Споделена история от Секс и интимност

Задоволиха ме на улицата
Влюбвам се по най-тъпия начин който може да съществува за това. Какво стана. Миналата седмица една циганка ми иска пари на улицата. Аз и казах че няма да и дам, Но беше сравнително хубава. А тя започна още по настоятелно. И тогава нещо ми прищрака. Аз имам приятелка от доста години но тя е твърде мека с мен в секса, а аз винаги съм търсил нещо грубо.

Явно това се е насъбирало като липса в секса с годините, и може би беше направило сексуалния ни живот безинтересен. Аз обясних на циганката че приятелката ми е твърде мека с мен, и имам нужда някой да ми причини болка. Казах и че ще и дам пари ако отидем в някоя закътана улица и ме стисне с ръка върху панталоните за члена, и ми направи масаж за малко така че да ме заболи много. Аз тръгнах а тя след мен. Отбих се в уличка където нямаше хора и и казах да ме стисне с ръка. Тя започна да се хили, протегна ръка и ме хвана с цяла длан долу но за малко. Не ме стисна здраво, а аз и казах да ме стисне колкото сила има. И тя ме хвана между краката и ме стисна наистина силно, пръстите и се впиха в члена ми, чак се привих от болка, но и се възбудих и члена ми набъбна в ръката ми.

Казах и още малко така и тя започна да ми го дърпа даже, имах чувството че ще ми откъсне топките.... и тогава получих една от най-силните ерекции в живота ми. Панталона ми стана мокар там и тя като разбра какво е станало се отдръпна. Аз и дадох пари и се махнах от там. Сега страшно ме е срам от това. Обаче ми се иска пак да ме насили по същия начин.

Коментари

1.   абеее ти акъл имаш ли...? имаш си приятелка.... а ходиш циганките по улиците да те оправат.. кажи на приятелката си какво те възбужа и я накарай тя да ти го направи... може ли такова нещо....

2.   Онова, дет си го получил, се нарича "еякулация", а не "ерекция" :D :D

5.   Онова което ти се е случило се нарича -"Пич изпиий си лекарствата".

6.   да номер 1 е адски прав/а много тъпо си направил!

7.   Може ли така нескопосано някой си тиийнейджър да си измисля, за да си задоволи по някакъв начин еротичните фантазии.. тц тц

Нина