Споделена история от Секс и интимност

Кои са най-добрите презервативи за вас?
Кои са най-често използваните от вас презервативи и коя марка са най-добрите?

Коментари

1.   Липсващите!

2.   Durex ultra thin (червената кутиика) най-тънките от серията ,а и като цяло се усеща по-добре,и също толкова сигурни като останалите цената е около четири лева за кутиика с три бройки.
Чувствено и сигурно мисля ,че са идеални!

3.   Дюрекс, но и българските на Спортекс са добри. И при двете марки е добра дистрибуционната мрежа и можеш винаги да ги намериш - това е много важно, защото като си свикнеш с една марка би било тъпо да търсиш по специални магазини...
Иначе - всеички кондоми са сигурни, важни са екстрите. Който има високо потребление, може да си вземе направо една торба от някой секс шоп и да не мисли по проблема.

4.   Ние с приятеля ми вече година и нещо ползваме само Дюрекс и сме много доволни :)

5.   Определено "One touch". Дюрекс е толкова популярен само заради своите реклами и балъците, които им се връзват. Иначе с нищо не са по-добри от останалите, а цената им е приблизително десет пъти по-голяма!

6.   На първата част от въпроса- най-евтините
На втората част - най-скъпите

7.   Durex ultra thin

8.   Дюрекс ultra thin, а и са по - големи, другите са прекалено тесни и къси....

9.   Определено за мен Durex Love (с дяволчето) са най-добрите, но цената им е около 3. 60 за 4 броя... иначе Vitalis в червената кутийка също не са лоши (релефни и супер тънки) и струват 1, 80 за 3 броя :))

11.   Определено за мен Durex Love (с дяволчето) са най-добрите

12.   Ами какво да кажа пробвал сам доста презервативи и най накрая се спрях на най-евтините. И ако си мислите че жената усеща разните му там ребра значи сте в голяма грешка.... информация от 4 жени... останалото е просто суета и липса на инфо

13.   12 - не се заблуждавай, чувства се...
Иначе, правилно си се спрял при най-евтините. (и от тях има между другото най-различни, и такива с „ребра“)
Всеки кондом на българския пазар е единично електронно тестван - по една и съща технология. Според мен, човек трябва да изпробва марката си и да се спре на една или две, които се намират лесно по магазини и аптеки. Има разлика най-вече в размера, стегнатостта, дебелината, въпреки, че всички имат претенции да са тънки и да са един размер...

14.   Аз ползвам от евтините презервативи и съм доволен, 10бр ми излизат 1. 80лв и са идеални за хора с по голям член, не са дебели, усещаш си все едно е без

15.   Пробваш и се спираш на тези които най-много ти харесат :) Лично аз ползвам Durex Feel Thin. Но ако ще си купуваш Durex винаги от големите магазини или от аптеките, понеже в кварталните магазинчата взимат от китайските реплики на Durex и винаги са с някакъв дефект. При мен един път ми се падна презерватив без резервоарче (все едно одрязано с ножица), няколко пукнати (незабележимо) и такива от други модели, но в опаковка на feel thin.

16.   Дюрекс са твърде скъпи презервативи, а не са нещо особено. Намирала съм в Кауфланд едни произведени в Германия, дето излизат по 25 ст. бройката и са също толкова добри. По принцип не бих се доверила на случайна марка, но тези немското производство ми спечелиха доверието. Иначе ние с мъжа ми си поръчваме по 200 бр с доставка Дюрекс от Англия и излизат по 50 ст. Преди като за по евтино ползвах спортекс, преди да почна да поръчвам по много и спортекс също са добри, но са малко по дебели.

17.   , , Sportex-Lady, s choise, , за мен са No1. Дюрекса ги намразих заради неприятните(емоционални), , повреди, , които ми причини една.... и рогоносецът и. Мисля че качеството е отлично за тая цена, да не забравяме разнообразието на модели.

18.   Виталис са тези от които съм оставал най-доволен.