Споделена история от Секс и интимност

Пенис колан
Здравейте. Искам да ви разкажа какво се случи между мен и фитнес инструкторката ми.

Миналата седмица като бях на фитнес, с инструкторката ми си флиртуваме и излизаме от доста време, тя е много сладка на 27 години е, а аз съм на 24. Тя има оформени мускули ( рамо, бицепс и т. н. ). Та решихме да остане една вечер у нас. Гледахме телевизия, слушахме музика, целувахме се и като дойде ред да си лягаме, тя ми сподели една нейна мечта, а това се оказа, че е и моя.

Мечтата ни беше тя да си сложи пенис колан и да си сменим ролите. Направихме го, но това което не знаех, че си пада и по грубия секс. Отидохме и легнахме, съблякохме се и почнахме да се целуваме, да се галим и тя да ме пипа по кура ми. Правеше ми чикии и свирки, чуках я в дупето в путката и ми даде да и свършва в устата и тя глътна цялата ми сперма.

След това си сложи пенис колана и ме накара да го лапам. Да уточня пенис колана беше 30 см. дълъг и 5 см дебел. Чукаше ме в устата и след 5 мин духане ме накара да застана на колене ( в кучешката ). 1-во си вкара 1-то пръстче и след това го изкара и ми вкара бавно пенис колана. Вкарваше го бавно целия в мен, а аз охкан от болка в началото защото ми беше за 1-ви път и дупето ми не беше разширено.

Като го вкара целия в мен почна с бавни темпове, но след няколко бавни, започна да усилва. Накрая почна да ме чука зверски бързо, да ме държи за кръста и да ми говори мръсотийки. Доста дълго ме чука в кучешката и след това си го изкара рязко и ми каза да застана по гръб и да си дигна краката. Застанах по гръб и ми направи пак 1 свирка и след това пак си го вкара целия в дупето ми. Чукаше ме до полуда по гръб и ми правеше чикии. Целуваше ме, държеше ме за гърлото и се изплюваше в устата. Чукаше ме по гръб до като не се изпразних пак и след това го изкара целия и си махна пенис колана и легна до мен и ме попита, дали ми е харесало. И от тогава го правим всяка вечер и живеем заедно с нея. Обаче е много секси с тези хубаво оформени мускули, коремче, бицепс, рамена, гръбче и т. н.

Историята ми е реала и МОЛЯ ВИ БЕЗ ОБИДИ. Искам да кажа на тези, които не са правели секс с пенис колан, да пробват и ще се уверят, че е много възбуждащо. Не си мислете, че сте гейове, не не сте, самата мисъл, че те чука момиче те възбужда!!!

Коментари

1.   Ах... 100%, така е станало!!! :D :D

3.   След като ти харесва, продължавай, на никой не вредиш...

4.   Fake and gay
Палав Мечок

5.   ... Интересно, как ги е сторила тези мускули - взима ли хормини някакви?

6.   на 29г съм. И аз имам желание голямо да пробвам с жена ми да ме 4ука с пенис колан.. нямаме в къщи и сме си говорили да си купим някои път от секс магазин- въпроса е наистина ли удоволствието е толкова голямо което някои хора описват из сайтовете? Като се напъха целия наистина ли се стимулира силно простатата и е голям кеф за мъжа и възбудата е огромна? Нека повече хора да пишат тук които са пробвали да изкажат мнение дали кефа е повече и голям или болката е водеща и само се преувеличава че кефа е огромен?
Защото ако е толкова възбуждащо то така всички мъже ще тръгнат да искат от жени да ги чукат:) Хихи. и ще се обърнат позициите - мъжете станат слабия пол а жените силния...

7.   като за парви пат 5 см са малко множко. или послагваш, или си добре разработен предварително

8.   Направо се изчервих докато го четях

9.   измислица

10.   Ние с мъжа ми също се забавляваме по същия начин и не намирам нищо лошо в това, даже мога да кажа, че изживяването е страхотно.

11.   Голяма измислица.

12.   Номер шест, дължината на играчката не влияе, защото простатата се намира в началото и може да се напипа с пръст. А иначе за пенис колан, дълъг 30 сантиметра и дебел 5 не бях чувал...

13.   От автора : Колана е по поръчка. Не знам дали взема хормони, но всеки ден ходи на фитнес и си вдига гирички и така нататък.

14.   Аааа авторе падам от смях. Мерси за измислената тема :Д Добре си посмях.

-Death_Blade ^

16.   На мен темата ми звучи абсолютно реално, само че в задачата се пита за какъв Х ти е притрябвало това 30 см чудо в гъза?
М32

17.   Ако е истина...
Виж, аз не че те обиждам, но то така се почва.
Да нямаш някакви... по - особени предпочитания?

Ти си мъж, нали?
Е до колкото знам мъжете го правят, а не им го правят.

Аз съм жена, но не бих дала отзад.
И то 30 см.!

На приятелят ми е около 10 - 15 см. , но ми харесва как го използва. Ако си чувал, че не размера е важен, а майсторът - се сещаш за какво говоря.

Ако тя е била навита на това... притеснението е и към двама ви.

Абе - вие си знаете.

Женя , 24 г.

18.   до колкото разбирам мацката е била яка, първоначално всичко е било наред и защо изведнъж ти притрябва ТЯ ДА ТЕ... в природата на мъжа му е даден пениса, а на жената вагината, за да се допълват едно в друго.. а не обратното? ! :Х ако беше нормално жената да чука мъжа, щеше и тя да си има пенис...

19.   В любовта и секса всичко е позволено

20.   За колко време свършвате по време на секс с пенис колан?

21.   Аплаузи... хубава фантазия...
Дано наистина си я сбъднал ;)
Успех занапред в сексигрите!

22.   Ох да ти кажа като ти прочетох историята май май си си гей и това някак си ми се вижда като твоя мечта да ти разпори дупето някаква мускулеста мацка а???

23.   добре де не стана ясно обаче от какво мадамата ти получава собствено задоволяване, после ти ли я оправяш или тя се довършва сама с изкуствения член понеже ти вече си тайм аут.?

26.   От Автора : 1-во аз нея и после тя мен.

28.   Историята е нереална. Ако те е чукала повече от 6 минути с колан щеше да си се изпразнил или ако ти е биела чикии пак ще се изпразниш за 2 минути. Да не говориме, че 30 сантима колан би те повредил

29.   Пълна глуспост. И аз съм минал през същото и ви уверявам че това е пълна лъжа. Доста време мой човек ще трябва зада ти вкара 5 сантиметра дебел.

30.   до 29. Аз съм привърженик на фистинг и мога де ти кажа, че никога на са ме чукали с пенис колан, но веднага бих понесъл и 7 см дебел. Автора вероятно не лъже, но явно е пропуснал да каже, че сам си разтяга ануса.

31.   честно казано и аз искам да пробвам, но с по-малък, и с по-възрастна и опитна кака над 40

32.   Жегите, чикиите и хормоналните разстройства развинтват фантазията!

33.   Един въпрос към разказвача. Та този пенис колан, тя от дамската чантичка ли си го извади? И си го носи с нея и чака някой да изчука. Нещо не се връзва в разказа. Отишли сте у вас и тя айде да те чукам отзад и ти ми айде. И вади поръчковия колан да те опне.

34.   До 33, според мен го е извадила от портмонето.
Само който не е имал анален секс може де си измисля, че при първо чукане са му вкарали 30/5 см.
Това са му представи при които вероятно си пъха свещ в дупето и лъска пищовчето.

35.   Историята ми прилича на оная реклама... "Имам си една мечта.... ":-) Много порно гледаш....

36.   До № 17 - Женя.

Здравей Женя,
и аз съм жена и до преди доста години си мислех точно като теб. Аз, в дупето - никога. Бяхме стигнали до не преодолим конфликт. В крайна сметка всичко стана спонтанно и ми го вкара с предварително намазан лубрикант. В началото - да, болеше. После болката отмина и доиде ред на удоволствието. От тогава всеки път когато правим секс ми го вкарва и отзад. Всеки път първите 30 секунди ме боли, но следо това... А за секса с пенис колан ще кажа само едно - несравнимо удоволствие, но ние имаме двоен вибриращ колан. Тъпото е че от едната страна е 10 см. а от другата 17 см. Защо не го бяха направили по равно не знам.
Така че опитай и ще видиш че е ОК, спокойно ще ти хареса, само дай воля на удолоствието и мислите си.

Успех!

38.   хаха 5см са бая от един път, казвам ти го от личен опит. мъж хетеро съм на 35г. моята жена пожела да разнообразим и аз и купих анални разширители. жените полудяват когато тези неща се пъхат в мъжко дупе, но ако нямаш такива наклонности както беше при мене, ще ти писне на втория месец.

купихме си 3, комплект -лилав-най малкия, син-средния, червен точно 4см така го дават.
за два седмици свикнах синя не, че толкава ми харесваше, правех го заради жената. за пръв път видях жена която се празни минимум 3 пъти в рамките на 30 минути без да се пипа. по принцип свършваше на 15 минути, казах и открила си себе си хах, aз такава не те познавах, но това е друга тема. трябваше един месец да ми влезе червения, пак казвам един месец, правехме го два пъти седмично по един час някъде. до като влезе доста си болеше а ма онази лудата къде живея с нея 10 години как да и кажеш като и е толкова кеф. по принцип не гледа порно не коментира предишния си сексуален живот а ма е на тука направо става друг човек.
това е измислена история, няма как да стане пак казвам знам от личен опит и аз не го правех с пенис колан, а просто пъхахме играчката без да я движим и правехме секс

40.   А като се вкара игралката в дупето, може ли да се върти или е противопоказно?

41.   Личен опит, не можеш да поемеш анално голям вибратор още първия път.
Възбудата за мъжа с вибратор в ануса е несравнима, жените също харесват да са активната страна и да са в позицията на мъж и да чукат и това е мн възбуждащо и за тях.
Пич не те те чукала жена, измисляш си. Разбирам, че мечтаеш за това, но просто сподели на приятелката си ( жена си ) ако имате добър сексуален живот, тя ще се съгласи да ти достави това удоволствие А ТО ЩЕ БЪДЕ УНИКАЛНО И ЗА ДВАМА ВИ.
Мн жени искат да изчукат мъж, но се притесняват да споделят на приятеля си, тъй като въпреки, че мъжете искат още се приема като ГЕЙ проява, което е пълна глупост и така тайно и двамата пазят своята сексуална МЕЧТА.
Лубрикант, малък вибратор за начало ( не пенис колан ), чаша вино за отпускане, легнал по гръб и краката високо. Не започвайте с КУЧЕШКА ПОЗА първия път, ануса е по стегнат така.

43.   Практикувам фистинг, в ануса ми влизат две женски юмручета. Имах една медицинска сестра, която успяваше да си вкара ръката до лакътя, просто знаеше как. Имам опит и с 10 см. дебело дилдо, но за историята мога категорично да кажа, че е измислена.

45.   фейк

46.   Само като инфо, правото черво е дълго 15-16 см. !

47.   С бившата ми жена сме го правили 3 пъти , след 13 г брак и мн пъти в който тя на шега ме е питала искам ли да ме чука с вибратор разбрах , че не е било просто шега защото след първият път когато ме чука каза,, мечтата ми се изпълни ,, Е аз така и не и споделих , че и на мен ми беше мечта да ме изчука но не смеех да си призная .Беше уникално преживяване , всичко се случи един ден докато ми правеше свирка , аз просто и казах да прави с мен каквото поиска .Тя извади вибратора си от нощното шкафче, вдигна ми краката и просто започна да прониква в анусът ми .О бога ми , никога не бях изпитвал такова сексуално удоволствие.Попита ме дали ми харесва , видях че тя се наслаждава на това което правеше и просто и казах да не спира .Хвана ме за пениса , и ми направи чекия , изпразниха се почти веднага като струят беше толкова силна , че имах сперма и на лицето .
Следващите няколко седмици го направихме още 2 пъти , не беше толкова хубаво като първият път но поемат вибратора по на вътре в ануса ми .Разделихме се поради заминаване в чужбина .Сега съм женен отново но жена ми не иска да ме чука , споделял съм и мн пъти за това мое желание но отказва .