Споделена история от Секс и интимност

Няма къде да правим секс
Имам проблем, че с приятелят ми нямаме място къде да правим секс. И двамата го искаме, но това е голямата ни спънка. В тях постоянно има някой, както и в нас. Предлага ли са ни в приятели, но и на двамата ни е неудобно. Моля Ви дайте предложения :)

Коментари

1.   Чисто и удобно- хотел

2.   Напиши на колко години сте, за да знам какъв съвет да дам.

3.   Наемете си евтина стая в двузвезден хотел за една нощ.

4.   Ако сте над 18 г. - наемете си някоя таванско стаичка под наем.
Важно е да се обичате - секс се прави лесно.

Емануела, 23 г.

5.   Елате в нас, ама искам да гледам.

6.   Аз съм номер 2 и ще ти жажа, че съм го правил в хотел, в кола, в асансьора, на закътана полянка в планината и каде ли още не. Навсякъде си има своята романтика.

7.   Да и ние сме го мислили това с хотела, но понеже и двамата сме на по 16 год. няма кой да ни даде стая.

8.   Да знаете, че имате б*си тъпото оправдание;d

Кумчо Вълчо

10.   Секс се прави на всякъде миличка :D
Стига да се обичате и да го искате, и двамата. ;)

11.   Аз съм го правила навсякъде. Но ако ви е за пръв път и на двамата най-добре някъде за "затворено". Ходете при приятели какво ви пука :) Иначе закътани полянки, входове на блокове, стари строежи... Места има, стига да има желание :)

12.   предлагам у нас, ама и аз ще се включа :)
поздрави
дедовия

13.   Послушай 10, но ако ви е за първи път - нека е при приятели. Някой просто да ви отстъпи стая или жилище за една нощ, нищо срамно няма. Иначе - по хижи, вили, асансьори, горички, паркчета и т. н.

14.   Няма ли къде да правят секс момиче ти ме уби тотално!! Ела аз ще ти предложа апартамента в кухнята е свободно! :D

15.   Съветите на някои коментатори бяха доста неуместни.
Да, градинката пред блока и на трабанта на дядо си имат своят чар и романтика, но тук говорим за дефлорацията на едно момиче, първият й сексуален акт, нещо специално и значимо, което изисква определени условия.
Има много хора, които дават стаи, че даже и апартаменти под наем, някои почасово, други за ден. Не знам от къде си, но в София цените варират между 10 и 30 лева за нощ (съответно ден). Поразрови се за обяви в интернет, сигурна съм, че ще намериш. Никой няма да ти иска години, нито да те пита какво ще правите там. А, ако питат учите в чужбина и нямате къде да останете в България. Лесно е.
Или просто накарай някой пълнолетен приятел да резервира стая в хотел.
Щом ще ти е за първи път гледай да ти е максимално комфортно и отпуснато и избери подходящо място иначе ще ти остане една неприятна травма, вместо вълшебен и еротичен спомен.

16.   Забелязвам, че някои коментатори си позволяват един доста подигравателен и несериозен тон, когато дават мнение по подобни теми! Не виждам нищо смехотворно.
В зависимост от вашата възраст мога да ви дам различни алтернативи. Ако сте пълнолетна, най-логичната опция която ми идва наум е да наемете хотел в близост до вашия квартал. Ако не се лъжа тарифата е между 15 и 35 лева на нощ. Пълнолетните граждани извадили шофьорска книжка имат право да резервират и превозни средства. Примерно един микробус Mercedes Vito под наем. Цената е около 59 евро за 1-7 дни.
АКо сте непълнолетна предполагам, че можете да изчакате момент когато родителите ви са вън по работа за по-дълъг период от време и да използвате тази възможност за да осъществите желания интимен контакт. Един празен апартамент, който временно съседите са решили да оставят на грижите на дядовците или роднините, също е алтернатива. Един гараж или едно жилище предоставено от приятел не ми се вижда срамно. Публичните места не са за предпочитане защото глобите, скандалите и нервите почти винаги са неизбежни. (не го казвам от личен опит, просто такива са резултатите)

17.   Да, идеята за хотел е добра, но как на по 16 ще си позоволят да плащат по 20-30 лв? Че то не е само за веднъж, а ще искат да се гушкат по-често. Естествено е, млади са. Изобщо не е толкова просто това със секса, защото, за да е качестван, за да им хареса и на двамата и особено на девойката е нужно спокойствие и някакви поне елементерни удобства. Иначе - както пише за по 3 до 7 минути може навсякъде, у но какъв секс е това? За съжаление нямам идея, освен горепосочените. Най-добре е когато родителите ги няма, но явно така не става. Най-спокойно и евтино - при приятел/ка, на таван или в свобовен апартамент.

18.   отидете на хотел освен ако не искате някои да ви опъне и двамата

19.   хехх и аз така бях с предишното ми гадже.. или в Приятели на 3 пъти.. или в тях и една изоставена детска градина.. имали страст се намира. къде : ))

20.   А защо момчето направо не сподели с баща си, че възнамерява да прави секс и би искал апартаментът да е празен за няколко часа, или да му даде някаква алтернатива за действие?
Не мога да си представя баща, който не би разбрал (от мъжка солидарност, най-малкото) и не би съдействал на подобна молба от сина си, пък дори да е на възраст по-малка от 18 години!
Моят баща поне, веднага прояви разбиране в тази насока.

21.   Аз съм го правила например в хотел, или просто да помолиш прияател да ти остави апартамента си за около 3-4 часа.
Аз и моето гадже го направихме и се получи. :}
Няма място за срам за любовта:}

22.   преди няколко години брат ми и няколко негови приятели си се бяха обединили и съвместно бяха наели един малък апартамент и го ползваха на смени точно като място за секс с приятелките им

23.   В кино Арена на последния ред. През седмицата може и да сте само двамата на прожекция, аз го правих вече

24.   Секс в колата на задната седалка.

26.   Що за родители имате :D Баща ми редовно ми предлага да се изнася когато имам такива нужди... Нека момчето каже на баща си, не виждам никакъв проблем в това, ако не просто си намерете евтин хотел, но няма смисъл да се криете по хотели... в момчето ще ви е по-спокойто според мен :)

28.   Приятелят ти няма ли си стая?