Споделена история от Секс и интимност

Наркотици и секс
Здравейте! Искам да разкажа и моята история. Аз съм на 27г а тя на 25г. От скоро ходя с нея и имам сексуален проблем, много бързо се празна 1 и2.. празнене. Много я обичам и не искам да я загубя. Никога не съм ползвал, опиатни вещаства... Прочетох някъде, че ползването на такива одължава сексуалния акт. Искам да чуя мнениета на хора къде са ползвали опиати преди секс.
Благодаря ви!

Коментари

1.   Да коката помага. И индийското орехче забъркано в специален коктейл, както и много други вещества.
Но аз бих те посъветвала друго. Преди да започнете, ако мога да говоря директно, отиди в банята и удари една ч***я.

2.   Опиатите няма да помогнат за твоят проблем. Те убиват нагонът, при употребяващите от дълги години обаче се наблюдава описаният от теб ефект.
Пробвай с амфетамини или марихуана, всичко други наркотици не биха помогнали.
Това с индийското орехче е мит, а коката (която не е опиат) е много скъпа, ефектът трае малко време и няма да ти помогне особено.
Надявам се съзнаваш, че опиатите (хероин, морфин, опиум, кодеин) са много опасни наркотици към които лесно можеш да се пристрастиш и рискът от свръхдоза е голям. Пък и най-малко са наркотици стимулиращи сексуалното удоволствие или забавящи еякулацията.
Не знам какви са ти източниците, но по-добре ги смени.
Има много по-хитри и полезни начини да забавиш еякулацията си.
Обаче, ако много държиш, най-хубава и най-малко рискована е марихуаната.

3.   Не се забърквай с наркотици. Това е много сериозно нещо и връщане назад няма.

Проучи други варианти, потърси в интернет, посъветвай се с приятели. Не бързай- не е нещо спешно, което да трябва да стане веднага.

Представи си, че след време проблемът ти отшуми, а ти си вече наркоман с разрушено здраве и провален живот? !

Като за начало пробвай да го правиш по още веднъж и виж дали ще е за по-дълго време.

Ел

4.   Глупости говориш. Ще вземеш наркотици само за да не свършваш бързо? ! Не мисля, че ще има кой знае какъв ефект.
Има много начини да си тренираш празненето. Започни първо сам, докато мастурбираш- когато усетиш, че ще се изпразниш се спри, задръж. С тренировки ще стане. Съвета да си удариш една преди секс аз не го предлагам, защото след това може да не ти стане или ако ти стане ерекцията да е неустойчива.
А иначе ако не успееш сам да го преодолееш има хапчета по аптеките с тази цел, но се консултирай първо с лекар.

5.   Виж, да беше на 17 да задаваш такива тъпи въпроси, ато на 27! Наркотици, за да не се изпразваш бързо - е, пробвай и след време изобщо няма да го вдигаш. Извинявай, че звучи малко грубо, но еима толкова други начини. Първо - един куп спрейове за задържане /в секс-шоповете, в аптеките и дори в супермаркетите/. Второ - може би прекалено те възбужда и рядко правите секс. Но може да се научиш да се контролираш. Ако нищо от това нсе помогне, въпреки, че спреят е изпробван начин и определоно действа, иди на сексолог. Но наркотици не.

6.   Автора:
Никога не съм се чувствал така с жена. Бих си една чикия, но се изсипвам за 4-5 мин след мастурбацията.
Предполагам, че прителката ми е много опитна. Разговарях с един френд за проблема ми и ми каза, че съм влюбен влюбен в нея и затова е така... Аз съм обичал и преди, но не съм имал такъв проблем. А също така не искам да я загубя. Вчера извинявай за бързото семеизпразване, днес извинявай за... утре извинявай.... и ме е страх в другиден да не ми каже чао:(

8.   Има по-добри методи от наркотиците, пич, които са много по-евтини и безопасни от наркотиците, които според мен са пълна простотия и бързо пропадане в една бездънна яма. Има пръстени за пениса, които макар и да са предназначени повече да задържат ерекцията, също така забавят еякулацията. Сигурен съм, че по секс шоповете има други подобни артикули.

9.   Разгледай някой онлайн секс шоп, има всевъзможни спрейове и какво ли не за задържане. Също така има и хапчета за тази цел, обаче те се преписват от лекар. Нищо не ти пречи да направиш една консултация- 5-10 минути трае. Успех!

10.   Авторе, докато решиш какво конкретно ще правиш с проблемът (спрейове, кремове, кондоми и етц. препарати за задържане) задоволявай редовно момичето с език и пръсти и няма да има ти каже чао. :)

11.   Автора:
Правя го с език, пръсти... , но когато го вкарам я лашна до 10 пъти и край. Чух от един комшия които пуши марихуана, че с нея може да лашка и цяла вечер, та затова попитах... Аз ако съм искал марихуана до сега дда съм опитал, но ме е страх.
И от вчера съм на 28 год :)
Все пак ви благодаря за препоръките.
Бъдете живи и здрави всички:)

12.   Абе пич, това не е никакъв проблем !
Когато свършиш първият път, почиваш малко и я подкарваш втрои...Тогава ще лашкаш гарантирано по-дълго време.
После трети и т.н.

13.   СЛУШАЙ ВНИМАТЕЛНО НЯМА ДА ПОВТАРЯМ :) има в един сайт един секс сейл дано да пускат името, не правя реклама ама наистина имат убийствено лекарство за този случай, едно малко червено шише с рисунка на орел, пръскаш главичката преди акта 1/2 час и си герой на мацката поне 2 часа си я клатил нон стоп гаранция и всеки е доволен. успех

14.   Че той акатът при животните трае минута-две! Ти да не мислиш, че в дивата природа някой звяр-конкурент ще те чака половин час да се изпразниш?
Това с бавното семеизпразване си е човешка измишльотина, понеже отдавна вече сексът се използва за удоволствие, а не за репродукция.

15.   Моят мъж има такава техника да отлага празненето. Някак си се концентрира и не свършва и после продължава още поне 10минути. Но винаги ми казва, в критичния момент да не мърдам. Тогава усещам нещо като вибрация на члена му. Това можеш и ти да го тренираш. Не взимай боклуци. Има и естествен начин.

16.   Леле, вчера коментирах и чак сега видях, че темата е на 12 години, сигурно авторът има вече деца в пубертета...