Споделена история от Секс и интимност

Какво ви възбужда най-много?
Здравейте,
Въпросът ми е към мъжете и жените: какво ви възбужда най-много - предмети, дрехи, аромати, места...?
Споделяйте! :)

Коментари

1-50 от 61

1.   Прясно изсрано лайно върху корема ми

2.   целувките от любимият човек

3.   * Желанието в очите на партньора.
* Косата (падам си по мъже с по-дълга коса).
* Парфюма, смесен с аромат на цигарен дим.
* Място, на което сме двамата и сме се разгорещили, но няма как да се отдадем на страстта.
* Дългокос мъж с кожено яке (тип рокаджия)
* Мръсни думички прошепнати в ухото.
* Малко по-груб секс (когато партньорът е по-властен).

Ж25

4.   Мене най-много ме възбужда женското тяло особено краката и дупето...
или това да ми говори разни интимни работи или да ми шепне на ухо...

5.   Разтворена путка.

Банално, но вярно.

6.   Ароматът на мъжа ми, еротични разкази, книги, тялото на любимия, но не на вид, а на докосване и на чувстване

7.   Да пръдна през тромпет!

8.   гимнастички по цвички

9.   Авторката: мен най-много ме възбуждат ароматът на кожата на мъжа, ръцете му, погледът, както и парфюмът му.

10.   Ъъъъъъъъъ.... ново работно място със 1000 лева заплата. Еееееей! такъв секс, че прайм с мъжо тогава, че свет че му се завие! Хай със здраве!

11.   Едри и сочни лисичи муцунки без силикон.

12.   Когато след дълъг работен ден помириша възглавницата

13.   Номер 1 е бати простака.... питат като хората тук, а той безмозъчно прост!

14.   13, не мислиш преди да пишеш. Идеята на номер 1 е "какъвто въпроса - такъв и отговора".

Кубрат

15.   Погледът - привличащ като магнит.
И парфюмът.
И силните прегръдки.
И целувките на неочаквани места (НЕ само интимни).

16.   Ракията, мезетата и сръбската музика :))))

17.   @13
Всъщност колкото и да Ви се струва невероятно, има и хора, които наистина това ги възбужда.... :/
Палав Мечок

18.   аз се възбуждам от полуоблечено женско тяло, в летният сезон е това, а през зимата от добре изпъкнали женски формви гърди и дупе

20.   Любимият да ми показва колко ме желае.. Парфюма.. Целувки на всякъде.. Допира на тялото му.. Дъхът му по мен по време на секс

21.   Вкусът и миризмата на жената м/у краката. Да пия от удоволствиетои и да свършва в устата ми.

22.   женското дупе :)

23.   Миризмата между краката наистина е опияняваща, но много често се случва и да е отвращаваща. След такова попадение дълго време после се не сещаш за жена изобщо. Най-кофти е, когато става въпрос за твойта собствена...
Иначе - уханието на току що окъпана, топла и нежна кожа, напълно обезкосмена, усещането за желание и страст от нейна страна, спокойна обстановка, тиха музика, приглушена светлина...

24.   Най-много ще се възбудя ако видя някое момиче с по екип на Ливърпул

25.   Мисълта за любовницата ми (докато съм в кревата с жената) какъв късметлия съм, че тя настоява да го правим на тъмно.

Иначе женските форми, краката, дупето особено много...

И като яде, как поглъща храната...

26.   Скъп подарък, хубав и просторен апартамент, готина кола!
Едър мъж, по -голям от мен добре облечен

27.   Възбужда ме голото женско тяло. Но предпочитам рубенсови закръглени, сочни жени, с големи цици и големи ареоли, и задници, сочни напращели бедра и най-важното да се естествено космени. обожавам окосмени женски подмишници, рошавата п*тка, косъмчета тук и там, напр. около ареолите.
Щом видя жена си гола, която отговаря на моя идеал за жена, винаги се възбуждам!

28.   Мене жените ме възбуждат със сигурност.

29.   Мене най-много ме възбужда стройно женско тяло, да си пиша с някое момиче за интимности :)

30.   Възбуждат ме мъже с красиви очи.. готини и силти тела.. абе мъже тип Брус Уилис :P Обожавам го...

31.   Момче на 17 съм, имам огромен фетиш към жартиери и тем подобни :) мн се радвам на крака (главно)

33.   Възбуждам се от малки цици и докато я лижа да ме гали по главата/косата/.

35.   На 32 години съм, мъж. Нищо не ме възбужда повече от вида на жена, която и се пишка и губи контрол над ситуацията.... Обичам пикли. Момичета с подобен фетиш (wetting), не познавам, а много бих искал... Взех отношение по темата "Имам един фетиш", благодаря на авторката, че я има. Хубаво е, че има и други момичета с такъв фетиш. Кажете, ако искате мили дами с подобни увлечения как да се свържа с вас?

36.   Приятно закръглените жени. С хубаво сочно дупе.

39.   Харесвам едно момче, което има дълги пръсти и непрестанно си мисля как ги вкарва в мен, гледам го и се подмокрям, а най-хубавото е, че той ме харесва. Възбуждам се от мъжките ръце, корема, краката и нда :3 Обожавам някой да е прилепил тялото си до моето, да ме удря по дупето, да ме хапе за врата :3 Като цяло това е, да оставим на страна и другите ми фантазии.. :P

40.   Мен ме възбуждат конкретно 2 неща в жената - парфюма и маникюрите.
Нямам обяснение защо. Не държа избощо на големи цици или на слаби крака, тънки глезени и тн общоприети критерии, НО обожавам жената да мирише на качествен парфюм и да има по-дълги и поддържани маникюри. За мен, дори само тези две неща са достатъчни да се пожелая силно някоя жена, била тя и напълно непозната....

Мъж на 35г

41.   69, много целуване по врата и къде ли не, обарване на дупето на жената, лизане отдолу, нежното докосване и гласа и дишането му... От жена

42.   много ме възбужда моята приятелка когато я правя щастлива. Възбуждам се повече да я галя нежно по гърба, по дупето, по косата, отколкото тя мен да ме гали и целува, на 100% съм възбуден докато се раздавам за нея, усещам сякаш какво чувства тя и се възбуждам много, неописуемо е :) възбуждат ме дупета в прашки, гримирани момичета с дълги коси (Jessica Jane Clement) e моят идеал, но вече си гледам и желая само моето сладко момиче, възбужда ме момичето да ми прави орална на колене (но моето момиче само веднъж ми прави това), но пак си държа на нея... тя знае, че ми харесва след 4 месечна връзка, дано започне да ми го дава

43.   Жена в оргазъм. Да наблюдаваш жена си в оргазъм, как стене и стяга тялото си е токлкова възбуждащо че винаги свършвам и аз, малко след нея, като се изпразня хубаво в путката и`, та чак да го изтискам до последната капка!

45.   няма по-секси от момиче с две плитки, бяла блузка и плисирана, колежанска поличка с бели чорапки и бели пликчета

46.   Прочети книгата 11 000 камшика и ще разбереш!

48.   Слаба с дълга коса дълги крака и страхлива е моето съкровище обичам да я е страх и да се впива в мен а аз да и галя и целувам косата а и ме влудява когато играем билярд и тя неиздържа да ме гушне

49.   Да пия бира докато гледам мач и блондинка ми прави свирка

50.   Куче да прави секс с момиче!

52.   Сладки, малки, пробити ушлета с по няколко обици!

53.   Мен ме възбужда това да знам, че ще бъда завързана и напляскана след това брутално изчукана, понеже съм била непослушна, за това съм адски непослушна почти винаги

56.   Погледът.. който казва настъпателно желая те, без дума дори.

57.   Ж22 Възбужда ме да усещам силата на мъжа.
Ръцете му... (Не някакви огромни, а просто оформени. )
Също много добре ми действа да го видя, когато излиза от банята,
мокър, само с хавлия около кръста.
Иии много други неща...

58.   Пеперуди :)

59.   Няма да отговоря на въпроса.
Коментарът под номер 1 означава две неща, които отдавна знам - първо простотията не ходи по дърветата и второ - в този сайт няма цензура.
Моля да се публикува!

60.   Малките дупета, дългите коси на жените и перверзните физономии. Като погледна певицата Галена (с изкл, че не и е толкова малко дупето, но има добри форми, в лицето, възбуждам се от лицето й на клип, без да се докосвам. имал съм и близки контакти като ученик с момиче което приличаше досущ на нея, побърквах се буквално, не съм правил секс с нея, но имахме хубави моменти. Харесвам също така фините крачета, малки дупенца и по-дребнички жени, като ги видя такива крехки и без да правя нищо съм готов, даже ме е срам понякога, че се случва видимо, но са ми страст. Докато го пиша и ми стана...

1-50 от 61