Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми свършва за 5 минути
Здравейте,

Искам да споделя с вас моята история и да ме посъветвате какво да правя. С приятеля ми сме заедно от 3 години и живеем заедно. Секса винаги е продължавал по 5 минути, но явно в началото съм била влюбена и не ми пречеше толкова. Сега правим секс веднъж седмично, и то не всяка седмица. Не че не ми се прави секс, но само като се замисля, че се събличам по-бавно, отколкото продължава половият акт и се отказвам. Винаги сме се разбирали много добре, той е страхотен човек, но на последък нещата се влошиха и стават все по-зле. Предполагам, че двете неща са свързани. Опитвала съм се да говоря с него, но никакъв резултат. Той може да свърши 6 пъти за 1 час с почивките. Не знам какво да правя, а така нещата няма да стигнат до никъде. Спим в едно легло, а вече 3 месеца не сме правили нищо. 100% съм, че не спи с друга. Вече не знам какво да правя.

Коментари

51-74 от 74

56.   "Той може да свърши 6 пъти за 1 час с почивките".. хаахахахаха т'ва е нереално просто :D:D

57.   Аз пък смятам че на приятеля ти му трябва крем...

59.   Допада ми коментара на 53. За порно филмите ще допълня, че актьорите свършват един или два пъти, преди започването на филма - Това се прави с цел продължителност на половия акт.
Аз и много приятели сме си говорили по темата и са казвали, че преди да правят секс с приятелките си винаги мастурбират, за да издържат поне 20 минути. И причините им отговарят на заглавието. Добре известно е, че всеки расов мъж може да се надърви в компания на жена, дори и да еякулира! Който не дава свобода на възбудата, той си лежи по час, по два, защо не и цяла нощ до жена си. Медицината оправдава краткия полов акт, като нормален, а всичко друго е плод на човешката изобретателност. Лошото е, че се срещат жени като авторката, които имат голяма безвкусица..

М24

60.   Номер 55, иначе харесвам коментара ти, но някога замислял ли си се, че това което е нормално за теб, може да не е нормално за всички? Хората сме с много различна сексуалност и се възбуждаме от различни неща. Също така и степентта на възбудимост при различните хора, е различна и зависи от множество фактори. Пробвай да правиш секс с Бионсе или Жизел Бюндхен и те уверявам, че ще свършиш доста бързо, може и под 3 минути даже! :))) Всъщност, май повечето мъже свършват бързо, което не е повод за гордост, но е сигурен признак, че това не е медицински проблем, а нормално явление при мъжете.
А за женската лакомия граници няма, те искат всичко да е перфектно, но за тях, а не за мъжа до тях. Утре ще кажат, че оплешивяването при мъжа, в резултат на генетични фактори, е предотвратимо при спазването на определени процедури и усърдие от тяхна страна. И след това ще накарат мъжете си да похарчат луди пари за козметични препарати и лекарски консултаци, само защото мъжете на приятелките им не са плешиви и те се чувстват по някакъв начин ощетени, че техните са... :)))

61.   Нека, пие една чашка мастика и един фр беше така и това помогна..

63.   Преди 17 години, като последица от тежка депресия, психолог-психиатър ми предписа Seroxat- антидепресант ( най-общо казано). Това лекарство повлия на времетраенето на половия акт между мене и жена ми. Понякога повече от час не стигах до еякулация, а ерекцията ми беше повече от нормална. Когато спрях да го вземам това хапче, нещата се нормализираха и сега нормално половият акт трае около 20 -30 мин. с нормална ерекция и еякулация. От няколко години сексолозите предписват това лекарство за задържане на еякулацията. Внимавайте с употребата, обаче, защото има привикване към медикамента и после трябва да се прилага специална схема за спирането на приема му.

65.   Понякога и аз издържам до около 5 минути, но не мога да свърша повече от 4 пъти за час. Впечатлен съм от твоя!

66.   Имам подобен проблем с моя приятел (свършва за 3 мин. и не иска да повтаря, обикновено бяга) и принципно съм решила, че ще съм търпелива, защото ми пука за него! Обаче - винаги след секс (което е много рядко) се стига до покриване от негова страна: не се обажда, за виждането да не говорим, а като се видим - бърза, не правим секс... И така месец, два... До кога? Не иска да говорим, а и аз не го притискам, ама се чудя какво да правя? Да инвестирам ли още време и чувства в него?

67.   Така първо да кажа и аз съм от тея хора най-лесното решение на тази свръх чуствителност за да стане нормална е пиене на Дианксит розови малки таблетки около месец и половина сутрен и обед по 1 действието се усеща след 2рата седмица за допълнителен успех лидокаин гел 5 % мажи органа на до края и му слага един капут и е чук той пак ще усеща но не толкова чуствително
Много жалко , че си го оставила толкова пребързано , но нали сме хора учим се от грешките си любовната игра ако му е в повече го предразполагаш към това.

68.   Ако използува интимни гелове за измиване,може от тях да е,понякога те предизвикват свръхчувствителност на членът,нека се мие за известно време само с топла вода и ще видиш как ще започне да издържа по дълго.

69.   Хей, момиче, не разбираш ли защо се изпразва толкова бързо?
Той просто много те обича, за това. Аз и моята приятелка се любим по няколко пъти на ден, а аз винаги свършвам бързо, защото ми е нещо неуписуемо хубаво, като съм с нея. Между другото тя ми е била пърата, и аз на нея първия, а си изгубих девственоста на 21 години.

70.   69, моля не бъркай преждевременната еякулация с голямата любов:) След време ще се убедиш, че съм прав:) Да, има такъв фактор като превъзбуда, но той не може да е перманентен, както и сам можеш да се досетиш:)
За да бъда коректен ще отбележа, че 5 минути не се води преждевременна еякулация, но определено не е достатъчно време за повечето жени да достигнат до оргазъм, затова просто трябва да се вземат мерки навреме за подобряване на сексуалния живот, за да не се стига до проблеми в двойката. И ти, 69, не е лошо да се замислиш по въпроса, съвсем приятелски съвет ти давам.
М, 36

71.   Не знам дали някой е пробвал, но пушенето на трева!! Той може да издържа с часове, а при мен точно обратното. :))

72.   Алкохолът е по-полезен и върши същата работа ;)

74.   Аз съм на почти четиридесет години и още съм девствен и затова не съм най - добрия съветник, но ако съдя по чекийте има един "златен прозорец" като дни и седмици, в който се контролира що годе успешно свършването. Ако човек не е свършвал твърде много дни и седмици подред не може да издържи много дълго. Ако пък е свършвал много често през послезните дни и седмици също не може. Просто трябва ако е карал много дълго без секс да свърши един път бързо и на другия ден е готов за дълъг секс. Или обратното, ако е правил всеки ден дълго време секс да направи почивка от десет дена и пак може да се контролира. Това имам предвид под златен времеви прозорец. Дано да бях полезен също както горните мнения ми бяха полезни и на мене.

75.   http://www.youtube.com/watch?v=qAcPRrtl5cE&list=PLrU-RSKRfju22sP4NbfXI1J1qg_NgaMrv#t=20

76.   http://www.youtube.com/watch?v=1akhq6jyLWc

77.   Durex Extended pleasure . ;)

79.   Какво недоволстваш толкова? По - бързо минава ужаса : D Попиках се от смях : D

80.   Скорошно проучване на база мобилното приложение Spreadsheets показва, че мъжете в Ню Мексико са „най-издръжливи“ по време на секс. Данните на над 10 000 души показват, че тези господа могат да се потят между краката на половинките си средно около 7 мин. И ако това ви се струва малко, почакайте да видите другите резултати!

В Западна Вирджиния американците правят секс средно около 5. 38 мин, а в Айдахо – 5. 11 мин. С около половин минута по-малко активни в леглото са мъжете от Южна Каролина (4. 48 мин), докато в Мисури минутите са едва 4. 22.

Препоръчително е жените да не ходят в Аляска, където господата свършват след 1. 21 мин. Може би бързат да отидат на риболoв
хахах

82.   Веднага ти казвам решението правитего прекалено рядко и той загоряво така и като започнете тялото му иска да освободи тая енергия и го прави барзо гаранция че ако го правите всеки ден или 3-4 пъти в седмицата се държи поне с 3-4 мин повече или го карай 10 мин преди секса да мастурбира

83.   Нормалният полов акт трае между 7 и 13 мин.. Това съм го чувала на много местаз включително и от сексолог, на негова лекция. Иначе в началото приятелят ми също свършваше бързо, но след време (от 2г и нещо сме заедно) вече може да се контролира и задържа, така че сме изкарвали и над 1час, рекорда ни е 2 часа и 40 мин и нещо ( после си труп) ;д последния път нямахме време и свърши за около 10-15 минути. Иначе започнахме да го правим примерно 2-3 пъти на ден ( виждаме се през седмица) но дълго, отколкото в началото сме стигали и до над 8 пъти, но кратки. Да ти кажа и много дългото лашкане омръзва и доста уморява..

84.   Е какво е това нещо 1 или 2 часа да дъниш? !? Какви са тия жени, дето искат по толкова чукане? !? ! Буквално за филми говорите или повечето са големи курвички? Нормално е цялата работа с играта дори да приключи най-много за половин час, на какви ми се правите не мога да разбера

85.   Моме, извърти му един минет преди да преминете към същината на въпроса!

51-74 от 74