Споделена история от Секс и интимност

Свирка в солариум
Порринцип и двамата с приятеля ми ходим на солариум, особено през зимата е много приятно топличко, а и поддържаш хубав загар!

Сестра му работи в един солариум (доста мощен, не от онези на които се печеш по 20 минути и нищо)
Тъй като му е сестра и му има доверие веднъж го беше оставила да я замества няколко часа тъй като беше заета!
Той ме викна защото нямало клиенти и му станало скучно (единственото развлечение там са някви фолк списания)
Аз се възползвах и реших да се попека малко... влязох и след малко той влезе при мен беше доста тясно и горещоооо....

Не знам какво ни стана но решихме да се позабавляваме проблема беше че точно тогава доставчика на маслата за печене е дошъл видял е че няма никой и е казал на шефа!
Сега сестра му е адски сърдита, а те си бяха близки и е кофти чудя се как да я накарам да му прости, защото се чувствам виновна!

Коментари

2.   Какво общо има историята със заглавието на темата? ! Да не би да работиш в Жълт труд, Шок, Уикенд и тем подобни? Там заглавията са на тоя принцип...

Кубрат

4.   Ей, тва досега не съм го пробвала- секс в солариум :Д. Хубаво ли е, сподели де...

5.   Темата не е за този раздел, а ти защо да си виновна. Той си е виновен :) Ще се сдобрят, брат и сестра са ;)

6.   Направи една свирка и на шефа и ще спре да се сърди ;)

7.   Гнусно е в солрариум, обществен двойно по-гнусно!
Мирише на умряла кожа.

И още - солариумът причинява рак + много дебели и грозни бръчки. Но едва ли това ви е проблемът!

Приятелят ти е безотговорен и сестра му също - как може да остави друг човек на работното си място?
Можеше да се случи и по-лошо - да дойдат данъчните на проверка и да го хванат, че работи без трудов договор.
Така че, той може да излъже, че се е скрил, защото е помислил, че данъчните са дошли да кажем. Но иначе - сестра му си е изцяло виновна

8.   солариума е прав номер 7, телата ни не се докосват до стените му! Мирише на маслото ми за печене (кокос) и ако не прекаляваш е даже полезен!
Подобрява настроението (слънце-хормон на щастието меланин) изглеждаш и се чувстваш по добре, а и си подготвен за изгарящото лятно слънце (за да няма инциденти като зигаряния и други ;))

9.   8, не е полезно. Солариумът е само UVA лъчи, които проникват във вътрешните слоеве на кожата и причиняват бръчки и рак на кожата.
Слънцето е преди всичко UVB лъчи, които не са чак толкова вредни, колкото солариумните.
На Запад е забранен за непълнолетни. Толкова е АУТ, че живо студио не остана. Сега, който има солариумен загар е обект на подигравки...