Споделена история от Секс и интимност

Как да задоволим мъж с ръка?
Здравейте,
Моя въпрос е насочен към мъжката половина. Искам да знам как да задоволя мъж с ръка, така де- как да му направя една ч****? :) Как трябва да го хвана, колко силно, трябва ли да го намажа с някакъв крем или само да движа кожичката? И ако дръпна много надолу тази кожичка не боли ли?
Благодаря за съветите!
Дидка

Коментари

1.   Абе с ръка и баба знае! Пробвай с (добре измити) ходила, да видиш какъв е купон! :)

2.   И защо ти е да го задоволяваш с ръка? Защо ти е изобщо да го задоволяваш? Ако не си готова за интимност просто не допускай такава. Ако ще е с ръка той ще си го направи по-добре сам. Ако той си е правил устата, вероятно просто това не му се е случвало и му звучи интересно, но едва ли ще бъде очарован ако наистина му го направиш. По-скоро му предложи да ти покаже как го прави сам. Би могла да се включиш, за да му помогнеш, като го погалиш от вътрешната страна на бедрата, да му хванеш много нежно топките, да допреш бузка...
Ти дете ли си? На колко си години? Девствеността ли си пазиш? Бих ти предложил и други начини да "му помогнеш", но първо кажи защо ти е да го задоволяваш ръчно.

3.   Както казва N2 по-добре той да ти покаже но и ти му покажи как го правиш на себе си и двамата ще свършите едновременно.

4.   Искам просто да знам как е правилно да се прави. Не че някой ме е карал или си пазя девствеността. Да кажеме, че е нещо като допълнение към любовната игра. На вас жена никога ли не ви го е хващала? !? :) Зададох конкретен въпрос и ако някой може да ми обясни как е по-хубаво за мъжа да го правя ще съм много благодарна. А не глупави въпроси- ама защо ще го правиш, ама девствена ли си....

5.   на мен са ми казвали, че като го стиснеш по силно става по-твърд, ако го държиш хлабаво си остава мек

6.   Може когато си в мензис, а на него му се прави секс. Хващш му пениса и почваш възвратно-постъпателни движения с ръката която е обхванала члена и е хванала кожичката. С другата ръка нежно го пипай по тестикулите. Ще го изпразниш за две-три минути.

7.   Пробвай с уста + с ръка да си помагаш... ползвай слюнка за „смазка“ иначе. Нека той ти покаже как да стискаш, колко силно и ритъма си.

8.   Аз съм момче и моя съвет към теб е да не го стискаш и дърпаш едновремено, така боли. Но можеш да го стиснеш по здраво когато е в ерекция... Също така наблягай на обалстта точно под главичката... там е най чувствителното място.

И да, ще е по добре да имаш смазка :). Гледай да не е течен съпун, шампоан или някакви такива, защото после ще го боли.... Според мен ако използваш слюнка или по точно се изплюеш на пенисът му, ще го възбудиш допълнително. Поне мен би било.

Успех.

9.   Здравей, със съпруга ми си купихме книгата "Как да станеш страхотна любовница"Там има около 10 начина, описани много добре, даже и с рисунки, как да го изпразниш мануално. Иска се малко тренировка докато ги усвоиш, но пък си струва. При някои се работи и с двете ръце едновременно, и трябва да ги координираш добре. Аз вече съм перфектна. Слагам задължително лубрикант. Това разнообразява много любовния ни живот. В началото ми беше неудобно да ме гледа, а пък и не бях сигурна, че го правя правилно и добре и му връзвах очите. На него много му харесва. Има си някои любими и си ползваме основно тях. Това са техники, които не всяка ги умее. Повечето си знаят напред-назад.... така, че като ги усвоиш правилно ще пратиш мъжа в небесата по по-различен начин, който и той даже не е подозирал за възможен. Самата книга като цяло не струва. Като изключим техниките за мануална стимулация, другото са глупости.

10.   http://www.youporn.com/watch/466083/the-art-of-handjob-part-2/?from=search_full&pos=1
Изгледай този клип заедно с него,
и му предложи да му направиш въпросната процедура.
Като наблегнеш на по простите движения, понеже има доста странни пози приложени от каката от клипа.

11.   №2 съм. Да уточня: мъж на 45 години съм. Пиша от позиция на личния опит. Много рядко ръчно някой може да обслужи другиго достатъчно приятно. И при двата пола. Най-малкото, защото всеки има свои индивидуални ерогенни зони, нервни окончания, възприемане. Има такива, които се възбуждат от болка, но все пак преобладават хората, при които и най-малката болка в такъв момент ги извежда от най-върховната възбуда. Половите органи са много нежни и чувствителни на болка, а удоволствие се получава при правилно стимулиране на конкретни индивидуални точки. Естествено може да се постигне някакво съвършенство в такива контакти с партньора, но трябва време, наблюдение, опит. При всеки друг партньор трябва да започваш отначало с изучаването на реакциите му, трябва да наблюдаваш буквално всеки спазъм, на всеки мускул от тялото му... В никакъв случай няма правилен начин! Съжалявам, че не каза за възрастта си. Сигурно си дете и не e много редно точно по този начин да получаваш такава информация. Не казваш и дали имаш какъвто и да е сексуален опит. Бих те попитал дали не ти се е случвало на теб някое неопитно момче да ти бръкне там с желание да ти достави някакво удоволствие и вместо това да изревеш от болка. Не отговаряй щом си дете, но е по-добре да казвате за възрастта си за да получавате подходящи отговори

12.   При всеки е индивидуално, аз лично обичам да ми мачкат силно топките, да ми го плюнчат обилно и да ми лъскат с палец върха на главичката

13.   До номер 10: този на клипа е заспал, а мацката прави физиономии все едно пипа ла*но.

14.   Малко старичка тема, но и аз ще дам мнение, дано е полезно на някого. Аз съм мъж на 37 г. Наистина, дали за разнообразявана на сексуалния живот, или поради други обстоятелства, понякога се налага ръчно задоволяване и според мен това е нещо напълно нормално и много приятно.
Ако чекията ще се прави на сухо (без използване на лубрикант или слюнка) трябва да хванеш здраво члена и ръката ти да не приплъзва спрямо него, а движението да е на кожата спрямо ствола. След кратко време, обаче това става болезнено за мъжа, чувства се парене преминаващо в болка, а ако е по-продължително после може да стане оток и пениса да се подуе силно. За това най-добре е да се ползва лубрикант или просто да се изплюеш на ръката си. Хубаво е смазката да е обилна за да няма сухи части. При това положание спокойно започваш да разтъркваш ствола нагоре и надолу без да стискаш силно. Може да преминаваш през главичката на пениса, но имай педвид, че тя е много чувствителна и там докосването трябва да е по-нежно. Движенията върху нея може да бъдат въртеливи, или да поставиш ръката си като чашка, при което дланта е върху отвора на върха, а пръстите надолу към ствола. Това вече е въпрос на техника и на фантазия от твоя страна, а и дали нещо му е приятно или не, може да прецениш в момента. Като цяло трябва да пипаш нежно, но и не съвсем колебливо. Непосредствено преди оргазма може да ускориш движенията и да стиснеш по-силно. По време на самото изпразване не масажирай главичката, понеже става болезнено чувствителна, а само движи ръка надолу и нагоре по ствола в синхрон с избликващата сперма.
Това е в общи линии. Успех дами и не забравяйте, че темата е напълно сериозна и важна! Колкото повече изпразнени мъже, толкова по-малко агресия и конфликти ще има в нашето ежедневие. :)

15.   На мен пък ми доставя удоволствие директната стимулация на главичката с ръка,около ръбчето,венчето и там където започва юздичката.

16.   Да, това и за мен е много приятно, но разбира се задължително със смазка. Там е много чувствително и на сухо не става. С 37г.

17.   Също добра идея е, по някое време, докато движиш едната ръка нагоре, надлу по члена, с другата да масажираш тестисите. Това обаче трябва да е много нежно. Всяко по-силно стисване би причинило болка, особено, ако са отекли, в случай, че не се е изпразвал скоро. Просто ги обхващаш с длан, като зрели плодове и правиш лек масаж. Освен, че това разтоварва напрежението, което се натрупва в тях от стимулацията на пениса, има и психологически момент. По този начин мъжа чувства внимание и уважение към органите, които произвеждат неговата мъжка сила, течността на живота- спермата. Да ги държиш в ръце е и знак на доверие и отдаване.

18.   До 16 от 15 при мен не е болезнено и без лубрикант.

19.   Явно при всеки е различно, затова най-добре е жената да прецени на място, според мъжа.

20.   Накарай го да ти покаже. Жена ми още като ученичка я научих.

21.   Лично на мен с ходилата много по ми харесва и понякога го предпочитам пред секса. На него може да не му хареса, защото това си е един вид фетиш. Опитайте ако му хареса продължете ако ли не измислете нещо нестандартно. :)

22.   Е, въпроса е с ръка как да го задоволи момичето.

23.   Стига глупости, хващаш го и лашкаш нагоре надолу, не е ракетно инженерство. нито много силно, нито много слабо. Почни по-леко, той ще ти каже дали предпочита по-силно. Сменяй на всеки 2-3 мин скоростта, раздели си я на 3 скорости, ако поддържаш само една, ще започне да свиква и ще намали удоволствието. Ако не е обрязан, не е нужно да го забелваш, така и няма да се цапате толкова много. Просто гледай да не го забелваш изцяло, най-чувствителното място на пениса е главичката и корена на пениса. Давай му почивка от време на време като му галиш топките. С една дума ползвай кожата на главичката като лубрикант... то всъщност това е едно от значенията и за съществуване. Само трябва да си прецениш кога свършва(ако не ти каже) и да ускориш на максимално бързо, когато започне да свършва НЕ СПИРАШ! Продължаваш със същата скорост дори го хващаш малко по здраво. Той сам ще ти каже да спреш или ще те избута, след като е свършил и вече не издържа. Първият път повече се довери на него да те води, защото има доста повече от това което се вижда по филмите.

24.   Стимулирай главичката директно, заголи кожичката и стимулирай венчето и мястото най отдолу където започва гемчето, юздицата, главичката на члена не е толкова чувствителна като клитора и може да се пипа директно с ръце, това доставя много по голямо удоволствие от колкото ако се използува кожичката.