Споделена история от Секс и интимност

Той е мюсюлманин и държи да съм девствена!
Здравейте,

Искам да ви разкажа моята история: работя и живея в Турция. Влюбена съм в мъж, който мислех че никога няма да срещна.Той е много красив и интелигентен мъж, мъж който знае как да се държи с една жена. Просто мога да кажа за него мъж мечта за всяка девойка...обичаме се много но проблемът е, че не съм недевствена.Той адски държи на девствеността и на религията... казва ми че не е нужно да си сменя религията заради него и любовта, да празнувам мюсюлманските празници но единствено иска от мен да съм девствена. И ми предлижи брак но как да му кажа че не съм девствена, ако му кажа всичко ще свърши, ако ме остави това значи край с мен... уфф моля ви дайте ми съвети...

Коментари

51-100 от 100

55.   Слушай мила има такива мюсюлмани, които се женят за пълнички жени и си хващат любовници. Жените им да им гледат децата и раждат деца, а те да имат имтимни връски с любовниците си. Аз не казвам, че всички са такива, но внимавай.

57.   Момиче, не се жени за него, щом не си девствена. Ще страдаш цял живот. Ще ти го натяква винаги ! ! !
Откажи се докато е време. Никога няма да ти прости.
За тях девствеността е повече от религия. Техните мозъци не могат да се променят.
Казвам ти го от личен опит. Бягай надалече от мъже-турци.
---Съвет от една туркиня.

58.   Добре де, може и да не разбере, защото не винаги има кръв първия път.

59.   Имам приятел турчин, който много иска да отида при него. Проблемът е, че не мога да му повярвам достатъчно за да го направя. Прекалено голямо е разстоянието от тук до там. Ами ако стане нещо? На кого ще се обадя за подкрепа? Не мога да го накарам да дойде тук при мен. Отказва категорично, а в същото време казва че страшно много ме обича и че иска да се оженим и да имаме деца. Трудно ми е да повярвам, че всичко това е истина, колкото и да ми се иска. Относно девствеността-никога не бяхме говорили по този въпрос, но преди няколко дни просто така се случи че той повдигна въпроса и аз открито му казах че не съм девствена. Няма да ви разказвам каква му беше реакцията. Никога през живота си не се бях молила така да ме разбере. След известно време на премисляне ми каза, че страшно много ме обича и затова ще ми прости. Но аз имам мъничко съмнение за това. Може за момента да ми прости, но никога няма да го забрави. Просто не знам как да се откажа от него. Нямам сили за да му кажа че не можем да бъдем заедно. Готова съм да направя всичко за него, но не съм сигурна какво ще последва от това. Той държи да сменя религията си. Това за мен не е от значение, но всичко останало е. Не знам как ще реагират родителите му. Не знам как ще приемат всичко това. Сигурна съм, че те са причината той да изисква от мен девственост и смяна на религия. Всичко е въпрос на възпитание. Просто не искам да направя грешка и цял живот да нося последствията от нея. Много го обичам, но дали това е достатъчно срещу целия свят?

60.   Ами, не е достатъчно срещу целия свят, но това не е важно отговарям на 59, но и на авторката). Всеки човек може в личния си живот да застане срещу света и да се надсмее над порядките му. Но за целта не е достатъчно да е влюбен или привързан към друг човек. Нужно е край този човек да се чувства сигурен за всяка своя минута, както и да се променят обстоятелствата. А това не се случва от самосебе си, а иска много съвместни усилия, насочени в посока на съвместяване на различията, изискващи огромна взаимност. Неприемливо е да витае израз като:" ако ме обичаш, ти ще го направиш заради мен! " . Този начин на изказване предвещава беди и нещастия. Човекът отсреща трябва да е готов да дава, и по малко да изисква. И ако не ти дава сигурност, всичко друго е мъгла. Същото се отнася и за теб, но все пак, не ти искаш от него да е девствен или да смени религията си. Ами ако следващото му изискване е да не си показваш носа от вратата навън или лицето на прозореца? Май много робия се струпва... Не твърдя, че всички турци или мюсулмани са обременени с анадолски предразсъдъци, защото познавам много разумни хора, които никога не биха поставяли подобни условия. Но никак не са малко и тотално заблудените, че жената е длъжна на всички -на него, на децата му(не само на общите), на родителите и роднините му и на религията му. От такова зло -по далеч!

61.   здравейте,
извинявам се граматиката ми че не съм българин за това не мога да пиша правилно. аз съм чужденец в българия. по принцип съм от турция. сега четох ви проблема и искам да ти помогна колкото мога. да ти кажа че и аз съм мюслюманин и съм от турция. имам една приятелка която е българка. преди почнах на сериозна връзка с нея тя е ми признала че не е девствена. аз я приемах защото тя е ми разказала каквото е станало преди. значи тя е много честен човек. сега от 9 месеца сме заедно и нямам никакъв проблем с нея. според мене бъди честена, и признавай си преди каквото е случвало. защото според нас чесност е много важна. предполагачам че когато си му признаваш всичко той ще те прощава.. защото девстреност и любовта не е между два крака.. любовта се чувства в съцето... казваш че се обичате. признавай каквато си. сигурно че ти ще печелиш.

62.   Приемам за разумно изказването на 61. Напълно е прав, но представя собственото си виждане и начин на мислене сега, докато живее в Бг, в (общо взето), европейска среда и нрави. Ще ми се да чуя от него и това, мисли ли, че всички останали мюсулмани гледат на жената, както той самия? А дори и в родното му семейство не виждам представата му, за неговите очаквания -как биха приели приятелката му неговите родители, ако понечи да сключи брак с нея? Какви биха били отношението и изискванията към поведението й, ако я заведе у дома, при родителите си? Защото в крайна сметка с това се формира бъдещият й живот до старост...

63.   Девствеността на тези, решили да бъдат с мюсюлмани, е най-малкият проблем... .

64.   приятелят ти ако е по голям от 18г и ако е по отворен. сигурен съм че предполага че си недевствена. и му кажи веднага щото си закъсняла прекалено. кажи му цялата истина. той без туи ще разбере по добре да чуе от теб

65.   Здравейте!
Чудя се дали всички онези смели българи, които са дали живота си, оставили са деца без бащи, жени - вдовици, майки без синове и т. н... Дали, ако те знаеха всичко това щяха да се пожертват... Аз съм горда, че съм българка! Горда съм и с предците си, които не напразно са се жертвали за бъдещото на България...
Съветвам да си хванеш мъж християнин, така ще е леко и на теб и на родителите ти! Какво толкова си намерила в него айде моля ти се! ... . Докато ти си мислиш колко е идеален за теб, неговите родители ще те плюят! И ако твоите свикнат с него, то неговите с теб - няма! Това са турците мръсни хора! .. И не ме плюйте по-долу, това е лично мое мнение! ! !

66.   Макар днес единството на нашия народ във Вярата на прадедите ни да е разклатено из основи, а политическото му единство все повече и повече да губи духовното си, сиреч православно-християнското свое измерение; макар дори самата дума „народ“ днес да се употребява по-скоро като политически термин, отколкото като живо слово с пълнокръвен, духовен смисъл — каквото то е било в устата на предците ни — ние искаме да помним и да не забравяме мъките и страданията на ония, от които сме се родили; защото последното предателство — това към нашето минало, ще е и последна изневяра спрямо нашата духовна идентичност като народ — спрямо нашата Православна вяра. Ето защо въпреки антиисторизма, родомразието и останалите обезличаващи склонности на „съвременното мислене“, ние вярваме, че все още има родолюбиви българи, които изповядват духовния светоглед на своите деди и прадеди — светото и непорочно Православие. И чрез този спомен, който изнасяме из завехтелите книги, ние се надяваме тяхната връзка с миналото да се превърне в една здрава опора за техния православен светоглед, — и за тях, и за техните деца, и за ония българи, които ще се родят, за да живеят за Христа, да славят Христа православно и така да съхранят непомрачен духовния лик на Майката-Родина...

67.   На номер 46 - не става въпрос за шовинизъм. Тук става дума за това, че в случая имаме сблъсък на различни култури, различни обичаи. А мохамеданството е най-нетолерантната от всички! За цялото и съществуване тя не се е изменила и съществува по каноните от преди 600 години! Да искаш жена ти да е девствена! Пълна идиотщина! Цял живот да познава един мъж? Живял съм в турско село и познавам добре манталитетът им. Кадъните, млади булки, изневеряваха масово на мъжете си при всеки повод. Някой(я) би ли искал през целия си живот да познава един единствен партньор? ! Ислямът е закостеняла религия, тя не дава възможност за развиване на личността. Кажете ми, какво е дал исляма на човечеството? Аз лично се сещам само за ибрика. Че на тях дори известните им пълководци, учени и др. са помохамеданчени християни!
Разбира се, че и сред тях има цивилизовани хора. Ходил съм в Турция на гости на мои съученици. Срещал съм такива люде и сред тамошните турци. Но дори и те не смеят да започнат да ядат преди залез слънце по време на Рамадан, да си купят свинско, да целунат жена си на улицата. И там видях същото двуличие. Отиват на лов в Странджа. Бият диви прасета. Моят съученик ми разправя: Аз ги вземах и си ги правя на наденици. (Той е" перде" и малко му пука какво мислят за него, ама има много пари) Абе, видяха от мен, престрашиха се и почнаха. А.. ще взема казват малко, за кучетата. Един, втори, че вече и аз трудно се уреждам. Че много ядат тия ваши куччета, им вика, а те гузно смотолевят нещо.
Така, че момиче, много добре си помисли. Ако приемаш исляма, с всичките му схващания, начин на живот, обичаи, нрави и т. н. просто отиди на лекар и за 100-200 евро отново ще си девствена. Но ако виждаш само него, а не виждаш начина му на живот, средата му, приятелите му, семейството му, просто бягай! Бързо и без да се обръщаш!

68.   препоръчвам ти да гледаш един филм " не без дъщеря ми " сама ще видиш закакво става дума... омъжиш ли се за мюсюлманин край на мача няма връщане ако той не пожелае да те пусне... помисли много добре...

69.   успех:)

70.   Защо ще му казваш няма как да рязбере. Това не е лъжа просто спестяваш истината

71.   Тя авторката отдавна е решила но все пак мога да ви кажа има и нормални мюсюлмани

72.   Здравейте, моля Ви не ме упреквайте за това, което ще напиша. Достатъчно е, че се срамувам от себе си.
Запознахме се преди известно време. Пишем си всеки ден, гледаме се по камерите. Той е на 28, аз на 22. Живее в Турция. Има един брак и развод зад гърба си.
Всъщтност това е големия проблем, че е мюсюлманин. Майка ми ги мрази....
Той е толкова добър с мен, по всякакъв начин ми показва, че съм ценна за него. Взе си ваучер на глобул, всеки ден ми звъни, пишем си смс-и. Показа ми една моя снимка, която си я е сложил в рамка. Много ме зарадва. Същата снимка му е на телефона.
Когато си пусна камерата му виждам изражението. Той е ухилен и много щастлив. Купил ми подарък утре щял да го изпрати по пощата и ми искаше адреса.
Проблема е, че майка ми мрази турци. Аз не знах как точно да й кажа за него. Но й казах, че един мъж от Турция много ме харесва, казах й и за снимката. Тя каза "да не е някакъв манияк". Днеска пак й казах тя каза "Ти луда ли си?? ! Гледай само да не се влюбиш в него"Как да й кажа, че е вече късно...
Не знам какво да правя, той ме кани в Турция да отида, но аз няма как да ида при това положение. Не знам какво да правя.
Много съм влюбена, но и се срамувам от себе си ужасно много. Не знам какво да правя. Мисля за него по цял ден....
Ако й кажа, че съм влюбена, тя ще каже да избирам между семейството си и него...

Не ме упреквайте моля....

73.   Ти си поредната жертва на турските ловци на европейски паспорти. Живея отдавна в Западна Европа и тук жените отдавна не се занимават с тях, само ги използват за секс като са на екскурзия в Турция, на всяка е ясно, че искат само паспортите. 100% ще ти предложи скоро брак, ще се оправдава с религията си (хе хе), познато. Майка ти е права. Само гледай в какъв филм се вкарваш!
Сега са се насочили към българките, нищо чудно - могат с българска лична карта да пътуват където си искат, да работят дори след 01. 01. 2014... Браво на момчето, намерило си е будала! Кога ще е сватбата?

74.   Ами има достатъчно качествени и стойностни български мъже... така че няма смисъл да се заглеждате по карабини..

75.   Kакво ти пука дали ще те упрекват хората. ти за тях ли живееш или за себе си. и моята вика и крещя че бил мюсюлманин ама сега клекна и млъкна. и как мила неможеш да идеш до Турция на 22 си и не си непълнолетна. я си гледаи живота

76.   Темата е отпреди 4 години.

77.   Всички сме равни на тоя свят. Няма значение каква религия изповядваме, така, че...

78.   Fireto - тази мома, дето започна темата, сигурно вече се е омъжила за нейния "турчин"? Как ли си проклина дните ....?

79.   Бе да въобще не държи на религията никак даже, но държи да си религиозно ДЕВСТВЕНА. Ти нормална ли си бе? Две неща са безгранични - човешката глупости и вселената. За второто не е сигурно. Аз за щастие нямам толкова прости приятелки да си падат по мюсюлмани, но самата идея е жалка. Толкова да не можеш да си намериш мъж па по такива хора да тръгнеш. А този е пълен фанатик, но прикрит. Много се опитват да лъжат тези хора. Един такъв се опитваше да ме сваля, но аз не съм проста.

80.   Fireto - Бях забравила за тази тема! Сигурно "момата" вече е забравила, че е била българка някога.... преди 4 години. Много ще ми е интересно, предполагам и на всички, които са писали тук, "госпожата" или "ханъм"- което е по-вероятно да ни осветли как протича живота й. Но ако е направила глупоста да се ожени за този, сигурна съм 100%, че вече е сложила фереджето и едва ли има достъп до нет! Все пак, желая й успех с новата й мюсюлманска вяра...!

81.   Много момичета са били подлъгани да се оженят за мюсюлманин. За съжаления не знаят че губят свободата си а понякога и живота си. Отиват в един свят където жената няма душа и права. Мислят че един богат арабин ще им осигури материално богатство и те нищо няма да правят. Скоро след това разбират че остават затворени зад 4 стени с децата си и не могат без разрешение на мъжа си да направят нищо защото той освен съпруг е и неин господар. Темата е дълга и все ще се намери някоя глупачка сама да си опропасти живота затова е добре да знаят дамите че не всичко което лъщи е злато.

82.   Не лъжи човека. Достатъчно време си го държала в заблуда! Аз съм християнин и не държа жената да е девствена, за да се оженя за нея, но ме боли как човека сигурно се надява и смята, че ти си девствена. Влюбен е и ти предлага брак, а ти го правиш на глупак от егоизъм.

83.   Отговор на 82 - Човека се бил надявал? На какво се надява - да вземе девствена жена, а той да си размята неговия инструмент насам-натам! ЖЕНИ и МОМИЧЕТА, не се връзвайте на любовта на мюсюлмани!!! Това са най задръстените и невежи хора, които могат да съществуват!

84.   Пууу... Всеки женен за турчин... :Х

85.   Аз също изповядвам мюсюлманската религия, но живея в България (момиче съм).. при нас мюсюлманите (особено в България) също си е така, но ако ме питаш мен по-добре му кажи истината отколкото след брака на следващия ден да те остави на улицата! Знам какви са там мъжете и там съм живяла просто с една дума за "девественост" може даже и човек да убият вярвай ми! По-добре ако ще свърши да свърши по-рано отколкото както споменах горе ако не искаш да се излагаш поне пред другите хора или пред неговото семежство, по-добре по-рано отколкото късно и всички да те плюят в лицето! Успех, дано да съм ти помогнала с нещо! :) А и недей да забравяш, че има и такива, които знаят, че жените им не са девтствени, но пак не си отварят устите защото наистина ги ОБИЧАТ! ;)

Rapunzel*

86.   До 83.
Някъде да е казано, че той си развява инструмента насам натам? Моите комшии са двойка, в която тя е християнка, а той мюсулманин. Тя грозна и злобна, а той добряк и красавеца на махалата. Тази жена го прави луд. По цял ден му крещи като истерична, не му дава да пие по едно кафе с колегите си след работа, обижда го публично, а той веднъж не и е повишил тон, не и е изневерил. Мине се не мине и го виждам да се прибира с букет цветя. Не е до вярата, а до копелето което я изповядва. В случая това е авторката. Тотална егоистка.

87.   Rapunzel

Тая мома вече е дала "фира" по един или друг начин! Нейните излияния са от преди 4 години... , не виждам смисъл да се дава акъл... вече!

88.   Надявам се момичето да е взело най правилното решение грешно или по- малко... както се казва - "Всяко зло, за добро".
Бих искала да изява становище по въпросa за взаимоотношения с албанци / към номер 44, 48 /. Аз също бях известно време с един албанец. Бях на 20 а той на 25. Така и не излезе нищо сериозно. Харесвахме се, прекарвахме хубаво заедно. Aз лично не бях влюбена в него, както и той в мен.
Нямам за намерение друго, освен да споделя моя опит с други девойки и госпожи, намиращи се в подобно положение. От това, което успях да науча за тях, от него самия, както и други негови приятели (също албанци), с които ме е запознал :
1. Не вярвайте на красивите им усмивки, милите любовни думички и "уж" добрите им сърца.
Албанците са изключително интелигентна нация! Трудният живот, който е в Албания, потомците им ли... не знам причината - но безспорно едно над 90 % от тях винаги налучкват златната среда - а именно - подло, манипулативно, тактически. Докато ти му плачеш на рамото или просто му споделяш, че ти е приятно с него той те успокоява, и усмихвайки се доволно (или пък съжалително) в главата му вече се върти въпросът по кой начин да те "прелъже" по скоро да работиш за него - (xa- xa ) на "Магистралата"! Да не бърза някой да казва, че са пълни глупости защото е самата истина. ( имам предвид "европеизираните" албанци, живеещи и работещи извън Албания). А най- прекият път според тях е - като направят всичко възможно, че "обектът на мечтите" им да се влюби в тях. И след което "уж" за общото им бъдеще благо, най-лесният и ползотворен бърз начин за забогатяване се явява - магистралата.
2. Тези които се заблуждават, че 1 албанец /мюсюлманин/ би се оженил за християнка /и най- вече ако не е девствена/ - директно да си го избият от главата.
Cеkcът и любовта е едно, но семейството, фамилията и тяхната чест и добро име - съвсем друго. Естествено има и такива, които биха се противопоставят на своите семейства за да бъдат с жената, в които са влюбени но в такъв случай най - малкото трябва да са независими финансово, в противен случай семейството им ще ги "oтлъчи".
3. А освен това, тук също както при турците го има въпросът за сключване на фиктивен брак с цел получаване на европейски документи.
Това, е което мога да споделя с вас. Мили дами, отваряйте си очите що се отнася за "ЛЮБОВ" с албанец. За тях горе долу важи максимата - "Считам действията за средства и гледам целта". Като тяхната първа цел е - добро финансово състояние. A жените-европейки са най-лесният им инструмент осигуряващ постигането на целта.

89.   N 24 го каза.. истината не е, че е много религиозен или спазвал нещо си. Просто иска да те има и да се тупа в гърдите: тя е само моя. (нищо, че той няма да е само твой). Някой друг също каза нещо много вярно: Под влияние на запада сме, стъпка назад е да приемаш това мислене и да се забулваш (и това ще стане), имайки предвид, че светът се развива в друга посока и с голяма скорост.

В едно съм сигурна.. не би трябвало да се срамуваш от себе си или укриваш пред някого.. още по-малко да лъжеш или да си правиш операций. Ти си това, което си и ако той не го одобрява значи не те заслужава. Не си израснала с мисълта, че един ден ще се омъжиш точно за този човек и трябва да се пазиш девствена за него. Идеално е, че сте се срещнали и сте щастливи заедно, но преди да стане това ти отново си имала живот и в него е имало и други хора, а сега човекът до теб трябва да те приеме с миналото ти, защото то е част от теб и няма нищо лошо.. напротив. Да не говорим, че опита е изключително необходим и не би трябвало да се лишаваш от него.

Друг е въпроса, че на мен лично ми изглежда извън всякаква логика да се омъжиш за човек, за когото незнаеш нищо за това как се справя в леглото? !? !? Да споделиш целия си живот без да си видяла най - важната част за един успешен брак - секса си е голям риск.
Успех!

90.   Здравейте и аз реших да пиша тук... относно взаимоотношенията между турци... и албанци след като прочетох.... Та исках да споделя, че имах връзка 4 години с турчин, наистина за мен той си беше и още си е мъжът-мечта, разбирахме се само с очи, страшно мил, умен абе най-сладкото същество което познавах. Но да кажа, че моето турче си беше родено и израстнало в България, даже в интерес на истината той не вярваше нито в ислям нито в Бог, както той казваше вярвам само на очите си. Но пък смея да кажа, че нямаше такъв ревнив човек, направо те изкарва извън кожата ти. Така, че от турчин до турчин си има разлика, за мен. А относно албанците както е писала номер 88, донякъде все си имах такова мнение за тях, понеже от скоро се срещам с албанец, изглежда много добър човек запозна ме с приятелите си, всички изглеждат супер точни ама и мен нещо ме гложди отвътре и сега номер 88 ще съм нащрек вече.... на всички тук Успех...!!!

91.   Нема таа нема онаа имало и различни турци друг път
турците са просто 1 консервативно общество изостанал народ вярващ в аллах различаващ се от арабите само и едиствено по това че в европейската част и по точно само в Истанбул жените не ходят забулени за мен трябва една жена трябва да е психично болна за да се жени за резаци дори в началото да ви обичат после рано или късно ще патите от тях тва е самата истина.

И въобще не ме интересува за коментарите които ще се изредите да пишете за мен че съм расист и еди какъв си не съм просто ви казвам каква е действителноста.

93.   26. За какво умряха толкова народ да ни бранят самочуствието от турците и ти накрая ще работиш за тях и ще им се предлагаш. Каква БЪЛГАРКА си?
Срам за всички знайни и незнайни войни загинали за свободата ни.

95.   В отговор на № 91 и № 92 - Много сте прави, така е, но лошото е, че като се заблуди човек и незнае какви ги върши! А тези, дето се женят за "резняци" едва ли са научили нещо от историята ни, което е много жалко.

98.   Спрете със рогаенето! Така моето мнение е, че щом се обичате и искате да сте заедно и той държи да си девствена мисля, че има начин ако отидеш при някой лекар имаше опция която може лекаря да те направи девствена, но това трябва да се случи седмица преди да сключите брак. Не съм много запознат със това, но моя близка така направи "зашиха" я демек :) и се получи срещу 300 лева :)

104.   На мен винаги ми се плаче, когато чета такива неща и виждам мисленето на хората какво е. Жените са равностойни с мъжете. Да това всички го казват, но не се замислят по- задълбочено. Скъпа не се заблуждавай, мои приятелки, които живеят в Турция са ми разказвали потресаващи неща. Ето например бяхме на екскурзия с дъщеря ми, която тогава беше на 12 (малко детенце, което не е започнало дори да се развива). Поканиха ни на сватба и преди това ходихме на каната на булката. Така останалото са подробности, дойдоха едни мъжаги и момичетата дръпнаха дъщеричката ми отзад и казаха, че това са хора, които си търсят жена. аз разбира се бях потресена та тя е на 12, но при тях граници няма. Дъщеря ми разбра какво става и дори сега, когато сме в България тя се страхува да излиза навън. бях много притеснена и ми стана ясно, когато тя ми разказа, че я е страх да не я оглеждат мъжете. Представяте ли си каква травма е това за малко момиченце да знае, че е сексуален обект за някой извратеняк... Помисли добре и за твоите деца!

105.   Поискай съвет от другите му 3 жени!! :D

106.   Щом тоя овен иска да се жени не за теб, а за ципата ти няма проблем с девствеността. Бягай при гинеколог да те позакърпи отдолу и готово.

107.   Само дето са умирали хората заради тези турци... вие жените сте болни.. как може въобще да имаш нещо общо с тези простаци... ако бях жена нямаше и ден да изтрая тези истерици на тема религия..

110.   ас се казвам ани и сам от бьлгаря а гаджетоми е от турця става 9 месеца дето сме заедно с него тои мног даржеше да биде годеницата му да биде деиствена а как се запознах с него трябваше да му кажа че не сам деиствена но нему казах и става вече 9 месеца дето го крия от него и сега много сижелявам за това много а тои не знае тои ме мисли за действена но несам а тои толкова много ме обича че няамам думи просто и ас него много обичам наи ве4е сйжеляавам че не му казах незнам ко ште правя пирвата брачна ношт незнам преди 2 дена взех малко даму намекна нешто казах му ashkim например не сам деиствена штешели пак даме обичаш както ме обичаш сега и тои ми отговори ако ми кажеше от пирвия пит штяах да те взимам пак за жена малко трудно штшеш да ми е ама штяах да те обичам пак но сега ако ми кажеш краи с нас може много трудно дамие но краи ми каза и познаи те как се почуствах ас и сега незнам ко да правя ако му кажа че не сам деиствена штеме пусне но ас много силно силно се влубих в него и ако го загубяа с мен е свиршено краи с мен краи страх ме да не го загубяа в него намерих нешто което тирсих с години и го открих моляави кайете ко да правим моляа ви

111.   Ами да не си се ебала на 16 17 години всчки момичета който са правили секс на по 16 17 години са курви за мен :)

112.   Извинявам се за разхвърляното изложение, ноискам да коментирам няколко неща:
1. До авторката, самата вие казвате, че господина "много държи на девствеността и религията", ето че с първото вече ви е повлиял поставяики ви в изключително тежко положение. Смятам обаче, че няма от какво да се притеснявате и за него въпроса не е толкова девствена ли сте, а е важно после да може да ходи да разправя, че ви е бил първия. Що се отнася до второто нещо на което държи-религията, то по този въпрос господина има достатъчно време и ще положи необходимите усилия тогава когато прецени, че момента е подходящ-примерно когато вече сте съпрузи.
2. Имаше коментар на една дама, че албанец се е заклел пред нея върху Корана, че я обича и т. н., явно дамата е пропуснала доста часове по история в училище, защото именно там се учи, че клетвата дадена по този начин пред гяурин няма никаква стойност за правоверния. Тази клетва има тежест само когато е дадена от един мюсюлманин към друг.
3. Имам колежка, висшистка заемаща престижен пост в голям град, тя е мюсюлманка, та когато тя се омъжи направи три дена сватба на която бяха поканени 1 500 души, но нито един христянин. Да я бяхте видели как разказваше, кък ходжата първата брачна нощ ги заключил в една стая и не им дал да излязат до сутринта дори за тоалет. Та тя без притеснение разправя, че мъжъ й е ипървия, но тя на него не му е, за нея това е нещо нормално.
4. По-горе някой пише, че девствеността му гарантирало, че после ще отглежда свойте деца не чуждите-ами какво да му коментираш на това-примитивно мислене съществувало до края на ХVIIIв. защо няма смисъл да се коментира, който има елементарни познания по медицина знае.

116.   1. Той ако те обича истински ще те приеме такава каквато си без значение дали си дествена или не той ако държи на теб няма да го интересува реригията му ако държи на теб и те обича колкото ти ще те приеме такава каквато си няма смисал да го лъжеш кажи му истината дай му малко да размисли за всичко това и ако приеме значи те обича такава каквато си ако не приеме значи повече обича реригията си от тебб знам ще бъде трудно но по хубаво е да му кажеш истината

117.   Дай му отзад.

118.   Явно авторката е вече поне майка, така че, не я интересува постът, но за други, които искат да знаят, ще ви преведа една статия от 13. 06. 2016 г, та да занят какво си пожелават:
"В Катар, подложената на изнасилване гражданка на Нидерландия, се сблъска с неочакван обрат на съдебното решение по факта на престъплението, по което тя е била жертва. Както передава BBC, за участие в изнасилване на жената е наложена условна присъда, а също и глоба: изнасилената холландка прекарала няколко месеца в затвора по време на процеса, а сега й предстои да плати на държавата глоба в размер на почти 850 доллара.

Както оказва, инцидентът станал преди няколко месеца в един от хотелите на Доха. 22-годишната пострадала пристигнала в хотела, в който е допустима употребата на алкохол, но по късно установила, че в питието й нещо са подхвърлили : остатъка от деня и нощта, девойката е прекарала в безсъзнание, а сутринта се събудила в апартамент, изнасилена.
С жалба за происшествието, девойката се обърнала към местните правоохранителни органи, само че неочаквано и самата тя получила условна присъда и глоба. Нейния насилник, също е бил наказан с цялата строгост на местните закони: за изнасилване, мъжа понася 100 удара с камшик, а за употреба на алкохол -още 40. "
Та, четете повече инфо. Нета е пълен. И няма да си задавате тъпи въпроси, като този: "Добре ли ми е, когато ми е зле? ".

119.   Номер 188, тя сама се е настанила там, никой не я накарал на сила да ходи в такава държава. Мюсюлманите извън своята държава нямат такива права и дори да имат връзка с чужденка не могат да си позволят никакво превъзходство, жените който са глупави често не се интересуват и не обръщат внимание на опасностите и негативите но не всички си затваряме очите.

51-100 от 100