Споделена история от Секс и интимност

Секс с мъже
Здравейте, искам да споделя, нещо, което стана част от живота ми... Преди години, започнах да санувам как правя свирка на мъж. Не след дълго започнах да си фантазирам как наистина го правя и не след дълго ми беше първия път... Беше доста притиснително, сърцето ми биеше доста бързо, но от един определен момент, въпреки, че доста се колебаех даже когато бях пред мъжа на който духах, все пак го направих. Почувствах се доса виновен, и си казах, че повече няма да го правя. Но не спрях, въпросният мъж продължи да ми се обажда и така започнах да го правя редовно...

След като той загуби интерес, по интернет започнах да си търся други мъже, но факта, че само правех свирки след време ги караше да спрат да ми се обаждат, и така до деня в който започнах и да се чукам.

Запалих се, хареса ми и в един момент го правих редовно и не само с един и същи... В един момент прецених, че е глупаво да се чукам наляво надясно и започнах само с двама мъже, до момента в който реших, че трябва да спра.

Имам си приателка от 2 години, но преди месец пак се появи голямо желание да го направя и неможах да го преборя и го направих, Хареса ми, беше доста разкрепостено, че даже и по мое желание си направих и малко клипче. Казах си няма повече, но сега искам пак, даже и среща съм си уредил... Иска ми се да спра, никога не съм си мислил, че ще правя тези неща, но изглежда е по силно от мене мисля.... Странно в случая е, че съм бил с 4 момичета, и с 12 мъже... Не мисля да го правя пак безразборно, но последната седмица бях и с двамата мъже с които го правех преди...

Коментари

1.   Сигурно ще съм единствената с такова мнение, но за мен това е напълно нормално. Харесвам такива мъже. Истинските мъже, по мое мнение, не се притесняват да го правят с мъже. Много бих се радвала приятелят ми да е също толкова разкрпостен като теб, че и повече. За жалост малко хора го приемат. Сега ще те замерят със словесни камъни най-вероятно, както и мен.

2.   Не губи времето на момичетата, явно си гей и трябва да се приемеш такъв, какъвто си!
Палав Мечок

3.   Ами браво, БИ си. Иначе - кое те привлича повече - мъжете или жените?
Внимавай много за болести, ползвай кондоми. Плъзнал е и ХИВ сред българските хомосексуалисти, 70% от позитивните са мъже. Не се стреми да се подтискаш, но поне ограничи сексуалните си партньори. От здравословни причини. И от емоционални

4.   На колко си?

5.   Палав Мечок, ако жена, която си има приятел се е*е с жени, ще кажеш ли, че е лесбо? Нееее, тя ще бъде мноого готина, НОРМАЛНА жена- мечта за всеки мъж, нали? В крайна сметка жените нямаме ориентация нали? Харесваме само мъже, но всички искаме да спим с жени, видиш ли. Но мъж, който е дръзнал да се самоунижи като се постави на мястото на жена(жените, които е*ат жени и се поставят на мястото на мъже не се унижават), трябва задължително да е гей, брей.
Авторе, изобщо недей да слушаш лицемерите, които ще ти пишат. Те нямат елементарен морал и мразят такива като теб, защото мразят жените. Прави си кефа, но наистина ограничи бройката. Ще имаш доста повече възможности от скритите гейчета, които си представят, че са жени, докато гледат лесбо глупостите си, а говорят, че мъжете като теб се ненормални.

6.   Не всеки приема това положение, но явно си бисексуален. Моят съвет е, ако си имаш приятелка, да споделиш това с ня. ако тя те приеме такъв, няма да имаш проблеми, но в противен случай рискуваш да я нараниш и то много. Има такива жени, които са склонни да го приемат, просто трябва да си честен и все някога ще я срещнеш. И да, пази се и не го прави наляво и надясно, много болести има. Пази се момче!

7.   Здрасти и от мен. На 30 г съм мъж. И аз от 2 години насам се виждам с мъж от Нета въпреки че си имам жена до себе си.. Просто ме обсебва желание да пробвам с мъж - по различно е.... преди доста си мислих докато жена ми ми прави свирка какво ли е да съм на нейно място... и ето че се пристраших преди 2 год. и се видях с първия мъж и си правихме свирки... хареса ми... да усещам член в устата си.... Пробвах и 1 път секс - да съм пасивен но не се получи.... като понече мъжа да го вкара в мен ме заболя адски въпреки че имах лубрикант и бях яко намазан... просто главичката му не можа да мине през мен и спряхме... НО постояно в главата ми е как ме чука мъж, как пъшкам от кеф... и 1 ден ще го пробвам, сигурен съм. да съм пасивен и да усетя как някои мъж се кефи на дупето ми... искам го. макар и в момента да ме е леко страх да го пробвам заради болката която изпитах 1вия път когато не с е получи.. Иначе се виждам и с мъже за свирки през 1-2 месеца... като ме удари хормона ими се прииска разнообразие... т. е. не само с жена ми... няма лошо... според мен. кеф ми е и го правя.... кеф ми е да ми правят свирка и аз да правя... въпроса е до секс кога ще стигнем...

8.   и аз имам подобен проблем, но от 2 години не съм се чукал с маж. само гледам порно с маже и си мастурбирам с анално дилдо

9.   Нищо лошо, стига да ползваш кондом и с тримата

10.   И аз съм пробвал с дилдо да гледам порно и пъхам и е наистина готинко... за секс не съм пробвал още с мъж.

11.   До коментар 5:
нямам абсолютно нищо против гейовете, съжалявам, ако така е прозвучало. Това, което ме дразни е, че авторът се самозаблуждава, а също заблуждава и момичето до себе си. Всеки трябва да бъде такъв, какъвто пожелае, но поне да е честен с хората, които обича и да не ги наранява. Не ми допада, че уж е хетеро за пред обществото, а зад гърба на приятелката си го прави с мъже като за световно. Мисля, че не е коректно.
Палав Мечок

12.   Здрасти на последния коментар от момичето което иска да има такъв приятел.. Аз пак искам да си намеря такава приятелка... пиши ми на скайп : *****

Модератор: Не публикуваме лични данни, това не е сайт за запознанства.

13.   поговори с приателката си. може тиа да те чука с дилдо. аз го правиа с жена ми. тиа ме чука с дилдо и с прасти. сега ми се е приискало да си вкара раката до китката и маи нема против да ми го направи. много е гот с човека, когото обичаш

14.   Не се заблуждавай, пич!!! Ти си абсолютен гей, не харесваш истински жените. Така че моят съвет е да се разделиш с приятелката си и да ходиш само с мъже. Явно това те възбужда повече от женските ласки и няма смисъл да се самозалъгваш, че уж харесваш жени. Хич не обичам хора дето твърдят, че не са гейове, а пък в същото време спят с мъже. Хората са това, което вършат, а не това, което говорят. Фактът, че досега си спал с повече мъже отколкото жени е сам по себе си достатъчно красноречив, сиреч ти си си гей.

16.   Благодаря за коментарите!

17.   На 23 съм, харесвам жени, но и го правя с мъже...

18.   Палав Мечок, както и 14, ако това беше жена и говореше, че се е*е с жени, никога нямаше да кажете, че е лесбо, щяхте да кажете, че е много "готина". Колко пъти трябва да го повторя? Омръзна ми от гадния ви противен двойнствен морал.

19.   И аз съм мъж и харесвам жени но ми допада мъжкия член да правя свирки, да ми правят... и секс евентуално ще пробвам някои ден.. с мъж

21.   До номер 18
Аз съм номер 14 и ще ти кажа, че нещата, които твърдиш са абсолютни глупости, изсмукани от пръстите. За твое сведение аз не не смятам, че сексът между жени е нещо готино. Освен това не мразя гейовете и лесбийките, просто съм против хората, които лъжат околните и най-вече себе си.

22.   Щом за този момент желаеш да си с мъж просто започни връзка с мъж. Няма какво хем да си губиш времето, хем да нараняваш момичето.
Искрено се надявам щом спиш с толкова мъже да се пазиш, защото венерическите болести не ходят само по хетеросексуални.

23.   И аз много искам да пробвам с мъж и да бъда пасивната страна. Досега съм бил с 42 жени и нито един мъж, а винаги съм го искал. Как набирате смелост не знам :) М28

24.   Някаде вътрешно искам да спра да го правя... но от време навреме ми се иска... Връзките с много мъже съм ги спрял много отдавна, сега се виждам с двама, които са сериозни мъже.. Чувствам го като нередно, но като ми се прииска само за това мисля.... След маничко даже ще го правя.. Никой не е застрахован...

25.   Продължавай да го правиш щом ти доставя удоволствие, няма нищо лошо в това. Само този, който не е опитал не знае какво е мъжка любов. Аз съм би и го правя с мъже вече над 20 години. Те са трима от малцинството, но са здрави, мускулести, красиви и много надарени. Имат инструменти от21 до26 см., а единия е дебел фи50. И тримата са ми приятели, така, че нямам проблеми. Първия път наистина ме заболя, но зависи от майстора. Той така майсторски го вкара. че аз от удволствие започнах да треперя и се изпразних. От тогава това се повтаря всеки път, когато го правим. Жена му знае и няма нищо против. И при нея се получава същото като при мен, когато е с него в леглото. Правил съм го и с тримата наведнъж. Изживяването е невероятно. Щях да припадна от удоволствие. Най-надрения/майстора/проникна в мен отзад, на другия го всмукнах до топките, а третия без да се притеснява бсмукна моя член. Около час и половина се отдадохме на удоволствие, без никакви задръжки. Всеки правеше това, което искаше. Задържахме момента, и всички се облекчихме едновременно. Имах усещането, че времето спира, и ми причернява. Това е много силно усещане, то не може да се опише. Почерпихме се добре, и решихме пак да го направим напролет. Те не са от хората които се хвалят, така, че няма опасност от издънка. С майстора имахме един маратон с една проститутка. Сеанса продължи повече от 12 часа. Кархме я на смени, и тя остана много доволна. След време тя сама ни потърси, за да го направим пак. Този път тя пожела проникване отпред и отзад едновременно. Направихме го, и тя започна да трепери като лист/вече знаем защо/. Това се повтори 3-4пъти, като сменяхме местата и позите с приятеля. След маратона момичето помнеше, че е било адски хубаво. Понякога си спомняме тези случки, и решаваме кога ще ги правим пак. Уважаема аудитория, това не са измислени истории. Това са реални случки от моя живот от 20 години насам. Затова нека всеки прави в любовта това, което му доставя удоволствие, без да наранява околните. Бъдете здрави, а аз отивам да се видим с майстора. Чао.

26.   Повече от 10г. се срещам с един мъж, работихме заедно и всичко стана като на шега в стаята кадето се преобличаме, той се казва Гришата и е много секси.

27.   и на мен ми се иска понякога, но не смея, и мастурбирам, като си пъхам нещо в дупето. Иначе жените ме привличат сексуално а не мъжете, но когато мастурбирам и с дупето ми е приятно, Не знам дали е правилно, по-скоро не, и това ме притеснява

29.   аз съм на 16 години при мене всичко започна преди 1 година когато един мой много близък приятел ми каза искаш ли да правиме. Аз бях шокиран но все пак исках да пробвам какво е чувството. И така ние отидохме вкъщи изпушихме по цигара и той си извади половият член след което той ми каза ела! от начало аз отрапднах така поисках да се завием с нещо след като се завихме ми каза вкарай си пръст. Аз не поисках да направя от първия след което ми го вкара много трудно изведнъж ме заболя и аз направих това което ми каза. след секса с него наистина аз остананах доволен, но всеки изминал ден почнах да желая да правя с мъж с мисълта че лапам пениса на някого и до днеска е така до сега съм правил със 9 и не ме е срам да го кажа пред всички за това че съм ГЕЙ!!! :)

31.   Аз съм мъж харесващ жените, но също го правя най вече с транссексуални.. Харесвам да им правя свирки уникално е усещането.,което не мога да усетя с жена. Не мисля да се отказвам заради хората. В крайна сметка не им преча.