Споделена история от Секс и интимност

Когато дойде моментът да си поискаш
Здравейте, аз съм момче на 21 години. Първо малко за мен: Смея да твърдя, че нямам комплекси, чувството ми за хумор е доста добро (често съм душата на компанията и обожавам да се самоиронизирам), джентълмен съм, мога да завържа разговор дори на тема "хвърлен фас на земята", никога не съм бил най-добрата приятелка, нито съм позволявал на момиче да ми се качва на главата, външността ми е прилична, но не нещо особено, в смисъл не съм пръв красавец и имам достатъчно оформено тяло, което все пак не си личи през дрехите, тоест момичетата не ми се лепят от пръв поглед.

Не съм девствен и имам някакъв опит в секса благодарение на инициативността на момичетата, направили първата крачка. И в това се корени проблемът ми - хващам момиче, збавлявам го, дундуркам го, ако е в дискоетка танцуваме, усещам, че ми е навита, но когато дойде време да си поискам, топките ми изведнъж изчезват. Не знам каква трябва да е следващата крачка, колко рязък трябва да бъда... Два пъти съм събирал нечовешка смелост да натисна и се е получавало. Проблемът е в това, че точно действието "да си поискам" го чувстам някак си не в мой стил и въпреки, че съм го правил два пъти досега, не успявам да привикна.

Няколко момичета са ми казвали, че от мен щяло да стане играч заради начина, по който се отнасям към момичетата. Кое момче всъщност не желае да е такова? При мен явно няма да стане, защото ги забавлявам и накрая се разделям дежентълменски с тях. Как мислите?

Коментари

1.   Как да си поискаш?
Например, ако сте в дискотека и танцувате казваш "Искаш ли да отидем някъде другаде? " и я замъкваш нанякъде.

2.   Виж сега, пич. Каогато ти хареса някое момиче, излезте първо няколко пъти заедно (дискотека, кино, ресторант) После я покани у вас. Купи хубаво вино, пусни музика, дръж се по същия джентълменски и готин начин, по които описваш, че се държиш. Седнете на канапето, гледайте заедно телевизия, примерно. В един момент и казваш, колко се радваш, че тя е при теб. Неусетно и пускаш една ръка- погалваш я по косата примерно. Тя би трябвало да реагира ако те хаесва, да се сгуши в теб, да те погали също. Няма нужда от думи по нататък, да си искаш с думи. Ако привличането е взаимно, оттук нататък действието продължава в спалнята. Успех! (Съвет от жена:)

3.   Да, много е гадно да си мъж май. Жените го нямаме този проблем. Питала съм моя приятел, който има завиден опит, как ми се е занимавало и, как е успявал - много просто било.
Първо се добираш до гърдите на момичето, ако тук не даде, има нужда от повече обработване. Ако даде, мачкаш, после ръката ти отива към копчето на дънките. Ако даде да я галиш там, значи е готова, ако не даде - не е.
Не е в думите значи, а в действията. Не се оставяй жените да те ловуват, ти бъди ловецът!

4.   Аз също имам подобен проблем имам си приятелка, но тя всъщност не е от моя град пишем си по Интернет, а не ми се иска да отивам при друга никога няма да го направя не сам такъв човек но първия път и поисках но не ми пусна каза 1е не е готова дано когато стане готова да ми пусне

5.   Най-добре е да ти каже директно,поне според мен.Няма нужда от излишни сценарии и филмиране.
Разбира се преди това да сте се опознали като хора.

6.   Послушай н 2, там е истината!
Няма какво да си искаш с думи!
Усамотете се и от целувка на милувка, ще стане работата!
Милвай я навсякъде и като започне да ти разкопчава колана :-) дано разбереш, че имаш зелен светофар!
Ако пък ти и прошепне, че те иска, просто знай, че по–зелено няма да стане!
Успех!
ж28