Споделена история от Секс и интимност

Доста е голям и боли
Жена на 24г. съм.
Запознах се със страхотен мъж. Заедно сме вече няколко месеца, но го правим по - рядко, понеже работя като стюардеса и пътувам доста.
Когато го правим леко ме боли от разпъването. Едно че съм тясна, друго че май му е доста голям, никога не го вкарва целия, иначе ще умра, просто няма място...
В началото ми идва дебел и леко ме боли и ми е трудно да се настроя...
Случвало ли ви се е? Как да спра болката от разпъването и дали ще дойде момент, когато ще привикна и ще спре да боли?

Коментари

1.   А педи да почнете да правите секс, има ли загрявка? Примерно да си играе с теб и да те възбужда галейки те по сраните устни, да те целува и т. н.? Ако ти го вкарва изведнъж, без предварителна игра, и дори и да не е много голям отначало леко боли. Аз като съм възбудена достатъчно изпитвам само удоволствие. Колко сантиметра му е?

2.   О, има решение -редовен секс с този човек. Иначе, ползвай лубрикант!!!
Не ти е приятно, че стига до маточната шийка сигурно, пробвайте позите „ездачка“ и „задна“, както и „лъжичка“. Избягвай позите с дълбока пенетрация като мисионерската, както и такива, в които контролът е изцяло у него.
Ще свикнеш, упражнението прави майсторът!

3.   Свиква се~ Повторете и ще го усетиш!!

4.   Номер 1, "сраните устни" си е доста гадничко :-) (да знам че е грешка по невнимание, но въпреки това)

Иначе и аз мисля, че просто пича много бързо пристъпва към действие и затова те боли... има жени дето и на двете места да им го вкарат, пак се кефят, но трябва да са много възбудени преди това... А сантиметрите не са от значение, ако правилно разбирам проблема е в дебелината...

5.   Съгласна съм с коментарите, защото се свиква. При мен беше същото - болка и притеснение преди акта, но за няколко месеца всичко се оправи. Сега 21см. дължина и 15 обиколка само ме кефят.

6.   Според мен трябва да го правите по-често и така ще свикнеш, но съм съгласна и с останалите коментари, че трябва да има и предигра. Тя е много важна за самият акт по-късно. Успех! :)

7.   Номер 2, в позата "задна" проникването е доста дълбоко.

8.   най-гадно е да е дебел и къс хем боли хем не ти стига :D

9.   Авторка:
Ами доста дълъг и дебел е.
Има много любовна игра, но съм доста тясна....
не знам

12.   Зависи дали си склонна да рискуваш да бъдеш окачествявана като "широка" респ. "кофа" в по-късен стадии от живота си от по-голямата част от останалите мъже. Както знаем всички, средният размер от 14, 5 - 15, 5 см е преобладаващ. Понякога просто зора не си струва. Освен ако не смяташ, че жребеца е Той. :)

П. С. Сегащната ми приятелка е имала (не)щастието да бъде рамвана в миналото и определено първия път като с спах с нея, смея да твърдя, че нищо не чувствах. Даже не успях да свърша, при все, че съм леко над средата. Едва след няколкомесечни упражнения на Кегел, нещата се позакърпиха коре-долу и се работата бива. Е... няма какво да се лъжем - имал съм къде къде по-забавни вагини.

14.   Номер 12 какво ще рече "по-забавни вагини'? по- усмихнати или с чувство за хумор?

15.   Ха, простете за неточния израз - просто вагини, които са доставяли по-голямо удоволствие на моя иначе средностатистически 'уй (16см. дължина и 14см. обиколка).

16.   Според мен просто не си достатъчно възбудена. Нека повече да се заиграва с теб преди да ти го вкара. Когато си достатъчно възбудена вагината има склонността да се приспособи веднага към размера на пениса.

17.   Здрвейте :) Аз съм жена на 21 и имах същия проблем с половинката си. Той беше и е много внимателен, прониква бавно и постепено, но все още (2 години по-късно) ми трябват поне няколко минути, за да посвикна, а ако не сме го правили седмица или нагоре се чувставам сякаш ме отваря отново. Но в интересн на истината с времето нещата ще се оправят. Ние първия път жъобще не можахме да правим любов, просто не му влезе. После опитахме "ездачката" и беше по-добре, успя да го вкара :D Редовния секс и предварителната игра ще помогнат и на вас! Всичко хубаво!
До 12 - кометарът ти много ме разсмя, макар че съм убедена, че не е бил този търсеният ефект. Съжалявам за несгодите ти! :)