Споделена история от Секс и интимност

Секс в асансьора
Миналата седмица попрекалих с водките и като се прибирах с приятеля ми у тях, го награбих в асансьора. Бях с къса пола и високи ботуши и реших да сбъдна една моя фантазия. Е, беше малко страно и на двамата ни беше за първи път да правим секс на такова нестандартно място. След като се въртяхме 5 минути, докато си намерим подходяща поза, самото удоволствие беше кратко, предвид обстоятелствата. Но пък си беше много вълнуващо. Забавното беше, когато слязохме от асансъора на нашия етаж и някой го извика. Чудя се какво би станало, ако ни бяха хванали вътре?
Какво мислите за секса на нестандартни места?
Ж20

Коментари

1.   Много готино сигорно е вълнуващо много.

2.   Мислия, че няма нищо нетсандартно в това, дори е клиширано и изтъркано. Пробвай с малко повечко фантазиика, а не със сцени от стотици филми.

3.   Ей номер 2 ти за порно актриса ли са взе? Те са на 20 години още и сега те първа почват да опитват.

4.   Мн се радвам че и др хора ги привлича секса на нестандартни места а дали си пробвала във влак мн е вълнуващо трябва да опиташ.

5.   С моя приятел много рядко го правим на легло ;-) в асансьора сме имали куп изпълнения...

6.   Усещането, че някой може да те хване е приятно. :)

7.   Ами, номер 3, ти пък да не си на 8, че тепърва да се учиш да пишеш? Май и ти нещичко си неопитен, щом реагираш така, апък и аз съм повече от порно актриса, ако е в смисъла, в който ми се струва, че го казваш! Причината е, че в тези филмчета няма нищо ново и нестандартно, хората залагат на едни и същи пози дори...
То накрая излезе, че номер 3 и порно не е гледал достатъчно, че да знае кое-как.

8.   Секс в панорамен асансьор е още по вълнуващ...

9.   Евала ти правя :D Сигурно е било доста вълнуващо и ексцентрично. Ще ми се някой път и аз да опитам с приятелката ми на някое нестандартно място :D Друго си е тръпката от хващане :)

10.   Ей от такива люде човек не може да си вземе асансьора : )
Сега, има само един проблем - дали този който ви свари в асансьора ще иска да се включи; значи ако правите секс с приятеля си в едната ръка е хубаво да имаш сгънат вестник, или нещо по-така, за да можеш да отпъждаш евентуални досадници.

11.   Друго си е на обществено място самата тръпка... те кара да се чустваш по-добре.

12.   Пробвайте и на покрива също е доста готино.

13.   Правил сам го във вход, на терасата, в гора, в парк и в кино. Планирал съм в кола в движение, в морето и върху работеща перална машина. Това са малко идеи от мен - пробвайте! Струва си

14.   Ха, това е нищо! Аз съм го правила на шевна машина, в автобус, на касетофон, на сомобръсначка, на четка за зъби, на хладилник ЗИЛ (ох, че беше кеф), на печка - тук беше тнапечено, на бетонобъркачка! Ха сега, да ви видя..

15.   14,100% си го правил и на вибратор

16.   Секса на нестандартни места..обожавам го ! няма по голама тръпка от това..дали някои ни вижда? дали накои ни чува ?..о велико е