Споделена история от Секс и интимност

Порно маниачка
Ами момиче съм и обичам да гледам порно, както и мъжете обичат. А всеобщо мнение е, че жените не трябва да се интересуваат от порно, но аз много обичам да гледам и да мастурбирам. Извратена ли съм?

Коментари

1.   Мъж на 28 съм, не знам дали съм от хората към които задаваш въпроса си, но не. Да си порно-маняк е заболяване което няма нищо общо с това да обичаш да гледаш порно от време-на-време! Почти всички момичета които познавам, и всичките ми сексуални партниъорки гледат порно понякога. Въпросът е това да не се превръща в мания. а да си остане просто забавление. 678

2.   Порното е снимано за мъже, дай им порно, което фокусира в/у мъжа и те ще ти кажат, че като цяло не се кефят, не че не може да се възбудят от някоя и друга сцена. Освен ако не е едно по-друго порно... ако не- не не си извратена, но харесваш това, което "хетеро" мъжете харесват, прави си изводите.

3.   И аз съм момиче и гледам порно, това е нещо нормално.

4.   НЕ! по добре наблегни на sеxa, но щом ти прави удоволствие
продължавай.

5.   Не. Не си извратена. А всеобщото мнение не е, че жените "не трябва" да гледат порно, а че "не обичат" да го гледат. Така че гледай и маструбирай на воля, колкото и когато искаш. Аз лично отдавна му загубих тръпката на това забавление. Най-вероятно и на теб ще ти писне в един момент. Всяко нещо с времето си. Споко!

6.   Мисля, че си си идеална! Всички гледат, някой повече, други по-малко. Аз гледам когато ми се прави секс, след това никога не ми се е случвало...

мъж 40

7.   Не си, никой не е казал, че жените не трябва да гледат порно. И те имат очи, и тях ги сърби, .. да гледат.

8.   И аз обичам да гледам и мастурбирам. Няма нищо лошо в това. Всички го правят но ги е срам да си признаят. Аз съм 38г. и знам че и дъщеря ми го прави. Няма да и забраня и ако потърси съвет ще и кажа направо, че е нормално и то навсяка възраст. Даже смятам да говоря с нея. Така, че продължавай.

9.   От всички хора, които гледат порно 72% са мъже и 28% са жени. Абе горе долу на един жена, която гледа се падат 2-3 мъже. А почти всички мъже гледат, значи смятай колко много жени също го правят :)

11.   Аз съм момиче и също обичам да гледам порно и да мастурбирам, а номер 8 лично аз ако баща ми говори с мен на тази тема незнам мисля, е ще ми е неудобно макар, че е нещо нормално така да се каже.. :)

13.   То 8 е жена.

Имаше една режисьорка, която правеше порно за жени - набляга на мъжете в кадрите. Аз обаче не съм видял в Замунда специално порно за жени досега.

14.   13, можеш ли да дадеш име или линк, но с безплатни филми?

15.   и аз обичам и от години съм престрастен към порното. Мъж съм на 30год. имам и жена. Но при всяко удобно време оби4ам да мастурбирам. Просто едно е свършването с ръката ми друго е в секс. Много пъти жена ми е викала мастурбирай пред мен... но немога. Подтиска ме да ме гледа как го правя- нито свършвам като хората нито ми е кеф толкова защото се притеснявам. Но ако съм сам в нас или вечер пред комп или ТВ след 12ч свършвам адски много и супер силен оргазъм.

16.   Това е повече от нормално продължавай да гледаш и не го мисли:)

17.   Аз съм N8 до N15 Аз съм жена на 38г. Ние с мъжа ми мастурбираме един пред друг и е върховно. Може би женати също желае това. Така, че пробвайте да го правите заедно. Сигурна съм, че ще ви хареса. Може да го правите след секс, като завършек)))

19.   Нормално е да гледаш порно... Всички жени го правят но когато ги питат не казват... Аз правя секс с приятеля ми, но някой път предпочитим да мастурбирам, не знам защо може би усещането е друго. :)