Споделена история от Секс и интимност

Кацнал върху едно дърво
Здравейте мъж на 28 години и съм женен за Буратино, но в женския му вариант, с една дума пълно дърво в леглото и за жалост твърде късно го разбрах. Правим го на 3 месеца веднъж и само по мое желание и тя пак се държи като девственеца и се дърпа.

Сигурен съм, че си няма любовник и изобщо секса не я кефи. Имаме едно прекрасно дете, но заради него не ми се иска да подавам молба за развод, иначе отдавна да съм я забравил и явно цял живот ще карам на ръчна.

Общо взето изглеждам добре, тренирам, бягам и енергията ми е в малко повече и какво от това? Като чета тук колко много жени са пренебрегнати, не мога да повярвам, че точно аз съм си взел Буратинко в къщи, но такъв ми е късмета. Ще се радвам за някой съвет...

Коментари

1.   Здравей наборе. В общи линий не виждам как тя би се променила. Можеш да караш на ръчна известно време, но докога? Не е нужно да се развеждаш за да получиш секс навън, явно е какъв е изхода!

2.   Сега за съжаление авторът ще получи смазваща критика, но аз пък го подкрепям! В този случай май нищо не може да се направи, освен един по-откровен разговор с партньорката..
Палав Мечок

3.   Ееее човек, ти преди брака не видя ли каква стока вземаш? Ако беше циганка сега можеше да направиш рекламация.

5.   Развод.

6.   Вярно е, че от всяко дърво свирка не става, но трябва да си добър майстор за да направиш свирка от обикновено дърво. Ти, хем искаш необработено дърво, хем не искаш да се трудиш да си направиш свирка. Само дървото свирка не става трябва обработка.
Така, че или си купи свирка или си обработи своето дърво.
Дано си ме разбрал!
Ж35

7.   Мъж, който е в състояние да нарече жена си Буратино, заслужава тя да е такава... конкретно с него ;) Ако ме разбираш.

8.   Към номер 3 - що за въпрос задаваш? Той авторът сам си го каза -
1. правят секс по негова инициатива
2. тая инициатива е веднъж на 3 месеца
2. усетил доста след брака, че жената е дърво - вероятно някъде към четвъртата или петата инициатива.

Това какво значи - може да е атлет, но не и полов. Както знаем Буратино си върви в комплект с Малвина.. :)

9.   Наборе, сега и мене ще ме замерят с камъни, ама нищо, ще ти го кажа: Ако искаш да си щастлив, а не роб за цял живот, развеждай се, докато е време, разбирай докато не си одъртял хептен. От тая порода оправия не чакай.

Отговорността ти е към детето ти, и ти от нея надявам се няма да избягаш (ТОВА би било меко казано кофти). Но тази ти отговорност не те вързва вовеки към майката на това дете. За сметка на това имаш и отговорност към собственото си щастие, не към чуждото.

Това цялото го казвам от личен опит, само че от обратната страна. Израснал съм само с майка ми, и мога да кажа, че да се разведе с нея е едно от най-мъдрите решения на баща ми. Винаги съм бил и продължавам да бъда в перфектни отношения и с двамата, както и те са в перфектни отношения помежду си - но не в едно легло. Всеки е щастлив по своему. Всички са щастливи. Но не заедно.

Хайде сега плюйте.

Кубрат

10.   не прави чест на един мъж да нарича жена си така, независимо от уменията, или липсата и на такива.... лично на мен, това ми прави лошо впечатление за самия мъж... ЗАРА 36

11.   Тя не те желае и не те обича, най-доброто решение е развод. Защо трябва да си пропиляваш живота и да не правиш секс?

12.   Подкрепям коментарите 6 и 8.

Ж. К. Тракия

13.   Защо да те плюем, Кубрат? Ти си прав донякъде.
Авторе всеки има право да е щастлив по своемо, а не да прави нещастен себе си и партьора си. Май доста късно си разбрал че жена ти е асексуална. Поговори с нея и и кажи, че това положение не те устройва, че имаш нужда от секс, тя да предложи изход. По реакцията и ще разбереш как да постъпиш. Успех
Маги

14.   Авторе, кое те накара да се ожениш за тази жена? Това същото нещо няма ли да те накара да останеш с нея, въпреки проблема който имаш? А случайно да ти хрумна, че може би секса с теб не и харесва, ако гледаш да задоволиш своя нагон без да се стараеш и на нея да и е приятно, тогава какво очакваш? Пък има и друго след раждане у някои жени се появява липса на желание за секс. Нали се сещаш шевове опъват и боли и проникването става трудно и желанието се убива лека по-лека, може и да е под стрес? Винаги има причина за нещо, ако ти пука може и да се поинтересуваш малко.

15.   Ако моят ме нарече дърво и буратино ще се радва на едни доста големи рога, честно!

16.   Понеже виждам че автора е абсолютно дърво и ако както казва той и тя е дърво, може секса да не върви защото тя се притеснява от шума който се вдига когато две дърва се чукат.

17.   Моите съболезнования. Няма нищо по-гадно сексът да не върви между двама, вече съвсем обвързани. Тук няма значение кой какво "дърво" е и да се търси в кой точно е причината, защото сексът, когато не върви, не върви. При мен поне е така - не винаги се получава. Когато не си пасваш с някой в леглото, няма смисъл да се мъчиш да се нагаждаш. Сексът е нещо първично и само мисълта за него с даден човек трябва да те възбужда. Авторът не каза какви са отношенията извън леглото с жена му. Ако се разбират и поне са приятели, при положение, че не правят секс, няма пречка да си "разрешат" един на друг да си намерят партньори извън семейството. За мен разводът е крайна мярка. Аз лично бих разрешила на мъжа си да ходи с други жени, като не му "пускам".

18.   Да не би ти да си дървото в случея

19.   От автора до 18
Ако искаш ще ти покажа какво дърво съм, случ(е)йно.

20.   За да покажеш какво си дърво на номер 18 - трябва да мине тримесечното ти затишие. Нали оня ден си правил секс с жена ти, рано е за инициатива :)

21.   като чета така коментарите имам чувството че тука е пълно с фитки дето вместо да дадат съвет по същество се обиждат от думи, дето никой не им е казал на тях... и сдухват автора още повече... мноо жалко... а номер 15, ако са те нарекли буратино защото наистина си дърво, тогава няма да е голяма загуба за рогата... ако изобщо се задържиш дълго при другия де...