Споделена история от Секс и интимност

Свърших, а след като тя стана от мен и презерватива изпадна
Здравейте днес правих секс с приятелката ми от 15 дни насам защото не се бяхме виждали, а и преди 2 дни менструацията и свърши.. Както и да е правихме секс дълго време след което аз свърших и и казах, но когато тя стана видях семенната течност върху мен а презерватива беше изпаднал. Уплашихме се и двамата и се зачудихме как това е станало. Тя беше върху мен и сигурно при самото ставане презерватива се е изхлузил от мен без да го усетя и е изпаднал. Та има ли някаква веорятност тя да забременнее и дали да взима Ескапеле.. както ми препоръчват приятели?

Коментари

1.   Уоу, добре ще е, ако не е взела противозачатно, да си вземе незабавно Ескапел. Винаги, след, преди, по време на менструация, може да се забременее. Винаги си има някакъв процент вероятност! Няма нищо сигурно на тоя свят! РЕАГИРАЙТЕ БЪРЗО!!! Успех!

2.   Послушай 1. Иначе - секретът на жената понякога може да е подобен на семенната течност, може да не е било от теб, но... ако се е изхлузил кондомът... лошо
Друг път ползвай Дюрекс Лов (с дяволчето), те са екстра стегнати, за младежи ги продават.
П. П. Ескапеле струва към 35 лв., без рецепта е. Няма особени нежелани ефектни, освен, че следващият цикъл ще е или прекалено рано, или прекалено късно.

3.   Номер 2 къв секрет, кви 5 лева... То ако жените така забременяваха като хермафродити ехеее.... глупости на търкалета!