Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми свършва за по малко от 1 минута
Имам проблем и то голям... Приятелят ми свършва за по малко от 1 минута, което за мен не е нормално... Помогнете какво да правя...??? Отчайвам се ...

Коментари

1.   Еми предполагам че само първия път свършва за 1 минута. след това втория акт предполагам че трае по-дълго. Няма защо да се отчаиваш. Щом свърша бързо значи е бил много възбуден. успех

3.   Той сигурен ли е, че свършва или само си въобразява..???

4.   Здрасти! Моят приятел имаше още по-голям проблем. Получаваше ерекция и когато дойдеше момента, му спадаше. Посъветвах го да се консултира с психотерапевт. За всеки проблем си има причина. След консултацията нещата се оправиха. Сега няма подобни проблеми. Няма нищо срамно в това да потърсиш помощ. Понякога проблема се крие в няколко думи казани в неподходящия момент. Човешкия мозък е много сложна комбинация от процеси и затова има психолози, да вкарват вред нещата.

5.   Хм....наистина ли? (между другото - има бая теми по тоя въпрос не беше зле да огледаш)

Първо - това се случва на голяма част от мъжете, особено когато тепърва почват секса.

Второ - говорила ли си с него? Той на какво мнение е? Ако и двамата сте съгласни, че така не може да продължава - вземете се в ръце и започнете да решавате проблема!

Решението - има начини, чрез които може да се оттренира забавяне на изпразването, приятелят ти се нуждае от тренировка. Виж в Замунда има клипове дето пишеше нещо от сорта "или нещо подобно и там има професионални съвети за сексуални проблеми от този род.

Друг съвет - остави го да свърши първия път и на втория тек ще издържи много повече, повярвай ми! След всяко следващо свършване той ще издържа по-дълго време и накрая и ти ще сколасаш!

Последен съвет - прочети темите из този сайт, има над 10 които са за същия проблем! Айде късмет!

6.   Купете си задържащ крем или спрей.

7.   Здравей. Всичко е до психика, кажи му да се опита да не мисли толко за самия секс. Малко повече тренировки и ще стане.

8.   Смени го с друг.

9.   Авторът: Ами да психика но той твърди, че не мисли за това и въпреки всичко пак свършва ... а и вторият и третият път е същият както и първият....

10.   Аз съм номер7: Това е защото е неопитен. Повярвай ми малко повече тренировки (секс) и ще стане, хайде успех ;]

11.   Имам въпрос към номер 5. И аз имам същия проблем.
Номер 5, не намирам тези клипчета, за които споменаваш. Кажи ми заглавия, че да ги намеря. Защото трябва да се тренираме. :) Благодаря!

12.   Леле апък ас немога да свърша смисел мога ама ми отнема повече време 1 мин немога да се възбудя ксто трябва даже според мен може да зависи от размера на пениса ако му е по малак може да се пални барзо с крав и да се испразва по барзо нз ше се оправите spox:)
според вас ас сам на почти 18 и ми е далак 19 и дебел 15 дали може да порасне оште :s

13.   Номер 11, аз съм номер 5 :) Ще ти дам част от заглавието, с което да търсиш в замунда :) напиши това в търсачката там: guide sex просто го копирай и ще излезнат няколко филмчета, тегли това което е 2.87 гигабайта. :)) Няма да съжаляваш, научно популярно и образователно е, както и адски интересно! УСПЕХ, пиши ако помогне! :D

14.   Ей спокойно, това е не на физическа а на психическа основа и е напълно преодолимо!! Просто направи така момчето да не се притеснява от случилото се, така опитвайте пак до постигане на нормален секс, имала съм този проблем в началото на връзката ми с настоящия ми приятел, просто беше превзъзбуден държа да кажа че не съм му първата, това е сигурно!!!

За 2 мес. се оправи сега сме вече година и всичко е нормално!! Търпение и то само ако държиш на него иначе не знам защо да се подлагаш на това!

15.   Моят приятел винаги свършва бързо първия път но и това много ми харесва защото се чувствам харесвана и желана, но вторият път всичко е ок.

16.   Аз имам същият проблем и първият и вторият и третият.... път все свършва за 1 мин, което е просто отвратително. И често сме правили секс т. е всяка вечер и пак е същото той си знае като по часовник след 1 мин е готов....

17.   Моят проблем пък е че имам ерекция постоянно но свършването ми отнема 3-4 часа... Не се базикам рекорда ми е 5 часа. Гаджетата ми винаги са споделяли че с мен им е било най яко(имам мн енергия и направо ги изкъртвам, както и не оставям цялата работа на тях). Някой/я ще си помисли че си правя реклама но не е така просто искам нормален 1 часов секс а не 5 часов изцеждащ... Вярно е че кефа и на 2 мата ни е голям но все пак...
Бих приел съвети и на фейс Васил Ламбрев (на латиница).