Споделена история от Секс и интимност

Нормално ли е? Защо ми спада...
Здравейте аз съм момче на 17 години. На скоро ми падна згоден случай да го направя за 1-ви път. Всичко беше изчислено, мацката дойде унас пихме едно кафе и започнахме любовната игра. Дотук добре, но незнайно защо след като се съблякохме както беше твърд и ми спадна ... Направо щях да си направя сепуко... И тука трябва да отбележа че не бях уплашен или нещо се спарил, вярно беше ми малко странно и кофти но нищо повече... Просто не разбрах защо така стана ... Това нормално ли е? От силна превъзбуда ли се получава това спадане? Дали е нещо подсъзнателно? След доста опити и ласки някакси успя леко да се посъживи, но пак не беше максимално твърд. Имаше проникване... (тя не беше девствена, разбира се) клецах малко но не изпитах никакво удоволствие, даже и не свърших (забравих да споделя че момичето не ми беше приятелка просто се запознахме на купон, хареса ми и реших че тя ще е жената...)

Както и да е оттогава не сме се търсили. След 3 месеца се запознах със най-страхотното момиче което някога ми е обръщало внимание! То беше олицетворение на мечтите ми ... по ниско от мен (1,68 съм), страхотна фигура (с леко по закръглено дупе, да има къде да се хванеш дето се вика но нека не изпростяваме), даже и очите ни си ходят-моите зелени, нейните сини, супер разбрана, секси, ДЕВСТВЕНА най-важното ... ех олисах се :)) Направо бяхме един за друг както ни казваха всички. Много си допаднахме и много се влюбихме, 1 седмица след като се запознахме тръгнахме. Ходихме още една и направиха купон на който отидохме 2-мата. Там решихме да го направим и ето тука ОТНОВО идва този мой проблем ... съблякохме се тя беше готова и малкият пак спадна ... Моля ви наистина... помогнете с каквото можете.

Защо се получава така... в мене ли е проблемът ?
Нормално здраво момче съм, тренирам... спрях цигарите, не се боцкам... Избързвам ли със секса?
Чувствам се готов.

Коментари

1.   Абе пичага, като си легнете, вместо да мислиш за пишока си дали ще стане или не, вземи си поиграй с пеперудката и предварително за овертюра, а пък остави твоя малкия на нейното въображение и отговорност.... - кой е казал, че още като се гътнете в леглото, трябва веднага да и го нахакаш ?.....

2.   Трябва да се отпуснеш, а не да мислиш как ще се представиш.
Оттам идва цялата работа. На психологична основа е.

3.   Ей и аз съм на 17 ама незнаех че има такива тапанари ве, как може само за това да мислиш. Вземи си виагра кво ще кажеш щом тва ти е проблема. Девствена била то щото имаш такова мислене затова си такава отрепка когато сте сами... УЖАС

4.   Мило момче, понякога този проблем се получава от свръх напрежение. Тялото ти още не е добре узроля, и не можеш да контролираш емоциите си. А има и нещо друго, дано не изляза права, но мислил ли си че може да имаш неосъзната хомосексуалност?

5.   Всичко е на псих. основа, недей да слушаш глупости от всякакъв род /хомо си бил и т.н./. Ти просто прекалено много в дадения момент мислиш дали този път пак няма да се случи и да не се изложиш пак, напрягаш си главата с глупости човече. Щом казваш, че си намерил правилния човек, поговори с нея, обясни и, успокой се, просто остави нещата да се случат /а те ще се случат бъди сигурен в това/. Без подкрепата от партньора е малко по-трудно да излезеш от тази ситуация. Аз ти ги казвам тези неща от собствен опит. Хайде успех ти желая.

6.   Човече я виж сега и аз съм минал през това... тамън прочетох ей сега последния коментар на "номер 5" и мога да ти кажа, че съм на абсолютно същото мнение като него/я. Послушай го/я няма да сгрешиш ;) хайде успех и от мен

7.   Спокойно бе човек, не си единственият, на когото не му е ставало в самото начало. Но после повярвай ми ще се чудиш на глупостите, дето си ги повярвал и сега споделяш ;). Може би наистина е на психическа основа - не искаш да се изложиш. И кво, като се изложиш първия път. Айде стига, ако момичето те обича истински, ще разбере. Просто бъди това, което си и не се опитвай да се правиш на големия мъж. Няма такова понятие според мене. Та и още нещо само не вярвай, че ще е единствената. И да вярно може да сте един за друг, но май и такова нещо няма. Погледни на света около себе си - шарен е. Абе човек, тия хора, дето ходят как са се народили. Споко, то ще ти дойде и после ще се чудиш на глупостите си ;)) Успех и въобще не мисли...

8.   Братле аз едно време първите ми 1 2 пъти го имах същия проблем и така консултирах се с мн познати и лекари и пак от такива форумчета усъзнах че е на нервна основа нетрябва да си мислиш мале мале ако спадне излагация мале ами земи си мисли че я обичаш и колко е хубава и така в смисъл такъв да си мислиш хубави и положителни неща... Успех братле :)

9.   Аз съм момиче и не ги разбирам мн тия неща ама усмех !!!

10.   Случват се тези работи, просто не трябва да си го слагаш на сърце, че ще се повредиш трайно. Аз в началото на моят полов живот го имах този проблем, хем винаги съм бил заобиколен от страхотни момичета. След това се забих с една мацка, която въпреки неуспешните първи два опита не се отчая, и така с любов, спокойствие и фелацио нещата се получиха:) Сега съм като автомат за секс, засечки никакви:) така че, горе главата!

11.   Според мен кат се съблечеш хващаш пишльока здраво с две ръце и бои-бои-бои накрая го овиии в пердето и го тресни една кокуда та да му дойде акъла на тоз твой пенис.

12.   Благодаря на всички доста ми помогнахте и успокоихте :))

13.   И аз съм в същото ужасно положение и не знам нито кога ще се оправя, нито как.. надявам се тези които са се справили с този проблем да могат да кажат колко време им е отнело, въпреки че вероятно е индивидуално..

14.   И на мен скоро ми се случи. Утре ще правя секс и съ малко притеснен. Но момичето ми е разбрано и ме подкрепя.

15.   Пич аз имах същия проблем пробвахме 3-4 пати и не стана, скасахме с това момиче сега съм с друга парвите няколко пати когато спа в нас не правихме нищо и може би затова се отпуснах и всичко сека е ОК

16.   Бих те посъветвал, като си легнеш с момичето да не си поставяш непременно целта секс. Просто се гушкай с нея, лежи с нея, радвай се на хубавото и тяло, докосвай я нежно, гали я, но ако не си все още готов не прекалявай с това. Не мисли, че непременно днес трябва да го направиш. Обясни на момичето, че нямаш много опит в тези неща, че ти е трудно все още да се настроиш и отпуснеш и че имаш нужда от малко време (ако трябва, няколко дни) за подготовка и адаптиране. Просто си лежете в леглото и се гушкайте. Опознайте телата си. Може така гушнати да преспите заедно. И в някой от следващите дни бъди сигурен, че чудото ще стане!
Момичето, когато му е за пръв път и то има нужда от известно време да се настрои и отпусне.
Просто е необходима една спокойна обстановка, без да си уморен, без да си ограничен от към времето, без да си притеснен, без да бързаш за това, че някой може да влезе и да ви свари, и без да мислиш за това дали ще успееш или не.
Освен това, яж повече сурови моркови, сурови плодове и зеленчуци и по-малко топлинно обработена храна. Тоест, яж повече жива растителна храна, заредена със слънчева енергия и по-малко умъртвена храна. Морковите повишават потентността.
После, няма да повярваш какъв полов атлет си!
Спокойно, нормален си! Всичко ще си дойде на мястото! Просто, необходимо ти е малко време да се настроиш и отпуснеш.
Успех!

17.   Още нещо, много важно!
Никога не пии кафе преди секс. То силно намалява потентността. Същото се отнася и за бирата и въобще за алкохола като цяло. Вероятно, кафето ти е създало неприятните емоции. Не ги употребявай и ще видиш, колко ще си по-добре!

18.   Има някои храни които дигат потентността, като ябълка, моркови и т. н. Сега проучвам темата защото с приятеля ми имаме същият проблем.

19.   Пичага и аз имах почти сащия проблем преди няколко години. Наи накрая много се ядосах и отидох на лекар и тои ми препорача да използвам 2-3 пати виагра. ОПИТАИ И ТИ с мен се получи :)

20.   здравейте и на мен ми се случвало момиче съм при 2 ми път му спадна той обвинява мен в мен ли проблема или в него защото след това отново го дигна и 3 път когато го правехме беше без проблем