Споделена история от Секс и интимност

Дайте ми съвет - много искам групов секс, но не с даден мъж!
Здравейте на 30 год. съм МЪЖ.
От 2-3 години насам адска тръпка са ми груповите изпълнения - суинг, 3ка с 2ма мъже и 1 жена, и т. н. От 4-5 месеца не съм имал нищо такова, а адски ми се иска. Навивам жена ми, но или време няма, или тя няма желание. Утре (събота) сме сами в къщи и имаме възможност за нещо групово. Проблема е че е твърде късно да се търси 2ка, жена или мъж... из сайтовете. Жена ми е намерила някакъв в скайпа си, който отпреди и я писал, че търси 2ка, но на мен не ми пасва като визия много. А все пак в 3ката аз ще гледам той как я чука пред мен нали така?

Посъветвайте ме какво да правя- от 1 страна ми се прави адски много групов, защото ако изпуснем утре като ден сигурно след 4-5 месеца ще е следващата възможност. От друга страна пък този мъж е единствения на хоризонтач тъй като няма време в момента да се търсят други из сайтове и т. н. А ако се съглася с този да правим 3ка значи да се спази поговорката- дай на прасето да яде хубавата ябълка- т. е. той не мяса на кой знае колко приятен мъж като външност, а да дам жена си която е доста красива в лице и тяло.... на него.

И се образува сблъсък на това ч,е адски ми се прави групов ама от друга страна пак не искам да е с мъж, който не ми допада като външност. А от известно време ме възбужда факта да гледам жена ми как пъшка и я чука някой пред мен.... някой тук в сайта ще си кажат, че не я обичам и прочие... не е вярно. Просто изпитах кеф и възбуда голяма как някой я чука пред мен или правим сандвич!

Ще очаквам съвети от зрели хора, а не обвинения какво съм искал от жена си, как съм я карал да прави такива неща и т. н.

Коментари

1.   Аз бих те посъветвал да поговориш с жена си.

2.   Поговори с психолог, това ще е най-добре

3.   Е като не те кефи човека, защо ще го правиш на сила? ! Правело ти се било. Ми по-добре се поразровете в сайтовете, намерете някой да допада и на двамата, пък после ако няма как във вас, ще отидете някъде на хотелче. А жената ти харесва ли го тоя? Защото все пак ти ще гледаш, но тя ще се чука с него, нали така? !

4.   Моя съвет е да вземете мен - доста съм готин!

5.   Ето за това мислят овцете, докато умните хора управляват света. Да живее порно индустрията, която занимава по-простичките хорица!

6.   Няма да те обвинявам за нищо животът си е ваш, но не разбрах жена ти как го приема този мъж. Все пак мисля че е по добре да оставиш на нея да избере. Все пак нея ще я чукат де. Ж32

7.   6 е права. Иначе - като дрънниш няколко водки и като се разбушуват страстите, няма да ти дреме.
Жена ти е пример, че визията няма голямо значение за нас. Ако е спечелил доверието ?, нека е той, защото за една жена е много трудно дори с най-големия Аполон да спи, ако му няма доверие. Остави да видиш, какво ще се случи.

8.   Тройките са опасни, можеш да останеш и без жена! В група със случайна двойка пак е опасно, като се скарат и се разделят, ще се лепне на жена ти! Да си подтискате желанията само заради някакви тъпи морални принципи също не е хубаво! Най-хубаво е имайте малко търпение и си намерете истинско семейство, които си имат деца /но не от различни бракове, а свои деца/! Така когато си имат деца, семействата не се разделят така лесно, особено когато и двамата желаят суинга! И няма риск да оня да отнеме жена ти, просто ще се събирате отвреме на време и ще се забавлявате, а после всеки си взима жената и се прибира вкъщи по живо по здраво!