Споделена история от Секс и интимност

Свирка без презерватив?
Искам да попитам понеже скоро ще ходя при проститутка, ще си я избера по интернет някоя скъпо платена поне 100лв. на час и ще я взема за цяла нощ. Та въпроса ми е ако ми прави свирки без презерватив може ли да ми предаде някакви болести? По принцип съм чувал, че хепатитът може да се предаде чрез слюнка, но мисля, че шансът е много малък, но ще се радвам на по компетентни мнения относно въпроса ми.

Коментари

1.   Да, може - всички венерически + хепатит В.
Само ХИВ-вирусът не може да ти предаде така.
Определено не давай, дори на скъпа проститутка не давай, да ти прави свирка без кондом. Това е и една от причините да не се целуват проститутките - болестите.
Иначе, може да я накараш да ти дарява орални ласки по цялото тяло (кожата), но май това не е от такова значение за теб.
Кондом, кондом и пак кондом!

2.   Как така свирка с презерватив бе, как ше лапа мазен латекс пък и на теб няма да ти стане убаво

3.   Пич ще останеш разочарован по добре не го прави. Българките по правило са глупави и си мислят че е достатъчно само да си разтворят краката. До сега съм попадал само на 2 жени които знаят как се прави минет и те не бяха проститутки.

4.   Болести - да, но щом е по-скъпа, вероятно не е болна. А друго си е да се изпразниш в устата й и тя да глътне всичко.

5.   Абе веднъж се живее, чукай я даже без презерватив. Може за малко да е, ама ще се наживееш. Пий, друсай, боцкай се, играй хазарт, престъпвай закона и секс с мъже и жени без презерватив. Това е живота!

6.   4, никоя проститутка няма да ти глътне нищо. Освен ако не те познава лично.

7.   Автора: Добре де ама свирка без презерватив свирка ли е :).
Някак си да ми лапа с кондом не ми се вижда много добре, но както и да е ще го мисля в движение :). Благодаря все пак за коментарите.

8.   И 10000 лева на часа да взема, ако ти прави свирка без презерватив, верочтността да се сдобиеш с коктейл от куп венерически болести е огромна! Особено, ако е с лоши зъби или има проблем с венците и те кървят. Тогава можеш да хванеш Хепатит Б, СПИН и много други неща...

10.   Абе хвани си някоя семейна и незадоволена кака, като мен и не се занимавай с глупости.

11.   Автора:
Ами няма как така ли иначе ще ходя при проститутка на 23 год. да не си правил секс не знам дали някой може да си го представи, въпроса е дали да искам да ми лапа без презерватив, но след тия коментари мисля, че ще ме откажете:). Но така ли иначе ще ходя при проститутка защото за какво живея иначе ако не правя секс.

12.   Номер 8, тия дето ги описваш няма как да вземат 10000 на час, защото никой няма да им ги даде. Класните проститутки затова са класни и струват много пари, защото се поддържат перфектно и външно, и здравословно, и не го правят с всеки срещнат. Съответно когато стокооборота е малък, цената се качва :-)

А доколко ще намериш такава и дали ше ти "върже" вече е друг въпрос...

14.   Пич, ако ще ходиш на курва и ще искаш да ти прави свирки с презерватив, то по-добре не си харчи парите. Свирка с презерватив е изключително тъпо нещо. За да ти е кеф ти трябва орална любов без презерватив. Затова - търси си гадже. Проститутката най-вероятно ще те прецака с някоя болест. Иначе и с кондом става, но е тъпо.
Аз лично навремето съм ходил на скъпи проститутки, проверени, здрави от медицинска гледна точка, и пак не съм смеел да им дам да ми духат. Просто чукаш в путката и дупето с презерватив и това е. Пък и щом ще я взимаш за цяла нощ, нищо не пречи да я побъркаш от ебане и без свирки. Щом ще си плащаш, поне еби докато се накефиш тотално.

16.   Хартата не случайно са казали - ако те е страх от мечката недей да ходиш в гората!

17.   За 100 лв. никоя нормална проститутка няма да се навие да е цяла нощ с теб, най-много 1 час.
За цяла нощ трябва да е някоя много закъсала клошарка.
Задай си въпроса струва ли си риска.

18.   Не слушай всички разбирачи тук. Факт е, че се хващат венерически болести от свирка, но опасността е на 90% за този който прави свирката. Като цяло веднъж се живее. Да, имай в предвид болестите Хепатит, Сифилис и още доста сериозни, които са доста тежки, но по тази логика не дишай, не излизай на вън и внимавай да не се заразиш, о боже ! Ако е елитна компаньонка и прочие, те си правят чести прегледи и са запознати с опасностите, не са с някакви льольовци и взимат скъпо за свирка без, а за болестите в такъв случаи не бива да се притесняваш, тя е тази, която трябва да се притеснява, ако ти имаш.

Виж, вече за да я лижеш ти си трябва повече сърце и да си по-уверен, че не е болна от нещо, но щом тя ти лапа, спокойно бе пич. А пък тва за Хив-а е абсолютната щуротия. Пич, пълно е с курви навсякъде, знаеш ли колко от тях щяха да са по болниците, ако толкова лесно се заразяваше ? Колкото повече се пазиш от нещо, толкова по-опасно е и ще хванеш друго нещо, което пак ще те съсипе. Я си живей живота !