Споделена история от Секс и интимност

Мръсница - какво означава за Вас?
Здравейте,
Какво означава за Вас думата "мръсница"?
Особено казана от мъж в разговор пред други хора за жена която не присъства в разговора.

Коментари

1.   Мръсница означава, че не е задръстена консерва и няма задръжки:)

2.   Мръсница е жена с нова връзка която не приключва старата си.

3.   За мен лично определението "мръсница" е секси
това е жена, която не само говори открито за секс, ами и непрестанно мисли за секс и го прави по всякакви възможни начини, без задръжки за места, роли, играчки и изобщо всякакви изтрещяни експерименти.
аз съм такава и не се срамувам от това!

4.   Означава, че пуска на всички други, ама не и на него. Или пък, че в кревата му е направила и то с удоволствие нещо, за което "гоооолемия е.. ч" си е мечтал от много време, ама е получавал само мокри сънища. Това в сексуален аспект. А иначе означава, че въпросната жена не е хубав човек, че на нея не може да се разчита, че прави мръсни номера на хората около нея за собствена облага и/или удоволствие.

5.   За всеки значи нещо различно, но ако мъжът е бил твоя, а ти „мръсницата“ - питай него самия.
Иначе съм съгласна с номер 2.

6.   Много зависи от контекста. В сескуален аспект подкрепям номер 3. И за мен "мръсница" (в леглото) е с положителен подтекст.

Иначе в социален аспект мръсница е такава, която прави к**венски номера, евтини тарикатлъци, оттук да намаже, оттам да се скатае... такива неща. Което е силно негативно качество.

Кубрат

8.   Абе това за мръсницата в социален аспект още ли съществува? Това не беше ли преди 10 години или аз не съм в крак с тези неща нещо.

Аз като чуя мръсница и си представям жена, която на външен вид не е особено предизвикателна, дръзка, някак прикрита. Но в сексуален аспект, т. е в леглото няма задръжки и скрупули.

Лоша

9.   ПРИЯТЕЛКАТА МИ!!!

10.   Мръсница е жена, която не се къпе.

11.   Аз подържам 4
И да добавя, че обича да върти номера, да предизвиква всякакви гадни ситуации, подла, безкрупулна, егоистка, лъжкиня, предателка.... с две думи изрод..
И най-важно определено не умна жена, за мъдрост не е чувала дори.
Чукни на дърво да нямаш и колежка такава.

12.   Жена, която вкички мъже харесват и желаят, но тя избира с на коя "порядъчна" жена мъжа да легне! А останалите могат само да дюдюкат и то не в нейно присъствие!

Армант

13.   Мръсница е жена, която има сексуален опит и си личи - знае как да се облича, за да запалва фантазиите и желанията на мъжете, знае как да възбужда мъжете, опитна е в секса - знае кое и харесва, познава тялото си, знае и кое харесва на мъжете. Тя е перверзна в различна степен, умна е до известна степен и табута в секса за нея няма. Обича да експериментира и да задоволява себе си и партньора си, и не я е страх да го прави.

14.   Много изчерпателни и забавни коментари, съгласна. Няма какво да добавя...