Споделена история от Секс и интимност

Проблем или нормално е това?
Срам не срам трябва да споделя. Смятам се за свестен, никога не съм лъгал или изневерявал на жена и най-важното - никога не съм мислел за единия секс. Първо търся човека под външността и ако го харесам, тогава навлизам и в по-дълбоките води.

Къде е проблема? Запознах се със страхотно момиче, по-малка от мене, аз съм на 25. Харесах си я външно, сприятелихме се, харесах и човека в нея, тя също ме хареса. Все още сме във фаза ухажване, а проблема е... че като си говоря с нея съм в перманентна ерекция! Вечно съм надървен, дали наживо си говорим, дали по скайп-вечно се надървям. Не, че си мисля само за секс с нея, разговорите ни са страхотни, вниквам в тях, ама просто съм вечно надървен и ми е неудобно. За пръв път имам подобен проблем.

Имало е момичета в моето минало, които не съм харесвал вътрешно, кофти хора с кофти поведение и една ми се беше натиснала, аз, че я отрязах ясно, но не изпитах никакво желание за секс, дори после си мислех-абе даже нямаше и как да си го вдигна. А с това момиче-свястна, красива, умна, лафчето върви, ама все надървен съм значи и ако ме усети не знам какво ще си помисли за мене. Малко смешничко звучи, но има ли тука мъже с подобен проблем, защото на мене за пръв път ми се случва?

Мерси предварително, женски мнения също биха ми били полезни ако са имали сексуални партньори с проблем като моя.

Коментари

1.   Честито, ти си влюбен :)

2.   Да ти имам проблема. Направо ме разсмя.

3.   И мен ме разсмя, да ти имам и аз „проблема“.
Проблемът е, че си сексуално доста незадоволен и сега си леко превъртял. Влюбен си, това е също ясно, но ако не се облекчиш с мастурбация, ще сториш белята.
Иначе, спокойно - няма как да разбере. Тя едва ли те гледа там. Аз като момиче, никога не смея да погледна мъж „там“, но усещам, когато събеседникът ми е възбуден - гласът се променя, потят му се ръцете и т.н. и понеже съм обвързана, избягвам такива мъже.
При теб проблем няма, защото си „надървен“ заради любимото момиче.

При нас с мъжа ми беше подобно в началото. „Хванах“ го и реално на едно влакче на ужасите, когато той стоеше зад мен. Беше ми много неудобно, а той реагира правилно - сякаш нищо не се беше случило.
И днес знам, какво да облека, да кажа или да направя, за да го поставя в подобно положение, но условието е преди това да не съм го изстискала сексуално.
Изводът - мастурбация, мастурбация, мастурбация и не я чакай прекалено дълго. Накрая може да те вкара в графата „приятелчета“ и никога да не стигнете до секс. Целуни я в устата сравнително рано и ? покажи, какви са ти намеренията. И...в рамките на следващите 2-3 седмици деиставай. Няма да те помисли за лош вълк, спокойно - бъди сигурен, че и тя е в подобно състояние, но на жените не ни личи (слава Богу). Носи си кондоми, бъди джентълмен и ще ? направиш огромно впечатление.

4.   Пак е човека написал историята:)
Секса с нея не помогна, а задълбочи ситуацийката. Аз и по принцип все за нея мисля, ама сега и като мисля се надървям:). Не знам вече, но никога не съм се чувствал така с която и да е преди нея.

5.   Пожелавам на теб и всички останали още много и все така хубави проблеми. :)

6.   Някога много отдавна преди 12г мъжът ми беше в това положение. Достатъчно беше да се погледнем, за да му стане. Това ти се случва защото си влюбен в нея. При нас все още е така, ако не сме правили няколко дни секс. Радвай се че ти се случва, това е много хубаво и не е проблем.
Маги

7.   Здравейте може ли да ми помогнете как да го сваля на моя приятел?