Споделена история от Секс и интимност

Май има фетиш към гърдите ми
Моят приятел има слабост към гърдите ми. Постоянно ми повтаря колко много ги харесва и понякога свършва само като ги види. Всеки път за загрявка си играе с тях и ги хапе и стиска много силно. Много пъти съм му повтаряла, че понякога ме боли и не е толкова приятно колкото той си мисли. Той се опитва да се контролира и не успява, постоянно съм със синини и рани. Имам чувството, че има проблем или просто някакъв фетиш към гърди. Това, че обича да хапе до синьо не издава ли, че има някакви садо-мазохистични наклонности? Иначе, всичко друго в секса с него си е наред.

Коментари

1.   Ами като хапе силно ти що не му хапеш мад*те и не му стискаш много силно х*я да види дали е хубаво ако му харесва значи е мазохист

2.   Моят мъж е същия. Постоянно ми свлича блузите и ме опипва и целува....
като кърмаче е не слиза от там...
явно наистина ги харесва :)

3.   Олеее, с приятелката ми правех същото. Ама и тя си връщаше. Хапеше ме по гърба а аз направо откачах. Милата, а не исках да я наранявам. Добре, че вече не се виждаме. А моя съвет към теб е да говориш с него. Добре е да разбереш дали пък на него не му е приятно ти да си дива с него. Незнам какво е, но знай, че момчето не иска да ти е неприятно. Обичайте се :)

4.   Мъжете са като бебетата, не се отлепват от бюста на жената, общо зато е така откакто се родят първо лежа на гърдите на мама, после на тези на гаджето и накрая на жена си!

5.   И аз много харесвам женските гърди. Няма значение размерът, дори едни по малки по биха ме разчувствали отколкото големи, които могат по скоро да ме направят нищожен. Но за разлика от тук, обичам да действам с тях нежно и не мисля, че болката е нещо хубаво. Толкова полудявам по цици, че когато няма бих повикал проститутка само за това. Може и цицоман да съм, но това е.

Д21