Споделена история от Секс и интимност

Правих секс с братовчедка ми
Здравейте! Момиче съм и миналия месец правих секс с братовчедка ми. Тя е заклета лесбийка и ме накара да го правим. Не се възпротивих. Проблема е, че ми хареса и то много. В събота отново го правихме и започвам да си мисля, че и аз ставам като нея. Няма нищо против половите отношения жена-жена или мъж-мъж, но просто се притеснявам да не стана и аз лесбийка. Вие как мислите? Възможно ли е това да е първата ми стъпка към другия бряг?

Коментари

1.   Няма нищо лошо
щом ти харесва го правете :)

2.   За момичетата на твоята възраст е нормално да експериментират с "двата бряга". Ти си избираш пътеката ;)

-Death_Blade ^

3.   С братовчедкати. Как може с братовчеткати, та вие сте една кръв. Е това хората да се... по-роднински не го одобрявам изобщо. Грехота е.

4.   Не аз нямам нищо против това да имаш контакти и с двата пола, но с братовчетка ти! Не това, че го правие с жени незначи че неможеш и с мъже, а лесбииките правят само едното те не харесват момчета а ако харсваш момчета дори и да правиш секс с момиче не си лесбиика.

5.   това че ти харесва не значи, че си лесбийка но ако продължаваш може и да станеш

6.   Ти си. То не се става току-така - или си, или не си.

11.   Прави каквото ти харесва на теб... но все пак имай мярка защото какво бъдеще би имала с жена до себе си.... детенце ли ще си осиновите след време :)
Сега си млада и ти е кеф но ще доиде време когато трябва семейство да правиш с мъж и ако си зависима още от жените.... как ще преодолееш бариерата и ще приемеш мъж след като жената ти е станала адска тръпка и я искаш до себе си???
Аз съм семеен.... преди време и аз разбрах 4е имам би наклонности (мъж 29г. съм). правя отвреме навреме неща с мъж.... но си имам жена и ми е хубаво с нея- просто за разнооразие и друг вид тръпка съм с мъже.
Така че помисли трезво.... на нещата. Недеи спира като ти харесва с жени но после да не е късно и да не можеш се отказа?

12.   Ти вече си станала Лесбийка

13.   Може ли да се включа към вашата сплотена родова бандичка? Хем и тебе ще те пазя да не станеш лесбийка.

14.   Според мен вече си лесбийка.
Няма лошо, но с роднина е малко извратено.

15.   Ти вече си.

16.   Явно ви е заложено генетично :)

20.   Аз съм обратна, но родниниските връзки в любовно отношение за мен е грях, и съвсем не е нормално.
Разбирам, че се случва и роднина да се влюби в роднина или да има някакво привличане помежду им, все пак всеки ден се чувате и виждате, постоянно си общувате и сте близки, може и да ти харесва самият акт, който сте извършили, но моят съвет е, отблъсни братовчедка си, докато все още имаш сили пък като ти харесва с жени или ти е любопитно има сайтове за запознанства и хора с хомосексуална ориентация :)

21.   Аууу, какво ще правим сега....

23.   Ама ти не се тревожиш че си се хакала с роднина, което е кръвосмешение, а дали си гей? Това означава че имаш сериозни психически отклонения скъпа.

24.   Пропуснах да каза, че ние не сме истински братовчедки. Просто баба ми и дядо й съжителстват заедно.

От Авторката.

25.   Нищо ново, като дете помня един случаи на морето брат и сестра. Тук до нас съседния блок, майката спи с сина си, и куп още такива случки. Даже тука някаде четох и една история за Баща с дъщеря... тоя народ съвсем изплеска. Но щом те влече няма лошо, казват че както може да задоволи, мъж мъж, жена жена, друг такъв кеф няма. Преди време бях охрана, в едно столично известно заведение. Отгоре имаше бардак и всичко се знаеше, идваха Познати на всички ни ЛИЧНОСТИ предимно мъже с семеиства и колкото и тъпо да звучи правеха секс с мъже. И това не можех да си го обясня (тоя има семеиство, хубава работа деца и въпреки всичко спи с мъже) е то какво повече да те учудва все пак живеем в България

26.   Хахаха първо нямала против отношенията жена-жена, мъж-мъж, обаче я било страх да не стане лесбийка.. Как си противоречиш само не е истина :D Относно темата- МОЛЯ ТЕ СПРИ ДА ГЛЕДАШ ФИЛМИ ЗА ВЪЗРАСТНИ! По-добре си гледай училището и не се занимавай с измислени истории! Малка, а с толкова развинтена фантазия :D

27.   Няма нищо лошо да го направиш с жена, просто трябва да се владееш, за да не се превърнеш в това което се опасяваш. Ако имаш наклонности към мъж и жена нищо не ти пречи да създадеш семейство с мъж

28.   Ти вече СИ лесбийка :Д

29.   До №2 ти откъде знаеш на колко години е :Д хаха ''За момичетата на твоята възраст е нормално'' пфф правите са на многознаещи хаха

30.   мали на тия двете направо ще им разпора путките от ебане :)

31.   Няма да станеш лесбийка! Глупости на търкалета!
Когато бях студентка, със съквартирантката ми, просто се случи 1-2 пъти... и какво да не съм станала лесбийка? И дори и да станеш щом ти е кеф и можеш да се отърсиш от псевдо морала- какво лошо има?

32.   Чудя се с какво е полезен коментар номер 30, та е одобрен!

33.   Ама ти си си лесбийка бе. Мислиш ли, че някоя нормална жена би била преспала с жена? Не. Или си бисексуална или хомосексуална. Но не си хетеросексуална(това означава нормална, да харесваш само хора от противоположния пол). Съжалявам, че те розачаровахме, но щом си преспала с жена! Що за въпрос "дали ЩЕ стана лесбийка". Ама ти СИ лесбийка! Така си се родила. Така, че моляте не задавай повече тъпи въпроси.

И като не ти е харесало, да не беше го повтаряла. :)))))

Violet

34.   А, момент прочела съм погрешно. На теб ти е ХАРЕСАЛО! Еми, още повече значи. Няма какво да се чудиш. Ти си си лесбийка вече.

Violet

35.   Еми може и да не си лесби, може да си би-сексуална и в това няма нищо лошо. Аз също съм би, обаче тъпото е, че е с братовчедка ти....

36.   Виолет, мога да ти кажа, че не си съвсем права! Много момичета в пубертета експериментират. Познавам няколко, които са се натискали с момичета, но твърдят, че са хетеро, спят с мъже и нямат интерес към жените.
Ако авторката е пробвала и й е харесало, няма лошо, само дето го е правила с братовчедка си. Иначе ако иска и с други мацки, или е хомо, или е би.

37.   Така, така.
"Да станеш лесбийка", мила, не можеш. Или се раждаш лесбийка, или хетеросексуална, или бисексуална, или пансексуална и т. н.
Лесбийка не се става. Ако изпитваш любов към жени - тогава си лесбийка. Ако просто спиш с тях, значи ти харесва, но тва е. Ако харесваш и жени, и мъже, си бисексуална. Но ако харесваш.

39.   Няма няма нищо лошо да го правите . Дори да сте братовчедки и сестри да сте пак Щом сте две момичета всичко е наред.