Споделена история от Секс и интимност

Проблеми със секса
Пиша ви вече доста притеснена поради факта че с приятелят ми имаме проблеми със секса от няколко месеца. Аз съм на 25 г, а тои е на 27, заедно сме от 5 г и всичко вървеше сравнително добре до мемента, в който заживехме заедно.

Секса лека полека замря, като така и не разртах причината, отначало казваше че е защото не може да си намери работа. Аз проявих разбиране и не го притисках, знам че е стрес. И така работа си намери, а проблема все още е налице. Сега казва, че още не бил свикнал, все е изморен, заспива рано. Сигурна съм че не ми изневерява, просто няма кога, много рядко излиза сам.

Аз от своя страна не знам какво да направя, пробвах със секси бельо, разни нестандартни неща, но ефекта е само моментен. Опитах и да разговаряме, без особен ефект. Просто вече взе да ми писва, имам нужди искам отново да ходя задоволена. Обмислям вариянта и за любовник.
Ако някои може да даде съвет, благодаря.

Коментари

2.   Прави си скречове.

3.   Защо да си търсиш любовник и да се вкарваш във филми? Просто скъсай и тръгни своя си път, явно не те желае като жена, може би и в неговата глава се въртят такива планове. Не вярвам да е само сексът, ти си знаеш, но обикновенно това е само последната капка, която прелива чашата.
Млад човек си, няма смисъл да пропиляваш живота си. Нима с този човек може да направите на тази база семейство? Какво ще е развитието на връзката ви? (или по-скоро до къде може да деградира тя? )
Приеми, че просто това не е било любовта, че е време да промениш живота си...
Лаура

4.   Какво значи "проблем със секса". Не сте правили секс от "няколко" месеца. Или го правите всеки ден, но само по веднъж и т и се вижда малко. Ние не те познаваме така, че бъди по конкретна.

5.   Ами според мен няма място за притеснение, дай му време... аз така с моя приятел имаше период в който не правехме много често секс и той все си мислеше че си имам любовник, но нямаше нищо такова, просто някакъв период в който бях като в дупка нямах желание, незнам защо така се получава. Но мисля че не трябва да се притесняваш

6.   Да, да, и един мармот загъва шоколада в станиол :) Чакай си ти да отшуми във времето. Давай си му колкото време искаш. Все тая.
Същият проблем се получи и с нас, за съжаление, след като се ожених. Жена ми лека полека "се измъкна" от секса и нищо не помага. След 14год. семеен живот мога да кажа само едно: "Ястието което отказва една жена от секса е сватбената торта. "
Сега се радвам по-често на Великден и Коледа, че поне са по на често.
Успех и късмет
bobsixkiller

7.   Миличка просто той не есексуален. Съветът ми е, че подобни мъже при нормална сексуална жена, каквото и да правиш все са си такива. Тъй като имам горчив личен опит бих те посъватвала докато нямате деца да се поогледаш за друг. Пак казвам при положение, че си сексуална. Това със стреса и дупката е вятър работа. Може няколко дни или седмица и толкова. И то при изключителни случаи. Но ти си рашаваш - сексът е много важен и той до голяма степен допринася за трайността и хармонията на връзката. Иначе ще чакаш, ще отлагаш, ще се надяваш и един ден щехсе събудиш на 40, с две деци и любовник. Дано не ти се случи.

8.   незнам хора и аз го имам същият проблем... а имам и 2 деца, докато ги нямахме правехме секс по 2 пъти на ден а сега ако ме огрее веднъй месечно направо сиая (((, опитвам се да съм много много активна но полза няма, все гледа да ме изпревари и да заспи преди мен, незнам какво да правя пробвах всичко, дори му събрах и багажа, но си е все същият, а не закаснява и постояно сме заедно няма как да ми изневери, в банята не се задържа дълго за да си мисля че се самозадоволява... помагайте моляви, приемам всички съвети...