Споделена история от Секс и интимност

Сутрин му е като кокал
Искам да попитам има ли и други като нас и на какво се дължи това. Ние сме младо семейство и от 1 година водиме редовен полов живот. Всяка сутрин на съпруга ми му е адски надървен и ме буди, за да ме чука. Не че се оплаквам, но някак си ми се струва странно. Дори и когато съм в цикъл почти не пропуска. Искам да знам има ли и други такива двойки.

Коментари

1.   Ми то сутрин ако не е надървен значи има някакъв проблем. Така че радвай се, че не е обратното положение ;)

2.   Мразя да ме чукат сутрин, а докато съм в цикъл още повече:(

3.   Нарича се "morning wood". Всеки истински мъж го има, разбира се има дни, в които се пропуска този.. цикъл, но си е там повечето време. Съвсем нормално е.

-Death_Blade ^

4.   Измислица...

5.   Това е сутрешна ерекция с цел оросяване на кръвта в този орган. При всеки мъж е така.

6.   Мале този сайт се напълни с болни мозъци.
Без никаква сексуална култура се жените и пишите глупости.
Като ти гледам акъла след толкова и семейство няма да имаш и ако имаш ще е само на книга.
@йде честито :)))

7.   Да, нормално е, поне за здравия мъж. Дори и бебетата го имат - това е заради завишените нива на хормона тестостерон... но повечето мъже се изпикават и бързат за работа. Ти явно имаш късмет...
Аз пък имам желание, когато съм в цикъл, но моят е гнуслив. Късметлийка (и се настроивай, че ще му е така до дълбока старост, ако имаш късмет, но след 50-те следвало да отслабва либидото на мъжа, аз от опит казвам - не е много вярно това) Честито!

8.   никога не ни се е случвало. никога не ме е будил заради ерекциите си, защото няма такива. а много ми се е искало. ако ме буди еректирал мъж всяка сутрин, ще дам банкет и ще обявя в медиите колко съм хепи

9.   Да ти имам проблема. И аз искам така да ме будят всяка сутрин, ама не....

10.   Е брао ве авторке, 1 година съвместно съжителство ли ти трябваше да го установиш това? ! Както ти казаха всички, нарича се сутрешна ерекция и е не само нормална, но задължителна за всеки здрав мъж. Всъщност тя не е сутрешна, ерекции се получават през цялата нощ от време на време... Просто тогава никой не го забелязва :-) Забелязва се сутрин като се събудиш надървен.

Само че това е чисто физиологическа ерекция и не означава непременно сексуална възбуда. Е, дамите дето се оплакват, че искат и тях да ги будят със секс, техните мъже гаранция също се будят с ерекция. Но просто не са възбудени и не им се прави секс, затова и дамите остават "несъбудени". Други хора пък сутрин им се прави секс (както мъже, така и жени) и просто използват сутрешната ерекция за тази цел...

Кубрат

12.   Кубрате, не съм го установила сега, а просто сега го споделям. А за тези, които мислят, че това са измислици пожелавам да ги събудят и тях по този начин.

13.   Боже! А уж бяхме една от най-образованите нации. Егати липсата на елементарни знания. Сега остана и мъжът ти да вземе да зададе въпрос: "Като чукам жена си и тя е много влажна отдолу. Нормално ли е това? Моля дайте съвет какво да правя и ако обичате без подигравки. Не съм виновен, че съм толкова тъп. " Абе на теб как ти разрешиха изобщо да се омъжиш?

14.   споделям мнението на 13.... но другото, което ми звучи и грозно е сравнението, което е използвала авторката... никога не ми е идвала на ум подобно нещо... да го сравнявам с кокъл.... :)между другото и мъж не съм чувала да го нарича така... може би този на авторката прави изключение.. ЗАРА 36

15.   Не бой се. Още известно време ще е така. После пак ще му е като кокъл, ама няма да те буди /или поне не теб/. Пък после нито ще му е кокъл, нито ще те буди.

16.   Номер 13 недей да злобееш. Не злобей и не завиждай.

17.   16, номер 13 не злобее по никакъв начин, а казва самата истина. Това за сутрешната ерекция го учихме едно време по биология, и не си спомням преди това да са гонили момичетата от час, та да не го разберат. Със същия успех може да попиташ и "А защо мъжете пикаят прави? "

Сравнението с кокАл (!!! ) наистина е малко тъпо, ама тва е последния проблем...

Кубрат

19.   Споко, днес му е като кокал, утре като хрущял, а после ще стане мека гюдерия.
Шишу Бакшишу, чао!

20.   А колко му е дълъг пениса

21.   Дълъг 21 и обиколка 15см. Големичък си му е и ме кефи много.

22.   Спокойно и аз съм така като се събудя и ми е като ''кокал'' и искам да чукам нещо ;)

23.   Мечтата на всяка жена :)

24.   Всички мъже обичат и са надървени рано сутрин-призори. Това го пише и в медицинската литература ако се интересуваш. Надървят се също, когато много им се пикае -обикновено това също е сутрин. Да ходи да пикае и после да те чука - аз лично обожавам сутрешният секс - когато е още 5ч и леко се размърдаме, правим го без да говорим и после пак заспиваме, сякаш на сън, прекрасно е! Прочети повече за мъжката физиология, авторке!

25.   Правим го и когато съм в цикъл - ЕДИН СЪВЕТ - НЕ ПИТАЙ ТУК А ПОПИТАЙ НЕГО АКО ТИ ОТГОВОРИ ЧЕСТНО ЩО Е НАДЪРВЕН ЩЕ СЕ ВЪЗБУДИТЕ СТРАХОТНО - СПОДЕЛИЛ ТИ Е НЕЩО СЕКСУАЛНО, какво по-хубаво да се опознаете?

27.   Всички Здрави Мъже се събуждат със сутрешна Ерекция и им се прави секс естествено... но повечето не го правят защото няма по кисело нещо от събудена рано сутрин жена... това убива всякакво желание за Секс... така че жени помислете си... причината да не се радвате на сутрешната ерекция си е най вече във вас самите

30.   Радвай се, като станеш на 70 год., ще е като умрял охлюв!