задръстен" ,колко болка и унижения е преживял?!

Знаете дръжки... "Задръстеният" е един неразцъфнал цвят, той е човек като всички вас. Просто по една или друга причина не е успял да разцъфне... Аз се уча от вас в този форум за някои неща, надявам се и вие да се поучите от мен. И като се замисля... да помогнеш на някой да разцъфне... все едно си създал нов живот, нов човек се е родил. А вие го доубивате, като го отхвърляте и му лепите кретенски етикети. Wake up...

19.   Първо ви мoля да ходите на уроци по биология! После питаите ако не ви ясно нещо и ще ви помогна, а между другото относно ерекцията на приятеля ви може да сте виновна вие. Моят съвет е следния ако държите един на друг ходете при сексолог и си решете проблема.

21.   Разбирате ли какво означавада се влюбиш в един мъжествени сексапилен мъж, с брада, с най-красивите очи на света, мъж с голяма чувственост и и да се окаже гей...И ти да продължаваш да го обичаш въпреки всичко и да се опиташ да сте приятели но да го желаеш както една жена желае един мъж... Но в крайна сметка да се окаже загубено време защото между мъжа и жената не може да има приятелство пък било то и гей...

22.   Гадбето ти може да има еректилна дисфункция. Тя бива психогенна и физиологична. Има вариант да го е срам от това и да си мисли,че ще го оставиш и за това да не иска секс. Има вариант разбира се да е гай, или да не знае какъв е, което също е вариант, макар че е на 35. Разпитвала ли си го за предишни негови връзки? Това,че е по-женствен не значи че е гей. Най-добрия ми приятел понякога има мега гейски маниери, но не е гей 100% мога да кажа. Това дали е гей или не е не се определя само от това дали му става, или не. Важно е какво чувства към теб. Моят съвет, обаче е да го отсвириш и то главно поради възрастовата граница. Тя обрича връзката ви повече, отколкото очевидният проблем, който той има. Друго! Ако държиш да си с него и държиш да провериш дали е гей не прави така, че той да се чувства следен и наблюдаван, защото това ще го комплексира още повече :) Айде успеех. И важно е какво изпитва сърцето, а не от какво ти става оная работа. Защото може много д аобичаш някое момиче, но да имаш шроблем св малкия както се казва. :)

23.   Здравейте и от мен,
аз също имам такъв проблем! Имам приятел от 5 години и живеем заедно много добре, но преди година забелязах, че прекарва много време пред огледалото, ходи редовно на фитнес рядко и силно желае анален секс, не съм го питала дали е гей може да е от стреса или не знам няма друга, но е пристрастен към порното и откривам, че търси сайтове с анален секс. Мисля да му купя изкуствен задник от секс шопа! Дайте съвет как да го юрна и да му покажа, че ако продължава така ще стане гей

24.   23,

1. съвременните мъже се поддържат, ако искаш някой космат балканец по бял потник, който се къпе само неделя - избери си някой на 50+
2. Обратните мъже не си падат по всички дупета, а по мъжките такива - ако си мъж, определено приятелят ти е гей.
3 Дори да си пада по аналния секс, не е гей.

Ако ти не си падаш по аналното, кажи му или смени приятеля с някой, който ч.. а само вагинално, мирише на пот и не ходи на фитнес, а чеше дебелото си щембе пред БТВ-то

Успех

26.   А може ли, ако мъж прави секс с жена, свършва си, да се окаже гей? М14

27.   На вас - жените обаче не може да ви се угоди. Първо се сърдите, че мъжете ви са мързеливи, а ако започнат да ви вършат домакинската работа и хоп - той е гей. Авторке, това, че приятелят ти не иска да правите секс, може да се дължи на някакъв комплекс, че не може да те задоволи. Пък и ако му става трудно, това може да се дължи на нещо физиологично - например ако пуши, с времето потентността на мъжете намалява(разбира се, това е строго индивидуално).
Въпрос към 14 и 17: Какво означава истински мъж според вас? Такъв, който стои пред телевизора, гледайки някой тъпоумен американски екшън и в едната си ръка държи дистанционното, а в другата - шише бира? Или такъв, който гледа да си запълни свободното време, чукайки жена си и псувайки, че не е наготвила? Хайде, много моля...
А в днешно време не само жените, но и много голяма част от мъжете са суетни.

29.   Eвала 27 жестоко го каза жените са страшни същества зли и не може никога да им се угоди ама без тях не може няма как Хектор

30.   Не знам защо но хората са станали изклю4ително компетентни по вси4ки въпроси нали от вси4ко разбират кой е гей кой не е гей и така нататък, според мен гейове е имало по време на римската империя а ние 21 век модерни и доволни люде във ерата на таблети и смартфони се занимаваме с хора които само защото са разли4ни от нас. Приемете ги и бъдете толератни защото консервативно общество като българското и то много консервативно няма никъде. Сега може би и за мен ще има коментар 4е и аз съм гей но грешка, ами тогава да се емигрираме на Луната. Само защото ги защитих но не от големи симпатии а просто трябва да ги приемем; например Холандия; Белгия; Дания ; Швеция и т, н.

31.   Абсолютен гей си, щом не знаеш къде ти седи буквата "ч" на клавиатурата!

32.   Съгласна съм с 30-малко сме тук все още хората, които са над нещата

33.   Така си и знаех , просто тези хора тука са се побъркали. За 31 мога да му се посмея само затова че не зная буква ч къде се намира на клавиатурата. Това ми било хора които са толерантни да ама не. На 31 мога да му препоръчам лекции по Медицинска психология. Социална антропология и Андрология.

34.   няма живо същество на планетата което да губи кръв всеки месец и да оцелее, освен---???? хахаха

36.   И аз това се чудя напоследък, при мен няма проблем със секса може пък да е бисексуален кой знае, когато правим секс понякога си говорим мръсни истории а усещам че щом заговоря за мъжки страсти между него и друг мъй той се възбужда, напоследък ми говори да сме пробвали с друга двойка, предлага ми и тройка, дава ми да му вкарам пръста си в задника му и виждам че му харесва, започна много да излиза с приятели и дори ходи на сауна с негов скорошен приятел, после бяха навън и ми разказваше какъв подарък му направил, не си спомням точно нещо малко но все пак започна сериозно да ме плаши иначе много ме обича, държи на мен, адски много сме преживели заедно и му е много тежко без мен, от половин година сме заедно за толкова време мога да кажа че го познавам доста добре но не и да си отговоря на този въпрос, хора помогнете ми, обичам го! Винаги ме търси след като се скараме а сега е навън с колеги и в работата си е заобиколен от тях, цял ден не се сети за мен, страх ме е да отида в София и да го изненадам като може да го заваря с друг??

37.   ном. 21 - да не си се влюбила в мен случайно и да не знам? :Д :)
---
ном. 26 - ако те интересува конкретно дали ако си гей, ще можеш все пак да го правиш с жени и да свършип - е много ясно, стига да го вдигнеш, не знам какво друго да те спира (сигурно искаш да го правиш с жени, за да се прикриеш и те е страх, че ако не успееш, ще те разкрият, познах ли? ;)
---
до всички: хора, ако човекът е гей е нормално да не го вдига от жена, като не го възбужда... големи философи сте.

41.   Изневерява ти с друга. Ако искаш да не те зарязват повече заради други жени спри да си мислиш такива глупости. Това да го мислиш за гей е обидно и отблъскващо. Приятеля ти със сигурност е усетил глупавите ти мисли и затова страни от теб

42.   Виж в компютъра му какво порно гледа и ще разбереш веднага!

43.   Някой каза "1. съвременните мъже се поддържат, ако искаш някой космат балканец по бял потник, който се къпе само неделя - избери си някой на 50 "
Глупак си ти, съвр. мъже са истински жалки мухльовци, метросексуални пендели, това сте, за нищо не ставате.
Ние 50 не се къпем 1 път в седмицата, аз лично се къпя през ден, лятото всеки ден, смятам че епилацията е нещо унизително както за мъжа, така и за жената, и няма никаква връзка между обезкосменият мухльо и хигиената.

А като отговор на въпроса на авторката, дали твоя мухльо е гей, най-лесно ще разбереш, като видиш какво порно гледа в компютъра си, ако е гейско, то е ясно какъв е.